PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من یک مبتدی هستم

hector2000
December 10th, 2011, 20:29
با سلام خدمت دوستان من برنامه نویس delphi و phpهستم و در زمینه طراحی و راه انداز وب سایت 5 سال سابقه کار دارم. تصمیم گرفتم یک سایت در زمینه دانلود بازی راه اندازی کنم و همچنین سایت خودم را به وی پی اس منتقل کنم . برای این کار نیازمند یک وی پی اس لینوکس هستم.ولی متاسفانه هیچ اطلاعی از راه اندازی این نوع وی پی اس ندارم. با remote desktop در ویندوز کار کردم و شاید بتوانم بگم که می توانم از پس وی پی اس ویندوز بر بیام ولی هیچ چیز از سیستم عامل لینوکس نمی دانم می خواهم از وب سایت زیر وی پی اس بگیرم. VPS Plans - KnownSRV :: Secure, Quality, and Fast Hosting Solutions (http://knownsrv.com/vps.php) دوستان در این مرحله ازتون سوال دارم که چه نسخه ای از سیستم عامل لینوکس را به من پیشنهاد می کنند که درخواست بدم. من می خواهم یک برنامه شبیه remote desktop در ان بریزم که بشه باهاش راحت کار کرد و تا جایی که ممکن است کار کردن باهاش ساده و راحت باشه تاپیکهای سایت را در این مورد مطالعه کردم ویک خورده گیج شدم یک عده ای میگن "فدورا خوبه" یک عده می گن "centos خوبه" یک عده "میگن kde مشکل می خوره تو "centos یک عده هم میگن "نه اصلا نمی خوره". من تصاویر را که دیدم یک خورده شوکه شدم و دیدم برای تنظیم این نوع وی پی اس باید از یک برنامه مثل داس استفاده کرد! یعنی یک چیزی شبیه برنامه های کنسول؟اخه با خط فرمان خیلی سخت میشه تنظیمات را انجام داد و کارهای دیگر را کرد در کل خواهش می کنم من را راهنمایی کنید که پولم از بین نره ممنونم

sales data
December 10th, 2011, 20:31
بهتون توصیه میکنم اگر میخواهید به مشکل نخورید از نمایندگی هاست استفاده کنید

hector2000
December 10th, 2011, 22:51
ببخشید من متوجه نشدم.یعنی برم چیکار کنم؟از نمایندگیش بگیرم؟

majid67
December 10th, 2011, 23:03
منظور ایشون ریسلر هستش.
نمایندگی میزبانی وب به جای استفاده از وی پی اس و عدم اطلاعات کافی در این زمینه

mehrshad.ho
December 10th, 2011, 23:03
شما می تونی یه هاست پر قدرت نا محدود یا پنل بالا هم بخری

دوستان وب
December 10th, 2011, 23:04
ببخشید من متوجه نشدم.یعنی برم چیکار کنم؟از نمایندگیش بگیرم؟
یعنی ریسلر بگیرید و به جای استفاده از سرور از اون استفاده کنید که البته خیلی از امکانات سرور مجازی رو نداره ...

hector2000
December 11th, 2011, 10:31
با سلام از شما موارد زیر دلایلی است که من به وی پی اس احتیاج دارم 1-دسترسی روت 2-چون امکان دی داس شدن سایت من زیاد است،اگر بر روی فضای اشتراکی باشد باعث از کار افتاده سایتهای دیگر می شود و در نهایت هاست عذر بنده را می خواهد(همان کاری که ایران هاست نامرد با من کرد و پولم را خورد) 3-با استفاده از برنامه های ریموت می توانم با وی پی اس وصل شوم و دانلودهایم که را اکثرا فایلهای بسیار حجیم هستن، انجا انجام دهم و بدون زحمتی در سایتم لینک مستقیم از وی پی اس ام قرار دهم حالا برای شروع دوستان چه نسخه ای از لینوکس را به من پیشنهاد می کنند و چه برنامه ای برای ریموت دسکتاپ که اسان باشد و مشکلی نداشته باشد ممنونم

maryam1
December 11th, 2011, 10:36
به نظر منم ریسلر از جای خوب بگیری بهتره تا سرور مجازی بگیری
ریسلر بگیر مشتریهات رفت بالا بعد سرور اختصاصی بگیر

hector2000
December 11th, 2011, 11:51
دوستان عزیز من نمی خواهم که بزنم تو کار هاستینگ و فروشش به مردم که ریسلر بگیرم من می خواهم یک سایت دانلود راه بندازم چون در وی پی اس سطح دسترسیم بیشتره از ان می خواهم استفاده کنم

om!d-D
December 11th, 2011, 12:10
به شما توصیه میکنم با عزیزان هاست دی ال مشورت نمایید...برای کاری که شما میخواهید بله درسته با هاست اشتراکی به مشکل میخورید....نظر من اینه که از دوستان همینجا یه وی پی اس کانفیگ شده تمیز بگیری که مشکلی هم از نظر امنیتی نداشته باشی با توجه به اینکه میگی در لینوکس مبتدی هستی....
موفق باشید

hector2000
December 11th, 2011, 20:42
یعنی دوستان در این تاپیک نمی توانند کمکم کنند که چطور وی پی اس لینوکس را راه اندازی کنم؟ چه نسخه ای از لینوکس بهتره برای من و...؟

hector2000
December 23rd, 2011, 11:30
اقا من متوجه شدم تو این سایت کسی فی سبیل ا.. کمکی نمی کند ولی اگر اگهی بزنی که این کار را برات در ازای پول بکنند یهو شونصدتا پیغام میاد
من خیلی سرچ کردم و اطلاعات خیلی کمی پیدا کردم و مجبور شدم ویندوز رو سرورم بریزم و قید لینوکس را زدم

allbert
December 23rd, 2011, 11:33
اگر میخواهید با لینوکس کار کنید CentOS پیشنهاد میشه

یه centos 512 بگیرید روش vnc و پکیج های GUI لینوکس رو نصب کنید

یه پنل دایرکت ادمین با سی پنل نصب کنید و . . .

اگر کمکی خواستید من در خدمتم(رایگان) :x

m_dg_farari
December 23rd, 2011, 12:08
سلام و عرض ادب
شخص بنده با فرماشات شما در پست 13 همین تاپیک 120% موافقم ;)
و همچنین شخصا این چند روز تاپیک شما رو ندیدم (چون مال هفته ی پیش بوده... تازه بالا اومد دیدم)
در مورد راه اندازی سایت. بهترین کار استفاده از 2 سرور مجزا هست. اولی میتونه یه هاست عادی باشه فقط برای ایندکس سایت شما و سیستم مدیریت محتواتون. دیگری هم برای دانلود استفاده میشه که اونی که برای دانلود استفاده میشه میتونه حتی ویندوز هم باشه.
این نکته رو هم در نظر داشه باشید حتی با 1 سرور ویندوز میتونید به راحتی هر 2 کار رو انجام بدید. پیشنهاد میکنم شمایی که با ویندوز آشنایی دارید از ویندوز استفاده کنید! Xamp خیلی خوب کارتون رو راه میندازه.
و اما در مورد سوالات دیگه.
اگر بخواین از لین.کس استفاده کنید ، نیاز دارید که در ابتدا سرویس مدیریت شده خریداری کنید که در صورت بروز مشکل ، مشکلتون رفع بشه به راحتی و بتونه کمکتون کنه.
مبلغی که میتونید هزینه کنید تا چه حد هست؟
اولیت هاتون رو به این ترتیب مشخص کنید تا بنده بتونم کمکتون کنم:
کیفیت سرویس ، آپتایم ، وارز بودن یا نبودن ، پورت سرور ، اعتبار فروشنده ، پشتیبانی ، سطح مدیریت سرویستون ، قیمت
به ترتیب مرتب کنید تا بدونم در چه سطحی باید راهنماییتون کنم.
پی نوشت: بده نهایتا روزانه 1 ساعت میتونم داخل این سایت بیام. در صورت تمایل با دفتر شرکت تماس بگیرید. دفتر هستم و در خدمت شما هستم برای مشاوره. هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نخواهم کرد :)
شماره تلفن شرکت از طریق پیغام خصوص براتون ارسال شد

hector2000
December 23rd, 2011, 15:18
ممنونم دوست عزیز ولی من ویندوز ریختم و در این زمینه تخصص دارم.متشکرم

onlinehost
December 24th, 2011, 11:21
دوست عزیز بهترین توزیع لینوکس در دنیا Red Hat Enterprise هستش که نسخه رایگان اون (هیچ تفاوتی با نسخه پولی نداره) CentOS هست .
شما می تونی طبق گفته albert از vnc استفاده کنید .
همینطور می تونید دایرکت ادمین هم خریداری کنید و نصب کنید که نیازی به کانفیگ دستی سرویس ها نداشته باشید . اینطوری سریع وب سرورتان راه میافته .
اکیداً بهتون پیشنهاد می کنم اگر هنوز وقت دارید به لینوکس مهاجرت کنید . چون سرعت و کارائی PHP در لینوکس خیلی بالاتر از ویندوزه . همینطور امنیت و پایداری لینوکس بیشتره . ضمن اینکه از منابع VPS بهتر می تونید استفاده کنید .
موفق باشید.

H.G.N
December 24th, 2011, 12:16
استفاده از نمایندگی هاست لینوکس برای شما فکر کنم خوب باشه !

چرا که شما یک وی پی اس از دوستان تهیه می کنی و سایت های مردم رو میاری روی این سرور و هر چندگاهی مثل بنده شاید کنجکاو باشید و دست به کانفیگ ها بزنید و سرور از حالت نرمال خارج شه .

گناه مشتری بیچاره این وسط چیه آخه !

m.hoseynpur
December 24th, 2011, 12:22
هر سوالی داشتید میتوانید از لینک زیر تیکت کنید پاسخگو خواهیم بود

Aftab Web - ارسال درخواست (http://www.aftabweb.net/submitticket.php?step=2&deptid=1)

onlinehost
December 24th, 2011, 13:34
استفاده از نمایندگی هاست لینوکس برای شما فکر کنم خوب باشه !

چرا که شما یک وی پی اس از دوستان تهیه می کنی و سایت های مردم رو میاری روی این سرور و هر چندگاهی مثل بنده شاید کنجکاو باشید و دست به کانفیگ ها بزنید و سرور از حالت نرمال خارج شه .

گناه مشتری بیچاره این وسط چیه آخه !

جناب hector2000 گفتن که نیاز دارن تا ریموت بزنن و از اونجائی هم که آشنایی با شل لینوکس ندارند می خوان توانائی استفاده از GUI را داشته باشند .
اگر ریسلری بگیرند که از این امکان محروم میشند . نهایتاً در ریسلری بتونند درخواست ssh بدن .

RapB0y
December 24th, 2011, 13:43
لینوکس centos 6 نصب کن بهترینه

php.source
December 24th, 2011, 15:07
centos 5.7 نصب کنید

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

ورژن 6 یکم با بعضی از برنامه ها مشکل داره. دقیقا مثل اولای ویندوز 7
5.7 هم 32 بیت نصب کنید

hector2000
December 24th, 2011, 15:22
دوستان عزیر من دیگه ویندوز 2008 استاندارد نصب کردم و رفت پی کارش
خواهش می کنم دیگه بحث را ادامه ندهید چون فایده ای ندارد.من این بحث را به لحاظ عملی راه انداخته بودم که دوستان در نصب و کانفیگ لینوکس به من کمک کنند ولی چیزی که توش مطرح شد به رخ کشیدن سطح اطلاعات و اینکه چی بهتره و یا چی بدتر بود.
در هر حال من ویندوز نصب کردم و فک می کنم ادامه این تاپیک بی معنا باشد