PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب همزمان اینترنت سکیوریتی با آنتی ویروس؟؟؟؟؟؟

AriyaDownload
December 3rd, 2011, 12:25
سلام دوستان
من از اینترنت سکیوریتی Kaspersky استفاده می کنم
هر چی تو اینترنت گشتم Kaspersky نسخه total نداره که هم اینترنت سکیوریتی باشه و هم آنتی ویروس!
حالا می خواستم بدونم آیا امکان نصب اینترنت سکیوریتی + آنتی ویروس Kaspersky به طور همزمان رویه یک ویندوز هست یا نه؟
چون امکان نصب تنها یک آنتی ویروس رویه سیستم هست این سوال رو می پرسم
آبا می شه یک آنتی ویروس رو در کنار یک اینترنت سکیوریتی رویه سیستم داشت یا نه؟
ممنون می شم پاسخم رو بدین

alef1
December 3rd, 2011, 12:30
با سلام
فکر نمیکنم مشکلی باشه خصوصا که مال یک شرکت هستند و نباید کانفلیکت و تداخلی باشه

plastic
December 3rd, 2011, 13:55
سلام چرا نسخه total نیست هست!
اینجا
تاپیک جامع ابزارهای امنیتی Kaspersky (http://www.mypersianweb.com/forums/showthread.php/31-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C-Kaspersky)

faratools
December 3rd, 2011, 15:18
اریا دانلود عزیز !
نیازی به این کار نیست
نسخه اینترنت سکیوریتی ، نسخه کاملی هست و نیازی نیست که آنتی ویروس هم نصب کنید .
کار اون رو هم انجام میده . فقط استراتژی تبلیغاتی برای فروش هست که تبدیل شده به 2 3 نسخه مختلف

nimo0ol
December 3rd, 2011, 15:23
اریا دانلود عزیز !
نیازی به این کار نیست
کار اون رو هم انجام میده . فقط استراتژی تبلیغاتی برای فروش هست که تبدیل شده به 2 3 نسخه مختلف

دقیقا حق با این دوستمون هست.
من 3 ساله که کاربرشون هستم و اورجینال استفاده میکنم، هیچوقت اتفاق نیوفتاده که بخاطر ویروس یا هر مخرب دیگه ای ، کامپیوترم بهم بریزه.

faratools
December 3rd, 2011, 15:26
دقیقا حق با این دوستمون هست.
من 3 ساله که کاربرشون هستم و اورجینال استفاده میکنم، هیچوقت اتفاق نیوفتاده که بخاطر ویروس یا هر مخرب دیگه ای ، کامپیوترم بهم بریزه.

زمانی که کسپر اسکای اومد ، اول انتی ویروس داد بازار . بعد دید بقیه شرکت ها دارن اینترنت سکیوریتی میزنن ، اومد تحقیق کرد که این کارایی که انتی ویروسش میکنه ، اینترنت سکیوریتی بقیه انجام میدن . اومد یه سری امکانات اضافه کرد و سر کل کل با بقیه شرکت ها داد بیرون !

AriyaDownload
December 3rd, 2011, 15:46
اریا دانلود عزیز !
نیازی به این کار نیست

چه جالب
من این نکته رو نمی دونستم (البته اگه واقعی باشه این مورد)
ولی آخه من هر چی گشتم چیزی تویه توضیحات نرم افزار از طرف شرکت ننوشته بود که این انتی ویروس هم هست
فکر نکنم یک شرکت به این بزرگی و معتبری (با اون عظمت سرمایه) به خاطر یکم فروش بیشتر بخواد این کار رو بکنه
ممنون میشم اگه این مطلب رو جایی خوندید لینکش رو بدین

پ.ن: من یه مطلب تو یه سایت چند وقت پیش خوندم که شرکت کاسپر، ثروتمندترین شرکت امنیتی هست :d

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

سلام چرا نسخه total نیست هست!
اینجا
تاپیک جامع ابزارهای امنیتی Kaspersky (http://www.mypersianweb.com/forums/showthread.php/31-تاپیک-جامع-ابزارهای-امنیتی-Kaspersky)

من نسخه توتال رو ندیدم؟؟؟

nimo0ol
December 3rd, 2011, 15:46
چه جالب
من این نکته رو نمی دونستم (البته اگه واقعی باشه این مورد)
ولی آخه من هر چی گشتم چیزی تویه توضیحات نرم افزار از طرف شرکت ننوشته بود که این انتی ویروس هم هست
فکر نکنم یک شرکت به این بزرگی و معتبری (با اون عظمت سرمایه) به خاطر یکم فروش بیشتر بخواد این کار رو بکنه
ممنون میشم اگه این مطلب رو جایی خوندید لینکش رو بدین

پ.ن: من یه مطلب تو یه سایت چند وقت پیش خوندم که شرکت کاسپر، ثروتمندترین شرکت امنیتی هست :d

خیلی مسایل رو همه جا نمی نویسند.
تجربه تجربه تجربه
فقط همین.

من به شخصه وقتی خواستم ازش استفاده کنم ، ابتدا از نسخه تریال استفاده کردم. و چون تجربه ی خوبی بود خریدمش و هیچوقت هم از خریدم پشیمان نشدم.

AriyaDownload
December 3rd, 2011, 16:24
خیلی مسایل رو همه جا نمی نویسند.
تجربه تجربه تجربه
فقط همین.

من به شخصه وقتی خواستم ازش استفاده کنم ، ابتدا از نسخه تریال استفاده کردم. و چون تجربه ی خوبی بود خریدمش و هیچوقت هم از خریدم پشیمان نشدم.

بله حرف شما درسته
ولی این مسئله ای نیست که بخواد شرکت کاسپر پنهان کنه
چون شرکت هایه دیگه دارن نسخه total رو می زنن و می فروشن
اگه می خواست این کار رو بکنه همون اینترنت سکیوریتی رو می داد بیرون و می گفت نسخه توتال هست
این کار رو نکرده و احتمالا علتی داره
ولی من جایی ندیدم که نوشته باشه اینترنت سکیوریتی کاسپر، نسخه توتال هست و انتی ویروس رو هم شاملش می شه
حتی رویه پکیج نرم افزار رو هم نزده

nimo0ol
December 3rd, 2011, 16:31
بله حرف شما درسته
ولی این مسئله ای نیست که بخواد شرکت کاسپر پنهان کنه
چون شرکت هایه دیگه دارن نسخه total رو می زنن و می فروشن
اگه می خواست این کار رو بکنه همون اینترنت سکیوریتی رو می داد بیرون و می گفت نسخه توتال هست
این کار رو نکرده و احتمالا علتی داره
ولی من جایی ندیدم که نوشته باشه اینترنت سکیوریتی کاسپر، نسخه توتال هست و انتی ویروس رو هم شاملش می شه
حتی رویه پکیج نرم افزار رو هم نزده

تو سایتش مقایسه کرده خودش. اگر یه نگاهی به مقایسه اش بندازی بدک نیست.

faratools
December 3rd, 2011, 16:34
مگه اینترنت سکیوریتی فایل های سیستمت رو چک نمیکنه یه سره ؟
در کنارش اسپم و . . . رو هم داره

AriyaDownload
December 3rd, 2011, 16:44
مگه اینترنت سکیوریتی فایل های سیستمت رو چک نمیکنه یه سره ؟
در کنارش اسپم و . . . رو هم داره
چرا چک می کنه :d
بایدم چک کنه منظورم از نظر دیتابیس هاشون هست
احتمالش هست نسخه اینترنت سکیوریتی دامنه خیلی کمی از ویروس هایه کامپیوتری رو در بر می گیره

faratools
December 3rd, 2011, 17:05
چرا چک می کنه :d
بایدم چک کنه منظورم از نظر دیتابیس هاشون هست
احتمالش هست نسخه اینترنت سکیوریتی دامنه خیلی کمی از ویروس هایه کامپیوتری رو در بر می گیره

نخیر !
وقتی آپدیت میشه ویروس ساینیچرشون شبیه به هم هست ، شما جوش اینطور چیزا رو نزن :دی

sa_sh41
December 3rd, 2011, 17:40
نسخه total داره
میتونی اینجا ببینی
antivirus.shoploger.com

AriyaDownload
December 3rd, 2011, 19:12
نخیر !
وقتی آپدیت میشه ویروس ساینیچرشون شبیه به هم هست ، شما جوش اینطور چیزا رو نزن :دی

بلاخره یافتم ! :d
این رو تو سایت خوده کاسپر نوشته
اینجا رو نگاه کنید
Compare Products (http://www.kaspersky.com/compare)

دوستان درست گفتن نسخه اینترنت سکیوریتی، آنتی ویروس هم هست
از لطف همه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردن صمیمانه تشکر می کنم