PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب ادمین دیگر در IBSng

mehrdad_server
December 18th, 2011, 04:47
آقا کسی با IBSng کار کرده ؟ من میخام یک admin دیگه بسازم منتها محدودیت داشته باشه که اون نتونه admin بسازه . اون فقط بتونه کسی رو dc کنه و user بسازه . چطور میشه این کارو کرد . با تشکر

ace_gishniz
December 18th, 2011, 13:24
برو تو قسمت admin بعد از تو لیست ادمینا رو view ادمینی که میخوایی روش محدودیت بزاری کلیک کن. تو صفحه ای که باز شد در منوی سمت راست اینو انتخاب کن adminName permissions list
بعدش اینو add new permissions to adminName.

حالا این صفحه ای که جلوت باز شده دسته بندی permission های اون ادمینه. بطور پیشفرض ادمینی که اد میکینی خودش نمیتونه ادمین اد بکنه. اگه میخوایی قابلیت اد کردن داشته باشه باید بهش پرمیژن بدی.

پرمیژن های مربوط به اد کردن ادمین و دلیت . .... اینجاست: Admin Related Permissions

پرمیژن های مربوط به اد کردن یوزر و دیلیت و ریپورت و کیل کردن و .... اینجاست: User Related Permissions

بقیه هم دیگه کاری نداره خودت باهاش ور بری میفهمی چجوری هستن.

حالا مثلا فرض کن میخوایی ادمین بتونه یوزر اد بکنه. برو تو User Related Permissions بعد پریمیژن add new user رو فعال کن.
به همین راحتی. فقط حواست باشه بعضی پریمیژن ها نیاز به یه پریمیژن پیشنیاز دارن. اگه پریمیژن پیشنیاز فعال نباشه اون پریمیژن فعال نمیشه. موقع فعال کردن اگه نیاز به پیشنیاز داشت همون بالا پیام میده.

alin30
May 17th, 2012, 01:51
با سلام
دوستان من میخوام یه ادمین بسازم که فقط قابلین دیدن همه کاربران و امکاناتمو داشته باشه و نتونه هیچیو ویرایش کنه لطقا بگین چه پرمیژنی بهش باید داد توی ibsng ؟

serverstar.ir
May 17th, 2012, 09:36
با سلام
دوستان من میخوام یه ادمین بسازم که فقط قابلین دیدن همه کاربران و امکاناتمو داشته باشه و نتونه هیچیو ویرایش کنه لطقا بگین چه پرمیژنی بهش باید داد توی ibsng ؟

ساخت ادمین ساده هستش
بعد اون بستگی به نیازتون فقط پرمیشن ها رو بهش بدبد

alin30
May 17th, 2012, 12:29
ساخت ادمین ساده هستش
بعد اون بستگی به نیازتون فقط پرمیشن ها رو بهش بدبد
ادمینو ساختم ولی وقتی میرم توش هیچیو نشون نمیده هیچ کاری نمیتونم بکنم باهاش
من میخوام با این ادمین جدید فقط نظارت بکنم یعنی بدون کی آنلاینه و کل کاربرامو ببینم ولی نمیخوام دسترسی حذف و ادیت یا ساخت داشته باشه و کلا میخوام نتونه هیچ کاریو بکنه و فقط بتونه ببینه
حالا چه نوع پرمیژنی باید بهش بدم تا این قابلیتو داشته باشه؟

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

کسی نیست کمک کنه دقیق بگه کدوم پرمیشن ها مال این کارن؟

serverstar.ir
May 17th, 2012, 12:44
ادمینو ساختم ولی وقتی میرم توش هیچیو نشون نمیده هیچ کاری نمیتونم بکنم باهاش
من میخوام با این ادمین جدید فقط نظارت بکنم یعنی بدون کی آنلاینه و کل کاربرامو ببینم ولی نمیخوام دسترسی حذف و ادیت یا ساخت داشته باشه و کلا میخوام نتونه هیچ کاریو بکنه و فقط بتونه ببینه
حالا چه نوع پرمیژنی باید بهش بدم تا این قابلیتو داشته باشه؟

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

کسی نیست کمک کنه دقیق بگه کدوم پرمیشن ها مال این کارن؟

اگر میخواید دسنرسی بدید رایگان انجام میدم براتون

alin30
May 17th, 2012, 15:00
دوست خوبم میخوام یادش بگیرم آخه مرتب باهاش کار دارم
ممنون میشم برام دقیق بگین چیکار بکنم
ممنون

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

از دوست خوبم serverstar.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/43526/) تشکر میکنم که یادم دادن
دوستان برای اینکه فقط قابلیت دیدن برای یک ادمین داشته باشیم باید این سه پرمیژنو بهش بدین و خلاص
GET USER INFORMATION
SEE CONNECTION LOGS
SEE ONLINE USERS
نکته: deposit رو نباید بهش بدیم
دیگه کار تموم شد .

serverstar.ir
May 17th, 2012, 15:18
دوست خوبم میخوام یادش بگیرم آخه مرتب باهاش کار دارم
ممنون میشم برام دقیق بگین چیکار بکنم
ممنون

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

از دوست خوبم serverstar.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member/43526/) تشکر میکنم که یادم دادن
دوستان برای اینکه فقط قابلیت دیدن برای یک ادمین داشته باشیم باید این سه پرمیژنو بهش بدین و خلاص
GET USER INFORMATION
SEE CONNECTION LOGS
SEE ONLINE USERS
نکته: deposit رو نباید بهش بدیم
دیگه کار تموم شد .

خواهش میکنم ...

موفق باشید

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:16 PM ----------

آقا کسی با IBSng کار کرده ؟ من میخام یک admin دیگه بسازم منتها محدودیت داشته باشه که اون نتونه admin بسازه . اون فقط بتونه کسی رو dc کنه و user بسازه . چطور میشه این کارو کرد . با تشکر

امکان dc کردن تو IBSng نیستش شما باید یه سری پرمیشن های خاص رو بهش بدید با دپوزیت همین