PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهینه کردن وردپرس برای کاهش استفاده از منابع سرور ؟

rrt
December 15th, 2011, 17:02
سلام دوستان
من سایت دانلود دارم و روزانه هم حدودا 10000 بازدید دارم و سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنم
مشخصات سرورم بد نیست مثلا 2 گیگ رم داره و پهنای باند نامحدود و سرورشم همیشه up اما این وردپرس منو کشت بس که اشتها داره برای استفاده از منابع بخصوص رم
حالا از دوستان خواهش میکنم هر کی تو این زمینه تخصص داره که کاری کنم وردپرس از منابع کم استفاده کنه از من دریغ نکنه
خواهش میکنم

majid67
December 15th, 2011, 17:29
این تاپیک: http://www.webhostingtalk.ir/f139/36466/ میتونه کمکتون کنه

AriyaDownload
December 15th, 2011, 17:46
سلام دوستان
من سایت دانلود دارم و روزانه هم حدودا 10000 بازدید دارم و سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنم
مشخصات سرورم بد نیست مثلا 2 گیگ رم داره و پهنای باند نامحدود و سرورشم همیشه up اما این وردپرس منو کشت بس که اشتها داره برای استفاده از منابع بخصوص رم
حالا از دوستان خواهش میکنم هر کی تو این زمینه تخصص داره که کاری کنم وردپرس از منابع کم استفاده کنه از من دریغ نکنه
خواهش میکنم

واسه ما هم دقیقا همین مشکل پیش اومد
وقتی به شرکت میزبانی وب اطلاع دادیم که بهمون بگن چه چیزی یا چه قسمتی رویه سرور فشار می یاره بهمون اطلاع بدن
بعد از مانیتورنگ بهم اطلاع دادن که ایندکس سایت رویه سرور فشار می یاره
قالب رو که بهینه کردیم، خدا روشکر فعلا مشکلمون حل شده و تا الان هیچ اخطاری از طرف میزبانی وب سایت نگرفتیم=;
یک روز به طور کامل سایت رو مانیتورینگ بکنید و ببینید کدوم قسمت سایت رویه سرور فشار می یاره
بعد رویه همون قسمت تمرکز کنید و مشکلش رو حل کنید
ان شالله که برطرف می شه
:53:

rrt
December 15th, 2011, 17:50
خوب اگر میشه به من هم بگین تا چیکار کنم
والا خسته شدم بس که سرور رو ریبوت کردم

AriyaDownload
December 15th, 2011, 18:12
خوب اگر میشه به من هم بگین تا چیکار کنم
والا خسته شدم بس که سرور رو ریبوت کردم

به نظر من سایت رو از طریق نرم افزارهای مانیتورینگ بررسی کنید و ببنید کدوم قسمت به سرور فشار می یاره
زمان زیادی هم نباید ببره
24 ساعت بذارین کنترل کنه تمام سایت رو
بعد همون قسمتی رو که فشار می یاره رو مشکلش رو حل کنید

استفاده زیاد از function و فراخوانی های زیاد در قالب هم تاثیر داره

پ.ن: دوستان در مورد نرم افزار مانیتورینگ بهتر می دونن، من در این مورد اطلاعی ندارم ولی مشکل ما از ایندکس سایت بود که با بهینه شدن قالب تا الان مشکلی پیش نیومده