PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیج شدم ...ثبت کننده مستقیم خارجی معرفی کنید ؟؟

joi2
December 11th, 2011, 01:44
من میخام یدونه دامین از یه سایت خارجی که ثبت کننده مستقیم هست ثبت کنم

اما تو پست های سایت سایتی که بشه یدونه دامین توش ثبت کرد پیدا نکردم

جز godaddy و name و enom که تحریم ایران

حالا خواهشا دوستان یه سایت که میشه توش به صورت تکی یه دامین ثبت کرد معرفی کنن؟ bigrock.com چطوره؟

این شاید سوال خیلی ها باشه که بدون گرفتن پلن هایی مثلا از directi با پرداخت هزین یه دامین کدوم سایت از همه بهتره که تحریم نباشه

ممنون

webdata
December 11th, 2011, 03:12
این سایت متعلق به شرکت DirectI هست و در این وبسایت شما خدمات ثبت دومین و هاستینگ رو به صورت مستقیم و بدون نیاز به هزینه‌ی اولیه دریافت می‌کنید. به اصطلاح حالت خرده فروشی داره.

HAM!D
December 11th, 2011, 03:18
از سایت IranWhois.com میتونید مستقیم و به صورت آنلاین و آنی دامین ثبت کنید در کنترل پنل خودتون ( پرداخت با کارتهای شتاب پول ایران)

سایت name هم تحریم نیست ! من اکثر دامین هام اونجا هستن و با ip ایران کارهام رو انجام میدم.

majid67
December 11th, 2011, 08:08
از سایت IranWhois.com میتونید مستقیم و به صورت آنلاین و آنی دامین ثبت کنید در کنترل پنل خودتون ( پرداخت با کارتهای شتاب پول ایران)

سایت name هم تحریم نیست ! من اکثر دامین هام اونجا هستن و با ip ایران کارهام رو انجام میدم.
ثبت کننده مستقیم خارجی!!!!

xerox
December 11th, 2011, 11:28
چیزی که میخوای اینجاست: Domain Name Registration : Web Hosting : SSL Certificates : Available Domain Names : Domain Registrars : Domain Name Check : International Domains : Dynadot.com - Dynadot.com (http://www.dynadot.com/)

ثبت نام کن، یه پسورد ساده بذار. بعد بده یکی حسابتو شارژ کنه، مثلاً 20 دلار. بعد پسوردو عوض کن و دومین هاتو ثبت کن. موقع ثبت نام هم دقت کن. هر اطلاعاتی میدی بخصوص تاریخ تولد رو یادداشت کنی چون فقط با تاریخ تولد دومین آنلاک میشه.

joi2
December 11th, 2011, 14:17
چیزی که میخوای اینجاست: Domain Name Registration : Web Hosting : SSL Certificates : Available Domain Names : Domain Registrars : Domain Name Check : International Domains : Dynadot.com - Dynadot.com (http://www.dynadot.com/)

ثبت نام کن، یه پسورد ساده بذار. بعد بده یکی حسابتو شارژ کنه، مثلاً 20 دلار. بعد پسوردو عوض کن و دومین هاتو ثبت کن. موقع ثبت نام هم دقت کن. هر اطلاعاتی میدی بخصوص تاریخ تولد رو یادداشت کنی چون فقط با تاریخ تولد دومین آنلاک میشه.

یعنی این ریسلر جایی نیست؟

شماره تلفن واسه وریفای نمیخاد؟ یعنی ممشکلی نداره ؟

این سایت متعلق به شرکت DirectI هست و در این وبسایت شما خدمات ثبت دومین و هاستینگ رو به صورت مستقیم و بدون نیاز به هزینه‌ی اولیه دریافت می‌کنید. به اصطلاح حالت خرده فروشی داره.

بله من قبلا از answerable.com استفاده میکردم اما نمیدونم چرا یدفه عوض شد دامینش ریدایرکت میشه تو bigrock.com

یعنی این همون answerable هست؟ پشتیبانیش گفت فقط به هند سرویس میدیم

webdata
December 11th, 2011, 16:35
bigrock.com همون answerable.com سابق هست و روی آدرس bigrock.com بصورت بین المللی خدمات میدن و روی bigrock.in به کشور هند. من خودم ازشون قبلا سرویس میگرفتم. تصور میکنم برای شما با توجه به خواسته‌هاتون بهترین گزینه باشه.

هاست 97
December 11th, 2011, 17:06
همه ریسلر و ساب ریسلر هستند و مستقیم جایی ارائه نمیشه
توی ایران 90 درصد از ریسلر کلاب خدمات میگیرن

نمیدونم چه نفعی براتون داره از خارجی بگیرید؟!!! شاید خیلی خیلی حرفه ای باشید و فکر میکنید توی ایران همه کلاهبردار هستند

توی همین فروم ضررهای زیادی از خارجی ها به برخی همفکران شما وارد شده به جرم ایرانی بودن!

xerox
December 11th, 2011, 19:50
Dynadot بزرگتر از اونی هست که بخوایم بهش بگیم ریسلر. اگر از Reseller club بگیری که خیلی بهتره و البته ارزونتر. اما اگر اونقدری مصرفت نیست که بخوای یکباره 100$ شارژ کنی به نظر من Dynadot بهترین گزینه هست. با آدرس و تلفن ایران هم مشکلی نداره.

نمیدونم چه نفعی براتون داره از خارجی بگیرید؟!!! شاید خیلی خیلی حرفه ای باشید و فکر میکنید توی ایران همه کلاهبردار هستند

توی همین فروم ضررهای زیادی از خارجی ها به برخی همفکران شما وارد شده به جرم ایرانی بودن!

به نظرم هر کسی یه خورده زبانش خوب باشه می تونه سرویس خیلی بهتری از شرکتهای خارجی بگیره. از نظر آزادی عمل و پشتیبانی به هیچ وجه حتی با معتبر ترین هاستینگ های ایرانی هم قابل مقایسه نیست.

joi2
December 11th, 2011, 20:12

بله معمولا ریسلر کلاب هستن همه
ولی من خودم حس میکنم سایتی که به کل کشورها سرویس هاست و دامین میده و فعالیتش از این سایتای ایرانی بیشتر معتبرتر باشه

آخه حس من به هاستینگای ایرانی یه جورایی
الان هر کی بخاد میتونه با یه ریسلر از یه شرکت هاستینگ و ریسلر کلاب و نصب یه اسکریپ یه خدمات هاستینگ بزنه غیر از اینه؟

برا همین نمیدونم به کدوم اطمینان کنم
البته این نظر شخصی منه شایدم اشتباه میکنم

Dynadot بزرگتر از اونی هست که بخوایم بهش بگیم ریسلر. اگر از Reseller club بگیری که خیلی بهتره و البته ارزونتر. اما اگر اونقدری مصرفت نیست که بخوای یکباره 100$ شارژ کنی به نظر من Dynadot بهترین گزینه هست. با آدرس و تلفن ایران هم مشکلی نداره.

به نظرم هر کسی یه خورده زبانش خوب باشه می تونه سرویس خیلی بهتری از شرکتهای خارجی بگیره. از نظر آزادی عمل و پشتیبانی به هیچ وجه حتی با معتبر ترین هاستینگ های ایرانی هم قابل مقایسه نیست.

یعنی آدرس و تلفن ایران بزنم؟ (البته چون دامین واسه شرکت مخفی کاری ندارم)

پس خوهشا بین bigrock و dynadot یکی بگید؟ همین الان میخام بگیرم 1and1.com چطوره؟

از همه دوستان واسه نظرات ممنون

majid67
December 11th, 2011, 20:23
1and1 دردسر داره
عکس پاسپورت , عکس ویزا و ... میخواد. دردسر داره

webdata
December 11th, 2011, 21:42
بله معمولا ریسلر کلاب هستن همه
ولی من خودم حس میکنم سایتی که به کل کشورها سرویس هاست و دامین میده و فعالیتش از این سایتای ایرانی بیشتر معتبرتر باشه

آخه حس من به هاستینگای ایرانی یه جورایی
الان هر کی بخاد میتونه با یه ریسلر از یه شرکت هاستینگ و ریسلر کلاب و نصب یه اسکریپ یه خدمات هاستینگ بزنه غیر از اینه؟

برا همین نمیدونم به کدوم اطمینان کنم
البته این نظر شخصی منه شایدم اشتباه میکنم

با خرید از bigrock.com شما در واقع مستقیم از (ریسلر کلاب) DirectI سرویس گرفتید.

xerox
December 11th, 2011, 21:47

عرض کردم خدمت شما، با ایران مشکلی نداره. تمام اطلاعات رو صحیح و دقیق وارد کن. برای خودم مشکلی نبوده تا به حال اما اکانت برادرم بعد از پرداخت به حالت تعلیق رفت و verify تلفنی خواست که البته اون هم مشکلی نبود، همون لحظه که روی دکمه وریفای تلفنی کلیک می کنی یک روبات با شماره شما تماس میگیره و یک کد عددی به صورت صوتی پخش میشه. شما اون کد رو وارد می کنی و حساب شما فعال میشه.

باز هم تاکید می کنم اطلاعات رو دقیق وارد کن، بخصوص تاریخ تولد و شماره تماس.

موفق باشی

joi2
December 11th, 2011, 21:51
پس الان از همون bigrock میگیرم..
الان داشتم whois میکردم چندتا سایت معروف دیدم register کرده مثل یورونیوز |(البته میدونم اینا دلیل نمیشه)
ممنون

m.hoseynpur
December 11th, 2011, 22:03
پس الان از همون bigrock میگیرم..
الان داشتم whois میکردم چندتا سایت معروف دیدم register کرده مثل یورونیوز |(البته میدونم اینا دلیل نمیشه)
ممنون

دوست خوبم نمیخوام نا امیدت کنم اما چک کردم و چندجا بصورت رزرو رجیستر شده که شانستون 1 به 100 کمتره برای ثبتش...

joi2
December 11th, 2011, 22:07
چی رزرو شده من متوجه نشدم منظور پستتونو؟ بیشتر توضیح میدید

jazebeh
December 11th, 2011, 22:18
من خودم شخصا از dynadot یک دامنه رو که به صورت مزایده گذاشته بود 180 دلار خریدم و مشکلی هم نبود. تنها یک تأیید تلفنی انجام میشه که اون هم مشکل خاصی نداره.
ضمنا در میان سایت های معروف من قبلا در شرکت رادکام دامنه هام رو ثبت میکردم که بسیار قابل اعتماد هستند، کمتر از یکماه هم هست که در تبلیغات گوگل به شرکتی به نام دیتاارقام برخورد کردم که زده بود ثبت دامنه در کمتر از 1 دقیقه که بعد از تست اطمینان کامل پیدا کردم. گویا دامنه های بین المللی رو در ریسلرکلاب ثبت می کنند و تمامی مالکیت برای خود شماست ولی خب تحقیق بیشتری میطلبه.
بیشتر شرکت های داخلی دامنه ها رو در سایت onlinenic ثبت می کنند که در میان شرکت های اصلی ثبت کننده در رتبه پایین تری قرار داره و ضمنا خیلی از شرکت ها هم به هیچ عنوان مالکیت رو به شما نمیدن و به اصطلاح از کم دانشی مشتری سوء استفاده می کنند که از جمله آنها شرکت آذران وب است که متأسفانه ازشون ضربه خوردم. شرکت دیگر هم که این کار رو انجام میده (البته در مورد بعضی از دامنه ها) آریانیک معروف است !!!

موفق باشید

joi2
December 11th, 2011, 22:27
من فک کنم پست 15 و 17 منظور منو اشتباهه فهمیدند
من 1and1 واسه ثبت نخاستم انقدرم مبتدی نیستم :) منظورم کیفیت کار 1and1 واسه ثبت دامین بود دوست عزیز

اون مثالی هم که پست 15 متوجه نشد منظورم سایت هایی بود که answerable یا همون bigrock آدرسشونو ثبت کرده مثل یورونیوز

exactserver
December 11th, 2011, 22:32
سلام، بهترین جایی که برای ثبت دامنه من می توانم معرفی کنم شرکت توکاز کانادا هست که بعداز godaddy دومین رجیسترار هست و با enom رقابت شدیدی دارند. البته enom فکر کنم با ایران مشکل داره همینطور godaddy پس اولین انتخاب برای ما ایرانی ها میشه توکاز که با ایران مشکلی نداره. من نماینده رسمی این شرکت در ایران و ارمنستان رو دارم و بعد نیست بدونید نماینده کل خاورمیانه اون هم تو ایران هست. کلا شرکت قابل اعتماد و کاملا کانادایی هست و بهترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش و بهترین امنیت و حفظ دامنه رو برای شما ارائه میشده.

HAM!D
December 12th, 2011, 15:23
شماره تلفن واسه وریفای نمیخاد؟ یعنی ممشکلی نداره ؟

خیر نیاز به وریفای نداره.:)

webdata
December 13th, 2011, 02:07
چه حرفا!!! :^O

میشه اونایی که که میگید از خارح گرفتن و اتفاقی افتاده براشون مستند بگید؟؟؟

تا اونجایی که ما تو کار دامنه هستیم همپین چیزی ندیدیم و 99% از این اتفاق مربوط به ادمین بوده که بارزترینش persianblog بوده

یکیشو بگیید تا من در موردش تحقیق کنم

تازه هر عقل سلیم و دانایی میفمه که خرید از وسطه ایحاد مشکل میکنه

این خیلی فرق میکنه که شما مستقیم بخرین یا با واسطه!!!!

من به شدت منتظر جوابتونم!

---------- Post added at 01:51 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

همچنین وقتی در قوانین یه سایتی نوشته میشه اگه ایرانی هستی و یا اصلا کشور ایران رو قبول نداره دامنه ثبت میکنی دیگه چه انتظاری داری؟؟؟
وقتی قوانین اون سایت رو زیر پا میذاری چه انتظاری داری؟؟؟

مثلا name.com طبق قوانین ایالتی آمریکا و سنا حق تجارت با ایران نداره و اسم ایرانو هم حذف کرده حالا یه عده مدام بر این مسئله اصرار دارن برن اونجا با یه آدرس دیگه ثبت دامنه کنن اگه هم اتفاقی بیفته مسئول عواقبش با اون فرده نه اون شرکت

با حرفاتون موافقم