PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود و اشتراک طلایی

allsite
December 12th, 2011, 00:13
سلام و خسته نباشید !

برخی از سایت های اشتراک طلایی می فروشند که بعد از دریافت یوزر و پسورد موقع دانلود ، وارد می کنید یوزر و پسورد را و دانلود میشه ! حالا سوال بنده این هست که نحوه کار این به چه صورت هست ؟ چطوری میشه این کار را کرد ؟

ممنون از همگی !

FILMHOO
December 12th, 2011, 11:11
معرفی اسکریپت ویژه مدریت کاربران vip از امکانات این اسکریپت میتوان به موارد زیر اشاره کرد ...

ثبت نام کاربران داخل سیستم

فعال سازی اکانت توسط خود کاربر با امکان پرداخت آنلاین زرین پال،لیبریتی رزرو،پرفکت مانی و ... به صورت سفارشی

ایجاد محدودیت زمانی - ایجاد محدودیت حجمی ( به دلخواه مدیر - روزانه - ماهانه - یا کلی) - ایجاد محدودیت برای ای پی

( از قبیل ایجاد محدودیت ای پی برای کشوری خاص یا شخص خاص ) - امکان تعریف پکیجهای مختلف به طور مثال

اکانت یک ماهه با حجم 100 گیگ دانلود و ... یا میتوانید اصلا محدودیتی برای حجم قائل نشید و اکانتها نامحدود زمانی

باشد اکتیو بودن کاربر بعد از مدت معین شده به صورت اتوماتیک لغو خواهد شد و برای تمدید باید کاربر اکانتشو دباره

شارژ کنه ...

امکان گذاشتن محدودیتهای سرعت

و سایر امکانات برای اطلاعات بیشتر پیغام دهید ...

nimo0ol
December 12th, 2011, 12:36
سلام
میتونید از این اسکریپت استفاده کنید:
XFileSharing Pro - file sharing script (http://www.sibsoft.net/xfilesharing.html)

سایتهایی که از این اسکریپت استفاده میکنند:
هیپ فایل
آپلودباز
آپلودفا
و...

stchost
December 12th, 2011, 12:50
اگر درست متوجه شده باشم منظورتان این است که شما سایتی دارید که فایل برای دانلود قرار می دهید و می خواهید کاربر Premium داشته باشید که با پرداخت هزینه دانلود کنند. درسته ؟

eh334n
December 12th, 2011, 14:02
فکر کنم منظور دوست عزیزمون همین هستش کسی راهی پاسخی نداره :-*

allsite
December 12th, 2011, 14:04
اگر درست متوجه شده باشم منظورتان این است که شما سایتی دارید که فایل برای دانلود قرار می دهید و می خواهید کاربر Premium داشته باشید که با پرداخت هزینه دانلود کنند. درسته ؟

سلام ! تو همین مایه ها بله ! :)

ممنون از پاسخ دوستان دیگر !

arman_gts
December 12th, 2011, 14:56
الان رو سایتتون چی نصبه؟

stchost
December 12th, 2011, 17:20
اگر از وردپرس استفاده می کنید میتونم کمکتون کنم.
سیستم وب سایت شما چیه ؟

allsite
December 12th, 2011, 17:22
ببینید ! هاست linux با کنترل پنل CP دارم ! ازش به عنوان هاست دانلود استفاده می کنم ! می خوام کاری کنم که هر کسی نتونه دانلود کنه !

Mr_Parham
December 12th, 2011, 17:25
میخواین مثلا یک Pass داشته باشه برای دانلود ؟؟ یا نه میخواین برای مثال تمام کاربران انجمن فقط بتونن دانلود کنن؟؟ :)

allsite
December 12th, 2011, 17:32
می خواهم یوزر پسورد بزنم و بفروشم به کاربران ! که با اون ها بتونن دانلود کنند فایل را !

Mr_Parham
December 12th, 2011, 17:34
می خواهم یوزر پسورد بزنم و بفروشم به کاربران ! که با اون ها بتونن دانلود کنند فایل را !
از توی Cpanel این کار رو میشه کرد، ولی باید دستی دونه دونه ایجاد کنین فکر می کنم

stchost
December 12th, 2011, 17:50
شما می تونید از CPanel این کارو انجام بدید ولی اصلا کاره حرفه ای و جالبی نیست و دردسرش هم زیاده ، من پیشنهاد می کنم توسط سیستم وب سایتتون دسترسی واسه دانلود را محدود کنید.

allsite
December 12th, 2011, 19:16
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدید چطوری میشه این کار را کرد ؟ از کدام قسمت cpanel ؟ محدودیت به چه صورت هست ؟ آیا فقط میشه مقدار فضای دانلود را محدود کرد یا میشه استفاده همزمان از یوزر را هم محدود کردش ؟

arman_gts
December 13th, 2011, 08:58
همونطور که دوستمون گفتن سی پنل برای اینکار نیست،شما باید رو سیستم سایتتون کار کنید