PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با IBSng

DVBBaz
December 13th, 2011, 09:17
سلام
دوستان عزیزم یه مشکل دارم.
من یه سرور لینوکس از یکی از بچه های همین سایت خریدم و روی اون IBSng نصب کردم و به یه سرور میکروتیک برای اکانتینگ وصل کردم.
یوزرها کانکت می شدن و یه چند روزی مشکل نداشتم تا سرور لینوکس دون شد.
تیکت که زدم دوستمون اعلام کرد که abuse دارین
hack attemp

می خواستم بدونم چطوری این مشکل به وجود آمده در حالی که یوزرها برای ارتباط از آی پی میکروتیک استفاده کردن؟
آیا باید موارد امنیتی خواصی روی سرور انجام بشه تا امنیتش بالا بره و این اتفاق ها نیفته؟
هرکی می تونی راهنمائی کنه تورو خدا .........

taghi.karimi
December 13th, 2011, 11:07
شما ببینید از چه پورتی اتک انجام شده!
و برای بستن در فایروال میکروتیک اون پورت را ببندید !
اموزشش در انجمن موجوده!
موفق باشید!

ezat1
December 13th, 2011, 11:18
سلام این حرف منطقی نیست به نظر من !! میکروتیک مستقیم خودش وصله به ip آی بی اس!!!
مگر این که شما آی پی رو بدین اونم آی پی ibs رو !!! که خیلی بعیده !!!
حالا شاید مشکل دیگه بوده ما هم که ایرانی قبول نمیکنیم که !!! مشکل از جانب ما یا سرور ما باشه میگم abuse

taghi.karimi
December 13th, 2011, 11:22
دقیقا اگر مشکل و یا حتی abuse هم باشه.باید سرور میکروتیک ساس بشه! نه لینوکس!

DVBBaz
December 13th, 2011, 11:31
دقیقا اگر مشکل و یا حتی abuse هم باشه.باید سرور میکروتیک ساس بشه! نه لینوکس!
الان دقیقا مشکل اینه
سرور لینوکس بسته شده
در حالی که فقط IBSng روش نصب بوده.
دوستان پشنهادتون چیه
من یوزر زیادی دادم دست ملت
بک آپ هم از یوزرها ندارم.:((

Iran Web Host
December 13th, 2011, 11:36
پسورد روت سرور لینوکس ساده نبوده که هک بشه و مشکل ایجاد کنن؟

DVBBaz
December 13th, 2011, 11:48
پسورد روت سرور لینوکس ساده نبوده که هک بشه و مشکل ایجاد کنن؟
نه اما ای پی رو گذاشته بودم که کاربرا بتونن پسشون رو تغییر بدین و از امکانات IBSng استفاده کنن.
آیا مدیر سرور می تونه اطلاعات سرور منو به یه سرور جدید انتقال بده؟
می گفت دیگه نمی تونه سرور رو باز کنه ، آیا حقیقت داره؟

RezaFH
December 13th, 2011, 12:10
نه اما ای پی رو گذاشته بودم که کاربرا بتونن پسشون رو تغییر بدین و از امکانات IBSng استفاده کنن.

البته بنده نمیدونم شما از کی سرویس گرفتید.
ولی بهتره از سرویس دهنده درخواست کنید که توی این تاپیک توضیح دقیق بده
چون این اتفاق اصلا منطقی نیست!
یعنی باید پسورد root هک شده باشه(که اگر پسورد پیچیده نباشه، زود هک میشه) که از آی پی IBSng شما Abuse بیاد.

احتمال قویتر اینه که مشکل کلی برای سرویس دهنده ی شما پیش اومده و داره می پیچونه! (منظور بروز مشکل برای سرور اصلی هست)
چون در هرصورت (اگر مشکل دیگه ای نباشه) میتونه به شما بک آپ بده یا آی پی جدید روی سرورتون ست کنه.

موفق باشید

Iran Web Host
December 13th, 2011, 12:27

والا اگر مجازی ساز openvz باشه مثل HyperVM که به راحتی میتونه پسورد روت رو تغییر بده و اطلاعات شما رو برگردونه
اگر هم دارای کرنل اختصاصی باشه باز هم از طریق بوت میتونه ریکاوری کنه پسورد روت رو
احتمالا پسورت روت شما 123456 نبود؟ :104:

DVBBaz
December 13th, 2011, 12:30
البته بنده نمیدونم شما از کی سرویس گرفتید.
ولی بهتره از سرویس دهنده درخواست کنید که توی این تاپیک توضیح دقیق بده
چون این اتفاق اصلا منطقی نیست!
یعنی باید پسورد root هک شده باشه(که اگر پسورد پیچیده نباشه، زود هک میشه) که از آی پی IBSng شما Abuse بیاد.

احتمال قویتر اینه که مشکل کلی برای سرویس دهنده ی شما پیش اومده و داره می پیچونه! (منظور بروز مشکل برای سرور اصلی هست)
چون در هرصورت (اگر مشکل دیگه ای نباشه) میتونه به شما بک آپ بده یا آی پی جدید روی سرورتون ست کنه.

موفق باشید

تا اونجا که می دونم یوزرشون توی سایت اینه itjavani (http://www.webhostingtalk.ir/member/6017/)
فعلا که تیکت زدیم و پاسخی ندادن
از دیشب تا حالا

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

والا اگر مجازی ساز openvz باشه مثل HyperVM که به راحتی میتونه پسورد روت رو تغییر بده و اطلاعات شما رو برگردونه
اگر هم دارای کرنل اختصاصی باشه باز هم از طریق بوت میتونه ریکاوری کنه پسورد روت رو
احتمالا پسورت روت شما 123456 نبود؟ :104:

ممنون
نه عزیزم پسورد پیچیده ای داشت.

RezaFH
December 13th, 2011, 12:33
تا اونجا که می دونم یوزرشون توی سایت اینه itjavani (http://www.webhostingtalk.ir/member/6017/)
فعلا که تیکت زدیم و پاسخی ندادن
از دیشب تا حالا

پس از آقای مسعودی سرویس گرفتین
خوشبختانه ایشون شخص با تجربه و تایید شده ای هستند توی انجمن و به احتمال زیاد اگر مشکلی باشه بزودی رفع خواهد شد ;)

موفق باشید