PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تصویری افزایش فضای پارتیشن tmp

Arte
December 2nd, 2011, 12:45
سلام
در این آموزش تصویری چگونگی ارتقای پارتیشن tmp از حالت Default به 5 گیگ را خواهید دید .
کامنت های این آموزش در یک فایل txt جهت سهولت در انجام این کار قرار گرفته است .

okey
December 2nd, 2011, 17:22
سلام .
آقا میشه بگین دقیقا این پوشه tmp با افزایش حجمش سرور چی میشه ؟

pardishosting
December 2nd, 2011, 18:36
سلام
در این آموزش تصویری چگونگی ارتقای پارتیشن tmp از حالت Default به 5 گیگ را خواهید دید .
کامنت های این آموزش در یک فایل txt جهت سهولت در انجام این کار قرار گرفته است .

شما که زحمت کشیدید بهتر بود یه کم با حوصله تر و توضیحات فارسی کار رو انجام می دادید. البته برای خودم نمی گم .

---------- Post added at 06:36 PM ---------- Previous post was at 06:35 PM ----------

سلام .
آقا میشه بگین دقیقا این پوشه tmp با افزایش حجمش سرور چی میشه ؟
این پوشه فایل های موقت هست و فایل های موقت وب سرور و دیتابیس و ... به صورت پیش فرض اینجا ذخیره می شند.
اگه پر بشه و خالی نشه در عملکرد دیتابیس و وب سرور ایجاد اشکال می کنه . مثلا کوئری ها فراخوانی نمی شند و ...

Arte
December 4th, 2011, 10:40
شما که زحمت کشیدید بهتر بود یه کم با حوصله تر و توضیحات فارسی کار رو انجام می دادید.

درسته حتما , ایشالا دفعه بعد .

koorosh_kabir
March 29th, 2015, 22:24
من طبق اموزش شما جلو رفتم ولی بعد از ریست کردن سرور فضای تمپ به 1 گیگ مجدد بر می گرده

mhiizadi
March 30th, 2015, 01:09
من طبق اموزش شما جلو رفتم ولی بعد از ریست کردن سرور فضای تمپ به 1 گیگ مجدد بر می گرده

فایل کانفیگ پارتیشن های سرور رو باز کنید و تنظیمات رو هم ذخیره کنید توش.

saba71
June 25th, 2015, 15:45
اقا ممنون مطلب مفیدی بود