PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا درگاه روی چند دامین کار می کنه؟

sardarn
December 6th, 2011, 19:27
سلام

من یه درگاه ملت دارم. روی هاست هم دو دامین پارک شده حالا برای هر دو دامین می شه از یه درگاه استفاده کرد؟
کاری می کنم که orderid تکراری نفرستن حالا ip دو دامنه هم یکی می شه حالا با این وجود امکان استفاده در دو دامنه هست؟

ممنون

amirizadi
December 6th, 2011, 19:29
نه

sardarn
December 6th, 2011, 19:30
خب چرا من دیدم توی صفحه پرداخت بانک مثلا نام فروشنده domain.ir هست اما من از صفحه another domain.ir برای پرداخت درخواست داده بودم

m.hoseynpur
December 6th, 2011, 19:46
بله دوست عزیز امکانش وجود داره.البته بانک ملت فعلا اینطوری هست و با هر ای پی باشی فرقی نداره چون سیستم تشخیص ای پی خودشون رو برداشتن اما مثلا من درگاه پارسیان دارم فرقی نداره چه دومینی باشه فقط باید رو ای پی باشه که معرفی کردم ولی بانک ملت با هر دومین یا ای پی کار میکنه

rn4j1m1
December 6th, 2011, 20:11
بانک ملت کلا تعطیل هست
با هر آی پی میشه درخواست ها رو فرستاد و توی ادرس برگشت هم هر دومینی رو میشه استفاده کرد !

sardarn
December 6th, 2011, 20:12
من یک دامنه گیر آوردم با اون تست کردم شد

ممنون از همه گی

alibalavipour
January 4th, 2012, 09:23
از یک درگاه ملی برای براوردن چنداز domain.ir یا همان دامین میتوان استفاده کرد . همین دو دامین برای ان کافی است

HyperServer
January 4th, 2012, 10:09
بانک ملت کلا تعطیل هست
با هر آی پی میشه درخواست ها رو فرستاد و توی ادرس برگشت هم هر دومینی رو میشه استفاده کرد !

با به پرداخت تماس بگیرید و هماهنگی لازم برای محدودیت آی پی و دامنه رو انجام بدید

alijoojoo
September 11th, 2013, 04:42
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه فروشگاه با 2 درگاه بانک پارسیان و ملت دارم
الان سوالم اینکه آیا میتونم این درگاه ها رو رو ساب دامین استفاده کنم؟؟؟
رو دامنه جدید با ای پی یکسان چی؟

با تشکر

da6276
September 11th, 2013, 04:45
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه فروشگاه با 2 درگاه بانک پارسیان و ملت دارم
الان سوالم اینکه آیا میتونم این درگاه ها رو رو ساب دامین استفاده کنم؟؟؟
رو دامنه جدید با ای پی یکسان چی؟

با تشکر

روی ملت میشه روی پارسیان رو نمیدونم

RayDomain.com
September 17th, 2013, 01:16
سلام

من یه درگاه ملت دارم. روی هاست هم دو دامین پارک شده حالا برای هر دو دامین می شه از یه درگاه استفاده کرد؟
کاری می کنم که orderid تکراری نفرستن حالا ip دو دامنه هم یکی می شه حالا با این وجود امکان استفاده در دو دامنه هست؟

ممنون

بله برای درگاه بانك ملت امكانش وجود دارد، خانم بيگزاد مسئول مشتريان به پرداخت حتي تلفني هم كار شما را انجام ميدهيد. شماره مستقيم ايشان را لازم داشتيد اطلاع دهيد

================================

دامنه com , .Net سالانه 23 , 31 هزار تومان در ری دامين با كنترل پنل دايركت آی. + 10 مگابايت هاست رايگان
RayDomain.com
(http://raydomain.com/)ثبت دامنه ملی 3.600 - 5 ساله 13.000 تومان ثبت آنلاين و اتوماتيك در هر ساعت از شبانه روز با كنترل پنل شخصی (http://raydomain.com/)

تهران، زرتشت غربی، كوی‌ بيمارستان مهر، ساختمان چكاوك، واحد 41
TEL +98 2188987327
MOB +98 9191919161

sardarn
September 17th, 2013, 09:10
بله برای درگاه بانك ملت امكانش وجود دارد، خانم بيگزاد مسئول مشتريان به پرداخت حتي تلفني هم كار شما را انجام ميدهيد. شماره مستقيم ايشان را لازم داشتيد اطلاع دهيد

================================

دامنه com , .Net سالانه 23 , 31 هزار تومان در ری دامين با كنترل پنل دايركت آی. + 10 مگابايت هاست رايگان
RayDomain.com
(http://raydomain.com/)ثبت دامنه ملی 3.600 - 5 ساله 13.000 تومان ثبت آنلاين و اتوماتيك در هر ساعت از شبانه روز با كنترل پنل شخصی (http://raydomain.com/)

تهران، زرتشت غربی، كوی‌ بيمارستان مهر، ساختمان چكاوك، واحد 41
TEL +98 2188987327
MOB +98 9191919161

سلام
الکی اسپم ندید تا به 100 پست برسید
این تاپیک من 2011 زدم.الان 2013 هست.حتما به صورت عملی خودم به جوابش رسیدم

n4ser
September 17th, 2013, 11:49
بله دوست عزیز امکانش وجود داره.البته بانک ملت فعلا اینطوری هست و با هر ای پی باشی فرقی نداره چون سیستم تشخیص ای پی خودشون رو برداشتن اما مثلا من درگاه پارسیان دارم فرقی نداره چه دومینی باشه فقط باید رو ای پی باشه که معرفی کردم ولی بانک ملت با هر دومین یا ای پی کار میکنه

کی گفته بانک ملت تشخیص ای پی نداره؟ شما با یک ای پی دیگه امتحان کن میگه ای پی غیر مجازه وارد در گاه نمیشه؟اما دامین هر چند تا باشه مسئله نیست

sardarn
September 17th, 2013, 13:52
کی گفته بانک ملت تشخیص ای پی نداره؟ شما با یک ای پی دیگه امتحان کن میگه ای پی غیر مجازه وارد در گاه نمیشه؟اما دامین هر چند تا باشه مسئله نیست

سلام
اسپم نده.تاپیک دو سال پیش بالا میارید؟دو سال پیش ملت به آی پی حساس نبوده پس الکی حرف نزنید