PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی ثبت شرکت میزبانی وب

kingserver
December 9th, 2011, 21:55
با سلام به عزیزان من میخوام شرکت میزبانی وب ثبت کنم و مسئولیت محدود میخواستم لطف کنین کاکل راهنمایی بفرمایید چه جریو باید ثبت کنم من یه اطلاعات پایه دارم که اینجا مطرح می کنم

1-خد اقل شرکا 2نفر
2-حد اقل سرمایه با توجه به رویه و د اقل مبلغ دریافت حق الثبت یک ملیون ریال
---------------------
مدارک مورد نیاز

تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود 2برگ
شرکت نامه 2برگ
اسسنامه 2برگ
صورت جلسه عمومی موسسین 2نسخه
فوتوکچی شناسنامه شرکا و مدیران برابر اصل شود
اخد و ارائه مجوز در صورت نیاز

این بند اخر برای مجوز از بیشتر همکاران سوال کردم گفتن که مجوز نمیخواد! حالا میخوام بدونم مجوز نمیخواد یا افرادی ه در کار ثبت شرکت هستن بستگی به اون ها داره که از شما مجوز بخوان یا نه!

من فایل های توضحیات رو ضممیه کردم
لطفا یک راهنمای ی ساده بفرماید ولی کامل باشه

taft
December 9th, 2011, 22:14
خوب دیگه رفیق همه چیز رو که وارد هستی...
شما وقتی تقاضانامه،شرکت و نامه و اساس نامه رو پر کردی بردین بهتون میگن مجوز می خواد یا اگه بخواد یه برگ مخصوص هست نامه میزنن به نهاد مربوطه و بعد شما کاراش رو می کنین و مجوز رو میگیرین...
برای ثبت کردن شرکت پیامک کوتام بهم گفتن باید از مخابرات مجوز بگیری که سه سوته کاراش رو کردم :دی
سوالی بود بلد بودم در خدمتم

kingserver
December 9th, 2011, 22:15
ممنون از راهماییتون ولی اینکه مجوز میخواد یا نه خیلی مهمه هست ها !

taft
December 9th, 2011, 22:17
شما با اداره ثبت اسناد شهرتون هم تماس بگیرین پاسخ میدن
ولی دیگر دوستانی که شرکت هاستینگ زدن میان جواب میدن
موفق باشید

nimo0ol
December 9th, 2011, 22:26
دوست عزیز برای ثبت در موضوع شرکت اینها رو ننویسید: مالتی مدیا ، دیجیتال ، گرافیک ، میزبانی وب ، ثبت دامنه

هر کدام از اینها رو بنویسید ارجاع میدن به دایره آی تی یا دیجیتال اداره کل ارشاد استانتون و اونوقت باید چندماه بدوید و هیچ جوابی نگیرید.

بجای تمامی این کلمات همه رو با هم دور بزنید : انجام کلیه پروژه های فناوری اطلاعات ، خرید و فروش رایانه ، نرم افزار

ضمناً یکی از شرکا می بایست مدرک مرتبط یا حداقل یک مدرک icdl فنی حرفه ای داشته باشه.
همین

php.source
December 9th, 2011, 22:28
از ما که نخواستند
مجوز رو باید ثبت اسناد خودش بگه بگیرید تا بتونبید ثبت کنید.

kingserver
December 9th, 2011, 22:33
بلخره چه اسمی بزاریم از کلمه میزبانی استفاده بکنیم یا نه یخه اسم مثلن شرکت عصر پویایی جنوب مثلا همچین چیزایی برای اسم شرکت رد نظر بیگریم بعدشم من ندیدم از کسی مدرک ای سی د ال بگیرن !شندیم مدرک لیسانس میگیرن! بعضی ها هم میگن هیچی نگرفتن نکنه هر شهری یه جور هست سامزان ثبت اسنادش

Milad-H
December 9th, 2011, 23:20
انشالله چی هفته آینده ما نیز جهت این اقدام خواهیم کرد
تجربیات به دست آمده را حتما بازگو خواهم کرد

jazebeh
December 9th, 2011, 23:49
دوست عزیز، اینکه تو اسم چی باشه زیاد مهم نیست، مهم اینه که در موضوع فعالیت های شرکت نامی از فعالیت مربوط به نرم افزار، انتشار محتوای دیجیتال و همچنین بسترهای انتشار محتوای دیجیتال که بخش از آن هم همین خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه، سیستم های مدیریت محتوا و ... هست رو ذکر نکنید، چون اول مدیرعامل این مدل شرکت ها باید حتما پایان خدمت داشته باشند، ثانیا برای تأیید این شرکت ها به وزارت ارشاد ارجاع داده می شوید که اونجا هم کلی دردسر داره واگر فعلا قصد جدی در کار ندارید و هنوز آینده بلندمدتی براخودتون در نظر نگرفتید زیاد ضروری نیست که دنبال اینکارها باشید.

kingserver
December 10th, 2011, 00:01
خوب من کارت پایان خدمت دارم و موضوع فعالیت شرکت رو من چی بنویسم ؟

jazebeh
December 10th, 2011, 00:13
خوب من کارت پایان خدمت دارم و موضوع فعالیت شرکت رو من چی بنویسم ؟

عرض کردم، اگر برنامه بلند مدت برای حضور در این بازار دارید و براش برنامه ریزی کرده ایید و همچنین وقت پیگیری های اداری در ارشاد رو هم دارید، توصیه من اینه که در موضوع خدماتتون میزبانی و این چیزها رو قید کنید و مثل مرد برید دنبالش در غیر اینصورت موضوع فعالیتتون رو مثلا تو حوزه سخت افزار و خرید فروش کامپیوتر و شبکه و اینا بزارید.
تو سایت روزنامه رسمی هم اگر یه جستجو در مورد شرکت های سخت افزاری بکنید یکسری اطلاعات دستتون میاد.

nima17701
December 10th, 2011, 00:53
من برای ثبت شرکت حتی سهامی خاص اقدام کردم ، موضوع فعالیت شرکت رو ، طراحی سایت ، برنامه نویسی میزبانی وب و دامنه و . . . نوشته بودم .
چیزی برای ارائه مجوز بهم نگفتن ! و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت را انجام دادم .
برای ثبت شرکت سهامی خاص مدارک زیر لازم است
اول تعین نام و تایید آن
دو برگ تقاضانامه
سه نسخه اساسنامه
یک نفر مدیر عامل
حداقل سه نفر اعضای هیت مدیره ( البته خود مدیر عامل نیز میتونه عضو هیت مدیره باشه )
دو نفر بازرس
افتتاح حساب برای شرکت و واریز درصدی از سرمایه شرکت ( درصد سرمایه دقیق یادم نیست ، اگر اشتباه نکنم 5% بود )
دو سری نیز آگهی در روزنامه
فرایند ثبت شرکت نهایتا 1 ماه است
مزایای سهامی خاص از مسئولیت محدود بهتر است ، تنها فرق آن افتتاح حساب و درج آگهی در روزنامه است
امیدوارم اطلاعات برایتان مفید بوده باشه

AvalinHost
December 10th, 2011, 01:00
من برای ثبت شرکت حتی سهامی خاص اقدام کردم ، موضوع فعالیت شرکت رو ، طراحی سایت ، برنامه نویسی میزبانی وب و دامنه و . . . نوشته بودم .
چیزی برای ارائه مجوز بهم نگفتن ! و بدون هیچ مشکلی مراحل ثبت را انجام دادم .
برای ثبت شرکت سهامی خاص مدارک زیر لازم است
اول تعین نام و تایید آن
دو برگ تقاضانامه
سه نسخه اساسنامه
یک نفر مدیر عامل
حداقل سه نفر اعضای هیت مدیره ( البته خود مدیر عامل نیز میتونه عضو هیت مدیره باشه )
دو نفر بازرس
افتتاح حساب برای شرکت و واریز درصدی از سرمایه شرکت ( درصد سرمایه دقیق یادم نیست ، اگر اشتباه نکنم 5% بود )
دو سری نیز آگهی در روزنامه
فرایند ثبت شرکت نهایتا 1 ماه است
مزایای سهامی خاص از مسئولیت محدود بهتر است ، تنها فرق آن افتتاح حساب و درج آگهی در روزنامه است
امیدوارم اطلاعات برایتان مفید بوده باشه

شرکت با مسئولیت محدود از نظر ساختار هیچ فرقی با سهامی خاص نمیکنه و تنها فرقش اینه که در با مسئولیت محدود میتونید بازرس معرفی نکنید و همچنین با 2 نفر هم میشه شرکت رو دایر کرد.
ضمنا دوست عزیز در با مسئولیت محدود هم میتونید افتتاح حساب جاری کنید و در روزنامه رسمی نیز آگاهی ثبت شرکت درج می شود.
در بعدها هم میتونید با یک نامه شرکت رو تبدیل به سهامی خاص کنید.

kingserver
December 10th, 2011, 01:03
خیلی خوبه اقا نیما شما کدوم شهر هستی؟

nima17701
December 10th, 2011, 01:07
خیلی خوبه اقا نیما شما کدوم شهر هستی؟
من در کرمان هستم

شرکت با مسئولیت محدود از نظر ساختار هیچ فرقی با سهامی خاص نمیکنه و تنها فرقش اینه که در با مسئولیت محدود میتونید بازرس معرفی نکنید و همچنین با 2 نفر هم میشه شرکت رو دایر کرد.
ضمنا دوست عزیز در با مسئولیت محدود هم میتونید افتتاح حساب جاری کنید و در روزنامه رسمی نیز آگاهی ثبت شرکت درج می شود.
در بعدها هم میتونید با یک نامه شرکت رو تبدیل به سهامی خاص کنید.
بله حق با شماست فراموش کردم که مسئولیت محدود نیاز به بازرس ندارد
البته چند سال پیش پدرم یک شرکت مسئولیت محدود ثبت کرد و نیازی به افتتاح حساب و درج آگهی نبود
موفق باشید

AvalinHost
December 10th, 2011, 01:23
من در کرمان هستم

بله حق با شماست فراموش کردم که مسئولیت محدود نیاز به بازرس ندارد
البته چند سال پیش پدرم یک شرکت مسئولیت محدود ثبت کرد و نیازی به افتتاح حساب و درج آگهی نبود
موفق باشید

جدیدا حتما باید آگهی ثبت در روزنامه رسمی منتشر بشه وگرنه اساسنامه تایید شده و شرکت نامه و تقاضا نامه و دفتر روزنامه و دفتر کل رو بهتون نمیدن.
اجباری برای افتتاح حساب در هنگام ثبت شرکت نیست ولی شما خودتون میتونید برای شرکت حساب جاری افتتاح کنید.

kingserver
December 10th, 2011, 01:42
ممنون از اقای اخمدی که نکات ریز رو بیان می کنن و بقیه دوستان اخرین اخبار تا اینجا کلی اطلاعات خوب و مفید که لازم هست باید بدونم و انجام بدم رو فهمیدم