PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در جوملا ؟

adelant
December 12th, 2011, 15:55
سلام هر که میتونه کمک کنه این علامت رو که وارد می کنم @ این پیغام رو میده
برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود
info@soft.com

iraniandata
December 12th, 2011, 18:32
سلام

در کجای جوملا این مشکل رو دارید

بعد از کدام نسخه

و از چه پشتیبان استفاده می کنید

مثلا جومینا یا مامبولرن

tinavps
December 12th, 2011, 23:41
اسم جومینا رو نیارید که اصلا نسخه نیست و اصولا فراموش نکنید از سایت اصلی همواره دانلود شود.

دوست من جوملا html خروجی رو که در اون ایمیل بکار رفته رو encode می کنه تا روبوت ها در جستجوی متن داخل صفحه سایت شما اون ایمیل رو کپی نکنند. آدرس صفحه که مشکل برخوردید رو بدهید چون این مشکل در این سالها یکبار هم برام اتفاق نیفتاده احتمالا فقط در مرورگر شما به دلیل مشکل جاوا رویت شده. منتظر لینک صفحه سایت هستم.

adelant
December 13th, 2011, 00:19
ممنون دوستان :76:من از جی پرشین استفاده می کنم
ارتباط با ما (http://www.omrannama.com/index.php/4)

m.e
December 13th, 2011, 02:48
سلام
شما از جوملا 1.7 استفاده میکنید ، من با این نسخه کار نکردم ولی احتمال زیاد این یک پلاگین هست که باید از منوی خودش غیر فعالش کنید و یا برای امنیت بیشتر از عکس ایمیل استفاده کنید .
درضمن تنظیمات سئوی شما درست انجام نشده ، نباید index.php/4 باشه باید با پسوند html صفحات رو لود کنه تا مشکل سئو پیدا نکنید و گوگل بهتر لینک های شما رو ایندکس کنه برای انجام اینکار اول فایل اچ تی اکسس رو ویرایش کنید و بعد تو تنظیمات اصلی گزینه مربوط به سئو رو هر سه تا شو فعال کنید.

adelant
December 13th, 2011, 12:23
ممنون اما من نمیدونم سئو چیه ؟
میشه یه توضیحی بدی دوست عزیز

tinavps
December 13th, 2011, 15:20
seo= search engine optimizaion می باشد به معنای مجموعه کارهایی که باید مدیر وب سایت باید انجام دهد تا وب سایت بهتر در موتورهای جستجوگر مانند گوگل بفهرست شود. این موارد می تواند شامل :
1-بهینه سازی کد و خلاصه نمودن تگ های html و اصلاح java و css
2-تهیه تگ های title و keywords و description در قسمت head وب سایت بطوری که هر صفحه تگ های مجزی داشته باشد و تکراری نباشد.
3-ارتباط داخلی و بیرونی یعنی صفحات از منو به هم لینک داده شوند. دیگران به شما لینک بدهید و شما هم به دیگران مخصوصا بصورت رفت و برگشتی و backlink
....
که به دلیل اهمیت موضوع امروزه بصورت تخصصی در حال بررسی است و بصورت علم سئو درامده.

iraniandata
December 13th, 2011, 18:25
سلام
در مورد جومینا مخالفم نسخه ی خوبیه

(البته نمی گم 100 درصد عالیه)

من احتمال میدم از پلاگین باشه و اگر نه امکان داشته از سرور باشه

قالبت تغییر بده

همه ی پلاگین ها جز پلاگین های اصلی و پیش فرض غیرفعال کن

ببین مشکلت حل میشه یا نه

بعد درمورد جی پرشین زیاد اطلاعات ندارم که چگونه در نسخه اصلی جوملا تغییراتی داده باشند

ولی امکان زیاد داره از ویرایش نسخه باشه

من برا نسخه های بالاتراز1.5 جومینا رو پیشنهاد می کنم

tinavps
December 13th, 2011, 20:26
اگر کمی عقل در سرمون باشه :
1-فقط هر cms رو از سایت اصلی منتشر کننده دانلود کنیم. به دلایل زیاد
2-extension هایی رو دانلود کنید که معمولا در سایت جوملا گذاشته شده باشه
3- مثلا فکر می کنید جوینا و هر نام مسخره که ایرانی ها روی نسخه های من دراوردی خودون گذاشتند چی هست ؟ یک سری تغییر در فایل کانفیگ زبان و تغییرات در فوتر که در فوتر درج بشود جومینا اگر این طور نیست صاحب سایت جومینا بیاد تغییرات خودش روی پورتال جوملا رو توضیح بده و ضمنا عرض کنه که کجای جوملا مشکل داشت و فرق جوملای اصلی با جوملای من درآوردی ایشون چیه ؟
4-وقتی یک جوملای من دراوردی رو دانلود می کنی انتظار نداشته باش که در هنگام بروزرسانی از سایت جوملا ارور نده و مشکل پیش نیاد
5-ایشون اگر برنامه نویس بود خودش یک cms می داد بیرون
6-در 90% افزونه ها دیدم ایشون رفتند نسخه اصلی رو دانلود کردند فایل زبان فارسی براش ساختند و یا احتمال ضعیف راست چین کردند. مسخره است یک برنامه نویس آماتور html با تگ ای style براحتی این کار رو می کنه
7- تو این سالها که همواره با جوملای اصلی کار میک نم ازین ارورهای عجیب که شماها (دانلود کننده جومینا و ...) بر می خورید نه نخوردم و نه نشنیدم.

adelant
December 13th, 2011, 23:47
ای بابا چرا می خوای بزنیمون من تازه دارم با جوملا کار می کنم وقت ندارم زیاد باهاش کار کنم منم با نسخه اصلی جوملا موافقم چون منو ها به زیان فاسی شده سخت کار باهاش انگلیسی رو بهتر می فهمیم اما چون برا دوستم سایت مجبورم جوملا فارسی کار کنم از دوستان معذرت می خوام اما رو localhost نسخه اصلی نسب کردم اما این مورد چک نکردم

tinavps
December 13th, 2011, 23:50
ببین تو امضا چی نوشتم ؟ بهتر سوال بپرسی جواب های بهتری پیدا می کنی :
لازم نیست جوملای فارسی دانلود کنی جوملا اصلی رو دانلود کن از سایت خود جوملا اصلی پکیج فارسی زبان فارسی رو دانلود کن در واقع یک فایل ini هست که در فولدر languages کپی می کنی سپس با ورود به تنظیمات زبان جوملا اون رو برای قسمت front سایت فارسی ست می کنی

adelant
December 14th, 2011, 00:05
از راهنمایی تمام دوستان ممنونم یه پلاگین بود غیر فعال کردم محتوا - کدگذاری ایمیل (http://www.soft722.com/administrator/index.php?option=com_plugins&task=plugin.edit&extension_id=404) درست شد ممنووووننننن دوستان

---------- Post added at 11:57 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

tinavps جان ممنون خیلی خوب راهنمایی می کنی

---------- Post added December 14th, 2011 at 12:05 AM ---------- Previous post was December 13th, 2011 at 11:57 PM ----------

میشه لطف کنی لینک دانلود این فایل ini رو برام بزاری

tinavps
December 14th, 2011, 00:13
این رو یک راست در extention > install آپلود کن
Translations for Joomla - Joomla! Extensions Directory (http://extensions.joomla.org/extensions/languages/translations-for-joomla)

تلاش کن من یک فایل زیپ ببینم می تونم جایی آپلود کنم لینک دانلود بدم.....

iraniandata
December 14th, 2011, 07:45
سلام

خوشحالم که مشکلتون حل شده

ببخشید شما فکرمی کنید جومینا فقط رفته تغییر داده و هیچی هم سرش نیست

نه عزیزم جومینا هم نسبتا تغییرات مفیدی انجام داده می تونی با یه مقایسه بفهمی یا اصلا مطلب سایت اصلی بخونی

جومینا فعلا یکی از تخصصی ترین تیم های جوملا در ایرانه

البته قبول دارم نقص های داره اما پشتیبانیش خوبه

برای اونهایی که با ورژن 1.5 کار کردن بیان رو 1.7 قبول دارم کمی اعصاب آدم خورد می کنه

ولی ارزشش داره

در کل زود و سریع قضاوت نکنید

درمورد سی ام اس هم در نسخه ی بعدی آموزش نت بنده که به زبان Asp.Net C# و فریم ورک 3.5 هستش دوستان سی ام اس هم میبینن

خدانگهدار

tinavps
December 14th, 2011, 08:28
بنده نسبت به اینکه جومینا تخصصی ترین تیم هست شک دارم. تخصصی ها بصورت رایگان چیزی تو اینترنت نمی گذارند. این یک خطر بزرگ است که از cms های ویرایش شده استفاده کنیم. اگر واقعا ایشون جایی رو تغییر دادند یعنی جوملا مشکل داشت ؟ اصولا هر تغییری در cms باعث میشود تا هنگام استفاده از extension های خاص بامشکل بر بخوریم. زیرا نویسنده cms با دید کلی کد نویسی کرده اگر صرفا ما در کد آن دستکاری کنیم یک جنبه ی قضیه رو دیده ایم و ممکن است مثلا در هنگام نصب joomfish به مشکل بربخوریم.
ومن الله توفیق
والله من ندیدم تو سایت های کشورهای دیگر بیان بگن جوملا نسخه ی تیناسرور یا وی بولتین نسخه سید علی یا مثلا وردپرس نسخه حسن کچل این خاله زنک بازی ها فقط تو ایرانه
اگر ایشان ها واقعا کاری انجام داده اند باید آن را بصورت یک پلاگین به سایت جوملا ارسال کنند و اگر باگی کسی پیدا کرد به جوملا گزارش بدهد این راه توسعه ی یک cms رایگان هست.
نه اینکه core سی ام اس رو دستکاری کنیم که من هم شک دارم تونسته باشند اثر مثبتی روی جوملا بگذارند.

adelant
December 14th, 2011, 15:34
منم فکر می کنم همیشه نسخه اصلی حرف اول رو میزنه هم اینکه هر کسی با کامپوتر کار کرده باشه نمیتونه با نسخه فارسی کار کنه
اصولا کار با کامپیوتر به صورت فارسی واقعا مشکله حالا در هر زمینه ای