PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر درباره لپ تاب dell 5110

bepad
December 7th, 2011, 15:12
سلام

دوستان اگر نظری یا نقد یا کلا تجربه ای درباره لپ تاب مدل dell 5110 دارید لطفا در این تاپیک بفرمایید

ممنون

novinhost
December 7th, 2011, 15:16
بنده یک لپ تاب Dell 5110 INSPIRON دارم ، کانفیگ خوبی داره با رم 4 گیگ ، Cpu i5 ، من راضی هستم

bepad
December 7th, 2011, 15:23
بنده یک لپ تاب Dell 5110 INSPIRON دارم ، کانفیگ خوبی داره با رم 4 گیگ ، Cpu i5 ، من راضی هستم

ممنون از شرکت کردن شما در بحث.
یه جایی خوندم گرمای زیادی از خودش نشون میده در مورد این نظری ندارید؟

m.hoseynpur
December 7th, 2011, 15:28
حرارتش بسیار مناسب هست و در حد طبیعی بیش از حد نیست به عنوان کسی که چندید مدل Del دستم بوده اینو میگه و الانم ازش راضی هستم

bepad
December 7th, 2011, 15:31
حرارتش بسیار مناسب هست و در حد طبیعی بیش از حد نیست به عنوان کسی که چندید مدل Del دستم بوده اینو میگه و الانم ازش راضی هستم

توان این رو دارد در روز 10 ساعت روشن باشد؟
همینطور قیمت فعلی این مدل بین یک میلیون الی یک میلیون و دویست است به نظرتون مناسبه؟

m3hdi
December 7th, 2011, 15:32

برند dell نسبت به سایر برندها گرمای بیشتری تولید میکنه

m.hoseynpur
December 7th, 2011, 15:34
10 ساعت؟قسم میخورم تو این 3 ماهی که تو دستمه از pc خودم اینقدر کار نکشیدم روزانه بالای 15 ساعت روشن هست....
قیمتش بستگی به کانفیگش داره در چند کانفیگ مختلف این مدل ارائه میشه که باید دقت کنید

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:33 PM ----------

برند dell نسبت به سایر برندها گرمای بیشتری تولید میکنه

اینطوریا هم نیست دوست من شما فکر کنم با asus ها کارنکردید 2 مدل دستم بوده که مثل بخاری برقی بودن واسه من

novinhost
December 7th, 2011, 15:35

حرارتش که در حالت طبیعی خوب هست و گرمای زیادی نداره ، اما برنامه هایی مثل Visual Studio یا به طور مثال بازی need for speed hut pursuit رو روش نصب کردم برای تست ، واقعا عالی جواب داد ، اما حرارت زیادی از فن خارج می شد که حالا بگذرین از این که دست رو جلوی فن می گرفتیم می سوخت ، دست رو روی کیبرد هم می ذاشتیم می سوخت :71:

البته الان یک اشتباهی شده و حواسم نبود ، لپ تاب بنده 5010 Inspiron هست .

bepad
December 7th, 2011, 15:44
دوست عزیزم m.hoseynpur (http://www.webhostingtalk.ir/member/28888/)
شما که این مدل را دارید اگر برنامه های در حد یا دقیقا اونایی که دوست عزیزم novinhost گفته نصب بشه عکس العمل لپ تاب چطور خواهد بود؟(دلیل این سوال اینه که بنده اکثرا با نرم افزار برنامه نویسی مانند و مشابه ویژال بیسک کار میکنم و اگر مشکل داشته باشه انتخاب درستی نیست)

mohebali
December 7th, 2011, 18:23
من 5010 دارم و این 5110 مدل بالاتر این لپ تاپ من هست . قیافه و کانفیک و.... خیلی شبیه هم هست.
میخوام فقط اینو بگم که بعضی روزها از صبح ساعت 8-9 روشنه تا شب ساعت 12 شایدم بیشتر !
فقط فن مناسب یادتون نره !

sales data
December 7th, 2011, 18:31
به نظر که لب تاپ خوبی باشه

novinhost
December 7th, 2011, 19:03
من 5010 دارم و این 5110 مدل بالاتر این لپ تاپ من هست . قیافه و کانفیک و.... خیلی شبیه هم هست.
میخوام فقط اینو بگم که بعضی روزها از صبح ساعت 8-9 روشنه تا شب ساعت 12 شایدم بیشتر !
فقط فن مناسب یادتون نره !

برای بنده هم تقریبا می تونم بگم 24 ساعته روشن هست ، و ش ها کار اسکن و کارهای دانلود رو انجام می ده ، کانفیگی خوبی دارند چه 5010 چه 5110 .

bepad
December 7th, 2011, 19:21
سلام

از همه دوستان ممنون هستم انشااله همین مدل خریداری میشود

مممنون

m.hoseynpur
December 7th, 2011, 19:31
دوست عزیزم m.hoseynpur (http://www.webhostingtalk.ir/member/28888/)
شما که این مدل را دارید اگر برنامه های در حد یا دقیقا اونایی که دوست عزیزم novinhost گفته نصب بشه عکس العمل لپ تاب چطور خواهد بود؟(دلیل این سوال اینه که بنده اکثرا با نرم افزار برنامه نویسی مانند و مشابه ویژال بیسک کار میکنم و اگر مشکل داشته باشه انتخاب درستی نیست)

دوست خوبم بحث نرم افزار نیست.ببینید بطور کل گرما و حرارت وقتی تولید میشه که پردازنده به مصرف گرفته بشه طبیعی هست وقتی رو پردازنده بار پردازش همچون رندر گرافیکی یا عملیات محاسباتی یا هرچیزی که به کار انداختن هسته ها منجر بشه سطح فعالیت ان بالا رفته و از خود حرارت تولید میکنه جریان برقی که پردازنده در این زمان استفاده میکنه توسط مادربورد باید تغذیه بشه و گردش ولتاژ با شدت جریان بیشتر در این هنگام در بدنه مادربورد حرارتی تولید میکنه که این حرارت هم رو کیبورد و هم از منافذ خروجی لپ تاپ محسوس خواهد بود.این توضیحو دادم که بدونید حرارت تو هر لپ تاپی در چنین شرایطی طبیعی هست
اما میرسیم به سوالتون در مورد لپ تاپ این لپ تاپ دارای پردازنده ای واقعا مناسب برای کارهاست . من به شخصه حتی گاهی اقدام به کانورت (رندر فایلهای ویدئویی) فایل های ویدئو با لپ تاپ میکنم که واقعا سرافراز در میاد.برنامه نویسی و ویزوال بیسیک اصلا در برابر این پردازنده قوی چیزی به حساب نمیاد خودتون رو نگران نکنید.