PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ویندوز

delta
December 7th, 2011, 13:27
سلام. یک vps ویندوز با کیفیت بالا با رم 512 برای چیز چیز میخوام. از سوییس یا هلند ورداستریم یا آمریکا با تضمین سرعت... قیمت بدید.. مرسی
راستی ضحمت نصب و کانفیگ نرم افزار + انتقال با شماست.. ممنون

faranetwork
December 7th, 2011, 13:37
با سلام ز آمریکا و کانادا در خدمتیم:
حافظه رم : 512 مگابایت
فضای هارد : 20 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود
یورت شبکه : 1 گیگابایت
آی پی : 1 عدد
سیستم عامل: ویندوز - لینوکس - میکروتیک (قابل انتخاب)
ماهانه : 17 هزار تومان
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

Aria
December 7th, 2011, 13:51
سلام.

تضمین سرعت ؟

فکر نمی کنم هیچ یک از کاربران این انجمن پدر یا فامیل هاشون مدیر مخابرات ایران باشند که بتونند تضمین سرعت بدند ;)

ماه پیش یکی از کاربران ما دچار مشکل شد، هر چقدر بررسی کردیم هیچ جای کار مشکل نداشت و در نهایت پیشنهاد کردیم با ISP خودشون تماس بگیرند و مشخص شد که IP های سرور ایشان رو در blacklist قرار دادن از طرف ISP فقط!!!

ایران هیچ قانونی در این زمینه ها نداره، ارائه تضمین یعنی دروغ گفتن برای فروش سرویس !

با تشکر.

Warez-Host.IR
December 7th, 2011, 14:04
سلام
فکر کنم شما ماه پیش هم از ما تضمین سرعت و کیفیت خواستید
سرویسی که بدون دریافت هیچ هزینه ای با کانفیگ هماهنگ کردم همکاران تقدیم شما کنند تا چند روز تست کنید و در صورت عدم رضایت اعلام کنسلی کنید , حتی به خودتون زحمت ندادید بعد از گذشت یک هفته در تیکت ایجاد شده اعلام کنید که به سرویس نیاز ندارید تا همکاران سرویس را غیرفعال کنند
این مد نظرتون باشه که اگر از جایی دیگه سرویس تهیه کردید (( با شرایطی که ما برای شما محیا کردیم )) حداقل در قبال لطفی که به شما شده به خودتون زحمت بدید و پاسخ تیکت ها را ارسال کنید
این یادمون باشه که احترام , احترام میاره

موفق باشید

php.source
December 7th, 2011, 15:32
هلند ، ecatel
وارز
Portal Home - Afagh Group (http://afagh.info)

delta
December 7th, 2011, 15:56
سلام
فکر کنم شما ماه پیش هم از ما تضمین سرعت و کیفیت خواستید
سرویسی که بدون دریافت هیچ هزینه ای با کانفیگ هماهنگ کردم همکاران تقدیم شما کنند تا چند روز تست کنید و در صورت عدم رضایت اعلام کنسلی کنید , حتی به خودتون زحمت ندادید بعد از گذشت یک هفته در تیکت ایجاد شده اعلام کنید که به سرویس نیاز ندارید تا همکاران سرویس را غیرفعال کنند
این مد نظرتون باشه که اگر از جایی دیگه سرویس تهیه کردید (( با شرایطی که ما برای شما محیا کردیم )) حداقل در قبال لطفی که به شما شده به خودتون زحمت بدید و پاسخ تیکت ها را ارسال کنید
این یادمون باشه که احترام , احترام میاره

موفق باشید

تا چند روز؟ دوست من روز سوم نشده سرویس پاک شد کلا! دوست عزیز بنده رو سالهاست اینجا میشناسند.با خیلی از هاستینگا که شاید حتی نامش رو ندونید همکاری داشتم. و همینطور شما هم بنده رو تا حدی میشناسید.بله درسته از شما یک میکروتیک گرفتیم که ازش خوشمم آمد و قرار شد فرداش مبلغ رو بریزم.آن فرداش دقیق یادم نیست اما آن فردا عید قدیر یا همچین چیزی بود که تا چند روز هم بسته بود بانکها.که بنده به چندین بانک مراجعه کردم و سیستم سیباشون قطع بود.یادتون باشه فقط شهر ما نبود و کل ایران سیستم بانکیشون اختلال داشت.از هر عابر بانکی هم خواستم پول رو بریزم سیبا قطع بود.آنلاین خواستم بریزم که این جواب بخش پشتیبانی شما بود..

پرداخت آنلاین بانک سامان در حال حاضر غیرفعال است
--------------------------------
باتشکر پشتیبانی شرکت نوآوران شبکه بینالود ؛ وارزهاست - لیالی
فرداش و پس فرداش تعطیل بود و اینترنت شهر کوفتی ما نت قطع بود و بنده تا بعد تعطیلات به نت دسترسی نداشتم و نمیتونستم جواب شما رو بدم. روز سوم به علت اینکه نتونستم مبلغ رو بریزم مستقیم پیغام حذف اکانت آمد و سه ساعت بعدش سرویس کلا پاک شد. شما خودت رو بزار جای من چیکار میکنی؟ بنده بی احترامی کردم؟ یا حق کسی رو خوردم؟ دوستانی که اینجا هستند شده ازشون سرویس گرفتم و دو روز استفاده نکردم اما پول یک ماهشون رو بهشون دادم.با تمامی مشکلاتی که در پی ایجاد شرکت دارم با همه تصویه حساب کردم..مبلغ ها هم بسیار گرونتر از 14 هزار تومان شده بوده.. هیچ کدوم از دوستان با اینکه به بعضیهاشون بالای 200 هزار تومان بیش از یک ماه بدهکارم یکیشون نیومد تو تاپیک بگه و اینقدر به بنده اعتماد دارند که میدونن باهاشون تصویه حساب میکنم.. بعد شما به خاطر یک سرویس 14 هزار تومانی که آن هم البته به قول شما چند روز تست بوده آمدید وسط جمع دارید میگید به شما بی احترامی شده؟
شما واسط تاحالا مشکلات نبوده؟ من پیغام نتونستم بدم شما چرا یک پ خ ندادی؟ چرا تلفن نزدی به مشتریت سرویس رو میخوای یا نه؟ مگر تلفن بنده رو نداشتید؟ چرا یک زنگ نزدی به مشتریت؟ ایمیل دادن واقعا کافیه؟ خوبه آریا جان هم تایید میکنه اینجا ایرانه.نداشتن اینترنت و قطعی و بانک و.. مشکلات همیشگی هست.تا دو روز مشکل باشه شما میپری بهش؟
بابت آن سرویس هم با اینکه تقصیر بنده نبود ازتون معضرت میخوام.اگر بهتون خسارتی خورده بگید مبلغ رو همین الان واریز کنم..

راستی این سرویس رو هم بنده برای خودم نمیخوم.بنده 6 تا مشتری دارم که دارم یکیشون رو منتقل میکنم رو سرور دیگر از نوع ویندوز... کسی آفر داره بده..مرسی

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

با سلام ز آمریکا و کانادا در خدمتیم:
حافظه رم : 512 مگابایت
فضای هارد : 20 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود
یورت شبکه : 1 گیگابایت
آی پی : 1 عدد
سیستم عامل: ویندوز - لینوکس - میکروتیک (قابل انتخاب)
ماهانه : 17 هزار تومان
فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

شما که گفتی تنظیمات انجام نمیدی عزیز؟ دیگه آفرت چیه؟

راستی ضحمت نصب و کانفیگ نرم افزار + انتقال با شماست

m3hdi
December 7th, 2011, 16:03
با سلام
512 مگابایت رم
30 گیگ هارد
500 گیگ پهنای باند
ماهانه : 25 هزار تومان
هلند

Milad-H
December 7th, 2011, 16:19
با درود بی پایان
از هلند ورداستریم پورت 1Gbps در خدمت هستیم.
کانفینگ 2 پروتکل
Ram 512
Hdd 20
Bw 1T
Port 1Gbps
ماهانه 16200 تومان

Mehrvarzan
December 7th, 2011, 16:28
از کانادا در خدمتیم سرور اختصاصی | سرور مجازی | نمایندگی میزبانی وب | میزبانی وب | ثبت دامنه | پرداخت آنلاین | تحویل آنی | لیان سرور (http://lianserver.com)

faranetwork
December 7th, 2011, 16:44
تا چند روز؟ دوست من روز سوم نشده سرویس پاک شد کلا! دوست عزیز بنده رو سالهاست اینجا میشناسند.با خیلی از هاستینگا که شاید حتی نامش رو ندونید همکاری داشتم. و همینطور شما هم بنده رو تا حدی میشناسید.بله درسته از شما یک میکروتیک گرفتیم که ازش خوشمم آمد و قرار شد فرداش مبلغ رو بریزم.آن فرداش دقیق یادم نیست اما آن فردا عید قدیر یا همچین چیزی بود که تا چند روز هم بسته بود بانکها.که بنده به چندین بانک مراجعه کردم و سیستم سیباشون قطع بود.یادتون باشه فقط شهر ما نبود و کل ایران سیستم بانکیشون اختلال داشت.از هر عابر بانکی هم خواستم پول رو بریزم سیبا قطع بود.آنلاین خواستم بریزم که این جواب بخش پشتیبانی شما بود..

فرداش و پس فرداش تعطیل بود و اینترنت شهر کوفتی ما نت قطع بود و بنده تا بعد تعطیلات به نت دسترسی نداشتم و نمیتونستم جواب شما رو بدم. روز سوم به علت اینکه نتونستم مبلغ رو بریزم مستقیم پیغام حذف اکانت آمد و سه ساعت بعدش سرویس کلا پاک شد. شما خودت رو بزار جای من چیکار میکنی؟ بنده بی احترامی کردم؟ یا حق کسی رو خوردم؟ دوستانی که اینجا هستند شده ازشون سرویس گرفتم و دو روز استفاده نکردم اما پول یک ماهشون رو بهشون دادم.با تمامی مشکلاتی که در پی ایجاد شرکت دارم با همه تصویه حساب کردم..مبلغ ها هم بسیار گرونتر از 14 هزار تومان شده بوده.. هیچ کدوم از دوستان با اینکه به بعضیهاشون بالای 200 هزار تومان بیش از یک ماه بدهکارم یکیشون نیومد تو تاپیک بگه و اینقدر به بنده اعتماد دارند که میدونن باهاشون تصویه حساب میکنم.. بعد شما به خاطر یک سرویس 14 هزار تومانی که آن هم البته به قول شما چند روز تست بوده آمدید وسط جمع دارید میگید به شما بی احترامی شده؟
شما واسط تاحالا مشکلات نبوده؟ من پیغام نتونستم بدم شما چرا یک پ خ ندادی؟ چرا تلفن نزدی به مشتریت سرویس رو میخوای یا نه؟ مگر تلفن بنده رو نداشتید؟ چرا یک زنگ نزدی به مشتریت؟ ایمیل دادن واقعا کافیه؟ خوبه آریا جان هم تایید میکنه اینجا ایرانه.نداشتن اینترنت و قطعی و بانک و.. مشکلات همیشگی هست.تا دو روز مشکل باشه شما میپری بهش؟
بابت آن سرویس هم با اینکه تقصیر بنده نبود ازتون معضرت میخوام.اگر بهتون خسارتی خورده بگید مبلغ رو همین الان واریز کنم..

راستی این سرویس رو هم بنده برای خودم نمیخوم.بنده 6 تا مشتری دارم که دارم یکیشون رو منتقل میکنم رو سرور دیگر از نوع ویندوز... کسی آفر داره بده..مرسی

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

شما که گفتی تنظیمات انجام نمیدی عزیز؟ دیگه آفرت چیه؟

اون هلند بود!!!!!!.

قزوین هاست
December 7th, 2011, 16:59
از امریکا در خدمتیم
رم512
1 آیپی
16000تومان

taghikhani
December 7th, 2011, 17:26
از آمریکا و ورداستریم هلند
VDS-512
512MB حافظه اصلی
پهنای باند: 80 گیگابایت
هارد: 40 گیگابایت
ماهیانه 55000 تومان
امکانات:
منابع کاملا اختصاصی
پردازنده 7 هسته ای
پنل جهت کنسول و ریبوت
نصب سیستم عامل دلخواه
سفارش (http://whg.ir/hub/cart.php?a=add&pid=111)

AlborzVPS
December 7th, 2011, 23:40
با سلام

از هلند و کانادا در خدمت هستم

رم : 512
هازد : 30 گیگ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : 800 گیگ

ماهانه 25000 تومان

mohsened
December 8th, 2011, 00:14
سلام

سبد خرید - MicroServer (http://portal.microserver.ir/cart.php?gid=1)

info_dlsong
December 8th, 2011, 00:18
http://www.webhostingtalk.ir/f15/36028/

درخدمتیم...
دیتاسنتر سینگل هاپ با تضمین کیفیت.
ارادتمند