PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیوک 8.3

mehrshad.ho
December 9th, 2011, 15:41
از بچه ها کسی هست از نیوک 8.3 استفاده کنه ؟
و از کیفیت اون راضی باشه ؟

reeza
December 9th, 2011, 16:10
سلام من واسه این سایت از دوستان استفاده کردم که فعلا عاشقش شدن
papa-shoes.com
اما خوب سیستم های بهتری هم مثل ورد پرس و جوملا وجود دارن

دوستان وب
December 9th, 2011, 16:38
سیستم خوبی هست ولی به پای وردپرس نمیرسه . البته بستگی داره واسه چه سایتی بخواهید ...

1oveless
December 9th, 2011, 16:53
سیستم خوبی هست ولی به پای وردپرس نمیرسه . البته بستگی داره واسه چه سایتی بخواهید ...

کلا چرا همه نیوک رو با وردپرس مقایسه می‌کنن ؟

سیستم وبلاگنویسی کجا سیستم سایت ساز کجا!

mehrshad.ho
December 9th, 2011, 17:11
من خودم از نیوک 8.2 استفاده می کنم اما از 8.3 به دلیل تغییر شیوه تالار استفاده نکردم

0060
December 9th, 2011, 19:39
من خودم از نیوک 8.2 استفاده می کنم اما از 8.3 به دلیل تغییر شیوه تالار استفاده نکردم

باگهای زیادی نسبت به نسخه قبلی (8.2 ) داره توصیه نمیشه

agarb98
December 9th, 2011, 20:02
باگ که مهگی دارن از این حیث همگی شامل میشود
ولی به نظر من نسبت به قبلی امنیت بالاتری دارد و برای سایت های دانلود پیشنهاد میشه

iraniit
January 20th, 2012, 17:08
جدیدا اصلاحیه 1.6 هم اومده
به نظر من بعد این اصلاحیه
نیوک 8.3 نسخه خیلی متفاوت و بهتری نسبت به نیوک های قبلی شده

kianesfahan
January 20th, 2012, 17:39
درود

از جوملا بهتر هم سراغ دارید ؟

با جوملا هر کاری که بخواهید می توانید انجام دهید .

از قدرت جوملا با خبر هستید ؟

delta
January 20th, 2012, 17:42
اگر دقت کنید هر بار نیوک جدید میومد همه آپگرید به نیوک جدید میکردند اما اینبار خیلی ها هنوزم رو همون قبلی موندند. و حتی خیلی ها وقتی رفتند رو جدید دوباره برگشتند رو نسخه قبلی..حتی خود بنده سایتم نیوک هست اما نرفم رو جدیده.. علتهایی داره که بهتره نگم..چون بگم شاید خیلی ها ازم ناراحت بشوند..
کاش بعضی ها نمیخواستند راه صد ساله رو یک شبه بروند... تا نتیجش اصلاحیه های هفتگی بشه..

---------- Post added at 05:42 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

بله منم به شخصه با اینکه جوملا واقعا سخت تر از بقیه سیستمهاست جوملا رو واقعا ترجیح میدم. در واقع جوملا یعنی سایت واقعی.. گرچه با جوملا نباید انتظار رنک و رتبه و... داشته باشید اما از نظر کلاس و زیبایی واقعا جوملا کامل هست.

X2Maxer
January 20th, 2012, 17:48
پشنهاد من سیستم قدرتمند نیوکلرن هستش !

http://nukelearn.com

shazo
January 20th, 2012, 17:57
تا وقتي ورد پرس هست جا واسه نيوك نيست !

lordmhn
January 20th, 2012, 19:04
سیستم رو برای چه موضوعی میخواهید استفاده کنید !؟
اگه برای موزیک هست نیوک 2 معمولا استفاده میکنند
اگه هم برای دانلود میتونید از وردپرس و یا نیوک استفاده کنید
وردپرس خیلی قدرتمند هست نسبت به نیوک

ertebat2002
January 20th, 2012, 19:32
نیوک خوبه ولی به پای رقباش نمیرسه

---------- Post added at 07:32 PM ---------- Previous post was at 07:31 PM ----------

وردپرس هم هیچوقت به پای جوملا نرسیده و فکر نکنم برسه
بهر حال هر سیستمی معایب و مزایای خودشو داره

delta
January 20th, 2012, 19:46
بله وردپرس فقط بابای جیب آدم رو در میاره.. بحث فشار و.. به سرور... خواهشن تعصب نکنید با بهینه سازی و پلاگین و.. میشه فشار رو کم کرد چون موقع عملش که میرسه هیچ کسی نمیتونه..یک سات وردپرس داشتم هزار نفر ادعا میکردند یکی نیومد فشارش رو کم کنه و آخرم باظلش کردم و بردمش رو جوملا.. آن سایتهای معروفی هم که دارند وردپرس استفاده میکنند همه سرور اختصاصی هستند.. هرکی از راه میرسه یک سیستم وبلاگ رو میگه عالیه خدایی آشغالی بیش نیست..
نیوک خوبه اما آن هم خیلی مشکلات داره و نسخه جدیدش از نظر من افتضاحه..
جوملا واقعا عالی هست و یک سیستم مدیریت سایت درست و حسابی هست اما انصافا سخته کار باهاش..
در کل همه سیستمها خوبی و بدی دارند که باید باهاش کنار بیایید

shamimi
January 20th, 2012, 20:14
electronica.ir
ولی بعد از 4 سال به احتمال زیاد می کشمش رو جوملا