PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vmware ESXi and WHMCS

Techno Pars
December 18th, 2011, 20:58
سلام.

این تاپیک در واقع باید در قسمت whmcs زده میشد اما از اونجایی که کاربران حرفه ای تری این قسمت سر میزنند تصمیم گرفتم اینجا درخواست را اعلام کنم.
من نیاز به برنامه نویسی دارم که تا حدودی با vmware esxi آشنایی داشته باشه و در نوشتن ماژول برای whmcs کاملا مسلط باشه.
قرار هست ماژولی برای ساخت اتوماتیک vps در vmware esxi آماده بشه.البته این ماژول کاملا سفارشی خواهد بود و برای شرکت خود ما مورد استفاده قرار میگیره و نه برای فروش !
دوستانی که توانایی و آمادگی لازم را دارند اعلام بفرمایند.

توجه داشته باشید که کلیه کد ها ، دستورات و مواردی که برنامه نویس احتیاج خواهد داشت در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

iraniserver
December 18th, 2011, 21:00
با جناب داوری و یا مدیریت آلماهاست یک تماس حاصل کنید

موفق باشید

Techno Pars
December 18th, 2011, 21:05
با جناب داوری و یا مدیریت آلماهاست یک تماس حاصل کنید

موفق باشید
آقای داوری ۴ یا ۵ سال پیش برای طراحی چند تا صفحه از ما پول گرفتند ولی ما هرگز طرحی ازشون نگرفتیم.یک ماه بعد هم که تماس گرفتیم فرمودند که به جا نمیارم !!!
سایت آلماهاست چی هست؟ almahost.com را تست کردم نبود.

ممنون از پاسخ شما

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 21:20
آقای داوری ۴ یا ۵ سال پیش برای طراحی چند تا صفحه از ما پول گرفتند ولی ما هرگز طرحی ازشون نگرفتیم.یک ماه بعد هم که تماس گرفتیم فرمودند که به جا نمیارم !!!
سایت آلماهاست چی هست؟ almahost.com را تست کردم نبود.

ممنون از پاسخ شما

https://secure.almahost.co.uk/

iraniserver
December 18th, 2011, 21:22
اگه اشتباه نکنم آلماهاست خودش داره از همچنین ماژولی استفاده میکنه

Techno Pars
December 18th, 2011, 22:15
اگه اشتباه نکنم آلماهاست خودش داره از همچنین ماژولی استفاده میکنه

فکر میکنم آلماهاست از ورژن های تجاری ESX استفاده می کنند اما من میخوام روی ESXi (نسخه رایگان) این کار انجام بشه

amirlord
December 19th, 2011, 15:24
سلام
چرا از OnApp استفاده نمی کنید ؟!
ما میتونیم ماژول اختصاصی whmcs نیز براتون بنویسیم .
تماس بگیرید . آیدی یاهو : persiavps
موفق باشید

Techno Pars
December 19th, 2011, 15:31
سلام
چرا از OnApp استفاده نمی کنید ؟!
ما میتونیم ماژول اختصاصی whmcs نیز براتون بنویسیم .
تماس بگیرید . آیدی یاهو : persiavps
موفق باشید
سلام.تا جایی که یادمه onapp فقط xen را ساپورت می کرد.
قرار بود سال آینده vmware را اضافه کنه.
حتما مزاحم میشیم ;)

AlmaHost
December 19th, 2011, 17:32
باسلام
ما از نسخه esxi استفاده میکنیم. درصورت تمایل میتوانید با شمارهای دفتر ایران که در امضا میباشد تماس حاصل کنید.
موفق باشید

vps-baran.ir
December 19th, 2011, 18:24
باسلام
ما از نسخه esxi استفاده میکنیم. درصورت تمایل میتوانید با شمارهای دفتر ایران که در امضا میباشد تماس حاصل کنید.
موفق باشید

قیمت ماژول تقریبا چند ؟

the_coder
December 19th, 2011, 18:45
سلام.

این تاپیک در واقع باید در قسمت whmcs زده میشد اما از اونجایی که کاربران حرفه ای تری این قسمت سر میزنند تصمیم گرفتم اینجا درخواست را اعلام کنم.
من نیاز به برنامه نویسی دارم که تا حدودی با vmware esxi آشنایی داشته باشه و در نوشتن ماژول برای whmcs کاملا مسلط باشه.
قرار هست ماژولی برای ساخت اتوماتیک vps در vmware esxi آماده بشه.البته این ماژول کاملا سفارشی خواهد بود و برای شرکت خود ما مورد استفاده قرار میگیره و نه برای فروش !
دوستانی که توانایی و آمادگی لازم را دارند اعلام بفرمایند.

توجه داشته باشید که کلیه کد ها ، دستورات و مواردی که برنامه نویس احتیاج خواهد داشت در اختیار وی قرار خواهد گرفت.
سلام
حمیدجان خواستی توی یاهو پی ام بده تا صحبت کنیم دربارش

RapB0y
December 21st, 2011, 15:46
قیمت این ماژول حدودا چند در میاد؟

onlinehost
December 25th, 2011, 02:15
دوست عزیز نیاز به نوشتن نیست . آماده اش برای خرید هست . از یک شرکت ترکیه ای . خیلی هم عالی و کامله .

http://whmcsesxaddon.com/en/

موفق باشید

Techno Pars
December 25th, 2011, 10:04
دوست عزیز نیاز به نوشتن نیست . آماده اش برای خرید هست . از یک شرکت ترکیه ای . خیلی هم عالی و کامله .

http://whmcsesxaddon.com/en/

موفق باشید

سلام.
کاری که ما انتظار داریم را انجام نمیده.تازه من ماژول این شرکت ترکی را سورسش را هم دارم.یک فایل خیلی خفن به عنوان function گذاشته که بی استفادس و فقط برای گمراه کردن نال کننده است.(البته من برنامه نویس نیستم و این مورد را بعد از یک نگاه به سورس حدس زدم)
خداییش هم این قیمت برای این ماژول زیاد هست.کلا سرجمع ۴ تا دستور هست که با ssh ران میشه.(البته ممکنه اون بنده خدا پول پشتیبانی را بگیره اما باز هم به نظر من باز هم اینقدر نمیشه)
من میخوام پهنای باند هم محاسبه بشه و به صورت اتوماتیک vps به همراه os ایجاد بشه.
البته یک سری محدودیت هایی در esxi برای automation وجود داره اما راه جایگزین واسشون یافتم.

mzh_sohrabz
February 8th, 2012, 00:07
با سلام

شرکت ما در حال نوشتن همچین ماژولی هست تست های اولیه هم گرفته شده و در حال تغییر روش auth از ssh به SOAP هستیم در صورت نهایی شدن اینجا اعلام می کنیم.

VatanDC
February 8th, 2012, 10:09
این ماژولی رو که شما معرفی کردید ترکیه ای اقا هوشیار هم برای فروش گذاشتن

faranetwork
February 8th, 2012, 10:28
با آقای هوشیار مدیر وارز هاست صحبت کنین ایشون هم میتونین بنویسن

mzh_sohrabz
February 8th, 2012, 10:51
با آقای هوشیار مدیر وارز هاست صحبت کنین ایشون هم میتونین بنویسن

ایشون نوشتن برای فروش گذاشتن.