PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Redstation

PENOIL
December 13th, 2011, 14:48
سلام

یک سوال از دوستان داشتم

دیتا سنتر redstation چند روز پیش ( جمعه همین هفته ) یک سرور خریداری کردم هنوز که هنوزه تحویل نداده

4بار اسکن پاسپورت دبی فرستادم + 4بار اسکن ویزا کارت هر روز ایمیل میدند دوباره بفرست

باز هم بهونه های مختلف میارند !!

میخوام بدونم این دیتا سنتر کلاه برداره؟ این همه سخت گیری ها واسه چی هست؟

دوستانی که سابقه کار با این دیتا سنتر رو دارند لطفا کمک کنند

ممنون

rn4j1m1
December 13th, 2011, 14:51
کلاه بردار :-o
یکی از بزرگترین دیتاسنتر های انگلیس هست
فقط یکمی با ایرانی ها بد برخورد میکنه و سخت گیر تر هست (من خودم سرویس نداشتم ، بر اساس صحبت های دوستان)

diges
December 13th, 2011, 14:52
خوب هر دیتا سنتری سخت گیری ها خودش داره در اخر موفق به خرید سرور نشدید بگید هزینه برگشت بدند اینجا معلوم می شه کی چیکاره هست .

موفق باشید

atilnic
December 13th, 2011, 14:54
سلام

یک سوال از دوستان داشتم

دیتا سنتر redstation چند روز پیش ( جمعه همین هفته ) یک سرور خریداری کردم هنوز که هنوزه تحویل نداده

4بار اسکن پاسپورت دبی فرستادم + 4بار اسکن ویزا کارت هر روز ایمیل میدند دوباره بفرست

باز هم بهونه های مختلف میارند !!

میخوام بدونم این دیتا سنتر کلاه برداره؟ این همه سخت گیری ها واسه چی هست؟

دوستانی که سابقه کار با این دیتا سنتر رو دارند لطفا کمک کنند

ممنون
چند سالتون هست؟
خودتون مستقیم گرفتید سرویس رو؟
سنتون کم هست و توی سیستم سن واقعی زدید و یا کم زدید؟
با مشخصات ایرانی ثبت نام کردید؟!

PENOIL
December 13th, 2011, 14:57
چند سالتون هست؟
خودتون مستقیم گرفتید سرویس رو؟
سنتون کم هست و توی سیستم سن واقعی زدید و یا کم زدید؟
با مشخصات ایرانی ثبت نام کردید؟!

با مشخصات برادرم که تو دبی هست گرفتم

27 سالشونه

مشخصات واقعی هست

حتی تماس تلفنی هم گرفتند به خط دوبی برادرم

ولی بازم امروز ایمیل داده اسکن دوباره بفرست

I am still unable to except your ID as it appears to be edited. Please could you re-take the images in a legible

PENOIL
December 13th, 2011, 14:58
خوب هر دیتا سنتری سخت گیری ها خودش داره در اخر موفق به خرید سرور نشدید بگید هزینه برگشت بدند اینجا معلوم می شه کی چیکاره هست .

موفق باشید

اینا دیگه سخت گیری هم رد کردند !

atilnic
December 13th, 2011, 14:58
با مشخصات برادرم که تو دبی هست گرفتم

27 سالشونه

مشخصات واقعی هست

حتی تماس تلفنی هم گرفتند به خط دوبی برادرم

ولی بازم امروز ایمیل داده اسکن دوباره بفرست
خوب بپرس مشکل رو بگو چرا و به چه دلیل؟

PENOIL
December 13th, 2011, 15:00
خوب بپرس مشکل رو بگو چرا و به چه دلیل؟

پرسیدم میگند چرا ایرانی هستی؟ چرا تو دبی هستی؟ منم گفتم شما با ایرانی بودم من مشکل دارید ؟ من الان یک شخص ساکن دبی به حساب میام

فکر کنم سر لج باشند :-(

AlmaHost
December 13th, 2011, 15:16
باسلام
ما الان حدود دوسال میباشد که با دیتاسنتر مذکور کار میکنیم. و خدمات کولوکیشن و سرور اختصاصی و مالکیت سرور را از دیتاسنتر مذکور میدهیم.
واژه کلاه بردار فکر نکنم برای استفاده بر روی یک دیتاسنتر درست باشد.
مشکل اکثر ما ایرانی ها این میباشد که یک دفعه به یک شرکت حمله ور میشویم و با کارها و رفتار ناشایست شخصیت و ملیت خود را زیر سوال میبریم!!
تا به اینجا کار مشکلی با دیتاسنتر مذکور نداشتیم. به نظر بنده بهتر میباشد که از یکی از شرکتهایی که با دیتاسنتر مذکور کار میکنند سرویس دریافت نمایید.
موفق باشید

PENOIL
December 13th, 2011, 15:25
باسلام
ما الان حدود دوسال میباشد که با دیتاسنتر مذکور کار میکنیم. و خدمات کولوکیشن و سرور اختصاصی و مالکیت سرور را از دیتاسنتر مذکور میدهیم.
واژه کلاه بردار فکر نکنم برای استفاده بر روی یک دیتاسنتر درست باشد.
مشکل اکثر ما ایرانی ها این میباشد که یک دفعه به یک شرکت حمله ور میشویم و با کارها و رفتار ناشایست شخصیت و ملیت خود را زیر سوال میبریم!!
تا به اینجا کار مشکلی با دیتاسنتر مذکور نداشتیم. به نظر بنده بهتر میباشد که از یکی از شرکتهایی که با دیتاسنتر مذکور کار میکنند سرویس دریافت نمایید.
موفق باشید

والا بدجوری دارند به ما گیر میدند !!!

دلیل این گیر دادنا چی هستش؟

الان نزدیک 1هفته هست منتظر تحویل سرور هستیم

اسکن رنگی پاسپورت رو دارند بدون اینکه جاییش سانسور بشه حتی اگه بخوایم ***ی هم کنید سریع میتونند رد مارو بزنند!!!

دیگه چرا گیر میدند؟

Aria
December 13th, 2011, 15:45
سلام.

بنده حدوداً یک سال پیش با این دیتاسنتر کار کردم و از دبی خرید رو انجام دادم.

تنها یک تماس تلفنی با من گرفته شد و گفتند که آیا شما فلان شخص هستید و من هم با خنده گفتم خیر، من Robert De Niro هستم و بعد هم گفتند سرور شما تا چند دقیقه دیگه آماده هست و وقتی تلفن رو قطع کردم دیدم که ایمیل 3 دقیقه پیش اومده که سرور آمده نصب OS هست (درخواست شده بود که خودم OS رو نصب کنم).

مشخصات دبی داده شده بود و اسم هم مشخص بود که ایرانی بود ولی هیچ برخورد بدی با بنده نداشتند و مشخصاً کلاه بردار هم نبودند در مدت 6 ماهی که ما باهاشون کار کردیم!

با تشکر.

faranetwork
December 13th, 2011, 16:06
قطعا جایی که ایرانی ها بریزن توش همینجوری میشه....

PENOIL
December 13th, 2011, 16:21
نمیدونم والا

ممنون از نظرات دوستان

Amir.Mansoury
December 13th, 2011, 18:07
شما از طریق آلماهاست اقدام کنید :)

HyperServer
December 13th, 2011, 22:49
احتمال داره به دلیل مسائل پیش آمده بین ایران و انگلیس دارن این کار رو میکنند که خودتون درخواست مانی بک کنید !
روشون لابد نمیشه مستقیم بگند !

PENOIL
December 13th, 2011, 23:06
بالاخره با هزار بدببختی تحویل گرفتیک

ولی به جای 17تا آیپی 4تا دادند و قرار بود 3ماه اول 1/3 قیمت حساب کنند که فقط ماه اول رو لحاض کردند!!!

AlmaHost
December 14th, 2011, 09:36
سلام
جهت پایان دادن به این ابهامات :
1: طی هفته گذشته 16 سرور از آفر های Redstations برای مشتریها یمان خریداری کردیم و بین 24 الی 48 ساعت تحویل داده شد. این از بابت زمان تحویل ( خریداران میتوانند تائید کنند)
2: بابت ای پی اضافه هم بعد از تحویل سرور یک فرم ارسال می کنند که باید پر شود به نام IP Allocation Request Form تا ای پی اضافه را به اکانت شما اضافه کنند.( خریداران میتوانند تائید کنند)
3: بابت محاسبه قیمت هم سه ماه را با همان قیمتی که در افر بود محاسبه کردند :::::::) You will be billed every month from the 11/02/2012 at the promotional rate of £49.00 per month until 11/03/2012

در اخر آفر های مورد بحس شب گذشته به پایان رسید و شایان ذکر است این نکات بالا دست آورد دو سال همکاری با دیتا سنتر است و مستند ارائه شد لذا از دوستان میخواهیم یا مسیر را با یک بلد همراهی کنند یا اینکه اشتباهات خود را پای دیتا سنتر نگذارند . در مورد حساسیت دیتا سنتر در مقابل ایران هم اگر چیزی بود ما با آن برخورد میداشتیم اما متاسفانه همه ما عادت داریم بیخودی مسائل را به هم ربط دهیم

از تمام همکاران طلب بخشش را داریم اگر سوء برداشتی از صحبت ما کردند فقط نیت روشن شدن مسئله بود . از دادن مشاوره و راهنمای استقبال میکنیم
حامد آرایش ، مصطفی تاجدینی