PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 1 گیگابایت فضای وب ماهانه 1900 تومان | ماه اول رایگان

Mohammad_reza
December 18th, 2011, 22:35
درود بر شما ،

فروش ویژه هاست 1 گیگابایت به تعداد محدود

در ابتدا می پردازیم به مشخصات سرور :
موقعیت : iWeb کانادا
سی پی یو : زئون 8 هسته ای
رم : 32 گیگابایت

مشخصات پلن ویژه :

فضای وب : 1 گیگابایت
پهنای باند : 100 گیگابایت
سایر امکانات : نامحدود
دامنه اضافی (Add-on Domains) : یک عدد
دیتابیس : دو عدد

هزینه ماهانه : 1900 تومان
درصورتی که 1 دامنه ir نیز سفارش دهید ، می توانید از کد تخفیف 100special جهت تخفیف صد درصدری ماه اول استفاده کنید.

» جهت سفارش کلیک کنید » (http://www.tenqhosting.com/clients/cart.php?a=add&pid=43)

موجودی : 5 عدد

تذکر(1) : این سرویس بر خلاف سایر سرویس ها بطور خودکار و آنی فعال نخواهد شد و حداکثر 2 ساعت پس از ارسال سفارش فعال خواهد شد.
تذکر(2) : استفاده از کد تخفیف تنها در صورتی امکان پذیر است که یک دامنه ir نیز در سبد خرید خود داشته باشید.
تذکر(3) : امکان پرداخت آنلاین با همکاری زرین پال فراهم می باشد.

Mohammad_reza
December 19th, 2011, 14:14
سرویس های سفارش داده شده تحویل داده شد.

Mohammad_reza
December 20th, 2011, 23:13
پاسخ سوالاتی که بعضی از دوستان در تماس با پشتیبانی پرسیدند :
امکان ارائه آی پی اختصاصی با دریافت هزینه میسر می باشد.
درصورت نیاز تمام سایت های شما به رایگان منتقل خواهد شد.
نصب اسکریپت های مورد نیاز شما تنها با ارسال یک تیکت به بخش پشتیبانی انجام پذیر است.

دوستانی که از ما سرویس دارند می تونند نظرات + آدرس سایتشون رو در این انجمن مطرح کنند :
Host Ratings - تنکیوهاستینگ (http://hostratings.ir/view-review/tenq-hosting-com)

باسپاس

Mohammad_reza
December 22nd, 2011, 19:24
مشتریانی که نیاز به نصب اسکریپت دارند ، می تونند درخواستشون رو به بخش پشتیبانی ارسال کنند تا بصورت رایگان و در کمترین زمان نصب شود.

------------------------------------------------
خبر جدید : افزوده شدن بخش پیام کوتاه سایت (http://www.tenqhosting.com/clients/announcements.php?id=8)
------------------------------------------------

p30speed
December 25th, 2011, 00:12
دوستمون 100 درصد تایید میشود. من ازشون سرویس دارم واقعا راضی هستم. همیشه جواب گوی مشتری در هر ساعت از شبانه روز هستند. همه جوره ساپورتش اوکی

mersad-mr
December 25th, 2011, 00:47
بله ایشون تایید میشن.
من ازشون سرویس ندارم اما دارم میبینم کیفیت سرور و جوابگویی بخش پشتیبانیشونو

Mohammad_reza
December 25th, 2011, 21:05
موجودی آفر به روز شد!

m2n
December 25th, 2011, 22:04
آقا 15 گیگ بدی فایل هامو هم میارم ماهانه چند میشه؟

Mohammad_reza
December 25th, 2011, 22:41
آقا 15 گیگ بدی فایل هامو هم میارم ماهانه چند میشه؟

درود بر شما ،

می تونید بیشتر درباره سرویس مد نظرتون توضیح بدید؟ آیا نیاز به هاست دانلود دارید؟
هزینه ی هاست 15 گیگابایت ، ماهانه 29600 تومان می باشد (با امکانات نامحدود) اما استفاده بعنوان هاست دانلود مجاز نمی باشد و برای میزبانی فایل های خود ، باید هاست مجزایی تحت عنوان هاست دانلود تهیه کنید.

باسپاس

m2n
December 25th, 2011, 23:56
درود بر شما ،

می تونید بیشتر درباره سرویس مد نظرتون توضیح بدید؟ آیا نیاز به هاست دانلود دارید؟
هزینه ی هاست 15 گیگابایت ، ماهانه 29600 تومان می باشد (با امکانات نامحدود) اما استفاده بعنوان هاست دانلود مجاز نمی باشد و برای میزبانی فایل های خود ، باید هاست مجزایی تحت عنوان هاست دانلود تهیه کنید.

باسپاس

درود

فقط این وسط فایلها از خود نیوک آپلود شدن یعنی از سیستم سایت اگه بخوام انتقال بدم باید همه لینک هارو تغییر بدم :-s

Mohammad_reza
December 27th, 2011, 19:11
درود

فقط این وسط فایلها از خود نیوک آپلود شدن یعنی از سیستم سایت اگه بخوام انتقال بدم باید همه لینک هارو تغییر بدم :-s

درود بر شما ،

درصورت نیاز می تونیم لینک هاتون رو بصورت اتوماتیک براتون تغییر بدیم. همچنین جهت دریافت پاسخ بهتر و جامع تر توصیه میشه با پشتیبانی آنلاین سایت در تماس باشید.

باسپاس

-----------------------

موجودی آفر فقط 5 عدد می باشد

Mohammad_reza
January 2nd, 2012, 20:13
فروش فقط تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت. بعد از ماه دی قیمت ها تغییر خواهد کرد.
دوستانی که تا قبل از پایان مدت آفر خرید داشته باشند هزینه تمدید برایشان ثابت خواهد ماند.

موجودی آفر فقط 5 عدد می باشد

آپتایم این سرور : http://ext.host-tracker.com/uptime-img/?s=15&t=8874012&m=00.09&p=Total&src=lvuc (http://host-tracker.com/website-uptime-statistics/8874012/lvuc/)

sina sina
January 3rd, 2012, 11:41
سلام
من یه وردپرس میخوام نصب کنم با یه پلاگین پلیر ویدو که فایل هارو از روی یک سرور دیگه load میکنه.
این هاست جوابگو هست برای اینکار؟؟ساسپند نمیشه؟؟
ممنون.

Mohammad_reza
January 3rd, 2012, 11:58
سلام
من یه وردپرس میخوام نصب کنم با یه پلاگین پلیر ویدو که فایل هارو از روی یک سرور دیگه load میکنه.
این هاست جوابگو هست برای اینکار؟؟ساسپند نمیشه؟؟
ممنون.

درود بر شما ،

در نهایت بستگی به میزبان فشار سایت شما به منابع سرور دارد.
منابع این سرور به اندازه ی کافی قدرتمند هستند که پاسخگوی نیاز شما باشند ، اما چنانچه مصرف سایت شما از منابع سرور ، خیلی بیش تر از حد معمول باشد ، می بایست سرویس خود را به پلن پرترافیک ارتقاع دهید.

باسپاس

sina sina
January 3rd, 2012, 12:06
درسته مشکل من همین بود که یه وقت ساسپند نشه بخاطر مصرف بالای سی پی یو
از این لحاظ مشکلی نیست؟؟
ممنون.

Mohammad_reza
January 3rd, 2012, 13:25
درسته مشکل من همین بود که یه وقت ساسپند نشه بخاطر مصرف بالای سی پی یو
از این لحاظ مشکلی نیست؟؟
ممنون.

پیرو گفت و گوی آنلاینی که داشتید ، خدمتتون عرض کردم که با توجه به نوع اسکریپت سایت شما ، مشکلی به وجود نخواهد آمد.

باسپاس

internet
January 4th, 2012, 10:04
سلام
براتون پیام زدم جهت تهیه هاست
اگه امکان داره آنلاین صحبت کنیم
با تشکر

Mohammad_reza
January 4th, 2012, 10:21
سلام
براتون پیام زدم جهت تهیه هاست
اگه امکان داره آنلاین صحبت کنیم
با تشکر

گفت و گو انجام شد. و متأستفانه با قیمت پشنهادی شما به توافق نرسیدیم.
موفق باشید.