PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 50 دلار کوپن تبلیغ در فیس بوک کسی میخواد؟

m2vooroojak
December 14th, 2011, 21:40
سلام امروز از طرف فیس بوک برای من یک ایمیل مبنی بر 50 دلار کوپن تبلیغ در فیس بوک اومده

خودم که استفاده نمیکنم کسی هست که بخواد؟

شاید مسخره باشه ولی هر کی بیشتر قیمت بده به همون میدم : دی

اینم عکس ایمیل

m2vooroojak
December 14th, 2011, 22:08
کسی نمیخواد این کوپن رو؟

Mr_Parham
December 14th, 2011, 22:14
تا اونجایی که من میدونم فروش این کوپن ها غیر قانونیه [-(
بعد اگر مثل گوگل هم باشه Credit card لازم داره که تو ایران افراد زیادی ندارند :65:

m2vooroojak
December 14th, 2011, 22:19
تا اونجایی که من میدونم فروش این کوپن ها غیر قانونیه [-(
بعد اگر مثل گوگل هم باشه Credit card لازم داره که تو ایران افراد زیادی ندارند :65:

اگر عکس ایمیل رو دیده باشید میبینید اون جایی که من سیاه کردم یک کدی داره من اونو میدم بهش که ازش استفاده کنه یا خودم براش تبلیغ میکنم

Mr_Parham
December 14th, 2011, 22:25
اگر عکس ایمیل رو دیده باشید میبینید اون جایی که من سیاه کردم یک کدی داره من اونو میدم بهش که ازش استفاده کنه یا خودم براش تبلیغ میکنم
در مورد غیر قانونی بودنش اگر میگین فکر می کنم اینجوریه، مطمئن نیستم
برای Credit card هم گوگل هم کد بهتون میده ولی اول اطلاعات کارت رو باید بدین که بزاره کد رو وارد کنین :65:

m2vooroojak
December 14th, 2011, 22:32
در مورد غیر قانونی بودنش اگر میگین فکر می کنم اینجوریه، مطمئن نیستم
برای Credit card هم گوگل هم کد بهتون میده ولی اول اطلاعات کارت رو باید بدین که بزاره کد رو وارد کنین :65:

این که مال گوگل نیست مال فیس بوکه

Mr_Parham
December 14th, 2011, 22:36
این که مال گوگل نیست مال فیس بوکه
:)

بعد اگر مثل گوگل هم باشه Credit card لازم داره

m2vooroojak
December 14th, 2011, 22:45
:)

اگر نبود چی؟

حالا من که زیاد سر در نمیارم ازش حالا اگرم بود پول رو برمیگردونم

damashi
December 15th, 2011, 00:42
چقدر میفرشید به ریال بعد برای ساختن بیلبرود هست دیگه اونوقت کاربردش چیه تو فیس بوک به چه درد میخوره برای سایت میشه تبلیغ داد؟

m2vooroojak
December 15th, 2011, 13:35
چقدر میفرشید به ریال بعد برای ساختن بیلبرود هست دیگه اونوقت کاربردش چیه تو فیس بوک به چه درد میخوره برای سایت میشه تبلیغ داد؟

والا من قیمت دستم نیست هر چقدر که دادید

در نظر داشته باشید که این کوپن تا تاریخ 13 ژانویه 2012 تاریخ داره

بله میشه سایت تبلیغ داد