PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از ***ان و کلاهبرداران اینترنتی

afshinh
December 17th, 2011, 16:03
سلام دوستان قصد دارم سایت پلیس فتا رو بهتون معرفی کنم

چند وقتی هست که پلیس فتای کشور عزیزمون (ایران) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده با بالا رفتن میزان تخلفات دنیای مجازی به کمک اینترنت و تلفن همراه مثل هک و ***یدن اطلاعات شخصی شما نیروی انتظامی تصمیم به تشکیل این سازمان گرفته شما عزیزان میتوانید از سمت چپ سایت (ثبت شکایت) اقدام به ثبت شکایت کنید و 100% جواب میگیرید

پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir)

امیدوارم مفید باشه و به کارتون بیاد

موفق و پیروز باشید

ezat1
December 17th, 2011, 19:02
ممنون از اطلاع رسانیتون

AvalinHost
December 17th, 2011, 19:22
خدارو شکر این پلیس کشور بفکر همچین کاری افتاد.
خداکنه بتونن این وضعیت اسفناک رو سروسامون بدن.

smartieuser
December 17th, 2011, 19:57

چند وقتی هست که پلیس فتای کشور عزیزمون (ایران) فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده با بالا رفتن میزان تخلفات دنیای مجازی به کمک اینترنت و تلفن همراه مثل هک و ***یدن اطلاعات شخصی شما نیروی انتظامی تصمیم به تشکیل این سازمان گرفته شما عزیزان میتوانید از سمت چپ سایت (ثبت شکایت) اقدام به ثبت شکایت کنید و 100% جواب میگیرید

پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران | (http://www.cyberpolice.ir)

موفق و پیروز باشید

اوه ! چه اطلاعات ریز و دقیقی میخواد !

https://www.cyberpolice.ir/complaints/1/116

Sir.DarKNesS
December 17th, 2011, 20:03
باید از شبکه های دولتی هم اطلاع رسانی شه =d>

linkho
December 17th, 2011, 20:11
کسی تا حالا از طریق پلیس فتا اقدامی کرده ؟ میشه نتیجه گرفت؟

kargar
December 17th, 2011, 20:21

موفق و پیروز باشید

دیر گفتی حیف شد . . . اگر بود همه ازش شکایت میکردن

iraniserver
December 17th, 2011, 21:05
با سلام

متاسفانه هنوز فرهنگ استفاده از چنین ستادهای جا نیوفتاده!

طرف یک میلیون هم سرش کلاه بره با دو تا توهین به طرف مقابل راضی میشه ! اما با دادن آدرس سایت فرد میتونه تا در خونه دنبالش بره!

taghi.karimi
December 17th, 2011, 21:15

بقیه اش رو ندیدی :دی!

dr.saeed
December 17th, 2011, 21:21
جالبه با پــــــــــــ _________ــــروکـــــــ_________ـس ی و چیزه هم باز نمی شه :دی

smartieuser
December 17th, 2011, 21:22
دوستانی که چیز پی ان ارائه میکنند حواسشون باشه که ممکنه سریعا دچار مشکل بشن.

armintanha
December 17th, 2011, 21:59

واسه اینکه اگه مجرم رو نگرفتن تو رو بگیرن :71:

m2n
December 18th, 2011, 00:47
بنده امروز 45 تا فرم شکایت از سایتهای مختلف کردم تا پلیس اینترنتی بی کار نشینه البته تا 45 تا شکایت رو حل کنن فکر کنم یه 10 سالی گذشته :61::71:

m.hoseynpur
December 18th, 2011, 01:00
این سایت رو رو بستر اینترانت بالا اوردن احتمالا برای این هست که با ای پی های جز ای پی اصلی خودتون نتونید بازش کنید که حتی خود شخص شاکی هم ای پیش دستشون باشه و شاکی رو پیدا کنن اگر خود شاکی قصد مزاحمت داشته باشه.کلا بستر خنده داریه با این اطلاعاتی که میخوان تو صفحاتشون

mahosseini
December 18th, 2011, 01:19
فتا از سیستم دروپال استفاده می کنه .

امیدواریم فرهنگ استفاده از این موهبت کم سرعت الهی رو روز به روز بیشتر پیدا کنیم و از این همه قابلیت در جهت پیش رفت و رفاه و آسایشمون استفاده کنیم و البته نیروهایی با قدرت اجرائی و حقوقی بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

striv
January 6th, 2012, 12:23
سلام میشه از کسایی که وی پی اس می فروشن و تا حد بدبختی مارو کشوندن شکایت کرد اینجا؟

afshinh
January 6th, 2012, 12:25
سلام میشه از کسایی که وی پی اس می فروشن و تا حد بدبختی مارو کشوندن شکایت کرد اینجا؟

بله میتونید شکایت کنید

faranetwork
January 6th, 2012, 12:29

اگه استفاده شما چیز پی ان باشه پای خودتون گیر میشه..چون فروشنده میگه ایشون چیز پی ان داشته ما هم طبق قوانین بستیم (الکی میگه بسته ) بعدش پای شما گیر میشه..ولی اگ استفاده چیز پی ان نبوده میتونین شکایت کنین

striv
January 6th, 2012, 12:33
ممنون

---------- Post added at 12:33 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

والا اینها خودشون CC ***** و Nttacplus آماده روی سرویساشون ارائه میدن چیز پی انی فروخته نشده البته سرویس مایکروتیک دارم که کارم با اون فروش چیز پی انه :|

nightman
January 6th, 2012, 14:49
اگه ی شرایطی درست کنن که هر ننه قمری نره وی پی اس بفروشه خیلی خوب میشه ۵۰% د ز دی های اینترنتی حل شده>:p مثل مغازه طرف بره جواز بگیره بیاد کار کنه

striv
January 6th, 2012, 15:23
وی پی اس میدن 3 تومن بعضی جاها ...
الان من 76 تومن هزینه کردم اینجا همش داره به باد میره آقا من پولدار نیستم 15 تومن رو ندارممممممممممممممم بدم دارن سرویسامو میبندن !!!!!!!!!!!!

hadi_am
January 6th, 2012, 15:33
یعنی به شکایت های مردم رسیدگی میکنن؟؟؟؟

فکر کنم چنین کاری کننین

مگه بیکارن

واسه شکایت باید 1000000000 تا سند و مدرک داشته باشی

astro.alireza
January 6th, 2012, 16:06
اگه استفاده شما چیز پی ان باشه پای خودتون گیر میشه..چون فروشنده میگه ایشون چیز پی ان داشته ما هم طبق قوانین بستیم (الکی میگه بسته ) بعدش پای شما گیر میشه..ولی اگ استفاده چیز پی ان نبوده میتونین شکایت کنین
پلیس فتا مفسر قانون نیست و کاری رو انجام می ده که قوه قضاییه بهش اعلام کنه. با توجه به تفاسیر قانون جرایم رایانه ای جرم بودن فروش و استفاده از وی پی ان هنوز مورد بحثه. کسی که وی پی ان می فروشه به راحتی می تونه بگه واسه دور زدن تحریم های جهانی این اکانت ها رو ارایه می کنم و تبرئه بشه! به حقوق خودتون آگاه باشید

plastic
January 6th, 2012, 16:12
علنا استفاده از شبکه های مجازی خارج از کشور جرم نیست مگر بر علیه حکومت و نفوذ به اطلاعات محرمانه و محافظت شده ازش استفاده بشه.
هر چند که قانونی هم نیست !

nimapendar
January 6th, 2012, 16:36
جالبه الان سايت پليس سايبري را باز كردم با خطاي زير مواجه شدم
Server error

vgs
January 6th, 2012, 16:41
Server Error

عجب قدرتی! آقا اینا همش فیلمه
فقط میخوان نشون بدن که فعالیت دارن

shahmoradi
January 6th, 2012, 16:58
Server Error

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

چرا سرور سایت پلیس سایبری خطا میده؟
Server Errorمثلا کسی که این سایت رو راه اندازی کرده حالا بماند شخص بوده یا شرکت معتبر فکر کمبود منایع سرور رو نکرده که الا خطا میده
به نظرم این خطا زمانی رخ می دهد که سرور خارج از سرویس دهی باشد مثلا دارن تنظیماتی رو اعمال می کنن به همین دلیل سرور مدتی از سرویس دهی خارج میشه
فکر کنم !!

H2A
January 6th, 2012, 16:58
پرچم بالاست :78:

پریشبا تو ولگردی 20:30 هم گفت هر کسی ربوت داشته باشه(مثل میهن ربوت) 1 تا 3 سال حبس داره!

فرض کن بری زندان بهت بگن جرمت چیه؟

میگی سایت داشتم

میگن ستم بوده؟

نه فقط کلمات کلیدی گوگل رو داشته ! :)):)):)):))

plastic
January 6th, 2012, 17:18
بعد از این چپ کلیک جرم است !
باید راست کلیک کرده و بعد اقدامات لازم انجام شود .

armintanha
January 6th, 2012, 17:34
Server Error

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

چرا سرور سایت پلیس سایبری خطا میده؟
Server Error

مثلا کسی که این سایت رو راه اندازی کرده حالا بماند شخص بوده یا شرکت معتبر فکر کمبود منایع سرور رو نکرده که الا خطا میده
به نظرم این خطا زمانی رخ می دهد که سرور خارج از سرویس دهی باشد مثلا دارن تنظیماتی رو اعمال می کنن به همین دلیل سرور مدتی از سرویس دهی خارج میشه
فکر کنم !!

سایت لود میشه شاید واسه شما................
ممکنه هم یکی قصد تلافی داشته ddos کرده

biato
January 6th, 2012, 18:07
سلام
یه سوال،به نظرتون میشه کاری کرد یا خیر؟
من از جایی سرور خریده بودم برای وی پی.. اما اصلا سرور را تحویل هم نگرفتم و کاری انجام نشده اما در تیکت هایی که دادم این رو گفتم که سرور را برای وی پی می خواهم .از طرفی هم طرف سرور را تحویل نداده ایا به نظرتون من می تونم ازش شکایت کنم؟
نیان بگند اقا تو خودت مجرمی.:ی

hadi_am
January 6th, 2012, 20:18
اگه پلیس فتا هم مثل وزارت ارشاد عمل کنه شما مجرم ردیف اولی هستین

persianboy
January 6th, 2012, 20:54
صفحه اصلی سایت باز میشه ولی صفحه ثبت شکایت ارور میده

منم میخوام شکایت کنم
اگر پیگیری بشه که عالیه
فکر کنم پیگیری کنن
این آقایی که من ازش سرور گرفته بودم که من رو قانع نکرد. شاید تاپیک مشکل من با این آقا رو توی بخش انتقادات دیده باشید
وقتی جواب نده مجبورم شکایت کنم

elyas.as
January 7th, 2012, 10:59
اینکه یه مرجع قانونی باشه تا این فضای داغون وب رو سرو سامان بده خوبه
ولی اینکه بخواد همه چیرو زیرو رو کنه یه کم سخته واسه همه فعالان وب
:63:
اگه بخواد این جوری پیش بره باید واسه راه اندازی هر سایت بری مجوز بگیری.....