PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی سویس

vps-baran.ir
December 8th, 2011, 19:38
سلام دوستان یه سرور مجازی از سوییس می خواستم که رم 512 باشه ترجیحا هم پورت 1 گیگ باشه اگه پورت 100 مگایابایت هم باشه قیمتش رو بگیرد . لطفا جداگانه قیمت بدید با تشکر

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

منظورم قیمت پورت 1 گیگ و قیمت پورت 100 مگابایت

php.source
December 8th, 2011, 19:47
از هلند اگه بخواید تقدیم کنیم؟

Warez-Host.IR
December 8th, 2011, 19:57
http://www.webhostingtalk.ir/f15/35498/

vps-baran.ir
December 8th, 2011, 20:59
اقا رحمان من واسه یکی از مشتریام این سفارش رو می خوام چون فعلا اروپا ندارم فقط آمریکا کار میکنم رو سایت شما سفارش و پرداخت رو انجام دادم یه سوالی داشتم این رو چه طوری به مشتریاتون میدید ؟ پنل تحت وب برای ریست , خاموش و روشن کردن سرور مجازی

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:55 PM ----------

اقا رحمان من واسه یکی از مشتریام این سفارش رو می خوام چون فعلا اروپا ندارم فقط آمریکا کار میکنم رو سایت شما سفارش انجام دادم . یه سوالی داشتم این رو چه طوری به مشتریاتون میدید ؟ پنل تحت وب برای ریست , خاموش و روشن کردن سرور مجازی یه مشکل هم هست برای پرداخت آنلاین این ارور روی درگاه سامان میده متاسفانه خطايي رخ داده است فروشنده نزد بانک شناخته شده نيست

PENOIL
December 8th, 2011, 21:00
در خدمتیم

ماهانه 12000 تومان پورت 1گیگ

vpsfars.ir

تیکت بدید تا فاکتور بزنم براتون