PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال از دایرکت ادمین به سی پنل

1Mizban
September 18th, 2009, 02:05
سلام دوستان
ببخشید من کلی گشتم ولی آخرم نفهمیدم چه جوری باید انتقال داد. تاپیک قدیمی هم بودم نشد آبدیت کنم مجبور شدم تاپیک جدید بزنم.

یه اکانت رو میخوام از دایرکت ادمین بیارم رو سی پنل دیتابیس هم داره .
انتقال دستیش رو میخوام .
چند جا خوندم آخرم نفهیدم.

اگه امکان داره آموزش روانش رو برام بزارید.
ممنون

Roka
September 18th, 2009, 02:16
شما باید فایل های پوشه public_html رو ازشون بک آپ بگیرید( از سرور DA ) بعد توی سرور CP آپلود کنید
بعد تو phpmyadmin برید و از دیتابیس ها بک آپ بگیرید ( تو سرور DA ) بعد توی سرور CP برید و دیتابیس بسازید و بک آپ های دیتابیسی که از DA گرفتید رو import کنید.

بعد به سیستمی که روی سایت نصب هست بستگی داره !
باید فایل پیکربندی که اکثراً setting.php یا config.php هست رو ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید ( user/dbname/password )
اگه بازم متوجه نشدید بگید تا دقیقتر توضیح بدم !

1Mizban
September 18th, 2009, 02:26
شما باید فایل های پوشه public_html رو ازشون بک آپ بگیرید( از سرور da ) بعد توی سرور cp آپلود کنید
بعد تو phpmyadmin برید و از دیتابیس ها بک آپ بگیرید ( تو سرور da ) بعد توی سرور cp برید و دیتابیس بسازید و بک آپ های دیتابیسی که از da گرفتید رو import کنید.

بعد به سیستمی که روی سایت نصب هست بستگی داره !
باید فایل پیکربندی که اکثراً setting.php یا config.php هست رو ویرایش کنید و اطلاعات دیتابیس جدید رو وارد کنید ( user/dbname/password )
اگه بازم متوجه نشدید بگید تا دقیقتر توضیح بدم !

ممنون
بک آپ رو با خود دایرکت ادمین بگیریم دیگه؟
بعد تو سی پنل یه اکانت کریت کنم و بک آپ رو ببریم اونجاو آنزیپ کنم ؟

ایمپورت رو از خود پی اچ پی مای ادمین انجام بده ؟
اگه حجم دیتا بیس سنگین بود چی ؟
انتقال و دستورات لازم هم بدید ممنون میشیم سری قبل با دستور اصلا نتونستم دیتابیس رئو ایمپورت کنم

Roka
September 18th, 2009, 02:30
ممنون

انتقال و دستورات لازم هم بدید ممنون میشیم سری قبل با دستور اصلا نتونستم دیتابیس رئو ایمپورت کنم

ج : بله
انتقال و دستورات لازم هم بدید ممنون میشیم سری قبل با دستور اصلا نتونستم دیتابیس رئو ایمپورت
ج : اول فایل sql رو توی یک پوشه آپلود کن بعد دستور زیر رو بزن ، برای راحتی کار ( موقع آدرس فایل ) تو پوشه /home آپلود کن یا wget کن

mysql -u db_username -p db_name < /home/backup.sql
Enter که بزنید پسورد دیتابیس ازتون سئوال میشه ، پسورد را وارد کنید و Enter بزنید !

موفق باشید

1Mizban
September 20th, 2009, 11:35
ممنون
پسورد دیتا بیس رو چی بدم ؟
هر چی میدم اکسس دی ناید میزنه
پسورد دی بی جدید دادم
قدیم دادم
روت هم دادم نشد

Sajad
September 20th, 2009, 12:11
ممنون
پسورد دیتا بیس رو چی بدم ؟
هر چی میدم اکسس دی ناید میزنه
پسورد دی بی جدید دادم
قدیم دادم
روت هم دادم نشد

تو whm برید یه قسمت مربوط به mysql هست. اونجا نوشته تغییر پسورد روت مای اس کیو ال.
از اونجا پسورد مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
بعد هم توی ssh استفاده کنید

WebRang
September 20th, 2009, 13:08
من از جمع عذر میخوام ...
اما بنده خدا رو نپیچونین....
گیچ میشه آدم...
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=3670
اینو بخون مشکلت حل میشه :x

Sajad
September 20th, 2009, 13:19
دقیقا میشه بدونم دوستان کجا بنده خدا رو پیچوندن؟
بابت آموزشتون ممنون

WebRang
September 20th, 2009, 14:03
دقیقا میشه بدونم دوستان کجا بنده خدا رو پیچوندن؟
بابت آموزشتون ممنون
نه عزیز سو تفهام نشه ...
گفتم همگی پریدید سرش دارید راهنمایی میکنین خوب بنده خدا گیج میشه ..
بزار اون آموزش رو بخونه مشلکلش حل بشه ...
هدف کمکه ، جایزه که نمیدن :">

1Mizban
September 20th, 2009, 20:47
ممنون از همگی و آموزش
فقط مشکلم اینه که دیتابیس رو با هیچ پسوردی نمیشه ایمپورت کرد با SSh
همه پسورد ها هم امتحان کردم
البته احتمالا مشکل از منه
بازم ممنون

Sajad
September 20th, 2009, 21:35
ممنون از همگی و آموزش
فقط مشکلم اینه که دیتابیس رو با هیچ پسوردی نمیشه ایمپورت کرد با SSh
همه پسورد ها هم امتحان کردم
البته احتمالا مشکل از منه
بازم ممنون

گفتم چکار کنی ! cPanel ندارم که عکس بذارم. صبر کن ببینم از demo میتونم عکس بگیریم یا نه...

Sajad
September 20th, 2009, 22:01
http://ip:2086/scripts2/mysqlrootpass

شما برو به این آدرس و یه پسورد انتخاب کن.

بعدش که توی ssh دستور
زدی پسورد خواست اون پسوردی که تو اون صفحه بالا انتخاب کردی رو باید بزنی. والسلام !

عکس هم پیوست میکنم از اونجایی که میشه بری و پسورد مای اس کیو ال عوض کنی.

پ ن : سایت سی پنل همچنان برای ایرانیا بستس.
بخاطر گل روی جابر جون برداشتم سی پنل نصب کردم چون دمو از روت نداده بود.

tmfar
January 26th, 2010, 02:17
ج : اول فایل sql رو توی یک پوشه آپلود کن بعد دستور زیر رو بزن ، برای راحتی کار ( موقع آدرس فایل ) تو پوشه /home آپلود کن یا wget کن

خوب من الان فایل های sql رو در یک هاست دایرکت ادمین دارم می خوام wget کنم رو یوزری که در سی پنل براش ایجاد کردم !

در این آدرس wget کنم ؟

/home/user jadidi ke dar cpanel create kardam /

سپس دستور زیر رو بزنم ؟

و یوزر نیم و پسوورد همون دیتابیسی که در دایرکت ادمین هست و میخوام ایمپورت بشه در سی پنل رو ؟ ! ؟

اینطوری خودش اتوماتیک در phpmyadmin cpanel یوزر رو ایجاد میکنه و ایمپورت میکنه رو هاست جدید در سی پنل ؟

tmfar
January 26th, 2010, 02:30
این خطا رو هم هنگامی که می خوام فایل های public_html فایل زیپ شده رو move کنم میده

1Mizban
January 26th, 2010, 11:08
به کجا انتقال بدی ؟
از قبل از www به بعد www ?
فضای اون پلن رو بیشتر کن ، اگه 100 مگه بزار 200 مگ.

tmfar
January 26th, 2010, 16:50
ببینید من از اول توضیح میدم .

من پوشه public_htm رو تو هاست دایرکت ادمین زیپ کردم و wget کردم رو هاست در سی پنل

و سی پنل وقتی آنزیپ کردم چون محتویات درون پوشه domain هست برای همین میرم اون جا و select all میکنم و move کنم به public_html که این خطا رو میده عکسش هم قرار دادم حجم هم مشکلی نیست چون حساب کردم اضافه هم هست .

اما در رابطه با بک آپ mysql ببینید من فایل sql رو به صورت زیپ بک آپ گرفتم در دایرکت ادمین سپس اونها رو می خوام انتقال بدم به یک یوزر خاص در سرور سی پنل خوب مسلماً میشه wget کرد پوشه زیپ شده رو خوب الان این پوشه رو چطوری و چگونه ریستو کنم منظورم اینه که دستی ایمپورت نکنم !

خوب من الان فایل های sql رو در یک هاست دایرکت ادمین دارم می خوام wget کنم رو یوزری که در سی پنل براش ایجاد کردم !

در این آدرس wget کنم ؟

سپس دستور زیر رو بزنم ؟

و یوزر نیم و پسوورد همون دیتابیسی که در دایرکت ادمین هست و میخوام ایمپورت بشه در سی پنل رو ؟ ! ؟

اینطوری خودش اتوماتیک در phpmyadmin cpanel یوزر رو ایجاد میکنه و ایمپورت میکنه رو هاست جدید در سی پنل ؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

ببینید من از اول توضیح میدم .

من پوشه public_htm رو تو هاست دایرکت ادمین زیپ کردم و wget کردم رو هاست در سی پنل

و سی پنل وقتی آنزیپ کردم چون محتویات درون پوشه domain هست برای همین میرم اون جا و select all میکنم و move کنم به public_html که این خطا رو میده عکسش هم قرار دادم حجم هم مشکلی نیست چون حساب کردم اضافه هم هست .

اما در رابطه با بک آپ mysql ببینید من فایل sql رو به صورت زیپ بک آپ گرفتم در دایرکت ادمین سپس اونها رو می خوام انتقال بدم به یک یوزر خاص در سرور سی پنل خوب مسلماً میشه wget کرد پوشه زیپ شده رو خوب الان این پوشه رو چطوری و چگونه ریستو کنم منظورم اینه که دستی ایمپورت نکنم !

در این آدرس wget کنم ؟

سپس دستور زیر رو بزنم ؟

Sajad
January 26th, 2010, 18:14
cpanel خودش امکانی رو داره که میتونید بک اپ های دایرکت ادمین رو بهش منتقل کنید ! شما چرا دستی انجام میدید ؟

Arashdn
January 26th, 2010, 19:43
بعضی وقتا دیتابیسا قاطی میکنه

tmfar
January 26th, 2010, 20:07
سجاد جان اون مکان رو یه جایی همین فروم خوندم که باید هر دوتا دسترسی روت داشته باشیم . !

حالا من میخوام دستی انجام بدم اینو راهنمایی مکنید فقط همونجایی که گفتم گیر کردم !

Desperados
April 30th, 2010, 20:50
از کی امکان انتقال از دایرکت ادمین به cpanel اتوماتیک بوده به جز موقعی که دسترسی روت SSH به هر دو سرور باشه ؟ مشتریان سرور های اشتراکی که دسترسی SSH ندارند به روت سرور که !