PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : را اندازی نرم افزار تشخیص ip شرکت به پرداخت و قطع درگاه سایتهایی که ip آنها تعویض شده است

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 18:33
با سلام خدمت دوستان خواستم اطلاع رسانی کنم

از ساعت 11 صبح امروز نرم افزار تشخیص IP شرکت به پرداخت (درگاه پرداخت الکترونیک بانک ملت) نصب و راه اندازی شده و سایتهایی که در هنگام قرارداد IP سرور خودشون رو داده بودند و بعد از مدتی IP خودشون رو عوض کرده بودند نیاز نبود اطلاع بدن به بانک اما از امروز درگاه پرداختشون غیر فعال شده و عدم اتصال یا ارور 421 رو از بانک میگیرند .برای حل مشکل میبایست فرم تشخیص اطلاعات رو که براتون پیوست تاپیک کردم دانلود و سپس ان را پرینت گرفته و نام خود را نوشته و شماره ترمینال و ای پی قدیم و جدید خود را ذکر نموده و مهر و امضا نموده سپس کافیست به ایمیل زیر اسکن آن را ارسال نمایید تا نهایتا در چند ساعت مشکلتان مرتفع گردد

ایمیل ارسال اسکن: sales@behpardakht.com

4004

DVBBaz
December 18th, 2011, 18:49
ممنون از اطلاع رسانیت.:67:

iraniserver
December 18th, 2011, 18:50
ممنون از اطلاع رسانیت.:67:
شما هم از درگاه بانک ملت استفاده میکنید؟
امروز مشکلی نداشتید؟

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 18:53
امروز مشکلی نداشتید؟

دوست خوبم امروز خداروشکر بانک هیچ مشکلی نداشت الان ححدود 12 روز هست هیچ قطعی تا الان به ما گزارش نشده

iraniserver
December 18th, 2011, 18:57
ولی من توی مدت 5 دقیقه 8 سایت پیدا کردم که درگاه ملتشون مشکل داره ;)

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 18:59
ولی من توی مدت 5 دقیقه 8 سایت پیدا کردم که درگاه ملتشون مشکل داره ;)

دوست خوبم من همین الان تست کردم وارد درگاه شدم مشکلی نداره درگاه.هم تو سایتی که تو ایران هست درگاه دارم هم تو سوئیس هردوش اکی هست.شما باید کدخطا خودتون رو بررسی کنید ببینید مشکلتون کجا هست

iraniserver
December 18th, 2011, 19:05
مشکل بنده تنها نیست !

---------- Post added at 07:05 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

از همکاران انجمن هر کسی مشکل پیدا کرده ( اما آی پی عوض نکرده! ) اعلام کنه

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 19:08
مشکل بنده تنها نیست !

دوست من 4 بار تو پیام خصوصی 2 بار هم اینجا بهتون گفتم شما باید کدخطا خودتون رو دربیارید چک کنید مشکلتون کجاست چه شما چه اونایی که مشکل دارند 99 درصد مشکلتون با سیستم جدید هست چه ای پی عوض کرده باشید چه نکرده باشید .

یه تاپیک اطلا رسانی زدم دوستان ببینند اما انگار شده محیط چت که تشریف میارید یا میگید 8 نفر مشکل دارند میخواید من براتون لیست کنم کیا مشکل ندارند؟اخه دوست من با حرف که چیزی حل نمیشه میخواید مشکلتون رو پیدا کنید؟خوب راه حلش واضح هست باید کدخطا خودتون رو پیدا کنید و از طریق لیستی که بانک بهتون داده ردیابیش کنید کن لیستو هم اگه ندارید اعلام کنید بنده بهتون بگم

خواهش میکنم این تاپیک اطلاع رسانی رو شلوغ نکنید دوستان استفاده کنند و برای یه حرف مجبور نشن چندین صحفه چ رو بخونند

ممنونم از همکاریتون اگر رخ بده البته...

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

از همکاران انجمن هر کسی مشکل پیدا کرده ( اما آی پی عوض نکرده! ) اعلام کنه

اینجا جاش نیست دوست من اینجا تاپیک اطلاع رسانی هست تاپیک مجزا بزنید خواهشا

bepad
December 20th, 2011, 12:16
سلام

قبلا میشد از سرور با دامین دیگه وصل کرد به پرداخت انلاین الان باید حتما دامنه مشخص باشه؟
این سوالو برای این میپرسم که بنده سرورم عوض شده اون فروم هم پر شده و اعلام کردن تغییر هم دادن اما سایتی که توی قرارداد دادیم بهشون اون هنوز رو سرور قبلی اما با سایتی دیگه که رو سرور جدیده نمیشه وصل شد؟

ممنون

m.hoseynpur
December 20th, 2011, 12:20
سلام

قبلا میشد از سرور با دامین دیگه وصل کرد به پرداخت انلاین الان باید حتما دامنه مشخص باشه؟
این سوالو برای این میپرسم که بنده سرورم عوض شده اون فروم هم پر شده و اعلام کردن تغییر هم دادن اما سایتی که توی قرارداد دادیم بهشون اون هنوز رو سرور قبلی اما با سایتی دیگه که رو سرور جدیده نمیشه وصل شد؟

ممنون

دوست من دامنه مهم نیست مهم آی پی هست.اگر ای پی اکی باشه رو هر دامنه ای باشه اهمیتی ندارد

bepad
December 20th, 2011, 22:20
سلام

دوستان از وقتی تغییر ای پی دادیم ارور زیر میاد
متاسفانه، اطلاعات ارسال شده نامعتبر است و شما مجاز به انجام تراكنش نمي باشيد

مشکل کجاست؟

m.hoseynpur
December 20th, 2011, 22:23
سلام

دوستان از وقتی تغییر ای پی دادیم ارور زیر میاد
متاسفانه، اطلاعات ارسال شده نامعتبر است و شما مجاز به انجام تراكنش نمي باشيد

مشکل کجاست؟

اگه منظورتون این هست که لینک زیر باز میشه و همون ارور رو دارید دلیلش اینه که دارید Order id تکراری سند میکنید به بانک
https://pgw.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/illegaloperation.mellat

sa_sh41
December 21st, 2011, 00:26
ممنون اطلاع دادین

DVBBaz
December 21st, 2011, 01:28
امروز مشکلی نداشتید؟

بله از درگاه بانک ملت استفاده می کنم.
من آی پی جدید رو ارائه نداده بودم و درگاه عمل نمی کرد.
پس از ارسال آی پی جدید همه چی اوکی شد.
حتما باید ip رو درست وارد کنید.
می تونید از فایل تست آی پی زرین پال استفاده کنید.

php.source
December 21st, 2011, 01:40
الان ما 1 ماه دنبال تغییر آی پی هستیم.
کسی میدونه چکار باید کنیم؟
خودشون 2 بار زنگ زدن
گفتیم
3 بار فکس کردیم
5 بار میل زدیم
کم مونده دیگه بریم دمه شرکت به پرداخت:دی

m.hoseynpur
December 21st, 2011, 01:44
خودشون 2 بار زنگ زدن
گفتیم
3 بار فکس کردیم
5 بار میل زدیم

دوست عزیز تو پست اول خودم فرم تغییر ای پی رو کذاشتم گفتم دانلود کنید پرینت بگیرید پر کنید مهرو امضا کنید اسکن کنید بفرستید به اون ایمیلی که گذاشتم در کمتر از 2 ساعت انجام میشه.این باز سوال داره ؟

php.source
December 21st, 2011, 01:48
گفتم شاید با ما مشکل دارن. زنگ میزنیم گوشی 2 تا بوغ میخوره بعد قطع میشه. میگن فکس کنید ، فکس میکنیم جواب نمیدن. این ایمیل ههم اولین باره می بینم. انشالا که جواب میدن به ما از این طریق . خیلی ممنون. ولی شبه خوابت میاد اعصابت ریخته بهما:دی

هاست 97
December 21st, 2011, 08:50
من یک سال ونیم هست درگاه ملت دارم
دوبار تغییر آی پی داشتم که با یک ایمیل ساده که متن در خواست رو اسکن کرده بودم برام تغییر دادند در کمتر از 24 ساعت

درگاه بر روی آی پی ست میشود و در سرور میتوانید بر روی چند دامنه از یک درگاه استفاده کنید

mamali5
December 21st, 2011, 09:46
خودشون 2 بار زنگ زدن
گفتیم
3 بار فکس کردیم
5 بار میل زدیم

من که دیگه خسته شدم از بس ایمیل دادم واسه تغییر آی پی :-p

masooumi
January 4th, 2012, 13:33
من که دیگه خسته شدم از بس ایمیل دادم واسه تغییر آی پی :-p

اسکن درخواستتون را به آدرس ایمیل reconcile@behpardakht.com ارسال کنید و سپس تماس بگیرید با شماره 27312049 و تایید بگیرید که ایمیل رسیده باشه. (در کمتر از یک ساعت درخواستتون انجام میشود)