PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [طراحی قالب whmcs فقط 25 هزار تومان !!! ]

amirlord
December 19th, 2011, 17:14
با سلام خدمت همکاران عزیز .
یک آفر ویژه کدنویسی قالب از گروه ما به ارزش 25 هزار تومان .

تبدیل کامل هر قالبی به whmcs
در صورتی که قالب رو ندارید ولی از آن دمویی دارید برای ریپ ( مهندسی معکـوس ! ) آن هزینه ای بین 10 تا 25 هزار تومان اضافه می شود .

تا 4 روز آینده هر سفارشی که گرفته شود به علاوه قالب whmcs قالب wordpress آن نیز به صورت رایگان ارائه می شود .

در صورتی که نیازی به فارسی سازی دارید برای تعیین هزینه تماس بگیرید .

stchost
December 19th, 2011, 17:33
دوست عزیز خوشحال هستم که در زمینه طراحی فعالیت می کنید ولی بهتر نیست برای کار خود ارزش قائل باشید ؟!
شما برای یک کار وقت می گذارید و روی آن کار می کنید ، پر ارزش ترین چیز در دنیا زمان و وقت هست.
فقط کافیه کمی ارزش کار خود را بیشتر کنید ، البته در صورتی که پروژه های اولیه شماست باید از همینجاها شروع کنید ولی پیشنهاد بنده واسه زمانی است که شما مبتدی نباشید و نمونه کار داشته باشید.
امیدوارم در کارتون بیشتر پیشرفت کنید که هزینه های بالاتری هم کسب کنید

موفق باشید

hamidjan
December 19th, 2011, 17:37
پیغام خصوصی دادم لطفا بررسی کنید.

amirlord
December 19th, 2011, 17:39
دوست عزیز خوشحال هستم که در زمینه طراحی فعالیت می کنید ولی بهتر نیست برای کار خود ارزش قائل باشید ؟!
شما برای یک کار وقت می گذارید و روی آن کار می کنید ، پر ارزش ترین چیز در دنیا زمان و وقت هست.
فقط کافیه کمی ارزش کار خود را بیشتر کنید ، البته در صورتی که پروژه های اولیه شماست باید از همینجاها شروع کنید ولی پیشنهاد بنده واسه زمانی است که شما مبتدی نباشید و نمونه کار داشته باشید.

موفق باشید
با سلام
ممنون از نظراتتون ولی شاید شما از کار بنده خبر نداشته باشید !
توی این فروم خیلیا میدونن قیمت هایی که میدم در زمینه برنامه نویسی معمولا بیشتر از دیگر همکاران هست به همین دلیلی که گفتید .
به دلیل یه سری مسائل روزی حدود 2 ساعت خالی شد و چون میدونم که این کار اصلا وقت گیر نیست و یک کار ساده می باشد هزینه رو پایین تعیین کردیم .
بله درسته . نمونه کار whmcs نداریم . ولی نمونه کار کدنویسی قالب وردپرس ؛ اگر در سایت های اسکریپت دقت کرده باشید خیلی از قالب هایی که میذارن کد نویسی ـشون کار بنده بوده . اگر ندیدید هم که هیچ .
نمونه کار های طراحی سایت هم هرکسی خواست بگه بهش نمونه کار هارو بدم . ( تمامی کار ها فول اختصاصی بوده و هستند )
بازم ممنون که نظر خودتون رو دادید . موفق باشید

stchost
December 19th, 2011, 17:48
شرکت مهرگان پارس همیشه به دنبال استعدادهای جوان و نو آور است ، در صورتی که نمونه کارهای خود را برای ما ارسال نمایید ممکن است بتونیم همکاری متقابلی داشته باشیم

amirlord
December 19th, 2011, 18:02
پیغام خصوصی دادم لطفا بررسی کنید.
سلام . بررسی و پاسخ داده شد .

شرکت مهرگان پارس همیشه به دنبال استعدادهای جوان و نو آور است ، در صورتی که نمونه کارهای خود را برای ما ارسال نمایید ممکن است بتونیم همکاری متقابلی داشته باشیم
شما لطف دارید ... بهتره روی همون پــ.ــخ بمونیم ... تشکر

armintanha
December 19th, 2011, 18:11
تایید میشه.! ;)

PerDon
December 21st, 2011, 20:21
چند ساله ایشون رو میشناسم و در این زمینه خیلی خوب کارشون رو انجام میدن
تایید میشن ایشون !>:d<

logxo
January 15th, 2012, 20:35
فارسی سازی بدون عیب و نقص _بصورت تست شده و تضمینی) قالب ورد پرس با نام new horizon چقدر هزینه داره؟من ادمین سایت لاگزو و 12 تا گروه بزرگ فیسبوک هستم میتونم بابت هزینه تبلیغات هم بکنم براتون .البته در صورت تمایل
با من تماس بگیرید لطفا
logxo.ir

amirlord
January 15th, 2012, 20:59
فارسی سازی بدون عیب و نقص _بصورت تست شده و تضمینی) قالب ورد پرس با نام new horizon چقدر هزینه داره؟من ادمین سایت لاگزو و 12 تا گروه بزرگ فیسبوک هستم میتونم بابت هزینه تبلیغات هم بکنم براتون .البته در صورت تمایل
با من تماس بگیرید لطفا
logxo.ir
سلام
اگر منظورتون Portfolio – New Horizon – Blog & Portfolio WordPress theme (http://demo.wpbakery.com/new-horizon/) هست :
25 هزینه بازسازی + 25 هزینه فارسی سازی

logxo
January 15th, 2012, 21:21
سلام
اگر منظورتون Portfolio – New Horizon – Blog & Portfolio WordPress theme (http://demo.wpbakery.com/new-horizon/) هست :
25 هزینه بازسازی + 25 هزینه فارسی سازی

hامکان تسویه حساب به صورت غیر نقدی هم هست؟مثلا درج بنر دلخواه شما در سایت من برای مدتی و یا اینکه مطلبی از شما توو 3 تا سایت بنویسم و یا تبلیغات در فیسبوک و ....

amirlord
January 15th, 2012, 21:23
hامکان تسویه حساب به صورت غیر نقدی هم هست؟مثلا درج بنر دلخواه شما در سایت من برای مدتی و یا اینکه مطلبی از شما توو 3 تا سایت بنویسم و یا تبلیغات در فیسبوک و ....
متاسفانه خیر ...

HematYar
January 15th, 2012, 22:26
امیر نکن این کارارو :دی

mohamad70
January 16th, 2012, 11:44
سلام
هزینه طراحی سایت آگهی با وردپرس چقدر در میاد(بدون نقض)

m2n
January 16th, 2012, 12:06
چند ساله ایشون رو میشناسم و در این زمینه خیلی خوب کارشون رو انجام میدن
تایید میشن ایشون !>:d<

شما هم که ماشالله همه رو تو این انجمن تایید می کنید. :71:

amirlord
January 16th, 2012, 13:19
امیر نکن این کارارو :دی
حسین :دی ساعت 1 شب حدود 2 ساعت وقت خالی دارم . باید از تمام لحظات زندگی پول در اورد :دی

سلام
هزینه طراحی سایت آگهی با وردپرس چقدر در میاد(بدون نقض)
اطلاعات بیشتر رو پ.خ کنید تا بررسی بشه ...

iraniandata
January 16th, 2012, 13:51
سلام

امیرجان ببخشید باز مزاحم شدم برای همه ی نسخه ها میزنید؟

بعدش اینکه یه کارکوچولو (برنامه نویسی) با یه زبان که من باهاش آشنا نیستم برام انجام بدی

درکل با پ.خ با من دراربتاط باش

کار دارم

درپناه حق
خدانگهدار

amirlord
January 16th, 2012, 13:54
سلام

امیرجان ببخشید باز مزاحم شدم برای همه ی نسخه ها میزنید؟

بعدش اینکه یه کارکوچولو (برنامه نویسی) با یه زبان که من باهاش آشنا نیستم برام انجام بدی

درکل با پ.خ با من دراربتاط باش

کار دارم

درپناه حق
خدانگهدار
در همه نسخه های WHMCS از Smarty Template Engine استفاده شده و تگ ( متغیر ) های اون تغییر خاصی نکرده . برای همین مشکلی از این لحاظ نیست .
در خدمت هستم ...

amirfateh
January 16th, 2012, 17:33

موفق باشید

بله کاملا موافقم، اگر همیشه بخواهید کمتر از ارزش واقعی کارتون، دریافت کنید شاید به مرحله برشید که دلسرد شوید و کلا اون حرفه رو رها کنید.

korosh-eghbali
January 17th, 2012, 18:03
درود
پ خ دادم لطفا جواب بدین
ممنون

saeed.spore
January 30th, 2012, 21:06
با سلام خدمت همکاران عزیز .
یک آفر ویژه کدنویسی قالب از گروه ما به ارزش 25 هزار تومان .

تبدیل کامل هر قالبی به whmcs
در صورتی که قالب رو ندارید ولی از آن دمویی دارید برای ریپ ( مهندسی معکـوس ! ) آن هزینه ای بین 10 تا 25 هزار تومان اضافه می شود .

تا 4 روز آینده هر سفارشی که گرفته شود به علاوه قالب whmcs قالب wordpress آن نیز به صورت رایگان ارائه می شود .

در صورتی که نیازی به فارسی سازی دارید برای تعیین هزینه تماس بگیرید .

با سلام خدمت شما دوست عزیز یه قالب هاستینگ وردپرس + whmcs میخواستم با بهترین طراحی و جالب ترین و جدیدترین مدل قیمت و مدت تحویل را اگه میشه پ خ کنید برام ممنون میشم :101::101::101:

amirlord
January 30th, 2012, 23:38
با سلام خدمت شما دوست عزیز یه قالب هاستینگ وردپرس + whmcs میخواستم با بهترین طراحی و جالب ترین و جدیدترین مدل قیمت و مدت تحویل را اگه میشه پ خ کنید برام ممنون میشم :101::101::101:
سلام .
بهتره با بنده بصورت خصوصی تماس بگیرید . آیدی یاهو : persiavps