PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سايت ثبت كردم تو ساماندهي بعد از چند روز ثبت ميشه

shazo
December 19th, 2011, 19:01
سلام

دوستان من يه سايت ثبت كردم تو ساماندهي

بعد از چند روز ثبت ميشه ؟"
الان كه چك مي كنم مي گه ثبت نشده !

iraniserver
December 19th, 2011, 19:05
سلام
ایمیل تاییدیه رو دریافت کردید ؟

معمولا بعد از تاییدیه آنلاین و اتوماتیک سایتتون ثبت میشه در سامانه !

shazo
December 19th, 2011, 19:08
يه ميل اومده كه كي گه با موفقيت ثبت شده و يوسر و پسورد هم داده براي لوگين كردن

همين

دوستان وب
December 19th, 2011, 19:12
بلافاصله اتوماتیک ثبت میشه . باید سایتتون رو ایجاد و تایید کنید ... ;)
میل رو به info@siteaddress.com میفرسته ...

shazo
December 19th, 2011, 19:17
ولي من هنوز از تو سي پنل ميل نساختم

و تو فيلد ايميل ايميل ياهو رو دادم !

iraniserver
December 19th, 2011, 19:19
!!!

باید ایمیل سایتتون رو بدید دوست عزیز

فقط ایمیل تاییدیه رو به ادرسی ایمیل میکنه که روی دامین شما باشه
نه آی دی یاهو شما!

shazo
December 19th, 2011, 19:21
خوب الان بايد چي كار كنم ؟

راهكارش چيه ؟ اين طوري فكر كنم كه اگر تخلفي ديده بشه و ميل بزنن من متوجه نشم !

vps-baran.ir
December 19th, 2011, 19:29
یه ایمیل تبلیغاتی به نام دامین ثبت شده به ایمیل info اون سایت به صورت خودکار ارسال میشه که اونو باید باز کنی و اگه برای اولین باره توش ثبت نام می کنی باید ادامه ثبت نام رو با اون ایمیل انجام بدی . اگه قبلا ثبت نام کرده باشی به گفته دوستمون فقط باید اون ایمیل رو باز کنید تا دامین مورد نظر فعال بشه

موفق و سربلند باشید

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:21 PM ----------

خوب الان بايد چي كار كنم ؟

راهكارش چيه ؟ اين طوري فكر كنم كه اگر تخلفي ديده بشه و ميل بزنن من متوجه نشم !

بسته به نوع محتوای سایتت داره اگه به نظر خودشون زیاد از حد مشکل ساز باشه سایت رو بدون هیچ ایمیل هشدار ف-ی-ل-ت-ر و براتون شکایت نامه تنظیم می کنن . و اگه نه زیاد مشکلی نداشته باشه ایمیل اخطار میاد که باید هرچه سریع تر این قسمت رو اصلاح کنی . که قسمتش رو هم براتون ایمیل می کنن .
البته الان این سایت هایی که ف-ی-ل-ت-ر میشن حتی اگه تو ساماندهی ثبت نشده باشه قبل از دادسرا نامه ی دستور برای اون سایت میاد و بعد ف-ی-ل-ت-ر میشه . یعنی سایت هایه معمولی که تخلف بکنن و بدون اجازه دادسرا ف-ی-ل-ت-ر بشن . اگه این کار رو انجام بدن خودشون گیر می کنن. . و شما به راحتی می تونید شکایت بکنید

---------- Post added at 07:29 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

ولي من هنوز از تو سي پنل ميل نساختم

و تو فيلد ايميل ايميل ياهو رو دادم !

حتما باید قبل از ثبت ، ایمیل رو بسازید اگه نساختید و ثبت کردید . دوباره بسازید و مراحل ثبت رو انجام بدید

موفق باشید

shazo
December 19th, 2011, 19:30
الان برام يه چيزي مهمه كه از كجا ميل رو تغيير بدم و الان سايت من اصلا ثبت شده ؟

مي خوام اگه تخلفي بشه ميل بزنن و من اصلاح كنم

مرسي

taft
December 19th, 2011, 19:34
ببین رفیق چند روش داره برای ثبت نهایی سایت تو ساماندهی
یکی از مراحل ارسال ایمیل به info هستش
و یکی دیگه هم کدی بهت میده که باید تو فایل ایندکس سایتت قرار بدی و بعد روی ثبت نهایی کلیک کنی و دیگه حله

vps-baran.ir
December 19th, 2011, 19:38
الان برام يه چيزي مهمه كه از كجا ميل رو تغيير بدم و الان سايت من اصلا ثبت شده ؟

مي خوام اگه تخلفي بشه ميل بزنن و من اصلاح كنم

مرسي

شما اولین کاری که می کنید یه ایمیل به اسم info تو سایتت درست کن بعد میری تو سایت ساماندهی کارهای ثبت رو انجام میدی .

آره ایمیل میزنن میری اصلاح می کنید ولی بازم تاکید می کنم کاری نکن که فردا سایتت ف-ی-ل-ت-ر بشه چون برای باز کردنش باید حداقل 15 روز وقتت رو بزاری تا باز بشه و اینم تازه شرایط داره که بهتره از همون اول کاری نکنی که ف-ی-ل-ت-ر بکنن

shazo
December 20th, 2011, 21:25
سلام..
آقا من ميل رو اوكي كردم

ميل تاييد لينك هم اومد كي ثبت ميشه دوستان ؟

plastic
December 20th, 2011, 21:27
دوست من یه چند ساعت فوقش طول میکشه میتونی چک بکنی توی خود سایت ساماندهی که نوشته ثبت شده است یا نشده است.