PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریدایرکت کردن دامنه اصلی هاست

m.e
December 10th, 2011, 19:55
با سلام
دوستان بنده یک سایت رو که با دامنه .ir هاست کردم و بعد یه دامنه .com هم روش پارک کردم حالا اصل ترافیک روی کام هست و میخوام ir رو به com ریدایرکت کنم ، درضمن هر 2 دامنه هم لینک های زایادی ایندکس شده دارن ، راهکاری وجود داره ؟ یا باید حتما دامنه اصلی رو عوض کنم و هاست رو بیارم روی کام؟
linux
cpanel
لطفا راهنمایی بفرمایید

m.e
December 12th, 2011, 18:28
سلام
کسی از دوستان نمیتونه راهنمایی بکنه!!

tinavps
December 12th, 2011, 23:46
راهکار داره اما انجام ندهید بهتره
وقتی دوتا سایت دارای یک محتوی یکسان باشند صددرصد یکی شون و احتمالا دوتاشون به عنوان شرایط دور زدن گوگل یا گوگل پنالتی رتبه خود رو از دست خواهند داد.
تو خوشبینانه ترین شرایط اگر اکانت وبمستر گوگل داشتید یک ایمیل اخطار برای اصلاح براتون میاد.
تو بدترین شرایط ایمیل نمیاد شما هم بی خبر رفته رفته بدون بازدید کننده خواهید شد.

اما اگر خواستید در ادامه خواهم گفت.

m.e
December 13th, 2011, 02:54
سلام
ممنون. بنده تمامی این موارد رو میدونم و دلیل ریدایرکت هم همینه ، حالا اگر لطف کنید راهکار ریدارکت رو بگید ممنون میشم.

Rezash
December 13th, 2011, 03:17
cpanel ~> redirects
ميتونيد عمل ريداركت رو انجام بديد . كدهاي htaccess و توضيحات دقيق تر هم قبلا بارها در انجمن بحث شده.
براي مشكلات ذكر شده هم كافيه در گوگل وبمستر move domain كنيد.

m.e
December 13th, 2011, 03:42
cpanel ~> redirects
ميتونيد عمل ريداركت رو انجام بديد . كدهاي htaccess و توضيحات دقيق تر هم قبلا بارها در انجمن بحث شده.
براي مشكلات ذكر شده هم كافيه در گوگل وبمستر move domain كنيد.

ممنون ، ولی بنده بار ها عمل ریدارکت رو انجام دادم ، مشکل این هست که بنده میخوام دامنه اصلی که ir هست رو روی دامنه .com که روی همین اکانت پارک شده ریدایرکت کنم،! ایا اصلا چنین کاری شدنیه یا باید حتما اکانت هاست رو پایک کنم و با دامنه کام بسازم و بعد آی آر رو روش پارک و ریدایرکت کنم

tinavps
December 13th, 2011, 11:15
در صورتیکه هر دو دامنه ثبت شده اند و هر دو در یک سرور هستند .htaccess سایت اول رو که قرار به سایت دوم 301 فوروارد بشود رو براتون اعلام کنم. پس منتظرم شما این موضوع رو تایید کنید.
ضمنا دوستمون rezash در مورد اعلام انتقال به وبمستر گوگل رو درست گفتند و بنده تکمیل می کنم که ابتدا باید soft redirect 301 رو انجام بدهید و بعد برید در وبمستر انتقال رو اعلام کنید.
بااحترام.

m.e
December 13th, 2011, 16:02
سلام
بله الان دامنه اصلی سایت رو تغییر دادم ، هاست با دامنه com ایجاد شده و روش دامنه ir هم پارک شده ، حالا میخوام دامنه ir رو ریدایرکت کنم روی com ولی با این شرایط که مثلا اگر کسی با لینک های قبلی ir وارد شد خودکار فقط پسوند رو عوض کنه و بشه com وقتی از داخل سی پنل ریدارکت میکنم فقط لینک صفحه اول رو وقتی کسی کلیک کنه ریدارکت میشه

Rezash
December 13th, 2011, 16:13
سلام
بله الان دامنه اصلی سایت رو تغییر دادم ، هاست با دامنه com ایجاد شده و روش دامنه ir هم پارک شده ، حالا میخوام دامنه ir رو ریدایرکت کنم روی com ولی با این شرایط که مثلا اگر کسی با لینک های قبلی ir وارد شد خودکار فقط پسوند رو عوض کنه و بشه com وقتی از داخل سی پنل ریدارکت میکنم فقط لینک صفحه اول رو وقتی کسی کلیک کنه ریدارکت میشه
از داخل سي پنل كه ريداركت ميزنيد تيك wilcard رو هم بزنيد.

m.e
December 13th, 2011, 16:16
تیک رو هم زدم و تو اچ تی اکسس این کد رو ساخته

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^damane\.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.damane\.ir$
RewriteRule ^(.*)$ "http\:\/\/damane\.com\/$1" [R=301,L]
اما بازم هیچ تغییری نکرد ، میشه شما کدر و بدید من قرار بدم ، ترکیب به همین صورت هست ، دامنه اصلی com هست و میخوام دامنه ir روی این پارک بشه با همون لینک ها ، فقط پسوند عوض بشه

tinavps
December 13th, 2011, 16:28
تنظیم در سایت آی آر برای ارسال به دوم :

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^damane.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.damane.ir$
RewriteRule ^(.*) "http\:\/\/www\.damane\.com\/" [R=301,L]

توجه کن که R=301,L
جواب رو بگو منتظرم.

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:24 PM ----------

بررسی کن که آیا اصلا فایل .htaccess خوانده میشه ؟ ضمنا با اون خط که نوشتم on کن و ...

m.e
December 13th, 2011, 16:32
htaccess که خونده میشه و اطمینان دارم ولی بازم نشد ! الان اصلا هیچ تغییری رو دامنه نکرد هم ir باز میشه و هم com

tinavps
December 13th, 2011, 16:44
آدرس هر دو سایت و انواع url هارو بدهید. ضمنا در سای .ir هیچ فایلی نباشد اگر مثلا مستقیم به php اشاره کنی اونوقت .htaccess خونده نمی شه اطلاعات بیشتر می گذاری ؟

m.e
December 13th, 2011, 16:49
آقا با اسمشو نبر رفتم درست شد ، احتمالا کش شده بود ! خیلی ممنون

hamidjooni
December 23rd, 2011, 12:16
با سلام
دوستان بنده یک سایت رو که با دامنه .ir هاست کردم و بعد یه دامنه .com هم روش پارک کردم حالا اصل ترافیک روی کام هست و میخوام ir رو به com ریدایرکت کنم ، درضمن هر 2 دامنه هم لینک های زایادی ایندکس شده دارن ، راهکاری وجود داره ؟ یا باید حتما دامنه اصلی رو عوض کنم و هاست رو بیارم روی کام؟
linux
cpanel
لطفا راهنمایی بفرمایید

فکر نمی کنم مسئله پیچیده ای باشه
به راحتی با ادیت کردن اکانت میشه دامنه order رو به هر نامی که می خواهید تغییر بدید بعد دامنه دومتون رو پارک کنید