PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میزان هماهنگی سرور ویندوز و کنترل پنل پلسک با سیستمهای php

webdata
December 14th, 2011, 15:29
آیا سرورهای ویندوز(هاست‌های ویندوز با دارا بودن کنترل پنل پلسک و ساپورت php) با کانفیگ معمول که مدیران سرور انجام میدون، با سیستم‌هایی که بر پایه‌ی php هستن به درستی عمل ميکنند؟
مثلاً می‌شه بدون مشکل سیستم وردپرس رو بر روی هاست ویندوز نصب و اجرا کرد؟
چون شنیدم که برخی پلاگینهای وردپرس بر روی ویندوز پاسخگو نیست، تا چه میزان این حرف صحت داره.
لطفاً افرادی که تجربه و یا اطلاعات دقیقی دارن، در این مورد پاسخ بدن.

webdata
December 14th, 2011, 19:04
up

the_coder
December 14th, 2011, 19:11
آیا سرورهای ویندوز(هاست‌های ویندوز با دارا بودن کنترل پنل پلسک و ساپورت php) با کانفیگ معمول که مدیران سرور انجام میدون، با سیستم‌هایی که بر پایه‌ی php هستن به درستی عمل ميکنند؟
مثلاً می‌شه بدون مشکل سیستم وردپرس رو بر روی هاست ویندوز نصب و اجرا کرد؟
چون شنیدم که برخی پلاگینهای وردپرس بر روی ویندوز پاسخگو نیست، تا چه میزان این حرف صحت داره.
لطفاً افرادی که تجربه و یا اطلاعات دقیقی دارن، در این مورد پاسخ بدن.
سلام
بهتره هاست لینوکس و ویندوز مستقل باشند اما اگر میخواید اسکریپت های php رو روی plesk که روی ویندوز نصب میشه راه اندازی کنید مشکلی نیست و هر تابعی هم اگر احیانا وجود نداشت برای برخی از cms ها میشه بهش اضافه کرد

webdata
December 14th, 2011, 19:18
سلام
بهتره هاست لینوکس و ویندوز مستقل باشند اما اگر میخواید اسکریپت های php رو روی plesk که روی ویندوز نصب میشه راه اندازی کنید مشکلی نیست و هر تابعی هم اگر احیانا وجود نداشت برای برخی از cms ها میشه بهش اضافه کرد
ممنون بابت پاسخگویی، حالا این صحیح هست که میگن بعضی از پلاگین‌های وردپرس روی ویندوز کار نمیکنه(البته میدونم بستگی به کانفیگ سرور داره) ولی می‌خوام بدونم معمولاً روی بیشتر سرورها اجرا میشه یا خیر. الانم از بین سیستمهای php وردپرس مدّ نظرم هست.
فرمایش شما هم کاملاً متین که باید از سرور لینوکس استفاده کرد. ولی به دلایلی الان نیاز داریم همه سیستمهامون که asp.net و php هست رو یک جا روی یک سرور داشته باشیم.

the_coder
December 14th, 2011, 19:29
ممنون بابت پاسخگویی، حالا این صحیح هست که میگن بعضی از پلاگین‌های وردپرس روی ویندوز کار نمیکنه(البته میدونم بستگی به کانفیگ سرور داره) ولی می‌خوام بدونم معمولاً روی بیشتر سرورها اجرا میشه یا خیر. الانم از بین سیستمهای php وردپرس مدّ نظرم هست.
فرمایش شما هم کاملاً متین که باید از سرور لینوکس استفاده کرد. ولی به دلایلی الان نیاز داریم همه سیستمهامون که asp.net و php هست رو یک جا روی یک سرور داشته باشیم.
اگر شما الان تونستید asp.net و php و mysql و sqlserver رو باهم اجرا کنید ، میتونید ورد پرس رو راحت نصب کنید (فقط ممکنه یک تغییر توی php.ini بخواد)

webdata
December 14th, 2011, 19:39
من اطلاعات سایتی که میخوام ازشون سرویس بگیرم رو پست خصوصی کردم براتون. خودشون هم نوشتن که ساپورت می‌کنه. ولی پشتیبانیشون گفت که ممکنه برخی از پلاگین‌ها اجرا نشه. حالا این برخی از پلاگین‌ها خودش ممکنه در آینده دردسر ساز بشه. برای همین هم اینجا مطرح کردم که دوستانی که تجربه دارن از راهنمایی‌هاشون استفاده کنم.

the_coder
December 14th, 2011, 19:42
من اطلاعات سایتی که میخوام ازشون سرویس بگیرم رو پست خصوصی کردم براتون. خودشون هم نوشتن که ساپورت می‌کنه. ولی پشتیبانیشون گفت که ممکنه برخی از پلاگین‌ها اجرا نشه. حالا این برخی از پلاگین‌ها خودش ممکنه در آینده دردسر ساز بشه. برای همین هم اینجا مطرح کردم که دوستانی که تجربه دارن از راهنمایی‌هاشون استفاده کنم.
این سایتی که فرستادید رو من شناختی ازش ندارم .
پس می خواید هاست اشتراکی تهیه کنید ، اگر پلاگینی کار نکنه احتیاج به سطح دسترسی سرور دارید که مشکلات رو حل کنید
اینجوری احتمالش زیاد هست که به مشکل بخورید

webdata
December 14th, 2011, 19:46
بلی، سرویس بصورت ریسلر هست که قاعدتاً دسترسی به فایل گفته شده(php.ini) رو نخواهند داد. برای همین نیاز دارم بدونم به صورت معمول چطور هست، و تا چه حد با سیستمی مانند وردپرس سازگاری وجود داره؟