PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اسپانسر برای یک سایت رسمی

sair.ir
September 17th, 2009, 05:56
سلام دوستان ما دو سال هست مشغول فعالیت هستیم و خوب در روز حدود 20 هزار ipو50 هزار نمایش صفحه داریم که گاهی بالا پایین می شه. اما میانگین همین هستش . خوب ما روی سرور یه نفر هاست داریم ولی خوب هم جواب گو نیست هم یه سری مشکلات عجیبو غریب داره که تصمیم گرفتیم به فکر یه اسپانسر دگه باشیم.من باید توی VPS پست می دادم اما خوب اینجا دادم .از این بابت عذر می خوام .
ما نیاز به یه سرور ویندوز داریم که پلسک هم روی اون نصب شده باشه.
حدود 40 گیگ هم هارد نیاز داریم.
پهنای باند هم که متناسب با بازدید و حجم سایت باید بالا باشه.
512 تا 1 گیگ هم رم نیاز داریم .

خوب در قبال این سرمایه گزاری شما بنر شما به عنوان اسپانسر مالی در صفحه اول سایت و در زیر تمامی صفحات قرار می گیره .
نکنه دوم اینکه یکی از خدماتی که این سایت با محتوای آموزشیش به بازدید کننده ها می ده محصولاتی هستش که کاملا اموزشی بوده و خوب بیشتر اونها نیازمند هاستینگ و دامنه هستن که خوب ما اون ها رو هم از اسپانسرمون براشون خریداری می کنیم.
این نکته رو هم یاد آور بشم که تا به امروز چندین و چند بار از سایت های خبری بزرگ ایرانی از ایسنا فارس و ... با سایت و مدیر سایت مصاحبه هایی صورت گرفته .و در شبکه های تلوزیونی دوم سیما سایت در برنامه های مخصوص کنکور معرقی شده و در شبکه چهارم سیما چند دقیقه راجع به سایت صحبت شده.
در کل این اطلاعات کلی بود که بنده دادم آدرس سایت ما هم
www.Sair.ir هستش متنظر پاسخ شما عزیزان هستم
با تشکر مدیر بانک سوالات امتحانی

iranihost
September 17th, 2009, 12:10
Reported Attack Site!

sair.ir
September 17th, 2009, 13:59
مشکل دقیقا همین جاست به دلیل مشکلات سرور پشتیبانه ما و مشکلات امینتیش تمامی سایت های اون سرور توی لیست سیاه گوگل قرار گرفتن

IFACO.Net
September 17th, 2009, 14:01
ظاهرا صفحه اول سایت تون به و اسکریپتی آلوده بوده که الان آلوده نیست ولی در لیست سیاه سایت های آلوده قرار گرفته !

tak407
September 17th, 2009, 15:27
ایشون اسپانسر میخوان نه کارشناسی مشکل

pardishosting
September 17th, 2009, 15:49
40 گیگ هارد برای چی می خواید ؟
روی سایتتون چی دارید ؟

sair.ir
September 17th, 2009, 16:03
ظاهرا صفحه اول سایت تون به و اسکریپتی آلوده بوده که الان آلوده نیست ولی در لیست سیاه سایت های آلوده قرار گرفته !
من در جریان تمامی این قضایا هستم منتها مشکل از مانبود مشکل از سرورمون بود.

ایشون اسپانسر میخوان نه کارشناسی مشکل
این صحبتیه اماخوب کمی تایید می شه بنده به تمامی این مشکلات واقفم

40 گیگ هارد برای چی می خواید ؟
روی سایتتون چی دارید ؟
روی سایتمون تقریبا همین الان 8 گیگ اطلاعات روش هست که خیلی هاش لینک نشده یا موقتا غیر فعال هستن. این سایت بخش های زیادی داره که فعلا بعضی ها مقطعی هستن و غیر فعال شدن

samanenic
September 17th, 2009, 22:37
ما میتونیم در خدمتتون باشیم 60 گیگ هارد میدیم براتون با ما تماس بگیر

sair.ir
September 18th, 2009, 00:23
ممنون از پاسختون .لطفا ایمیل یا آی دی جهت برقرای تماس رو اینجا قرار بدید

Mozafary
September 18th, 2009, 13:51
اگر شرایط لینک زیر رو داشتی میتونی به host atttt iranserver dottt com ایمیل بزنی تا در مورد همکاری باهم مذاکره کنیم.
http://www.iranserver.com/tabid/86/Default.aspx

سلام دوستان ما دو سال هست مشغول فعالیت هستیم و خوب در روز حدود 20 هزار ipو50 هزار نمایش صفحه داریم که گاهی بالا پایین می شه. اما میانگین همین هستش . خوب ما روی سرور یه نفر هاست داریم ولی خوب هم جواب گو نیست هم یه سری مشکلات عجیبو غریب داره که تصمیم گرفتیم به فکر یه اسپانسر دگه باشیم.من باید توی VPS پست می دادم اما خوب اینجا دادم .از این بابت عذر می خوام .
ما نیاز به یه سرور ویندوز داریم که پلسک هم روی اون نصب شده باشه.
حدود 40 گیگ هم هارد نیاز داریم.
پهنای باند هم که متناسب با بازدید و حجم سایت باید بالا باشه.
512 تا 1 گیگ هم رم نیاز داریم .

خوب در قبال این سرمایه گزاری شما بنر شما به عنوان اسپانسر مالی در صفحه اول سایت و در زیر تمامی صفحات قرار می گیره .
نکنه دوم اینکه یکی از خدماتی که این سایت با محتوای آموزشیش به بازدید کننده ها می ده محصولاتی هستش که کاملا اموزشی بوده و خوب بیشتر اونها نیازمند هاستینگ و دامنه هستن که خوب ما اون ها رو هم از اسپانسرمون براشون خریداری می کنیم.
این نکته رو هم یاد آور بشم که تا به امروز چندین و چند بار از سایت های خبری بزرگ ایرانی از ایسنا فارس و ... با سایت و مدیر سایت مصاحبه هایی صورت گرفته .و در شبکه های تلوزیونی دوم سیما سایت در برنامه های مخصوص کنکور معرقی شده و در شبکه چهارم سیما چند دقیقه راجع به سایت صحبت شده.
در کل این اطلاعات کلی بود که بنده دادم آدرس سایت ما هم
www.Sair.ir هستش متنظر پاسخ شما عزیزان هستم
با تشکر مدیر بانک سوالات امتحانی

samanenic
September 20th, 2009, 16:19
ممنون از پاسختون .لطفا ایمیل یا آی دی جهت برقرای تماس رو اینجا قرار بدید

میتونین از وب سایتمون برای تماس استفاده کنید . www.samanenic.com
منتظر تماس شما هستیم

pardishosting
September 20th, 2009, 16:41
به نظر مشکلشون حل شده