PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور در IBSng

vps-baran.ir
December 13th, 2011, 10:38
به یه مشکلی برخوردم که وقتی با ادمین یه یوزر رو سرچ می کنم یا تعداد یوزر ها رو با هم چرچ می کنم تو صفحه باید نشون بده همرو خالی نشون میده و این ارور بالای صفحه میده

timestamp out of range for platform time_t

انگار یکی از یوزر ها مشکل داشته باشه و تو لیست کنار بقیه که میاد اونارو هم اینطوری میکنه

مشکلش ار کجاست

ezat1
December 13th, 2011, 11:05
یوزرها رو بر چه مبنایی سرچ میکنی ؟ زمان براش تعریف میکنی ؟

pe3arak
December 13th, 2011, 11:34
من این موضوع رو کشف کردم که وقتی با ادمین سیستم تو بخش جستجو مثلا یه گروه خاصی رو مثلا وی ... ان یک ساله رو جستجو میکنم فقط تو همین گروه اینجوری میشه و فقط و فقط با ادمین سیستم این حالت هست با بقیه ادمین ها امتحان کردم اینطوری نیست .
یعنی بقیه ادمین ها تو هر چی جستجو کنن به راحتی یوزر هارو میبینن حتی تو گروه وی .. ان یک ساله ..

DVBBaz
December 13th, 2011, 12:01
من این موضوع رو کشف کردم که وقتی با ادمین سیستم تو بخش جستجو مثلا یه گروه خاصی رو مثلا وی ... ان یک ساله رو جستجو میکنم فقط تو همین گروه اینجوری میشه و فقط و فقط با ادمین سیستم این حالت هست با بقیه ادمین ها امتحان کردم اینطوری نیست .
یعنی بقیه ادمین ها تو هر چی جستجو کنن به راحتی یوزر هارو میبینن حتی تو گروه وی .. ان یک ساله ..
یعنی هیچ یوزری رو نشون نمیده؟

vps-baran.ir
December 13th, 2011, 12:12
نه نشون نمیده

m.hoseynpur
December 13th, 2011, 12:28
مشکل شما در پکیج پیتون هست اعلام مشکل و نحوه رفع مشکل در یکی رفرنس توضیح داده شده

#9314 (timestamp out of range for platform time_t) – The Trac Project (http://trac.edgewall.org/ticket/9314)