PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور قدرتمند از کارونت بابت سایت پر بازدید و سرور هاستینگ فقط 125 هزار

tinavps
December 11th, 2011, 20:13
با سلام.
مژده به مدیران وب سایت های پربازدید
همانطور که می دانید سرویس های کارونت دارای آپتایم بالا و سرورهای قدرتمند هستند.

بورس کالا با داشتن سابقه حضور چند ساله در دیتاسنترهای کارونت و سافت لیر سرویس های متفاوتی را برای شما فراهم می آورد.

از کارونت سرویس های متفاوتی برای شما تهیه کرده ایم.
سرور اختصاصی Quad Core 2.40GHz Xeon 3220 یک سی پی یو 4 هسته ای
با یک گیگابایت رم و 160 گیگ هارد پورت 100 با پهنای باند 1000 گیگابایت

همراه نصب اولیه cpanel و یا nginx

این سی پی یو نیاز مدیران وب سایت های پر بازدید را برطرف خواهد کرد.
فقط 125 هزار تومان در ماه.

توجه: تا زمانی که این سرور را از ما تهیه فرمائید یک بنر 40 هزار تومانی هم در سایت بورس کالا boorsekala.com هدیه بگیرید.

tinavps
December 11th, 2011, 21:25
آیا برای این حرف دلیل مستند قابل ارائه دارید و یا ازین حرف های ایرانی گونه است ؟ مگه مغازه است که ورشکست شه؟
یکی از معتبر ترین ها و قابل اعتماد ترین با آپتایم 100% و محبوب در ایران هست. اصلا متوجه کامنت شما نشدم و لطفا مطالب غیر تخصصی مطرح نکنید

m.hoseynpur
December 11th, 2011, 21:31
آیا برای این حرف دلیل مستند قابل ارائه دارید و یا ازین حرف های ایرانی گونه است ؟ مگه مغازه است که ورشکست شه؟
یکی از معتبر ترین ها و قابل اعتماد ترین با آپتایم 100% و محبوب در ایران هست. اصلا متوجه کامنت شما نشدم و لطفا مطالب غیر تخصصی مطرح نکنید

دوست عزیز شما اطلاعاتتون خیلی کم هست لطفا اینقدر تند صحبت نکنید وقتی اطلاعاتتون کم هست و توهین به ایرانی ها نکنید

کارو نت ورشکست شد آخر یا نه ؟

دوست عزیز اون یه تشابه اسمی با یه شرکت دیگه بود ربطی به خود دیتاسنتر نداشت

FILMHOO
December 11th, 2011, 21:38

داداش شما از اهالی کودوم کشورید ؟! چه خوب فارسی حرف میزنید ! :59:

tinavps
December 11th, 2011, 21:56
در زمینه php mysql seo server nginx apache config performance optimization و مسائل مربوطه تو هر کدومش که ادعا می کنید از من بیشتر می دونید اعلام وجود کنید تا مشخص شود اطلاعات من کم است یا شما.
تو کدوم زمینه اطلاعات شما بیشتر از منه؟

از مدیر بخش مربوطه تقاضا می شود لطفا کسانی رو که در مورد مسائل بیمورد کامنت گذاشته اند و در مورد آفر مربوطه سوال نپرسیدند رو حذف نمایند

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

آقای m.hoseynpur (http://www.webhostingtalk.ir/member/28888/) حالا که اون حرف رو به من زدید یک شماره تلفن بدهید رویتون رو کم کنم تا دفعه آخرت باشه با یک کارشناس ارشد چطوری صحبت کنی منتظر شماره تلفتون هستم

m.hoseynpur
December 11th, 2011, 21:58
در زمینه php mysql seo server nginx apache config performance optimization و مسائل مربوطه تو هر کدومش که ادعا می کنید از من بیشتر می دونید اعلام وجود کنید تا مشخص شود اطلاعات من کم است یا شما.
تو کدوم زمینه اطلاعات شما بیشتر از منه؟

از مدیر بخش مربوطه تقاضا می شود لطفا کسانی رو که در مورد مسائل بیمورد کامنت گذاشته اند و در مورد آفر مربوطه سوال نپرسیدند رو حذف نمایند

مودب باش و جمع کن بساط دروغ بافی هاتو کاری نکن بگم کی هستی........

درضمن تو یکی حساب نمیای جلوی من تا بخوام باهات حرف بزنم تو هززمینه ای که بخوای صافت میکنم عزیزم پس لطفا سکوت کن و کمتر ببند....

درضمن پسرجان من فکر نمیکنم بلد باشی کارشناسی ارشد رو فارسی بنویسی با اون تایپت اما لازمه بدونی سال 88 کارشناسی ارشدو تو دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه ازاد قزوین گرفتم پس یاد بگیر و بدون همیشه دست بالای دست بسیاره زیاد اگه شک داری این شماره دانشجویی دوره ارشد من برو دانشگاه استعلام بگیر 885190421

tinavps
December 11th, 2011, 22:10
نادون حالا که خودت خواستی در مورد firebird و sqlite چه توضیحی داری ؟
در مورد c++ و ترد ؟؟؟

در مورد flash and socket programming ؟
در مورد j2ee ؟

حالا تو یک سوال از استادت بپرس؟ خجالت نکش مشکلاتت رو مطرح کن تا با یک تیر دو نشون زده باشی :71::71:
نگفتی شماره تلفنت ؟؟

m3hdi
December 11th, 2011, 22:15
wht ایران همین دعوا هارو کم داشت که خدا رو شکر اینم ادد شد :71:

tinavps
December 11th, 2011, 22:42
جواب اون هارو که بلد نبودی چون باید تا صبح تو اینترنت بگردی ولش کن جواب این رو بده که تو اینترنت هم نیست :
لطفا یک متد پیشنهاد بده جهت ارتباط جاوا با یک سرور مثلا اتصال به یک پورت از آی پی سرور مشابه متد سوکت پروگرمینگ که سکیوریتی فایرفاکس بدلیل امنیتی request رو که سمت سرور فرستادی مروگر response رو نمایش بده.
اشاره می شود که مرورگر به دلیل امنیتی از نمایش response این request جلوگیری می کنه منتظر جوابم

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

از خودت چی دیدی که احساس کردی اطلاعات من کم هست و به خودت اجازه دادی بیای و اطلاعات من رو زیر سوال ببری ؟

جواب این سوال رو بده : تو فلش با action script نمیشه یک خط تیره با رنگ دلخواه از نقطه یک به نقطه دو ترسیم کرد. هرچند کشیدن خط معمولی براحتی انجام میشه
تو اینترنت هم منابعی درموردش نیست نگرد. راهکاری نداری که با دستورات action script بتونیم براحتی خطوط خط چین ترسیم کنیم؟
دارم به اطلاعات قوی تو می خندم خجالت بکش :71::71:

AriyaDownload
December 11th, 2011, 22:50
دوستان لطفا این جر و بحث ها رو تموم کنید
به جای اینکه اطلاعاتتون رو به رخ همدیگه بکشید ، بهتره در راه درستش استفاده کنید
اینجا یک انجمن هست،
اولین و مهم ترین هدف انجمن ==> تبادل اطلاعات

tinavps
December 11th, 2011, 23:12
من در تمام تاپیک ها که دوستان سوال مطرح کردند جواب رو دادم و هرگز هیچ قیمتی هم پیشنهاد ندادم بابت کانفیگ و دیباگ و ...

امیدوارم مدیر این بخش تمام کامنت های نامربوط رو حتی همین رو هم حذف کنند بجز اولین پیشنهاد فروش. اصلا هم جسارتا قصد به رخ کشیدن هیچ اطلاعات رو ندارم.
سرور فوق هم با یک نگاه به cpu مشخص می شود که از رک اختصاصی مان در اختیار شما قرار می گیرد زیرا با نگاهی به قیمت های خود کارونت چنین سروری پیدا نخواهید کرد.

mohsen1
December 12th, 2011, 03:30
1- سی پی یوی قوی جوابگوی سایت قوی یه فقط ؟ رم یه گیگ شما یعنی کفایت می کنه؟
2- مصرف رم سی پنل + فایروال + آنتی ویروس حداقل نصف بیش تر رم شما رو اشغال می کنه بعد با 400 مگ رم می خواهید سایت قوی رو میزبانی کنید؟
3- درباره آپتایم 100٪ هم جوری صحبت نکنید که انگار همین دیروز وارد کار شدید و بقیه که چند سال با همه اتفاقات آشنا هستند از حرفاتون تعجب کنند.! فکر می کنم هنوز تاپیک آتش سوزی این دیتاسنتر و قطع شدن نتورک اش به مدت چند ساعت و نیز قطعی های دیگه تو انجمن باشه.
4- در مورد رک اختصاصی تون تو این دیتاسنتر یه توضیحی ارائه بدید و مستندات تون رو ارائه بدید تا توسط نماینده این دیتاسنتر در ایران بررسی بشه و نتیجه نهایی اعلام بشه.

یه مقدار خونسرد باشید و تا کسی به شما حرف زد جوش نیارید.کسی که به خودش مطمئن هست نباید اینطوری صحبت کنه.

پ.ن = هنوز هم راه برای تست امنیت سرور شما باز هست و هر وقت کتبا ضمانت دادید که راضی به تست امنیت سرورتون هستید یه دسترسی بدید تا اون رو هم توسط یه متخصص امنیت براتون چک کنم.

tinavps
December 12th, 2011, 08:15
-هیچ دسترسی به شما داده نخواهد شد.
این چنین سرور از دیتاسنتر های مشابه حد اقل 150 تومان به بالا پیدا میشود توجه کنید نوشتم برای سایت هایی با بازدید بالا
رم پایه انتخابی گذاشته شده شما که به اصطلاح تو این کارید چیزی بنام رم اضافی به گوشتون نخورده ؟

سایت های پربازدید فقط به سی پی یو قدرتمند نیازدارند. جهت اطلاع عرض میکنم انجین ایکس نصب می کنم و تخصصی کانفیگ می کنم رم 250 تا بالاتر نخواهد رفت. مناسب برای سایت های خبری و فروم و ...
باتشکر که نظرتون رو دادید.
درمورد 100% هم ظاهرا بهتون برخورده نکنه دارید کارونت رو با وی پی اس های 2 هزار تومان در ماه خودتون مقایسه می کنید و آپتایم دیتاسنتر های امریکایی مساله سنگینی براتون شده ؟ و قابل درک نیست ؟

---------- Post added at 08:15 AM ---------- Previous post was at 08:14 AM ----------

لطفا فقط کسانی که قصد خرید و سوال درم ورد خرید سرور فوق رو دارند سوال مطرح کنند و گرنه موضوع از همکار بودن خارج میشود و در تمام پست های مسخره که در مورد وی پی ان 5 هزار تومان و سرور انشا نوشتید کامنت تخصصی می گذارم کلاهمون توهم میرود آن هم تخصصی

mohsen1
December 12th, 2011, 08:27
-هیچ دسترسی به شما داده نخواهد شد.
منتظر بودم که چنین حرفی بزنید ;) پس ادعای امنیت نکنید.

این چنین سرور از دیتاسنتر های مشابه حد اقل 150 تومان به بالا پیدا میشود
عجب!

سایت های پربازدید فقط به سی پی یو قدرتمند نیازدارند. جهت اطلاع عرض میکنم انجین ایکس نصب می کنم و تخصصی کانفیگ می کنم رم 250 تا بالاتر نخواهد رفت. مناسب برای سایت های خبری و فروم و ...
نیاز به توضیح نداره این حرفتون، سکوت می کنم...

درمورد 100% هم ظاهرا بهتون برخورده نکنه دارید کارونت رو با وی پی اس های 2 هزار تومان در ماه خودتون مقایسه می کنید و آپتایم دیتاسنتر های امریکایی مساله سنگینی براتون شده ؟ و قابل درک نیست ؟
باز می گید 100٪ ؟ لینک تاپیک ها رو بدم تا از خواب خرگوشی بیدار بشید؟گویا واقعا همین دیروز وارد بازار شدید.

در تمام پست های مسخره که در مورد وی پی ان 5 هزار تومان و سرور انشا نوشتید کامنت تخصصی می گذارم کلاهمون توهم میرود آن هم تخصصی
وی پی ان یا وی پی اس ؟ خوشحال میشم نظرات کارشناسانه تون رو اعلام کنید!

در ضمن درباره رک اختصاصی تون هنوز بحث برا گفتن زیاده.

tinavps
December 12th, 2011, 08:45
ok حالاکه اینجا به هر دلیل تاپیک فروش من رو به هم میریزی نوبت من شد. خودت خواستی.
با احترام.

atilnic
December 12th, 2011, 09:04
سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان

جناب tinavps شما یکم با احترام صحبت کنید هیچکس به شما توهین نمیکنه
شما به جای دهن به دهن کردن مشکلتون رو جای دیگه حل کنید!!!
خیلی تند میری کاکا!
شما بالاترین مدرک تحصیلی دارید!درست.
اما مدرک کیلو چنده؟؟؟ ایران شده مدرک گرایی؟درست اما چند؟؟؟
من زیر دیپلم هستم.افتخار می کنم اصلا
پس نگید مدرک چون الان مدرک 1 میلیون شده هر بچه رو صدا میزنی میگه دکترای .... دارم
خلاصه کار خوب و پسندانه نکردید
یکم جاهطلبانه بود

سپاس

okey
December 12th, 2011, 09:25
سلام .
من قسط منحرف کردن تاپیک رو نداشتم فقط دیدم که تو چند سایت خارجی و همین wht پارسی خودمون زده کارو ورشکست شده !
به هر حال از استاتر معذرت می خوام که باحث انحراف تاپیک شدم .

tinavps
December 12th, 2011, 12:30
باتشکر از okey .
جالب اینجاست که مسائلی مطرح می کنند تا مانع فروش شوند . اگر گفته می شود این سرور با سی پی یو گفته شده مناسب برای سایت های پربازدید می باشد دلایل تخصصی وجود دارد و برادری که عرض می کند یک گیگ رم کم است لطفا یک تاپیک جدید باز کند و تخصصی در موردش جلو برویم.
همین دوستان سرورهای مشابه این رو که مثلا رم 2 یا 4 دارد رو در تاپیک ها جستجو کنید ببینید به چه قیمتی گذاشتند برای فروش.
در صورتی مشتری نیستید بیخودی سوال مطرح نکنید همون طور که من در تاپیک های فروش شما سنگ اندازی نمی کنم اما همانطور که گفتم باید به تاپیک های آقای محسن از امروز جواب بدم.

دوست بحث این نیست که میزان دانش چه کسی بالاتره. ما باید کمک کنیم دانش همه بالا بره. اما یک نفر در اول پست نیومده اومده به بنده میگه شما اطاعاتتون فلانه و ... و داره در صورتی که در هر بحث که خودشون بخواهند تاپیک باز کنند تا ته خط کل کل کنیم.
به هر حال این تاپیک رو دشمنان منحرف کردند

قبلا هم ازین اتفاقات زیاد افتاده اولین بار نیست
اما یک جستجو کنید بین فروشنده های سرور از دیتاسنترهای امریکایی ببینید سی پی یو xeon quadcore به چه قیمتی ارائه می شود و مقایسه کنید.
به یقین شرط اول سرور سایت های پربازدید سی پی یو است. و ضمنا عرض می کنم همواره ارتقای رم به راحتی با هزینه کمتر انجام می شود.

به هر حال 4 عدد سرور از سری فوق موجود است. و در صورت سفارش در خدمت شما هستیم.