PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریکاوری !!

UserWht
December 5th, 2011, 18:54
سلام دوستان

من یه مشکلی برام پیش اومده که فکر کردم اینجا مطرح کنم بتونم پاسخی براش پیدا کنم ، من دو تا درایو داشتم که delete کردم بعد درایو ایجاد کردم چهارتا ،، می خوام اطلاعات درایو قبلی رو برگردونم و خیلی واجبه قبلاً هاردم 160 بود و 80 و 80 پارتیشن کرده بودم یه C داشتم و D

اما الان که پارتیشن کردم شد C و D و E و F و 160 رو هم تقسیم کردم بین این چهارتا حالا میخوام اطلاعات اون درایور ِD قبلی رو بازگردونم ، در ضمن بعد از عملیات حذف و ایجاد پارتیشن هیچ اطلاعاتی نزدم و فقط حجم پارتیشن تغییر کرده و اینکه یه ویندوز زدم به درایو C و به D ربطی نداره

1 - آیا راهی هست برگردونم ؟ من با نرم افزار های مختلفی چک کردم هیچ کدوم نتونستن مشکلمو حل کنن !
2 - نرم افزار خاصی رو سراغ دارین ؟
3 - این تعمیر کارها چطوری بر میگردونن ؟ با سخت افزار بر می گردونن ؟
4 - اگر بدم بیرون برگردونن چند میگیرن ؟ چطوریه نرخش ؟

TOOBA IT
December 5th, 2011, 19:18
2-1- http://www.webhostingtalk.ir/f56/35855/
3- بله دستگاه های سخت افزاری اطلاعات رو برمیگردونند ...
4- احتمالا بالای 200 هزار ت

UserWht
December 5th, 2011, 22:16
دوستان برنامه دیگری مد نظرتون نیست ؟ من با همه نرم افزار ها تست کردم برنگشته

webdata
December 5th, 2011, 23:26
بسته به نوع فایل سیستمتون برنامه‌ی ریکاوری زیر رو امتحان کنید. البته اگه تا الان امتحان نکردید.
GetDataBack for NTFS
GetDataBack for FAT

TukaNet
December 6th, 2011, 00:11
مشکلتون روی سرور هست یا سیستم خودتون ؟

برای سرور که باید از برنامه های ریکاوری مخصوص سرور استفاده کنید ، آکرونیس (http://www.acronis.com/backup-recovery/?source_detail=NA-US-EN-SEM-branded-abras11&stc=website&stp=abr&position=1&c=6819006497&k=acronis%20recovery&gclid=CNiK6OHk66wCFcEc6wodl3vHLQ) رو تست کنید

اگر هم سیستم خانگی خودتون دچار مشکل شده بهتر هست هارد رو بدید کسانی که هارد ریکاور میکنند تا اطلاعا رو ریکاور کنند ( از روش های حرفه ای استفاده می کنند :دی )

UserWht
December 6th, 2011, 00:28
recover my file یه فایل هایی رو بر میگردونه با پسوند rsv اینا چین ؟ که باز هم نمیشن ؟

trueenzo
December 6th, 2011, 00:59
همون getdataback اگه نتونست معمولا بقیه هم توش می مونند

rial
December 6th, 2011, 08:35
يه نرم افزار پيدا كن همه ي ديسك ها را ريكاور كن

من خودم فايل هام را ازدست دده بودم با هر نرم افزار كه مي زدم بر مي گردوند