PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور اپدیت Nod 32 سایت iransetup.com چگونه کار می کند؟

shahmoradi
December 15th, 2011, 17:31
سایت Nod32 Username and Password - Kaspersky Keys - TrialReset روزانه (http://www.iransetup.com) اقدام به راه اندازی سروری جهت دریافت اپدیت های روزانه انتی ویروس Nod32 کرده است.
و اینکه خودش بر روی سرور حساب کاربری میسازه و به قیمت مناسبی می فروشه
نکته اول اینجاست که ایا شرکت eset به این کار راضی است؟
ایا این کار ***ی حساب نمی شود؟
و اینکه خود این سرور فایل های اپدیت را از کجا می اورد که اینقدر به کارشون اطمینان دارند
و هم چنین راه اندازی این گونه سرور چگونه است کسی بلده؟

این هم لینکش قیمت ها رو نگاه کنید
سرور ویژه به روز رسانی آنتی ویروس Eset Smart Security (http://iransetup.com/Security/Nod32Server.html)

abdollah.esmati
December 15th, 2011, 17:37
اینا آپدیتهای خود سایت eset هست که اینا روی این سرور می اورند تا نیازی به تغییر مکرر یوزر و پسورد nod32 نباشد
و ثانیا بدلیل وجود سرورها در ایران سرعت آپدیت هم بیشتر می شود

majid67
December 15th, 2011, 17:40

خودتون چی فکر میکنید؟!!!!
این سایت داره key آنتی ویروس ها رو رایگان در اختیار عموم قرار میده
آیا شما راضی میشید وقتی یک نرم افزار حرفه ای و پولی رو ایجاد کردید، اونوقت کس دیگه ای بیاد کرکش کنه؟!!!!

shahmoradi
December 15th, 2011, 17:43
کسی بلده یه چیزی مثل این بسازه؟

stchost
December 15th, 2011, 17:56
شما تنها کافیه سرور داشته باشید (ترجیحا ایران) فایل های آپدیت را خودتون به سرور منتقل کنید ، کاربران به سرور شما متصل میشن و به روز رسانی انجام میشه.
کار زیاد سختی نیست

shahmoradi
December 16th, 2011, 11:03
حالا حتما سرور باید در ایران باشه مثلا نمیشه از Hetzner المان باشه؟
بعدش فکر کنم انتقال فایل های اپدیت باید به صورت خودکار باشه نه اینکه من خودم بریزم تو سرور

Ramin
December 16th, 2011, 12:28
فکر نمی کنم به همین راحتی باشه که دوستان عرض کردند.شما فایل در سرور قرار دهید و نرم افزار کلاینت دانلود کند.
سرور های دانلود نرم افزار نود باید دارای Signature Number باشند تا برنامه این آپدیت را معتبر شناسایی کند و امکان به روز رسانی آنلاین برای نود وجود داشته باشد !
همچنین به جهت فروش اکانت سرور قابلیت ثبت آیپی های استفاده کننده از اکانت و مسدود سازی خودکار در صورت استفاده از چند آیپی متفاوت را دارد !
اکسپایر شدن اکانت ها بعد از اتمام مدت زمان اعتبار !
به روز رسانی خودکار سرور آنلاین همزمان با سرور شرکت eset و .....
اینها تنها موارد کوچکی است که باید برای راه اندازی سرور آنلاین نود د نظر گرفته شود . گمان نمی کنم با نصب یک وب سرور و قرار دادن دستی فایل های آپدیت در اوی پی اس قادر به انجام این کار باشید ! مخصوصا مورد اول (شماره امضا ) که عرض کردم از همه مهنمتر هستش !

serano1
March 19th, 2012, 10:39
دوستان شرکت eset این قابلیت و کاملا از صحنه اینترنت برچید !
و دیگه نمیشه با سرور ایران آپدیت آنلاین انجام داد.:((

taghi.karimi
March 19th, 2012, 11:05
دوستان شرکت eset این قابلیت و کاملا از صحنه اینترنت برچید !
و دیگه نمیشه با سرور ایران آپدیت آنلاین انجام داد.:((

درود
چطور این قابلیت برچیده شد ؟
فکر میکنم تنها راه جلوگیری از این مشکل اجازه ندادن به خود برنامه نود32 است که به جز سرورهای خود شرکت نود به سرور دیگر متصل نشود و آفلاین هم قبول نکند!:105:

serano1
March 19th, 2012, 11:18
اونطور که تو تایپک های غیر ایرانی خوندم این روش از سال 2009 استفاده میشده
مطمعنا شرکتی که 25 سال سابقه درخشال امنیتی داره خیلی راحت میتونه این راههای نفوز و سو استفاد رو مصدود کنه

masterphp
March 22nd, 2012, 00:40
میتونید از سایت خود نود لایسمس 30 روزه بگیرید و از سرور نود آپلود کنید

serano1
March 23rd, 2012, 09:20
میشه بیشتر توضیح بدید
متوجه نشدم:((

masterphp
March 23rd, 2012, 19:37
http://www.eset.eu/download/ess-trial-form
از این لینک وارد بشین
ایمیلتون رو وارد کنید و یوزر و پس به ایمیلتون ارسال میشه
هر ایمیل 1 بار

p30speed
April 4th, 2012, 13:18
نود از سایتهایی که این کار میکنند شکایت میکنه و اگر سرورشون هم در خارج از کشور باشه قطع میشه

loginvps.com
April 4th, 2012, 13:48
[QUOTE=shahmoradi;337252
Eset Smart Security (http://iransetup.com/Security/Nod32Server.html)[/QUOTE]

کار شما رو وردارند شما راضی هستید؟
شما که واژه ***ی رو استفاده می کنین بدونین هر فایل کرک شده ***ی هست ، می تونین خریداری کنین هر چیزی رو که خواستین

p30speed
April 4th, 2012, 17:03
درست ما تحریم هستیم
اما به نظر من باید بریا یکی سری نرم افزارهاپول خرج کرد

همین آنتی ویروس آیا امنیت سیستم برامون اهمیت نداره.
خودم کسپر اسکای استفاده میکنم (اصلا نود قبول ندارم )و اورجینال خریدم برای سه کامپیوتر.
اگر ببینم دوستان استقبال میکنند اینجا فروش رو آغاز میکنیم کمتر از قیمت بازار

loginvps.com
April 5th, 2012, 03:30
درست ما تحریم هستیم
اما به نظر من باید بریا یکی سری نرم افزارهاپول خرج کرد

همین آنتی ویروس آیا امنیت سیستم برامون اهمیت نداره.
خودم کسپر اسکای استفاده میکنم (اصلا نود قبول ندارم )و اورجینال خریدم برای سه کامپیوتر.
اگر ببینم دوستان استقبال میکنند اینجا فروش رو آغاز میکنیم کمتر از قیمت بازار

البته بعضی از نرم افزار ها خرید لایسنسشون خیلی مفید هست مثل همین آنتی ویروس
من خودم به شخصه دارم از AVAST! ایتفاده میکنم که نسخه 7 اون خیلی راحت کرک میشه و واقعا آنتی ویروس فوق العاده ای هست
Avira رو هم خیلی قبول دارم تو چهار سال اخیر تونسته بیشترین شناسایی ها رو به خودش اختصاص بده ولی چون لایسنسش به راحتی گیر نمیاد و به اینترنت هم خیلی گیر میده از آواست بی آزار استفاده میکنم

من هم با نظر شما موافقم نود آنتی خوبی نیست (تجربه ام نشون داده)
کاسپر هم بد نیست
نورتون هم جزو خوب ها به حساب میاد

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:24 AM ----------

نود از سایتهایی که این کار میکنند شکایت میکنه و اگر سرورشون هم در خارج از کشور باشه قطع میشه

ایران قانون کپی رایت نداره ، سرور های که توی ایران قرار دارند هم قطع میشن ؟

p30speed
April 5th, 2012, 10:03
سرورهای ایران نمیتونند قطع کنند. ولی تو خود نرم افزار کاری کردند که از سرورهای ایران آپدیت نمیشه/ بالاخره یک شرکت که کارش امنیت به راحتی میتونی جلوی این باگها رو بگیره تا کاربرها سو استفاده نکنند.
مثل سافت گذر که سرورش در ایران

loginvps.com
April 5th, 2012, 14:41
سرورهای ایران نمیتونند قطع کنند. ولی تو خود نرم افزار کاری کردند که از سرورهای ایران آپدیت نمیشه/ بالاخره یک شرکت که کارش امنیت به راحتی میتونی جلوی این باگها رو بگیره تا کاربرها سو استفاده نکنند.
مثل سافت گذر که سرورش در ایران

این تغییرات برای جلوگیری از آپدیت از سرورهای غیر مجاز هنگام بروز کردن برنامه اتفاق میفته ؟ یا شرکت نود نسخه جدید ارائه میده که تغییرات اوجا اعمال میشه ؟

spooky021
April 5th, 2012, 16:33
سلام یه سوال داشتم!
میشه از آپدیت آنلاین این سایت استفاده کرد؟!
قانونیه؟!
گیگفا دانلود | دانلود رایگان نرم افزار ، کتاب ، موبایل ،بازی: سرور آپدیت رایگان ESET (http://www.gigfadownload.ir/eset/)

amk
April 5th, 2012, 19:14
این از همه بهتره :

آنتی ویروس خود را به راحتی آپدیت کنید ! (http://update24.ir/server.php)

برنامه هم برای دریافت سریال و رمز پابلیش کرده :)

loginvps.com
April 5th, 2012, 19:45
این از همه بهتره :

آنتی ویروس خود را به راحتی آپدیت کنید ! (http://update24.ir/server.php)

برنامه هم برای دریافت سریال و رمز پابلیش کرده :)

ولی باز هم اگه شرکت Eset خبردار بشه جلوگیری میکنه از آپدیت از اینگونه سرورها

p30speed
April 6th, 2012, 11:18
این تغییرات برای جلوگیری از آپدیت از سرورهای غیر مجاز هنگام بروز کردن برنامه اتفاق میفته ؟ یا شرکت نود نسخه جدید ارائه میده که تغییرات اوجا اعمال میشه ؟

وقتی که شما آپدیت جدید میگیرید سرور شناسایی شده توسط نود به برنامه منتقل شده و سرور بلوک میشود

loginvps.com
April 6th, 2012, 15:40
وقتی که شما آپدیت جدید میگیرید سرور شناسایی شده توسط نود به برنامه منتقل شده و سرور بلوک میشود

درباره نحوه کار این سرور ها هم اطلاعاتی دارین ؟ و اینکه چه سودی میتونه برای اونها باشه !

rsl
April 6th, 2012, 15:54
من هم چنین سرور راه اندازی کردم در دو نوع رایگان و تجاری .
توضیحات بیشتر : http://farazplus.ir/farazplus.exe
سایت هم تا چند روز آینده راه میوفته و به 15 نفر اول یک ماه لایسنس رایگان داده می شه .

par30
April 6th, 2012, 16:03
من هم چنین سرور راه اندازی کردم در دو نوع رایگان و تجاری .
توضیحات بیشتر : http://farazplus.ir/farazplus.exe
سایت هم تا چند روز آینده راه میوفته و به 15 نفر اول یک ماه لایسنس رایگان داده می شه .

لیسانس کجا میگیرید قیمت چجوری حساب میشه

rsl
April 6th, 2012, 16:07
لیسانس کجا میگیرید قیمت چجوری حساب میشه
منظور از لایسنس username و password های سرور خودمون هست .

par30
April 6th, 2012, 16:10
منظور از لایسنس username و password های سرور خودمون هست .

خب من یک سایت میگم دوستان یوزر پس میتونن بگیرن

nod325.com
nod327.com
قبلش انتی ویروس غیر فعال کنید

rsl
April 6th, 2012, 16:15
فرق این ها با یوزر و پسورد های سرور ما اینه که اینا بعد از یک مدت از کار میوفته ولی واسه ما نه ، چون روی سرور اصلی ESET نیست .
می تونید این فایل توضیحات رو دانلود کنید ( http://farazplus.ir/farazplus.exe ) سرور رایگان هم داریم .

par30
April 6th, 2012, 16:18
خب اول قمت شما چنده
دوم من کراک نصب کردم که تا 50 سال آینده (اینجور که توضیح کراک نوشته بود) به روز میشه الان 5 ماه است بدون یوزر پسورد دارم استفاده میکنم

BESTTECH
April 6th, 2012, 17:43
فرق این ها با یوزر و پسورد های سرور ما اینه که اینا بعد از یک مدت از کار میوفته ولی واسه ما نه ، چون روی سرور اصلی ESET نیست .
می تونید این فایل توضیحات رو دانلود کنید ( http://farazplus.ir/farazplus.exe ) سرور رایگان هم داریم .

سرورهاتون چطور می تونه پایان مدت لایسنس سرور هاتون رو تشخیص بده ؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

سرورهاتون چطور می تونه پایان مدت لایسنس سرور هاتون رو تشخیص بده ؟

loginvps.com
April 6th, 2012, 18:03
خب اول قمت شما چنده
دوم من کراک نصب کردم که تا 50 سال آینده (اینجور که توضیح کراک نوشته بود) به روز میشه الان 5 ماه است بدون یوزر پسورد دارم استفاده میکنم

این کرک ها زود شناسایی میشن

اگه بخوایم پول بدیم که لایسنس از خود شرکت eset می خریم

نود 32 که آنتی بدرد نخوری هست (تجربه نشون داده) شما اگه این همه کار درستین آنتی ویروس های دیگه سرور داشته باشین.

کسی از انتی ویروس ایرانی شید استفاده کرده ؟

rsl
April 6th, 2012, 18:50
بزودی سرور kaspersky هم راه اندازی می شه .
و اما در مورد تاریخ اکانت ها ، یک نرم افزار تحت ویندوز ساخته شده که اکانت ها توی اون تعریف می شه و روز پایان به ما گزارش می ده و به صورت دستی اکانت پاک می شه .

loginvps.com
April 6th, 2012, 19:03
و اما در مورد تاریخ اکانت ها ، یک نرم افزار تحت ویندوز ساخته شده که اکانت ها توی اون تعریف می شه و روز پایان به ما گزارش می ده و به صورت دستی اکانت پاک می شه .

واسه کاسپر هم key زیاد هست
شما می تونید از آنتی ویروس آویرا سرور داشته باشین؟ (آخه به نظر من تنها آنتی ویروسی هست که lلایسنسش به سختی گیر میاد)

rsl
April 6th, 2012, 19:11
من Avira نصب شده ندارم ، توی نرم افزار قسمت عوض کردن سرور وجود داره ؟

srsh
April 6th, 2012, 19:12
کسی از انتی ویروس ایرانی شید استفاده کرده ؟

آنتی ویروس شید خیلی بهتر از نود32 هست بهتره به فکر راه اندازی سرور آنتی ویروس شید باشید.

rsl
April 6th, 2012, 19:17
شید که قیمتی نداره و ایرانی هم هست فکر نمی کنم این کاره درستی باشه .

srsh
April 6th, 2012, 19:30
شید که قیمتی نداره و ایرانی هم هست فکر نمی کنم این کاره درستی باشه .

مشکلش این هست که واسه هر سیستم باید اکانت جداگانه بخری
واسه یکی مثل من که چند تا سیستم دارم بخوام آپدیت کنم؟!؟
هزینه ها میره بالا

BESTTECH
April 6th, 2012, 19:48

ببخشید ولی چطور می تونید تو سرور تجاریتون محدودیت تعریف کنید که فقط یوزر خودتون وصل بشه یا یک یوزر و پسورد تو چند تا نود استفاده نشه

vahidmom
April 6th, 2012, 19:51
مشکلش این هست که واسه هر سیستم باید اکانت جداگانه بخری
واسه یکی مثل من که چند تا سیستم دارم بخوام آپدیت کنم؟!؟
هزینه ها میره بالا

اگر شما به فکر سیستمهاتون باشید و به کار یه ایرانی احترام بزارید برای همشون میخرید
ما برای تموم سیستمهامون از انتی ویرسو شید استفاده میکنیم و خیلی راضس هستیم
حتی هر کسی که یه انتی ویروس میخواد من شید رو بهش معرفی میکنم

par30
April 6th, 2012, 19:59
این کرک ها زود شناسایی میشن
نه تا حالا که شناسایی نشده

BESTTECH
April 6th, 2012, 21:17
موضوع: سرور اپدیت Nod 32 سایت iransetup.com چگونه کار می کند؟ (http://www.webhostingtalk.ir/f43/36535/index5.html)کسی وافعا اظلاعی نداره ؟
تاپیک از مسیر اصلی خارج شده

ramtin140
April 6th, 2012, 21:31
سرور سایت softgozar.com هم داره این حالت رو

loginvps.com
April 6th, 2012, 21:47
موضوع: سرور اپدیت Nod 32 سایت iransetup.com چگونه کار می کند؟ (http://www.webhostingtalk.ir/f43/36535/index5.html)

کسی وافعا اظلاعی نداره ؟
تاپیک از مسیر اصلی خارج شده

اونا آپیدیت ها رو خودشون دریافت می کنن میریزن تو سرور خودشون و ما مسیر آپدیت آنتی خودمونو به سرور اونا تغییر میدیم.

سرور سایت softgozar.com هم داره این حالت رو

سافت گذهر هم سرورشون بسته شده.

BESTTECH
April 6th, 2012, 22:28
اونا آپیدیت ها رو خودشون دریافت می کنن میریزن تو سرور خودشون و ما مسیر آپدیت آنتی خودمونو به سرور اونا تغییر میدیم.

این قسمتش رو می دونم
ولی چطور می تونند تو سرور تجاریشون محدودیت تعریف کنند که فقط یوزر خودشون وصل بشه یا یک یوزر و پسورد تو چند تا نود استفاده نشه

rsl
April 6th, 2012, 22:32
اینکه اونا چجوری این کار رو می کنن من هم نمی دونم ولی ما از نرم افزار اختصاصی خودمون این کارو می کنم به گونه ای که شما برای بار اول که استفاده کنید 39 مگابایت دانلود دارید و توی اون نرم افزار نشون می ده هر یوزر توی هر دوره اتصال چند مگابایت مصرف کرده کاربرانی که بیش از 3 بار این حجم رو دانلود کرده باشن یعنی تخلف و اون ها توی یک لیست جمع می شن و ما به صورت دستی اون هارو پاک می کنیم .

shahmoradi
April 6th, 2012, 23:00
اگر شما به فکر سیستمهاتون باشید و به کار یه ایرانی احترام بزارید برای همشون میخرید
ما برای تموم سیستمهامون از انتی ویرسو شید استفاده میکنیم و خیلی راضس هستیم
حتی هر کسی که یه انتی ویروس میخواد من شید رو بهش معرفی میکنم

من از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنم
متاسفانه شرکت شید نسخه 64 بیتی نداره و قراره که از سال 89 نسخه 64 بیتی هم ارایه بده ولی تا کنون که فروردین 91 است نداده
من خودم 10 بار به پشتیبانی گفتم که این نسخه 64 بیتی چی شد؟
در پاسخ گفتند برای ساخت نسخه 64 بیتی باید از پلتفرم ماکروسافت استفاده کنیم که ما این پلتفرم را نداریم و در حال خرید هستم که به زودی از ماکروسافت دریافت می کنم
فقط مشکل تحریم است که داریم ادرس یه جای معتبر در خارج از کشور را مدهیم که شرکت شید اونجاست
من گفتم کی اماده میشه دی ماه 90 بود گفتن که اماده میشه تا یک ماه دیگه ولی هنوز نشده
من نمی دونم یا اینا خیلی وضع شون خوب شده دیگه سودشونو کردن بی خیال همه چی شدن یا اینکه با شکست مواجه شدن
خارج از این دو حالت نیست مگه نه؟

loginvps.com
April 6th, 2012, 23:13
من از ویندوز 64 بیتی استفاده می کنم
متاسفانه شرکت شید نسخه 64 بیتی نداره و قراره که از سال 89 نسخه 64 بیتی هم ارایه بده ولی تا کنون که فروردین 91 است نداده
من خودم 10 بار به پشتیبانی گفتم که این نسخه 64 بیتی چی شد؟
در پاسخ گفتند برای ساخت نسخه 64 بیتی باید از پلتفرم ماکروسافت استفاده کنیم که ما این پلتفرم را نداریم و در حال خرید هستم که به زودی از ماکروسافت دریافت می کنم
فقط مشکل تحریم است که داریم ادرس یه جای معتبر در خارج از کشور را مدهیم که شرکت شید اونجاست
من گفتم کی اماده میشه دی ماه 90 بود گفتن که اماده میشه تا یک ماه دیگه ولی هنوز نشده
من نمی دونم یا اینا خیلی وضع شون خوب شده دیگه سودشونو کردن بی خیال همه چی شدن یا اینکه با شکست مواجه شدن
خارج از این دو حالت نیست مگه نه؟

من که بعید میدونم تبلیغاتی که کردن گفتن از دو موتور جستوجوی اویرا و نود استفاده میکنه حقیقت داشته باشه!
اگه فقط از موتور اویرا استفاده کنه که خودش یه پا اویرا هست با لایسنس ارزونترش
من که کلا نمی تونم اعتماد کنم بهش با عقل جور در نمیاد.

BESTTECH
April 8th, 2012, 10:45
آخرش ما نفهمیدم که چطور صاحبان سرور اکانت می سازن تا فقط یوزر ها از این سرور استفاده
اگه کسی می دونه راهنمائی کنه ؟

p30speed
April 8th, 2012, 11:40
دوست عزیز رو ویندوز یوزر تعیین میکنه و دسترسی به پوشه آپدیت میده

masterphp
April 8th, 2012, 12:53
اگر از خود نود لایسنس 30 روزه بگیرین از همه راه ها بهتره

BESTTECH
April 8th, 2012, 13:07

تو سرور یا هاست لینوکسی چطور میشه اینکار رو انجام داد ؟

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

منظورم یه چیزی مثل
srv1.farazplus.ir
که با یوزر و رمز farazplus
میشه از این سرور آپدیت گرفت

__ss
September 23rd, 2012, 18:29

چطوری این کارو انجام میده؟

teambieber
September 23rd, 2012, 18:48
اویرا ک خیلی بهتره ! ;)

javanhosting
September 25th, 2012, 09:34
سلام دوستان كي لايسنس كسپر داره

viphyip
October 24th, 2012, 15:44
سلام دوستان كي لايسنس كسپر داره لایسنس اورجینال من دارم

parsdrive
October 24th, 2012, 16:05
سلام دوستان
برای دریافت لیسانس مادام العمر نود 32 به تاپیک زیر مراجعه بفرمایید:

ابدیت روزانه نود 32 (http://forum.iranshine.ir/thread-22165-post-94461.html#pid94461)

بدون نیاز به یوزرنیم و پسورد یا هیچ چیز دیگه ای!!!!!

frankestein
December 28th, 2013, 01:33
salam dadash server kaspersky mitoni rah andazi koni ?

frankestein
December 28th, 2013, 01:36
salam bar shoma

man kaspersky internet security 2014 daram 1 Pc 1 Year 80000 toman

tamami mahsoolate kaspersky ro support mikonam alan be modate 4 sale age khastin begin

ba tashakor

frankestein
December 28th, 2013, 01:37
salam bar shoma

man kaspersky internet security 2014 daram 1 Pc 1 Year 80000 toman

tamami mahsoolate kaspersky ro support mikonam alan be modate 4 sale age khastin begin

ba tashakor ..