PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست های ایرانی وارز هستند؟

iranoptic
September 18th, 2009, 01:45
میخواستم بدونم هاست های ایرانی وارز هستند و اینکه توی ایران چند تا دیتا سنتر داریم؟

MelatHOST
September 18th, 2009, 02:10
سرور هایی که دیتا سنتر آنها در ایران ، هلند چین و کشورهایی مشابه باشد ممکن است وارز باشند
ولی ایرانی بودن هاستینگ ملاک بر وارز بودن نیست ممکن هست سرور از کشورهای دیگر باشد

iranoptic
September 18th, 2009, 02:18
توی ایران چند تا دیتا سنتر داریم؟

Sajad
September 18th, 2009, 02:22
دیتاسنتر به معنای واقعی هیچ.
اما اینکه سرور نگه نداری کنند و سرور بدن 10 تا شاید باشن.

AfraServer
September 18th, 2009, 11:10
دیتا سنتر ایران تو راهه فک کنم 1 هفته دیگه تاسیس بشه

Sepahrad
September 18th, 2009, 11:24
باسلام
----------
پارس آنلاین دیتا سنتر داره و همیشه کیفیتش عالی بوده و هست !

موفق باشید :)

AfraServer
September 18th, 2009, 11:52
پارس آنلاین همونه که ای دی اس ال میده دیگه
بزرگترین دیتاسنتر خاورمیانه هست

payot
September 18th, 2009, 12:10
پارس آنلاین همونه که ای دی اس ال میده دیگه
بزرگترین دیتاسنتر خاورمیانه هست

پارس آنلاین بزرگترین دیتاسنتر خاورمیانه نیست
دیتاسنتر های دولتی داریم که به مراتب از پارس آنلاین بهتر و با کیفیت راه اندازی شده است

Sajad
September 18th, 2009, 13:18
در ضمن این بحث تکراری هست و قبلا به طور کامل روی دیتاسنترها یا به روایتی اتاقک های سرور ایرانی کاملا صحبت شده. یه جستجویی بزنید بهش میرسید.

Shc
September 25th, 2009, 22:46
سلام
در حال حاضر ایران ایران دیتاسنتر نداره.فقط سرورهای اختصاصی هست که پهنای باندشون رو از شرکتهایی که پهنای باند ارائه میدن که البته کم هم نیستند تامین میکنند.
پارس آنلاین دیتاسنتر که نداره ولی سرمایه گذاری خیلی خوبی واسه اجرای این کار کرده.عرب وی پی(ArabVPS.net) عربستانی یا همون سافت لایر(SoftLayer.asia) آسیایی بزرگترین دیتاسنتر تو خاورمیانه هست که فکر کنم میهن هاست سرورهاش اونجا نگهداری میشه.

Online24
September 26th, 2009, 03:07
.عرب وی پی(ArabVPS.net) عربستانی یا همون سافت لایر(SoftLayer.asia) آسیایی بزرگترین دیتاسنتر تو خاورمیانه هست که فکر کنم میهن هاست سرورهاش اونجا نگهداری میشه.

واقعا عصبانی میشم بعضی وقتا عرب جماعت رو برتر از ایرانیان میدونید
این دو از دیتا سنتر آمریکایی سافت لایر واقع در دالاس(ایالت تگزاس ) ، واشینگتون دی سی و همچنین سیاتل ( ایالت واشنگتن ) استفاده میکنند .

http://arabvps.net/img/cup6.jpg
http://www.arabvps.net/knowledgebase.php?action=displayarticle&catid=11&id=16

پارس آنلاین بزرگترین دیتا سنتر خاورمیانه هستش !
دست مریزاد به همشون .

* سرویس های میزبانی وب ایرانی هم [متاسفانه] وارز ساپورت هستند .

tak407
September 26th, 2009, 05:32
عصبانی نشو برو اونجا با واقعیت کنار میای عرب جماعت الان از فارس ها بالاتره
سرویس های ایرانی برای نرم افزار و... ایرانی هیچ وجه وارز نیستند کاربرد اصلی وارز یه چیز دیگه ای هست که اصلا با ایران جور در نمیاد خوبه این مفهوم وارز و اصلا معنای لغویش برای دوستان تشریح بشه
هاست های داخل مناسب برای فایل و اسکریپ ها و قالب های نول و کرک و... خارجی و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایرانی مناسب هست به هیچ وجه وارز ساپورت نیست

LoveLife
September 26th, 2009, 13:43
متاسفانه بنده سرور داخل ایران و با پارس آنلاین داشتم!
تایم اوت زیادی داره !!
پینگ به هیچ عنوان منظم نیست !!
یک شرکت شبه دولتی هست ! برا همین اکثر شرکت های دولتی رفتند سمتش !
پشیتبانی داره که با خاطر مشکلم مجبور شدم خودم براش توضیح بدم تا انجام بده !!
کلهم بگم که تعطیل تعطیل !!!!!!