PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست seo کار برای سایت

taranoome
December 5th, 2011, 18:02
با سلام خدمت دوستان
من یک SEO کار حرفه ای میخام با قیمت مناسب برای این سایت باید این سیستم وقتی رو نیوک بود دو بار SEO شد که خوب بود ولی الان رو وردپرس خیلی افتضاح شده میتونید ببینید
سایت ترنم موزیک|عکس|فیلم|مقاله|طنز|دا تان|عاشقانه|پخش موزیک آنلاین (http://www.taranoome.com/)

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 18:49
در خدمت شما هستیم
vatandata.com
از همونجا می تونید درخواست بدید

SEOmoz
December 5th, 2011, 18:57
خواستید پی ام بدید یا میل بزنید تا بهتون بیشتر اموزش ها را بدم خودتون خیلی هاشو میتونید انجام بدید اموزش هم زیاده

tinavps
December 5th, 2011, 19:27
php و به پورتال اگر آشنایی داشته باشید موارد رو در همین جا می گذاریم با دوستان شما خودتون اعمال کنید. خود وردپرس هم افزونه ای برای این کار داره

taranoome
December 5th, 2011, 19:32
سایت خودت که زیاد تعریفی نداره از نظر اسو پیج رنکشم یکه

tinavps
December 5th, 2011, 19:37
کدوم سایت رو می فرمائید ؟

taranoome
December 5th, 2011, 19:39
با شما نبودم با پست قبلی بودم

tinavps
December 5th, 2011, 19:43
بنده در این موارد کمکتون می کنم :
1-کم کردن کانکشن های بی مورد به سایت شما توسط ادغام تصاویر و موارد در یک فایل
2-بهینه کردن css و جاوا درصورت نیاز
3-w3 optimization
4-متاتگ ها
5- SEF
6-internal links
7- robots.txt و sitemap.xml تنظیم
یافتن کلمات کلیدی مناسب

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 19:49
بنا بر این یا باید منظور ایشون بنده باشم یا دوست عزیزمون سئو موز ..
به هر حال چند نکته رو می گم
اول اینکه سئو و پیج رنک ارتباطی با هم ندارن، سایت هایی هستن با محتوای دانلود علی رقم اینکه نمی تونن رنک بگیرن ورودی خوبی دارن
دومن سئو حتی به معنی بیشتر ورودی گرفتن نیست بلکه فقط بهینه سازی برای موتور جستجو است و اینکه نام شما حدالامکان در صفحات اول عبارت جستجو شده ی مرتبط با سایت شما بیاد
من این رو همیشه به کسانی که براشون سئو می کنم میگم ! هدف ورودی بیشتر نیست ، حتی در کوتاه مدت ممکنه ورودی کمتر هم بشه و اگه سئو منطقی باشه می شه ! چون یک سئو کار باید خیلی از صفحات که بی دلیل ایندکس می شن رو ببنده تا بعدا دچار عواقبش = اسپم نشه
که البته تو بلند مدت نتیجه ی فوق العاده بهتری می بینید
سوما سایتی که تو امضای من می بینید ، سایتی هست که شاید تو بتا ورژن هم نباشه !
برای آیندش برنامه های زیادی داریم که انشاالله وقت بشه و به اون اهداف هر چه زودتر برسیم ، چیزی که هست در مورد این سایت اینه که دیر و زودش دلیل سوخت و سوزیش نیست و قراره به یک کار تفریحی / سازمانی / تجاری تبدیل بشه .
و در نهایت اینکه با اینکه من برای مشتریان سئو انجام می دم و بابتش هزینه می گیرم ولی یک جمله رو حتی به مشتریانم می گم ! بهترین کسی که می تونه یک سایت رو سئو کنه مدیر اون سایت است که دقیقا می دونه به چه شکل ارسال مطلب داره پس به شما توصیه می کنم کمک دوستان رو با آغوش باز بپذیرید و اصولش رو یاد بگیرید و حتما توقع نداشته باشید کسی که آموزش می ده یا این کار رو انجام می ده مدیر میهن دانلود باشه

taranoome
December 5th, 2011, 20:02
فعلا که سایت مشکل داره
http://taranoome.com/wp-admin/
دنبال یکی میگردم مشکلش رو حل کنه
کسی سراغ ندارین

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 20:06
به صورت دستی یک بار سایت رو بروز کنید ، ببینید رفع می شه یا خیر .
چون fatal error نیست ، بعید می دونم از تنظیمات سرور باشه !
خود سیستم رو بروز رسانی کنید انشاالله حل می شه .

SEOmoz
December 5th, 2011, 20:07
والا سایت ما که پیج رنک 2 داره در مدتی کمتر از 3 ماه ما این پیج رنکو گرفتیم
اما در مورد سئو هم بله درست گفتن این باور اشتباهی هست که پیج رنک بالاتر یعنی سئو بهتر سئو نمیتونه برای شما پیج رنک بیاره بلکه برای بهینه سازی میاره که وقتی پستی میزارید به طور مثلا برای ایندکس شدن اون مطلب شما چندین روز صبر نکنید و کاری میکنه که مطلب شما سریع ایندکس بشه سایتتون برای Crawl کردن موتورهای جستوجو اماده باشه و همون طور که گفتن از ایندکس کردن صفحات بی فایده جلوگیری بشه و جاهایی که مفید هستند ایندکس بشه
باور غلطی هست که سایتی که پیج رنک نداره سئو نداره خود گوگل در اپدیت های جدیدش بر این نکته پافشاری میکنه که پیج رنکو فراموش کنید چون همه پیج رنک میگیرند

tinavps
December 5th, 2011, 20:08
پیشنهاد بنده برای رفع مشکلات برنامه نویسی و سئو مجموعا یکصد هزار تومان

taranoome
December 5th, 2011, 20:10
والا سایت ما که پیج رنک 2 داره در مدتی کمتر از 3 ماه ما این پیج رنکو گرفتیم
اما در مورد سئو هم بله درست گفتن این باور اشتباهی هست که پیج رنک بالاتر یعنی سئو بهتر سئو نمیتونه برای شما پیج رنک بیاره بلکه برای بهینه سازی میاره که وقتی پستی میزارید به طور مثلا برای ایندکس شدن اون مطلب شما چندین روز صبر نکنید و کاری میکنه که مطلب شما سریع ایندکس بشه سایتتون برای Crawl کردن موتورهای جستوجو اماده باشه و همون طور که گفتن از ایندکس کردن صفحات بی فایده جلوگیری بشه و جاهایی که مفید هستند ایندکس بشه
باور غلطی هست که سایتی که پیج رنک نداره سئو نداره خود گوگل در اپدیت های جدیدش بر این نکته پافشاری میکنه که پیج رنکو فراموش کنید چون همه پیج رنک میگیرند

پس چرا من بعد از هر بار سئو کردن پیج رنکم صفر میشه

tinavps
December 5th, 2011, 20:10
لطفا بفرمائید سرور مجازی-اختصاصی یا سایت هاستینگ معمولی هست و از چه نوع پنل و وب سرور استفاده میشود

SEOmoz
December 5th, 2011, 20:12
پس چرا من بعد از هر بار سئو کردن پیج رنکم صفر میشه
منظورتون چیه که هر بار سئو میکنی صفر میشه؟
اگر دادید کسی پیج رنکتون صفر شده مشکل از سئوکار بوده

tinavps
December 5th, 2011, 20:13
الان رو سایت شما seo رعایت نشده اگر مواردی رعایت نشه رنک شما و بازدیدهای شما کاهش پیدا می کنند

taranoome
December 5th, 2011, 20:14
منظورتون چیه که هر بار سئو میکنی صفر میشه؟
اگر دادید کسی پیج رنکتون صفر شده مشکل از سئوکار بوده

من قبلا پیج رنکم 3 بود که اومد سئو کرد صفر شد

SEOmoz
December 5th, 2011, 20:15
میتونید از خودشون دلیل بخواید که چرا اینجوری شده من زیاد سایت شما را چک نکردم

taranoome
December 5th, 2011, 20:15
الان رو سایت شما seo رعایت نشده اگر مواردی رعایت نشه رنک شما و بازدیدهای شما کاهش پیدا می کنند

مثلا چه چیزایی رعایت نشده

tinavps
December 5th, 2011, 20:16
شرمنده ولی انگار طرف گل کاشته........... ;;) می خوای مشخصات لاگین بدی ارور ادمین رو براتون الان برطرف کنم ؟

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 20:19
حدس بنده این است !
دلیل صفر شدن رنک ایشون این باشه که ایشون قبلا لینک هاشون یک طور دیگه ایندکس می شده و کسی که سئو می کرده پیوند یکتای این دوستمون رو عوض می کرده و شاید در گوگل سایت مپ خوبی نمی داده که آدرس ها بروز بشن و سایتشون تو گوگل 404 گرفته ...

tinavps
December 5th, 2011, 20:28
کلا ورد پرس مشکلات امنیتی داره و باتوجه به اینکه شما برنامه نویس نیستید و مشکلات زیادی در آینده براتون پیش خواهد آمد پیشنهاد می کنم به سمت پورتال های دیگر بروید.

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

مشکل ورود به ادمین حل شد حالا یکم روی سئو کار می کنم خبرت می کنم یک سری کارهای واجب که اگر انجام نشده باشه سایت سقوط می کنه

taranoome
December 5th, 2011, 20:33
اقا دمت گرم من 4 ساله این سایت رو دارم امارش رو نیوک خیلی خوب بود ولی چون گفتن نیوک امارش تقلبی کردمش وردپرس ولی الان جنازه من رو وردپرس افتاده یو روز نیست که سایت مشکل نداشته باشه خدایش دمت گرم خیلی اقایی

tinavps
December 5th, 2011, 20:35
الان اون آرتیکل که سایت در حال انتقال هست رو شا زدید و تم رو عوض کردید ؟

taranoome
December 5th, 2011, 20:37
هاست رسلر گرفتم که به خود شرکتی که گرفتم بخشیدم گفتم مال خودش با این سرویس به درد نخورش نه هنوز سایت رو انتقال ندادم

peymankazemi
December 5th, 2011, 20:40
کلا ورد پرس مشکلات امنیتی داره و باتوجه به اینکه شما برنامه نویس نیستید و مشکلات زیادی در آینده براتون پیش خواهد آمد پیشنهاد می کنم به سمت پورتال های دیگر بروید.

با سلام از نظر امنیت ورد پرس در جایگاه های اول هست. یه نگا کردم سایت بیشتر از قالب شما هست تا سئو سایتتون .
درسته اعتقاد من به سئو 0 هست ولی دلیل پایین اومدن پیج رنگ شما میتونه از تعویض قالب ، نوع پیوند یکتا ،تغیر نوشته ی تایتل و زیر نوشتش،پاک کردن پیوند شما توسط دیگران ، دلیل اصلی بروز رسانی نکردن سایت ، کپی پیست کردن مطالب دیگران بعد مدت طولانی که ایندکس شده اند و بسیاری موارد دیگر ...

tinavps
December 5th, 2011, 20:42
ظاهرا سرورتون کند شده و من الان با لود سایت و سی پنلش مشکل دارم

می خوای رو یکی از سرویس هام بطور رایگان انتقال بدم تا فرصت داشته باشی خوب انتخاب کنی ؟
چقدر فضا استفاده کردی؟
راستی چقدر هزینه کردید برای رسلر شاید سرویس بهتری براتون بتونم ایجاد کنم

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

اولین بار هست که شنیدم ورد پرس در امنیت اولین هست.

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 20:44
به نظر بنده در امنیت حرف اول رو دروپال می زنه
ولی خب وردپرس هم در حد پایینی نیست و بروز رسانی خوبی داره...
ولی از نظر سئو یا امنیت هیچی دروپال نمی شه ....

taranoome
December 5th, 2011, 20:44
با سلام از نظر امنیت ورد پرس در جایگاه های اول هست. یه نگا کردم سایت بیشتر از قالب شما هست تا سئو سایتتون .
درسته اعتقاد من به سئو 0 هست ولی دلیل پایین اومدن پیج رنگ شما میتونه از تعویض قالب ، نوع پیوند یکتا ،تغیر نوشته ی تایتل و زیر نوشتش،پاک کردن پیوند شما توسط دیگران ، دلیل اصلی بروز رسانی نکردن سایت ، کپی پیست کردن مطالب دیگران بعد مدت طولانی که ایندکس شده اند و بسیاری موارد دیگر ...

دوست عزیز این قالب رو که میگی من تازه این قالب رو زدم و با افزونش 180 تومن برام خرج برداشته

tinavps
December 5th, 2011, 20:51
دروپال در امنیت بالاتر است
وردپرس اون پایین هاست
جوملا هم از نظر امنیت و محبوبیت و میزان استفاده و آپگرید رتبه خوبی داره
دوست عزیز این قالب رو اگر خواستی ببریم روی جوملا.
جوملا امکانات زیبایی جهت تم های حرفه ای داره و در مورد سئو وامنیت حرف های زیادی داره

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

دوست عزیز فعلا نمی تونم تغییرات بیشتری بدم احتمالا سرورتون مشغوله و هنگ کرده و اگر مطمئنی بقیه سایت رو می بینند احتمالا فقط من نمی تونم سایت رو ببینم و شاید سی پنل از فایروال یا افزونه csf آی پی من رو مسدود کرده
آیپی سیستم من این هست : 31.57.228.11 اگر تونستی چک کن ببین *****م نرکده باشه

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 20:55

دوست عزیز فعلا نمی تونم تغییرات بیشتری بدم احتمالا سرورتون مشغوله و هنگ کرده و اگر مطمئنی بقیه سایت رو می بینند احتمالا فقط من نمی تونم سایت رو ببینم و شاید سی پنل از فایروال یا افزونه csf آی پی من رو مسدود کرده

Traceroute, Ping, Domain Name Server (DNS) Lookup, WHOIS express taranoome.com (http://network-tools.com/default.asp?prog=express&host=taranoome.com)
Down

taranoome
December 5th, 2011, 20:58
وردپرس اون پایین هاست
جوملا امکانات زیبایی جهت تم های حرفه ای داره و در مورد سئو وامنیت حرف های زیادی داره

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:48 PM ----------

دوست عزیز سایت کلا قطع شد
بالا نمیاد

tinavps
December 5th, 2011, 21:03
میاید در یاهو یا جی میل بحث کنیم در مورد سایتتون ؟ تخصصی آیدی جی میل بدید اگر نداشتید یاهو ضمنا آنلاین شوید منتظرم.

taranoome
December 5th, 2011, 21:06
میاید در یاهو یا جی میل بحث کنیم در مورد سایتتون ؟ تخصصی آیدی جی میل بدید اگر نداشتید یاهو ضمنا آنلاین شوید منتظرم.

m.taranoome@yahoo.com

Reza.exe
December 5th, 2011, 21:08
وردپرس اون پایین هاست

عزیز شما مثل این که هیچی نمی دونی
وردپرس اون پایین هاست ؟!
آخه عزیز من از چیزی که اطلاع نداری چرا ملت را سر کار می گذاری !
من چندین سال هست با وردپرس کار می کنم ، انواع سیستم ها از فروشگاه گرفته تا سیستم توئیت را روش پیاده کردم !
بهتره با دلیل و منطق حرف بزنیم تا دیمی !

SEOmoz
December 5th, 2011, 21:20
امنیت وردپرس در سطح خیلی خوبه قرار داره من هم با وردپرس کار کردم هم جوملا تضمینی میگم بهتون که وردرپس از جوملا از لحاظ سئو امنیت بهتره
جوملا نصف پلاگین های خوبش پولیه که اگر نال شده هم گیر بیارید ضعف در همه شون هست نمیتونید پلاگینی کامل برای سئو پیدا کنید که همه ی امکانات را داشته باشه من کسی میشناسم که کازش کاملا نال کردن پلاگین های جوملا هست و اون هم معتقد هست که باز هم وردپرس جلوتر هست از این لحاظ البته نمیشه گفت جوملا بده اما وردپرس بهتره
از لحاظ امنیتی هم وردپرس خیلی خیلی کم توش باگ پیدا میشه البته باز هم هستند پلاگین هایی که باگ دارند مخصوصا پلاگین های gallery که باگ های زیادی ازشون میشه در اورد اما خوشبختانه توسعه دهنده های وردپرس سریع ورژن های جدید برای پلاگین ها میدهند

taranoome
December 5th, 2011, 23:09
اخرش بین وردپرس و نیوک کودومش خوبه

---------- Post added at 11:09 PM ---------- Previous post was at 11:08 PM ----------

قیمت سئو کردن چند؟

دوستان وب
December 5th, 2011, 23:17

بین وردپرس و نیوک به نظر من وردپرس خیلی بهتره ...

m-mehdipoor
December 5th, 2011, 23:21
نظر من
سایت تفریحی = وردپرس
شرکتی = جوملا
امنیت خیلی بالا = دروپال
در مورد هزینه برای وردپرس ، فقط با مذاکره در خود وطن دیتا کار انجام می دم ( امکان هم داره شرایط شما رو ببینیم و قبول نکنیم ، می تونید از همکاران استفاده کنید )
vatandata.com

tinavps
December 6th, 2011, 01:48
آقای رضا exe مواظب حرف زدنت باش وقتی با استادت حرف میزنی دهنت رو آب بکش
وقتی یک چیزی می گم برو تحقیق کن بدون تحقیق هیچ حرفی زده نمی شه. موضوع خارج از بحثه
در بین اوپن سورس ها wordpress رتبه پایین تری داره حالا شما چند ساله گیر کردی تو ورد پرس به شما و مشتری هاتون مربوطه
قبل از کامنت گذاری کمی تحقیق کن و مودب تر باش لات بازی هم در نیار.
با احترام.

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

دوستمون گفت پلاگین های جوملا اکثرا پولیه بله اما با دانلود و تغییر کند بدون پولی میشه بستگی داره کدنویس کی باشه کافیه بگید کدوم افزونه نظرتون رو جلب کرده و موضوع پول باعث شده ازش استفاده نکنید.

SEOmoz
December 6th, 2011, 11:04
من به شخصه با تمام احترام قبول ندارم حرفتونو و از هر لحاظی نگاه میکنم هیچ برتری برای جوملا نمیبینم از اونجایی که 2 الی 3 سال با جوملا کار کردم اصلا نمیتونم خودمو قانع کنم که جوملا بهتره و از لحاظ امنیتی مخصوصا کامپوننت های جوملا توش باگ زیاد داره یکی از مدیران تیم ها هک که همین چند وقت پیش پرشین بلاگ بود فکر کنم که با استفاده از باگ xss هک کردن هم میبینم که خیلی سریع از جوملا باگ درمیارند در حالی که وردپرس اینطور نیست

tinavps
December 6th, 2011, 11:43
خسته نباشی دوست عزیز چون نتونستی و مشکل برات پیش اومد دلیل شد که ..........
اولا اون کامپوننت درست نوشته نشده بود ثانیا کامپوننت امنیتی admin2 رو نصب کن تا در sql injection و موارد دیگر در امان باشی به توصیه های سایت جوملا هم گوش کن و نسخه جوملا حتما از سایت خودش باشه نه از سایت های فارسی ضمنا همیشه آپدیت باشه
مطمئن باش جوملا مشکل نداره این ما هستیم که مشکل داریم وگرنه الان باید کل سایت های جوملایی می خوابید احتمالا موارد امنیتی هاستینگ مانند shel و disabled function و سایر موارد در php و linux درست ست نشده بود

برتری های جوملا نسبت به ورد پرس در قابلیت تم های دلخواه افزودن افزونه ها و ماژول ها و ارتباط خاص کامپوننت ها و ماژول ها و پلاگین هاو آرتیکل هاست بطوری که مثلا در آرتیکل ماژول رو اینکلود کنی یا در کامپوننت 3 تا آرتیکل مختلف رو لود کنی و ....

دوست من در عمل معلوم میشه جوملا چی کاره است شما احتمالا صرفا به حالت آماتور ازش استفاده کردی
vmc بودن جوملا
قابلیت تم مخصوص به هر کاربر یا مثلا صفحه فروش تم جدایی داشته باشه
user acess
cache
و....

SEOmoz
December 6th, 2011, 11:59
من از شما نخواستم به من جوملا یاد بدید خیلی هم خوب بلدم با جوملا کار کنم جوملا کار خوب و بزرگ هم دورم زیاده شما به جای یاد دادن به بقیه سعی کنم از تعصب کم کنی نگاهی به واقعیت ها داشته باشی
من با جوملا مشکل چندانی هم نداشتم جایی هم نگفتم که داشتم شما خیلی خودتو بالا میگیری بهترین جوملا کار جهان که نیستی من به دلیل کارم با بیشتر cms های خوب و معروف کار کردم خیلی و از لحاظ سئو و امنیت خیلی بهتره وردپرس حالا شما هر چی میخوای بگو من تجربه کردم و میگم شما کلا چشتو روی واقعیت بستی بیخود نیست که چند سال پیش وردپرس شد بهترین cms سال
شاید اونا هم که کارشون اینه نمیدونند و شما میدونی؟

tinavps
December 6th, 2011, 12:04
نمی دونم بهت چی بگم ولی انگار تازه کاری من دیگه درین مورد توضیح نمی دم تجربه خودت مال خودت تجربه من هم مال خودم برو خوش باش

Reza.exe
December 6th, 2011, 12:31
آقای رضا exe مواظب حرف زدنت باش وقتی با استادت حرف میزنی دهنت رو آب بکش
وقتی یک چیزی می گم برو تحقیق کن بدون تحقیق هیچ حرفی زده نمی شه. موضوع خارج از بحثه
در بین اوپن سورس ها wordpress رتبه پایین تری داره حالا شما چند ساله گیر کردی تو ورد پرس به شما و مشتری هاتون مربوطه
قبل از کامنت گذاری کمی تحقیق کن و مودب تر باش لات بازی هم در نیار.
با احترام.

---------- Post added at 01:48 AM ---------- Previous post was at 01:46 AM ----------

دوستمون گفت پلاگین های جوملا اکثرا پولیه بله اما با دانلود و تغییر کند بدون پولی میشه بستگی داره کدنویس کی باشه کافیه بگید کدوم افزونه نظرتون رو جلب کرده و موضوع پول باعث شده ازش استفاده نکنید.

متاسفانه این جا پر شده از امثال بچه سالی مثل شما
هر کس تاپیک را از اول بخونه می فهمه هدف و نیت شما چه بوده ;)

tinavps
December 6th, 2011, 12:39
نیت من کمک به کاربران و رفع مشکلات اونهاست و در تمام تاپیک ها قابل لمس هست شما لازم نیست مثل خاله زنک ها و آخوند ها از زبان دیگران صحبت کنید اجازه بدید هرکس با درک و فهم خودش موضوع رو بررسی و تحلیل کنه و اینجور جواب دادن شما نشان دهنده اینه که نسبت به جواب من به اولین کامنتتون درباره من , کم آوردید و دست به دامن بقیه شدید
لازم نیست من به شما بیشتر از این توضیح بدم. در مورد مشکل دوستمون هم در این تاپیک مفصلا 3 ساعت در چت یاهو مشاورشون کردم و امیدوارم ایشون هم بیایند و تایید کنند. این شمایید که چشم بسته حرف می زنید و موضوع چیز دیگری بود خودتون رو انداختید وسط نه ؟

taranoome
December 6th, 2011, 13:49
اینجا که هیچکی مشکل من رو حل نکرد هی دارین با هم کل کل میکنید من فقط یه قیمت برای سئو کردن سایت خاستم:63:

Reza.exe
December 6th, 2011, 13:57
اینجا که هیچکی مشکل من رو حل نکرد هی دارین با هم کل کل میکنید من فقط یه قیمت برای سئو کردن سایت خاستم:63:

سلام
قیمت ها متفاوت است
معمولا بهینه سازی معمولی بین 70 تا 150 است

taranoome
December 6th, 2011, 13:59
مگه میخاد چه کار کنه:106:

tinavps
December 6th, 2011, 14:05
ببخشید برنامه نویس تجربیات سالهای خودش رو جمع اوری کرده و در قالب seo برای شما اعمال می کنه و معمولا از 100 و 200 تومان تا چند ملیون تومان هست سئو می تونه سایت شما از تمام رقباتون جلوتر ببره و حرف اول رقابت در سطح بالاست.

taranoome
December 6th, 2011, 14:09
شما حرف برنامه نویسی رو نزن چند دقیقه رفتی تو هاست سایت رو کامل ناقص کردی
شانس آوردم نسخه بک آپ داشتم

SEOmoz
December 6th, 2011, 14:12
سئوکار اگر واقعا بخواد کار انجام بده سرهم بندی نکنه خیلی کار میکنه
کل سایت شما باید بهینه بشه جوری که در اینده در صورت نبود سئوکار سایت شما درست باشه محیط فراهم کنه
سئو علم و هنر هست که هر کسی نداره
اینقدر بزرگ هست که برای مدرک و رشته ی تحصیلی در دانشگاه های خارجی موجود هست

tinavps
December 6th, 2011, 14:13
الحق که به ناشی ها و تازه وارد ها خوبی نیومده می خوای نمونه کار هامو بهت نشون بدم ؟ و نرم افزارهایی که کار کردم ؟
خجالت بکش من رفتم مشکل تمت رو حل کردم و سایتت و ادمین اومد بالا کامنتش رو هم خودت گذاشتی اما سرورت هنگ کرد تو یاهو هم بهت گفتم سایت های دانلود رو توی رسلر هاست نمی کنند گفتی یک سرور مجازی 6 تا 15 تومانی می خوام بگیرم بازم بهت گفتم اگر می خواهی سایت دانلود داشته باشی حد اقل باید 30 تا 60 تومان بابت vds و از 60 به بالا تا 300 برای سرور اختصاصی بدی
گفتی از یک جا سرویس گرفتم ولی اومدم بالا دیدم دایرکت ادمین توش نیست و طرف دروغ گفته و هزینه داره گفتم نه هزینه نداره طرف راستشو گفته منظورش این بود نصبش رایگانه اما استفادش لایسنس می خواد و پولیه بازم بگم ؟

ضمنا شما که نه برنامه نویسی بلدی نه سئو و نه تنظیمات هاستینگ و سرور باید مدام هر ماه 200 تومان بابت کانفیگ و غیره بدی
بشکنه این دست که نمک نداره

taranoome
December 6th, 2011, 14:41
الحق که به ناشی ها و تازه وارد ها خوبی نیومده می خوای نمونه کار هامو بهت نشون بدم ؟ و نرم افزارهایی که کار کردم ؟
خجالت بکش من رفتم مشکل تمت رو حل کردم و سایتت و ادمین اومد بالا کامنتش رو هم خودت گذاشتی اما سرورت هنگ کرد تو یاهو هم بهت گفتم سایت های دانلود رو توی رسلر هاست نمی کنند گفتی یک سرور مجازی 6 تا 15 تومانی می خوام بگیرم بازم بهت گفتم اگر می خواهی سایت دانلود داشته باشی حد اقل باید 30 تا 60 تومان بابت vds و از 60 به بالا تا 300 برای سرور اختصاصی بدی
گفتی از یک جا سرویس گرفتم ولی اومدم بالا دیدم دایرکت ادمین توش نیست و طرف دروغ گفته و هزینه داره گفتم نه هزینه نداره طرف راستشو گفته منظورش این بود نصبش رایگانه اما استفادش لایسنس می خواد و پولیه بازم بگم ؟

ضمنا شما که نه برنامه نویسی بلدی نه سئو و نه تنظیمات هاستینگ و سرور باید مدام هر ماه 200 تومان بابت کانفیگ و غیره بدی
بشکنه این دست که نمک نداره
بله دستت درد نکنه پنل رو درست کردی ولی خود سایت رو خراب کردی
الان هم سایت رو رسلر نیست
الان رو قویترین سرویس هاای شرکت premiumhosting
البته ابیت هاست قدیم
یعنی قویترین سرویسش رو گرفتم برای سایت
گفتم میخام انتقال بدم هنوز که انتقال ندادم

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:23 PM ----------

سئوکار اگر واقعا بخواد کار انجام بده سرهم بندی نکنه خیلی کار میکنه
کل سایت شما باید بهینه بشه جوری که در اینده در صورت نبود سئوکار سایت شما درست باشه محیط فراهم کنه
سئو علم و هنر هست که هر کسی نداره
اینقدر بزرگ هست که برای مدرک و رشته ی تحصیلی در دانشگاه های خارجی موجود هست

hrh
اقا شما چند میگیری

SEOmoz
December 6th, 2011, 14:45
شما با جیمیل در تماس باشید تا اونجا هم کارهایی که میکنیمو بگم
هم شرایطو بگم

pc30
December 6th, 2011, 14:53
دوست عزیز شما ابتدا تحقیق کنید بعد سئو کار خود را انتخاب نمایید !
الان هر کی از جاش بلند میشه سئو میکنه !

از چند سایت بزرگ که سئو شدن بپرسید چه کسی برای آنها سئو انجام داده.

در ضمن با 100 یا 200 تومان نمیشه سئو انجام داد که خیلی انجام میدن

موفق باشید

taranoome
December 6th, 2011, 14:58
فکر کنم سئو کردنم شده خانندگی که هرکی با ننش قهر میکنه خاننده میشه

HADNEZ-ICT
December 21st, 2011, 12:27
سلام
ما در خدمتیم
سئو وردپرس تا 100% تضمینی

m-mehdipoor
December 21st, 2011, 15:05
سلام
ما در خدمتیم
سئو وردپرس تا 100% تضمینی

سلام
می شه چند تا از نمونه کاراتون با درصد 100 رو نشون بدید :)؟
ممنون

sa_sh41
December 21st, 2011, 16:08
در خدمتتون هستیم
خدمات سئو | Soft Gate | ارائه دهنده خدمات تحت وب (http://softgate.ir/seo/)

HADNEZ-ICT
December 29th, 2011, 15:32
سلام
می شه چند تا از نمونه کاراتون با درصد 100 رو نشون بدید :)؟
ممنون

بله
پرتال تفریحی هپی پاتوق (http://www.happypatogh.com)
لینک اثبات : SEO Text Browser (http://www.domaintools.com/seo-browser/?domain=happypatogh.com)

PerDon
December 29th, 2011, 15:37
به نظر من به seomoz.ir بده:77:

کارشون من تایید می کنم:67: