PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره راه انداری یک سایت

adeljan1262
December 2nd, 2011, 11:18
با سلام
من به فکر راه اندازی سایتی افتاده ام اما هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم از دوستان اگه کسی میتونه لطف کنه راهنماییم کنه

اول میخوام بدونم چند مدل سایت وجود داره آخه شنیده ام انجمن هست vBulletin هست phpnuke هست میخوام بدونم مزیتهاشون و معایبشون چیه

دوم هم در مورد هاست هست میخوام بدونم چقدر هاست لازم دارم اینجا هم یکی بهم گفت اولش 2 گیگ بگیر بعد بیشترش کن اما دوستی دارم بهم گفت با 200 مگ میتونه راحت سایت راه بندازی بهش گفتم آخه یک نرم افزار آپلود کنی خودش 200 مگ میشه اما بهم گفت اطلاعات داخل دیتابیس ذخبره میشه و ربطی به هاست نداره و خودم سرور دارم
حالا از دوستان تقاضا دارم یک توضیح کلی برام بدن تا یاد بگیرم منظورشون چی بوده
با تشکر

salar74_a
December 2nd, 2011, 12:22
سلام
من به شما ویبولتین رو پشنهاد میکنم
قالب های زیبا و فراوان- هک های متنوع و...
در مورد هاست هم میتونید با همون 200 مگابایت شروع کنی بعد ارتقا بدی
اگه اطلاعات زیادی در مورد ساخت انجمن ویبولتین نداری
میتوانید به آفر زیر در لینک پایین مراجعه کنید
ایــــنجـــا (http://www.generalha.ir/t17172/)

abdollah.esmati
December 2nd, 2011, 12:34
mybb از همه بهتره
تجربه شخصیم هست

MihanTech
December 2nd, 2011, 13:00
اگه تازه کار هستید از mybb استفاده کنید !

sa_sh41
December 2nd, 2011, 13:07
به نظرمنم mybb خوبه
فوقش بعد یه مدت که راه افتادی تغییرمسیر میدی

Ramin
December 2nd, 2011, 13:07
اگر قصد راه اندازی دارید بهتر هست از یک انجمن ساز رایگان استفاده کنید.و اگر قصد استفاده از Vb دارید لایسنس تهیه کنید. در اسکریپت های رایگان همانطور که دوستان فرمودندmybb و phpbb پیشنهاد می شود.

شما در استارت تاپیک Vb را با nuke مقایسه کرده اید. جهت اطلاع : phpnuke یک سی ام اس هستش.یعنی با نصب این سی ام اس شما دارای یک سایت کامل (پورتال+فروم و ...) هستید.اما vb و phpbb و mybb تنها انجمن ساز هستند.یعنی شما فقط فروم دارید.:54:

Hoomanf
December 2nd, 2011, 13:23
اگه میخواید vB استفاده کنید VBIran.ir رو پیشنهاد میکنم :67:

aminreza
December 2nd, 2011, 13:32
دوست عزیز اگر با هزینه ی لایسنس VB مشکل ندارید اکیدا VB رو توصیه میکنم !
MyBB هم سیستم خوبیه اما هرازگاهی مشکلاتی در اون بوجود میاد که شمارو کلافه میکنه ! ( طبق تجربه ی شخصیم میگم )
phpnuke هم ک همونجوری دوستان فرمودن CMS هست.
موفق باشید

plastic
December 2nd, 2011, 13:44
وی بولیتین قابلیت گسترش و توسعه ی بیشتر و جامع تری نسبت به مای بی بی داره.
انجمن هایی که با مای بی بی راه اندازی میشن کم نیستن حتی انجمن های بزرگی میتونید ببینید که از مای بی بی استفاده میکنند

اگر زیاد به مواردی مثل امکانات جانبی و تزئینات جزئی اهمیت نمیدید از مای بی بی که سریع تر و سبکتر هست استفاده کنید.
(رایگان هم هست)
اگر دنبال هک (افزونه - امکانات جانبی) به صورت جزئی و تکمیل هستید از ویبولتین استفاده کنید. این سیستم لایسنز داره اما خیلی ها از نسخه های کرک (نال) شده اش استفاده میکنند و مشکلی هم نداره (فقط از پشتیبانی سازنده برخوردار نیستید - vbiran.ir)
براتون میتونم نصب و راه اندازی بکنم. (خصوصی بدید)

soheyl_ir89
December 2nd, 2011, 15:48
دوست عزیز
انجمن ساز XenForo رو هم نگاهی بنداز
به نظرم جالب و خاصه
پشتیبانی زنفورو پـشـتـیـبـانـی فـارسـی زنـفـورو (http://www.xenfa.com/)
پشتیباناش هم همیشه هستن و خوب جواب می دن.
و روز به روز امکانات جدیدش رو اضافه می کنن.
موفق باشید

peymankazemi
December 2nd, 2011, 17:21
با سلام
من به فکر راه اندازی سایتی افتاده ام اما هیچ اطلاعاتی در این مورد ندارم از دوستان اگه کسی میتونه لطف کنه راهنماییم کنه

اول میخوام بدونم چند مدل سایت وجود داره آخه شنیده ام انجمن هست vBulletin هست phpnuke هست میخوام بدونم مزیتهاشون و معایبشون چیه

دوم هم در مورد هاست هست میخوام بدونم چقدر هاست لازم دارم اینجا هم یکی بهم گفت اولش 2 گیگ بگیر بعد بیشترش کن اما دوستی دارم بهم گفت با 200 مگ میتونه راحت سایت راه بندازی بهش گفتم آخه یک نرم افزار آپلود کنی خودش 200 مگ میشه اما بهم گفت اطلاعات داخل دیتابیس ذخبره میشه و ربطی به هاست نداره و خودم سرور دارم
حالا از دوستان تقاضا دارم یک توضیح کلی برام بدن تا یاد بگیرم منظورشون چی بوده
با تشکر

با سلام شما میخوای وبسایت راه اندازی کنی یا انجمن ؟!
دوستانی که اینجا نظر دادن همه انجمن ساز پیشنهاد دادن ! mybb و vBulletin انجمن ساز هست و یک تالار گفتمان مثل همین وب هاستینگ تالک می تونی ایجاد کنی
که البته اگه می خوای پولی باشه vBulletin خوبه ولی اگه می خوای رایگان باشه mybb می تونی استفاده کنی.
و برای داشتم یک سایت کامل هم می تونی از wordpress یا phpnuke استفاده کنی که هر دو رایگان هستند.
phpnuke برای آمار های بسیار بالا خوب جواب می ده ولی دارای سئو ضعیفی هست و با گوگل ایندکس نمی شه!
wordpress دارای سئو بالایی هست و گوگل زودتر ایندکس میکنه ولی در آمار های بالا افزونه ها و ایراداتی داره که مشکل ایجاد میکنن و مصرف رو می برن بالا
من با هر دو کار کردم ولی در کل من wordpress را پیشنهاد میدم .

abdollah.esmati
December 2nd, 2011, 17:23
فروم : mybb
سایت: joomla

shivahost
December 3rd, 2011, 03:47
می توانید با جوملا فروم هم داشته باشید...

elyas.as
December 3rd, 2011, 10:55
سایت: وردپرس
انجمن: mybb

البته به نظر من هرکاری از پایه یاد بگیری بهتره
با html css‌ چقدر آشنایی داری؟