PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدور ویزا کارت در کمترین زمان

vps-baran.ir
December 13th, 2011, 17:05
دیروز به یه سایتی برخوردم . تماس هم گرفتم . گفتش که ویزا کارت رو به اسم خودتون و آدرس آمریکا صادر می کنن و کمتر از 48 ساعت تحویل میدن / من ویزا کارت رو برای خرید سرور می خواستم قیمیت هاشو دیدم . برای ایران خوبه ولی ازشون سوال کردم گفتم که چرا این قدر بالاست گفت که هزینه دلار روز رو میگیریم و اون هزینه ی اضافی بابت setup هستش . ازش پرسیدم که میشه ویزا کارت ها رو شارژ کرد گفت نه / پرسیدم که میشه کاریش کرد که توش پول واریز بشه / گفتن امکانش هست و شما باید به اکانت پی پال وصل کنید ولی مشکل که داره فقط باید با وی .. ان هایی که ما می دیم خرید کنید . دلیلش هم مسدود نشدن کارت واسه تغییر آی پی بود / تقرییا همه گفته هاش اصولی بود ولی نمی دونم بهشون اعتماد کنم و کارت رو بگیرم یا نه ؟

اینم سایتشون

ویزا کارت ۵۰ دلاری (http://efinder.ir/Visa/visa50)

nasa_de
December 13th, 2011, 17:22
قیمتش خیلی بالا هست، اما در مورد کارت ها شکی نیست، چون از اکانت بانکی صادر میشه.
برای شارژ هم باید وصل بشه به پیپال و در واقع withdraw شارژ میشه. اما به همان اندازه 50 دلار و اگر بیشتر بش معلوم نیست چه اتفاقی میافته.