PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا hostpolis تایید میشود ؟؟ به نظر شما visperad یا hostpolis ؟؟ ! !

30tGame
December 18th, 2011, 17:15
سلام
قصد خرید یک سرور اختصاصی دارم آیا hostpolis تایید میشود ؟
به نظر شما از visperad خریداری کنم بهتر است یا hostpolis

smartieuser
December 18th, 2011, 18:20
hostpolis عزیز سابقه درخشان تری دارن و شخصا تا الان هیچگونه مورد منفی ای توی این وبسایت از ایشون ندیدم.

stchost
December 18th, 2011, 18:20
آشنایی قبلی از این اسامی در دست ما نیست ولی در صورتی که افراد دیگری هم گزارشی ندادند بهتر است حتی المقدور یک سایت خوب که پشتیبانی می کنند را ازشون درخواست کنید که ببینید.
اگر مشکل نبود خرید فرمایید.

سرور اختصاصی مسئله مهمی است ، برای اطمینان از قرار گیری در دیتاسنترها و نحوه ارتباط این شرکت ها با دیتاسنترها سوال فرمایید.

موفق باشید

Amir.Mansoury
December 18th, 2011, 18:50
جناب راستگو تایید میشه :)
دیتاسنتر هاست پولیس همه امکانات را به شما میده.

HyperServer
December 18th, 2011, 20:28
جناب راستگو تایید میشه :)
دیتاسنتر هاست پولیس همه امکانات را به شما میده.

دیتا سنتر نیست سرورهایی که در حال حاضر فروش دارند...
در iweb کانادا کولو کردند

Mr_Parham
December 18th, 2011, 20:37
من خودم تا به حال استفاده نکردم هیچ کدوم از سرویس هاشونو ولی هیچ جا هم ندیدم مشتری هاشون ازشون بد بگن ;)

Milad-H
December 18th, 2011, 20:48
جناب راستگو انسان محترم و بسیار خوبی هستند و مورد تایید

mersad-mr
July 11th, 2012, 08:35
مهم ترين عامل موفقعيت هاست پوليس
پشتيباني خوب
جواب گويي تلفني - تيكت در مواقع ضروري ساعت معنايي ندارد هر ساعتي باشد پاسخگو هستند.

Aria
July 11th, 2012, 20:12
سلام.

کاربر Hostpolis (آقای راستگو) این نظر خواهی از کاربران انجام شده و شما به عنوان سرویس دهنده اجازه تبلیغ از خودتون رو در تاپیک نظر خواهی ندارید.

پست های شما به دلیل نقض قوانین انجمن حذف شد و در صورت تکرارا مجدد و نقض قوانین انجمن با شما برخورد می شود.

ویرایش: اگر کاربر نیاز به دریافت توضیحات از سرویس دهنده مورد نظر دارند، می توانند با ایشان به صورت مستفیم تماس بگیرند.

با تشکر.

Talahost.Com
July 12th, 2012, 02:01
با سلام
قبل از هر چیز می دونم که تاپیک قدیمی هست. ولی دوست دارم تجربه خودم را بگم
با Hostpolis کار نکردم.
با visperad کار کردم و به هیچ عنوان تائید نمی شه :-ss . از اول تا آخر همش مشکل بود و متاسفانه به دلیل اینکه برخی کاربران سرویس سالانه داشتند شرایط انتقال فراهم نبود.. که خوشبختانه پس از گفت و گو با کاربران سرویس ها را منتقل کردیم. :113:

itjavani
July 12th, 2012, 03:05
با سلام
قبل از هر چیز می دونم که تاپیک قدیمی هست. ولی دوست دارم تجربه خودم را بگم
با Hostpolis کار نکردم.
با visperad کار کردم و به هیچ عنوان تائید نمی شه :-ss . از اول تا آخر همش مشکل بود و متاسفانه به دلیل اینکه برخی کاربران سرویس سالانه داشتند شرایط انتقال فراهم نبود.. که خوشبختانه پس از گفت و گو با کاربران سرویس ها را منتقل کردیم. :113:

از شما که کاربر قدیمی هستید بعید هست! بهتر هست مشکلاتی که داشتید را طبق قوانین انجمن در تاپیک انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید تا کاربران دیگر نیز بهتر بتونند تصمیم گیری بکنند.

Talahost.Com
July 12th, 2012, 14:33
از شما که کاربر قدیمی هستید بعید هست! بهتر هست مشکلاتی که داشتید را طبق قوانین انجمن در تاپیک انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید تا کاربران دیگر نیز بهتر بتونند تصمیم گیری بکنند.

سلام
کاربر 30tGame نظر خواستند بنده هم نظرم رو عرض کردم. ارزشش رو نداره تاپیک انتقادی باز کنم. اگر مدرک می خواهید براتون ارسال می کنم. خیلی از کاربران همین انجمن از دست ایشون گلایه دارند.

hasun
July 12th, 2012, 20:32
چندین ماه قبل از هاست پولیس یه vps گرفتم . که هم داون تایم داشت و هم ساپورت بدی میکردن . جواب تیکت های من رو دیر به دیر میدادند. چند روز من منتظر جواب میموندم !
البته توی سایتشون تعرفه vps نزدن ، از طریق پیام خصوصی ازشون سفارش گرفتم .
البته فکر کنم چون تخصصشون روی سروره سرویس من رو خوب ساپورت نکردند .