PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراحل راه اندازي يك vps !

carolina
September 18th, 2009, 12:05
به نام خدا
سلام دوستان عزيز
من مي خواهم يك vps بگيرم و فقط دسترسي به ssh داشته باشم و خودم پنل و چيزهاي ديگر رو روش نصب كنم.
حالا برام اين سوال پيش اومده كه بعد از اينكهدسترسي به ssh پيدا كردم بايد از كجا شروع كنم.
منظورم اينه كه اولين مرحله چيست؟
من خودم فكر مي كنم كه بايد:
اول cpanel
دوم apache/php
سوم پلاگين ها و تنظيمات

اگر درسته بگيد اگر نيست هم بگيد و راهنمايي بكنيد.
:-*

persian.developer
September 18th, 2009, 12:30
به نام خدا
سلام دوستان عزيز
من مي خواهم يك vps بگيرم و فقط دسترسي به ssh داشته باشم و خودم پنل و چيزهاي ديگر رو روش نصب كنم.
حالا برام اين سوال پيش اومده كه بعد از اينكهدسترسي به ssh پيدا كردم بايد از كجا شروع كنم.
اول cpanel
دوم apache/php
سوم پلاگين ها و تنظيمات

سلام
شما وقتی که CpANEL رو نصب کنید APACHE،PHP و... همراه با CPANEL نصب میشه و نیازی نیست که شما نصب کنید

carolina
September 18th, 2009, 12:32
سلام
شما وقتی که CpANEL رو نصب کنید APACHE،PHP و... همراه با CPANEL نصب میشه و نیازی نیست که شما نصب کنید

پس يعني فقط :
اول cpanel - whm
بعد پلاگين ها
؟!!!:106:

Nikihost
September 18th, 2009, 12:33
به نام خدا
سلام دوستان عزيز
اول cpanel
دوم apache/php
سوم پلاگين ها و تنظيمات

سلام
دوست عزیز بستگی به نیازی که شما دارید باید Vps خود را پیکربندی کنید مثلا برای هاستینگ بخواهید میتونید از Cpanel استقاده کنید اموزش نصب cpanel هم در فورم وجود داره سرچ کنید و خود Cpanel اپاچی را و ... نصب میکنید .
موفق باشید

Nikihost
September 18th, 2009, 12:34
پس يعني فقط :
اول cpanel - whm
بعد پلاگين ها
؟!!!:106:
بله

carolina
September 18th, 2009, 12:34
سلام
دوست عزیز بستگی به نیازی که شما دارید باید vps خود را پیکربندی کنید مثلا برای هاستینگ بخواهید میتونید از cpanel استقاده کنید اموزش نصب cpanel هم در فورم وجود داره سرچ کنید و خود cpanel اپاچی را و ... نصب میکنید .
موفق باشید

ممنونم
خوب من براي ارائه هاست و نمايندگي مي خواهم كانفيگ كنم.

Nikihost
September 18th, 2009, 12:39
ممنونم
خوب من براي ارائه هاست و نمايندگي مي خواهم كانفيگ كنم.
شما بعد از نصب اپاچی را build کنید و بعد مدهای مورد نظر هم که در فورم معرفی شده اند را نصب کنید که تا حدی کار شما را میتواند حل کند

carolina
September 18th, 2009, 12:41
شما بعد از نصب اپاچی را build کنید و بعد مدهای مورد نظر هم که در فورم معرفی شده اند را نصب کنید که تا حدی کار شما را میتواند حل کند

باز هم ممنونم
منظور از build كردن اينه كه دوباره نصب كنم و يا اينكه بايد دستور خاصي رو براي اين كار اجرا كنم. لطفا اون دستور رو بگيد.:106:

Nikihost
September 18th, 2009, 12:44
شما با Easy apache که در Whm قرار دارد میتونید اپاچی را اپدیت و مدهای مورد نظر برای سرویس دادن را همراه با بروز روسانی Php و ... نصب کنید

carolina
September 18th, 2009, 12:46
شما با Easy apache که در Whm قرار دارد میتونید اپاچی را اپدیت و مدهای مورد نظر برای سرویس دادن را همراه با بروز روسانی Php و ... نصب کنید

خوب، ممنونم از راهنمايي هاي سريع و درست شما.
پس من اول cpanel رو نصب مي كنم.
بعد ميرم تو whm و apache رو آپديت مي كنم.
خيلي ممنونم
:53::53::53::53::53::53::53::53::53:

carolina
September 18th, 2009, 12:54
لطفا جواب بديد ببينم درست ميگم يا نه؟

Sajad
September 18th, 2009, 13:08
بله همین طوره. شما نصب رو انجام بدید بقیه اش هم تو انجمن هست . اگر پیدا نکردید لینک میدیم بهتون.
برای دریافت جواب هم اینقد عجله نکنید. یکم صبور باشید.
موفق باشید.