PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر دامنه یک اکانت

2s2
December 7th, 2011, 21:59
سلام
من یک اکانت تو whm ساختم و یک دامنه بهش دادم حالا این دامنه عوض شده چطوری باید این دامنه رو عوض کنم؟ سرچ که کردم به این رسیدم :
WHM -> Account Functions -> Modify an Account

ولی من ندارم همچین بخشی رو!!!!!

ToooPDL
December 7th, 2011, 22:08
برید قسمت list accounts
بعد توی کادر username بایستید و آیکونی که ظاهر میشه رو بزنید و از اونجا ادیت کنید .
الان دسترسی ندارم وگرنه دقیقتر میگفتم
پیروز باشید

2s2
December 7th, 2011, 22:14
همچین چیزی نیست فقط از اونجا میشه ایمیل و پسورد و پکیج را چنج کرد

mehrshad.ho
December 7th, 2011, 22:26
سمت راست تر قسمتی که برای عوض کردن ایمیل و پسورد هست کلیک کنید صفحه ای باز میشه که می تونید اسم دامنه رو چنچ کنید

2s2
December 7th, 2011, 22:35
آقا اونجا هم چیزی نیست میشه یه شات بگذارید از جایی که میگید؟

mehrshad.ho
December 7th, 2011, 22:42
توی لیست اکانت ها روی یوزر نیم اکانت کلیک کن صفحه ای باز میشه که می تونی اطلاعات اکانت رو ویرایش کنی

2s2
December 7th, 2011, 22:47
اصلاً روی یوزر نیم نمیشه کلیک کرد که! متنه آبی نیست!!

mehrshad.ho
December 7th, 2011, 23:04
یه علامت آیکون زیر نام کاربری هست

2s2
December 7th, 2011, 23:31
نیست به خدا
اینم یه شات
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f57/3878-تغییر-دامنه-یک-اکانت-capture-jpg

mehrshad.ho
December 7th, 2011, 23:43
اگه با نگه داشتن ماوس روی یوزر نیم علامتی نیامد
با ادمین کل تماس بگیر یا بزار بیشتر پنل whm رو نگاه کنم

2s2
December 7th, 2011, 23:44
من کل گزینه هارو نگاه کردم چیزی پیدا نکردم حالا به ادمینم یه میل بزنم ببینم مشکل چیه

mahosseini
December 7th, 2011, 23:53
اساتید محترم این بنده خدا رو حسابی گیج کردید که .

اگر سئوالتون رو درست متوجه شده باشم شما می خواید در اکانتی که ساختی تغییری بدید !

در سمت چپ whm در قسمت Account Functions و بروی Modify an Account کلیک کنید . در صفحه ای که باز میشه اکانتتون رو انتخاب کنید و تغییرات مورد نظر ر اعمال کنید .

سر بلند باشید

2s2
December 7th, 2011, 23:56
اساتید محترم این بنده خدا رو حسابی گیج کردید که .

اگر سئوالتون رو درست متوجه شده باشم شما می خواید در اکانتی که ساختی تغییری بدید !

در سمت چپ whm در قسمت Account Functions و بروی Modify an Account کلیک کنید . در صفحه ای که باز میشه اکانتتون رو انتخاب کنید و تغییرات مورد نظر ر اعمال کنید .

سر بلند باشید

داداش من این Modify an Account را ندارم
یه شات تو صفحه قبل هست نگاه کنش

mahosseini
December 8th, 2011, 00:00
خوب باید از اونجا اینکار رو انجام بدی . یه کار راحت بکن و با ادمین سرور تماس بگیر تا تغییرات رو برات اعمال کنه !!

2s2
December 8th, 2011, 00:01
خوب باید از اونجا اینکار رو انجام بدی . یه کار راحت بکن و با ادمین سرور تماس بگیر تا تغییرات رو برات اعمال کنه !!

جالب اینجاست که چرا همچین گزینه ای نیست
هر دفعه که نمیشه معطل ادمین نشست

soroushhost
December 8th, 2011, 01:48
جالب اینجاست که چرا همچین گزینه ای نیست
هر دفعه که نمیشه معطل ادمین نشست
Reseller هستین فکر کنم، مدیر سرور بهتون دسترسی نداده

AvalinHost
December 8th, 2011, 02:32
Reseller هستین فکر کنم، مدیر سرور بهتون دسترسی نداده

دقیقا، بنده هم میگم که ایشون پنل نمایندگی داره و ادمین سرور بهشون این دسترسی رو نداده که مشخصات یک اکانت رو ویرایش کنه.
با مدیر سرور تماس بگیرید بگین که دسترسی رو براتون فعال کنه که بتونین مشتریهاتون رو ویرایش کنید.

2s2
December 8th, 2011, 12:40
با تشکر از دوستان
بله من پنل نمایندگی دارم
ولی به نظرتون چرا نباید این دسترسی را داشته باشم؟ دیگه از پاک کردن یک اکانت که مهم تر نیست!!

m-mehdipoor
December 8th, 2011, 13:03
با تشکر از دوستان
بله من پنل نمایندگی دارم
ولی به نظرتون چرا نباید این دسترسی را داشته باشم؟ دیگه از پاک کردن یک اکانت که مهم تر نیست!!
اینها خرجش چند تا تیک توسط مدیر سرور هست
چیز مهمی نیست ، ازش بخواید باید بهتون بده ...

azam_a
January 25th, 2012, 13:58
با سلام ،
من همچین کاری می خواستم بکنم ، به این صورت که یه دامین از الان دارم که سایت روش نصبه ، از قبل هم یه دامین دیگه داشتم که سایت بک آپ قبلی روش نصب بوده! حالا از قسمت ریسلری می خوام بک آپ قبلی رو جایگزین دامین الانم کنم!
سوالم اینه که آیا کاری که باید بکنم اینه که وارد قسمت Modify an Account بشم ، از لیست بالایی یوزر و دامین قبلی را انتخاب کنم ؟ و قسمت پایین نام کامل دامین جدیدرو بزنم؟
با این کار دامین قبلی به کل منتقل میشه؟ و جدید پاک میشه؟

maryam1
January 25th, 2012, 14:06
با سلام ،
من همچین کاری می خواستم بکنم ، به این صورت که یه دامین از الان دارم که سایت روش نصبه ، از قبل هم یه دامین دیگه داشتم که سایت بک آپ قبلی روش نصب بوده! حالا از قسمت ریسلری می خوام بک آپ قبلی رو جایگزین دامین الانم کنم!
سوالم اینه که آیا کاری که باید بکنم اینه که وارد قسمت Modify an Account بشم ، از لیست بالایی یوزر و دامین قبلی را انتخاب کنم ؟ و قسمت پایین نام کامل دامین جدیدرو بزنم؟
با این کار دامین قبلی به کل منتقل میشه؟ و جدید پاک میشه؟

والا منظورتونو کامل متوجه نشدم
اول بفرمایید با روت وارد میشید یا ریسلر هستید؟
وقتی وارد Modify an Account میشید اول دامنه ای که میخواید ادیت کنید رو انتخاب میکنید از لیست
بعد گزینه ی Modify رو میزنید و در صفحه بعدی میتونید همه چیز رو ادیت کنید

azam_a
January 25th, 2012, 15:45
هیچی ، آقا مشکلم با ادیت کردن هر دوتاش حل شد!:d

ertebat2002
January 26th, 2012, 12:35
خب حالا که حل شد
بگو مشکل از کجا بود
بقیه دوستان هم استفاده کنند

azam_a
January 26th, 2012, 22:47
اول باید دامین فعلی را modify می کردم ( یا ادیت یا حذف) بعد اون دامین قبلی رو هم modify می کردم به نام دامین فعلی ، تا جایگزین بشه!
به همین راحتی!