PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام خودم ثبت کنم دامین

HamedPC
November 26th, 2008, 22:13
سلام .
کجا جز آنلاین نیک ثبت کنم . میخوام هرکی واسم ثبت کرد بتونم خودم تمدیدش کنم.عین نیک ایران . یکی واسم فقط پرداختش کنه یعنی ریال بدم تو پنلم دلار کنه .
میدونید چی میگم؟
انشالله که بدونید

NET
November 26th, 2008, 23:27
سلام.
من میتونم این نوع سرویسی رو که میخواهید براتون تهیه کنم.
ثبت انواع دامنه با کنترل پنل دست خودتون.

HamedPC
November 27th, 2008, 05:40
id یاهوت رو بده لطفا

Mozafary
November 27th, 2008, 06:26
برای این کار از یکی از registrarها خودت یک نمایندگی بگیر.ایرانی ها خیلی با directi کار میکنن قبلا هم زیاد با onlinenic کار میکردن.در سال ۲۰۰۸ بهترین registrar که نمایندگی میده enom شد.انتخابش با خودت.
بعد که نمایندگی گرفتی میتونی دلار بخری و شارژ کنی و یا حتی خودت پول حواله کنی به حساب بانکی اونها.اگر تراکنش مالی در زمینه دامنه بالا هست و خودت هم میتونی مستقیم حواله کنی این کار خوبه.
اما اگه تعداد دامنه کم هست و تراکنش پایین به دردسر پیدا کردن دلار و حواله ی پول نمی ارزه !از کسی نمایندگی بگیری که اون شارژ کنه بهتر واست.

NET
November 27th, 2008, 10:01
جناب Mozafary درست می‌فرمایند.

قیمت Enom بالاست و امکانات خوبی داره و API کاملا کاملی داره، اما تا جایی که میدونم کنترل پنل آماده‌ای فکر نکنم داشته باشه برای رسلر و باید با API ای که میده خودتون بسازین.
Enom با ایرانی‌ها هم یه مقدار مشکل داره d:

البته اگر سرمایه‌گذاری در حد بالا بکنید قیمتش Enom پایین میاد در حد $6,995 که سرمایه گذاری کنید البته.

کنترل پنلی هم که ما میدیم کامل و خوب هست.

Mozafary
November 27th, 2008, 12:29
من تاکیدی بر روی هیچ registrar ندارم.۳نمونه که استفاده از اون در ایران رایج هست رو معرفی کردم فقط.

HamedPC
November 27th, 2008, 12:41
من میخوام الان یه دامین ثبت کنم رو ی رسیلر . بعدش دامین های خودم میخوام روش باشه . ویزا هم دارم . نیاز باشه ریال میدم کسی شارژ کنه . هرکی میتونی ای دی یاهو بده

PersianDOT
January 15th, 2009, 21:38
شما اگه کارت بانک سامان یا پارسیان یا اقتصاد نوین یا ملت یا کارتی که پرداخت آنلاینش فعال باشه داشته باشید میتونید خودتون آنلاین دومین ثبت کنید .. اینجا www.YourName.ir

اگرم کارت ندارید میتونید از اینجا سفارش بدید www.PersianDOT.ir/order

mrvahid
January 15th, 2009, 22:59
سلام .
کجا جز آنلاین نیک ثبت کنم . میخوام هرکی واسم ثبت کرد بتونم خودم تمدیدش کنم.عین نیک ایران . یکی واسم فقط پرداختش کنه یعنی ریال بدم تو پنلم دلار کنه .
میدونید چی میگم؟
انشالله که بدونید

سلام.

ما می توانیم سرویس مورد نظر شما را ارائه دهیم.

پس از اخذ نمایندگی ثبت دامنه های بین المللی از ما، کنترل پنل ثبت دامین در اختیار شما قرار داده می شود که به صورت آنلاین می توانید دامنه های بین المللی را در آن ثبت کنید.

قیمت های همکار بر حسب میزان اعتبار اولیه به این ترتیب است:

میزان اعتبار اولیه 2.000.000 ريال
دامین های ir : تخفیف 5%
دامین های بین المللی: تخفیف 2%

میزان اعتبار اولیه 5.000.000 ريال
دامین های ir : تخفیف 10%
دامین های بین المللی: تخفیف 5%

ثبت دامین با بیش از 30 پسوند و با قیمت های مناسب (http://www.shot4u.com/tools/shop/index.php?act=viewCat&catId=2)

Sajad
January 18th, 2009, 13:51
10 دامنه آنلاین نیک = 60.000 تومان - با saheliir@gmail.com تماس بگیر.

PersianDOT
March 12th, 2009, 18:26
شما میتونید در http://reseller.yourname.ir ثبت نام کنید و با ما تماس بگیرید تا پنلتون را شارژ کنیم . از دایرکنتی

تماس : www.persiandot.ir/contact.html

1eng.ir
March 12th, 2009, 23:22
10 دامنه آنلاین نیک = 60.000 تومان - با saheliir@gmail.com تماس بگیر.
ایمیل خودته ؟؟؟
سایت هم دارین ؟

Sajad
March 13th, 2009, 00:08
ایمیل خودته ؟؟؟
سایت هم دارین ؟

بله دوست عزیز ایمیل خودمه
اما دیر رسیدید. دیگه چیزی از اون دامین ها نموند. مثل بنز اومدن برداشتن بردن...
الان میتونم 10 دامین را 80 بدم.

1eng.ir
March 13th, 2009, 01:18
بله دوست عزیز ایمیل خودمه
اما دیر رسیدید. دیگه چیزی از اون دامین ها نموند. مثل بنز اومدن برداشتن بردن...
الان میتونم 10 دامین را 80 بدم.
عجب سرعتی داشت!!!
سایت داری ؟

Sajad
March 13th, 2009, 07:44
عجب سرعتی داشت!!!
سایت داری ؟

سایت هم دارم اما فعلا اطلاعات داخلش مال هاستینگ نیست!!!!.
چون تا الان فروش عمومی رو کنسل کرده بودم؛ سرورهام پر بودند. امروز ؛ فردایی دوباره میارمش بالا. چون سرور جدیدم الان فقط منتظرم cPanelش فعال شه. موفق باشید.