PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Redstation با ایران مشکل دارد؟

info_dlsong
December 3rd, 2011, 17:11
سلام
از عنوان تاپیک مشخص هست همه چیز
ممنون میشم توضیحات رو ارائه بدید
ارادتمند

---
December 3rd, 2011, 17:23
تا جایی که از دوستان شنیدیم میگن ایرانی ها رو خیلی اذیت می کنن بهتره از هویت ایرانی استفاده نکنیم

اما این سوال رو باید از خودشون بپرسید !!!

sa_sh41
December 3rd, 2011, 17:38
بفهمن گیرشون زیاده

info_dlsong
December 3rd, 2011, 17:42
بنده با مشخصات ایرانی ولی با Billing Address خارج از ایران خرید کردم ازشون.
شماره تماس ایران هم بهشون دادم. تماس گرفتن Verify کردم. گفت Country بنده هم گفتم Iran عکس العمل خاصی نشون ندادن !
الان هم اسکن پاسپورت و ویزا کارتی که باهاش پرداخت کردم رو دادم.
پاسپورت ایرانی هست.
امیدوارم مشکلی نداشته باشن.

info_dlsong
December 4th, 2011, 02:00
سلام
دوستان با ایران مشکلی ندارند ظاهرا, ولی کلا رفتار جالبی با کاربر ها ندارند.
Paypal قبول نمیکنند.
مشخصات کامل ویزا کارت شما رو میگیرند و بعد از پرداخت مثلا 0.6 پوند اضافه از حساب برداشت میکنند و از شما میپرسند که از حساب چقدر برداشت شده (برای تایید اولیه ویزا) و شما باید مبلغ دقیق برداشت شده رو بهشون بگید.
متاسفانه صورت حساب ویزا ی بنده پس از سه روز آپدیت میشه و بنده نتونستم پاسخشون رو بدم و سرور سه روز بعد بدردم نمیخوره.
توجه داشته باشید که اسکن کارت بهمراه پاسپورت هم قبلا ارسال شده بود و برای اکثر دیتاسنتر هایی که بنده کار میکنم ارسال این اسناد کافی هست (نام خریدار - پاسپورت ارسال شده و مالک ویزاکارت با هم تطابق دارند).
براشون نوشتم

My visa statement not update immediately And its take about 48~72 hours to update,Please Provide another payment method or trust me and setup the server

پاسخشون یک جوری بود که انگار 100% این پول بنده دز دی هست و به من نمیتونن اعتماد کنن
من هم که از بی اعتمادی دیتاسنتر خسته شده بودم اینطوری جوابشون رو دادم.
Hi,
You don't have trust to your clients
I dont want your services any more even you want to give them free,
If possible refund the money and If dont forget it
Good Bye,
توصیه میکنم شما اگر فکر خرید به سرتون زد حتما همه جوانب رو در نظر بگیرید.
ارادتمند

AlmaHost
December 4th, 2011, 03:46
سلام
موضوع جالب و پرسشی خوب است .....
اکثر همکاران در اطلاع هستند که به مدت دو سال است که آلما هاست با دیتا سنتر Redstations در ارتباط و همکاری است و سرور های فراوانی را در اختیار کاربران قرار داده....
تجربه ای که ما داشتیم و مشتری های ما داشتند به شرح زیر است :
1: پرداخت از طریق ویزا مستر مستقیم از درگاه خود بانک . یعنی از داخل پنل دیتا سنتر به بانک وصل شده و پرداخت انجام میشود پس امکان برداشت اظافه نیست و هم چنین ارسال مدارک دیگر معنی ندارد چون وقتی از درگاه مستقیم بانک پرداخت شود بانک مسئول وریفای است.
2: از بابت paypal هم باید بگم انگلستان یکی از کشور هایی است که به پول سفید یا پاک و پول کثیف توجه میکند و همین طور که همه میدانیم ارز پی پل تا 90% مجهول و اکثرا برای پول شویی استفاده میشود
3: بابت ارتباط با مشتری هم هر ایمیل پشتیبانی کمتر از 15 دقیقه پاسخ داده میشود و برخورد حرفه ای با کاربران و مشتریها دارند و تا به امروز مشکلی نبوده
4: از بابت تحویل سرور همیشه کمتر از 24 ساعت اعمال شده و فقط یک مورد بود که 6 روز طول کشید و آن هم به دلیل مشکلاتی بود که برای هارد در دنیا به وجود آمده بود . که البته دیتا سنتر قبل پرداخت اطلاع داده بود.
شاید علت این سردر گمی و یا حساسیتی که بعضی از دوستان نصبت به Red.... پیدا کردن از باب خدمات عالی و قیمت های عجیب اما واقعی دیتا سنتر مزکور است که ترس یا تعجب بعضی از همکاران را برنگیخته و موجب چنین واکنش هایی میشود.
البته این را بگویم جهت دوستانی که این پست را دنبال میکنند ما به دلیل دسترسی فیزیکی که به دیتا سنتر توسط شعبه لیورپول به مدیریت آقای تاجدینی داریم همه این موارد را از نزدیک لمس کردیم و شاید میتوان اطمینان بیشتری نصبت به این تجارب داشت لذا نیت اشتباه دانستن نظر دوست مان را ندارم اما باید بگوییم کاملا بر عکس حرف های ایشان را تجربه کرده ایم
البته دوستانی که از خدمات Redstation از طریق ما یا مستقیم استفاده کرده اند با اعلام نظر میتوانند تائید کنند این تجربه و حقیقت را....
در صورت هر گونه پرسش و راهنمایی در خدمت هستیم

info_dlsong
December 4th, 2011, 18:13
سلام
موضوع جالب و پرسشی خوب است .....
اکثر همکاران در اطلاع هستند که به مدت دو سال است که آلما هاست با دیتا سنتر Redstations در ارتباط و همکاری است و سرور های فراوانی را در اختیار کاربران قرار داده....
تجربه ای که ما داشتیم و مشتری های ما داشتند به شرح زیر است :
1: پرداخت از طریق ویزا مستر مستقیم از درگاه خود بانک . یعنی از داخل پنل دیتا سنتر به بانک وصل شده و پرداخت انجام میشود پس امکان برداشت اظافه نیست و هم چنین ارسال مدارک دیگر معنی ندارد چون وقتی از درگاه مستقیم بانک پرداخت شود بانک مسئول وریفای است.
2: از بابت paypal هم باید بگم انگلستان یکی از کشور هایی است که به پول سفید یا پاک و پول کثیف توجه میکند و همین طور که همه میدانیم ارز پی پل تا 90% مجهول و اکثرا برای پول شویی استفاده میشود
3: بابت ارتباط با مشتری هم هر ایمیل پشتیبانی کمتر از 15 دقیقه پاسخ داده میشود و برخورد حرفه ای با کاربران و مشتریها دارند و تا به امروز مشکلی نبوده
4: از بابت تحویل سرور همیشه کمتر از 24 ساعت اعمال شده و فقط یک مورد بود که 6 روز طول کشید و آن هم به دلیل مشکلاتی بود که برای هارد در دنیا به وجود آمده بود . که البته دیتا سنتر قبل پرداخت اطلاع داده بود.
شاید علت این سردر گمی و یا حساسیتی که بعضی از دوستان نصبت به Red.... پیدا کردن از باب خدمات عالی و قیمت های عجیب اما واقعی دیتا سنتر مزکور است که ترس یا تعجب بعضی از همکاران را برنگیخته و موجب چنین واکنش هایی میشود.
البته این را بگویم جهت دوستانی که این پست را دنبال میکنند ما به دلیل دسترسی فیزیکی که به دیتا سنتر توسط شعبه لیورپول به مدیریت آقای تاجدینی داریم همه این موارد را از نزدیک لمس کردیم و شاید میتوان اطمینان بیشتری نصبت به این تجارب داشت لذا نیت اشتباه دانستن نظر دوست مان را ندارم اما باید بگوییم کاملا بر عکس حرف های ایشان را تجربه کرده ایم
البته دوستانی که از خدمات Redstation از طریق ما یا مستقیم استفاده کرده اند با اعلام نظر میتوانند تائید کنند این تجربه و حقیقت را....
در صورت هر گونه پرسش و راهنمایی در خدمت هستیم
با این جمله میخواستید حرف های من رو رد کنید؟
میتونم تیکت های دیتاسنتر رو در صورت درخواست قرار بدم تا خود شما ببینید که دیتاسنتر چه رفتاری با ما داشت.
من تا به حال از ده ها دیتاسنتر خرید داشتم و هیچکدام اینقدر به کاربر بی اعتماد نبودند.
موفق باشید

AlmaHost
December 4th, 2011, 19:28
با این جمله میخواستید حرف های من رو رد کنید؟
میتونم تیکت های دیتاسنتر رو در صورت درخواست قرار بدم تا خود شما ببینید که دیتاسنتر چه رفتاری با ما داشت.
من تا به حال از ده ها دیتاسنتر خرید داشتم و هیچکدام اینقدر به کاربر بی اعتماد نبودند.
موفق باشید

باسلام
دلیلی بر تایید یا رَد حرفهای شما نمیبینم!
چیزی که ما تجربه کردیم رو گفتیم و وقتی بانک(HSBC) پروسه Verification را انجام میدهد و پیغام موفقیت آمیز بودن تراکنش را میدهد یعنی تمام!
در مورد رفتاری که دیتاسنتر باشما داشتند باید عرض کنم که حتما شما رفتار یا سخنی رو گفتید که با شما چنین رفتار کردند(بازهم باید بگوییم باتعجب چون ما همه جوره این دیتاسنتر را تست کردیم!!) !
و کافی بود جمله بنده را تا آخر مطالعه میفرمودید!

لذا نیت اشتباه دانستن نظر دوست مان را ندارم

به هرحال اگر کمکی از دست ما برمی آید از انجام دریغ نمیکنیم.
موفق باشید