PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول اتو ساسپند و انساسپند جهت esx/esxi

MagicVps.Com
December 2nd, 2011, 08:31
با سلام
لطفا دوستانی که ماژول اتو ساسپند و انساسپند جهت esx/esxi را چه نمونه خارجی چه نمونه ایرانی جهت فروش دارند یا جایی میشناسند سایت و یا هرچیزی ممنون مبشم معرفی کنند

zcj
December 2nd, 2011, 09:22
http://www.webhostingtalk.ir/f66/30562/

MagicVps.Com
December 2nd, 2011, 09:38
http://www.webhostingtalk.ir/f66/30562/

خودندین من چی نوشتم دوست عزیز این امکاناتی که خواستم کجاش این ماژول داره این بصورت دستی خاموش و روشن میتونی کنی من گفتم اتو (درخواست ماژول اتو ساسپند و انساسپند جهت esx/esxi ) وگرنه ا ز قابلیتهای خود این مجازی ساز که امکانات کامتری داره استافده میکنم با قابلیت کنسول و مشاهده گرافهاو... که نیازی به لایسنس اون ماژول هم نداره
دنبال اتو ساپسند هستم که فاکتور که سررسید بشه در صورت عدم دریافت تایید پرداخت شارج خودش ساپند کنه

موفق باشی

b3hnam
December 6th, 2011, 00:52
سلام
از ماژول whmcs_esx میتونید استفاده کنید از سایت اصلی ورژن تریال را میتونید دانلود کنید اگر خواستید لایسنس با مدت بالا بهتون میتونم بدم
whmcsesxaddon.com/en/index.php

PersianD3sign @Gmail.Com

MagicVps.Com
December 6th, 2011, 01:12
فکرنمیکنم این یکی هم این حالت اتو داشته باشه که در صورت عدم پرداخت مستقما خودش ساسپند کنه کنه این هم تغیریا یه چیزی شبیه مال هاست وارزهست که نوشتن

rn4j1m1
December 6th, 2011, 03:18
فکرنمیکنم این یکی هم این حالت اتو داشته باشه که در صورت عدم پرداخت مستقما خودش ساسپند کنه کنه این هم تغیریا یه چیزی شبیه مال هاست وارزهست که نوشتن

WHMCS Esx Addon Module Features, Whmcs vmware Esx addon, WHMCS Esx module, whmncs Esx addon module features (http://whmcsesxaddon.com/en/features.html)
اینجوری که من فهمیدم درواقع میتونه !

Suspend Process!
You can manage SUSPEND and other physical processes over WHMCS ESX Module which includes Suspend processes for your clients' products. As we said, take your time yourself and earn more money in short time! Don't worry, we considered everthing, administration buttons on your client's product details page will be disabled! In this way, you will suspend your client's server with product, too!

the_coder
December 6th, 2011, 10:19
سلام
اگر چند نفر باشن که بهش نیاز داشته باشن می نویسمش

MagicVps.Com
December 6th, 2011, 12:55
اینکه نیاز بهش هست 100% همه بهش نیاز دارن کل همکارن ویپیاس دارن میفورشند و این امکان نیاز دارند بجای اینکه ره ساعت بخوان فاکتورها را چک کنند و فاکتورهای عقلب افتاده را بصورت دستی خاموش کنند
اتوماتیم سررسدی که شد در صورت عدم تاید پرداخت شارج خودش اتوماتیک ساپند میکنه تغریبا این امکانی هست که هر کسی که توی کار سرور هست بهش نیاز داره شما متونیدبنویسید و بفورشید

rn4j1m1
December 6th, 2011, 13:18
اینکه نیاز بهش هست 100% همه بهش نیاز دارن کل همکارن ویپیاس دارن میفورشند و این امکان نیاز دارند بجای اینکه ره ساعت بخوان فاکتورها را چک کنند و فاکتورهای عقلب افتاده را بصورت دستی خاموش کنند
اتوماتیم سررسدی که شد در صورت عدم تاید پرداخت شارج خودش اتوماتیک ساپند میکنه تغریبا این امکانی هست که هر کسی که توی کار سرور هست بهش نیاز داره شما متونیدبنویسید و بفورشید

نمیدونم امین عزیز به چه شکلی میخاد منتشرش کنه اما قیمت لایسنس لاف تایم اون ماژول معرفی شده 99 لیر ترکیه هست و هر لیر هم حدود 750 ت فکر کنم هست

the_coder
December 6th, 2011, 13:20
نمیدونم امین عزیز به چه شکلی میخاد منتشرش کنه اما قیمت لایسنس لاف تایم اون ماژول معرفی شده 99 لیر ترکیه هست و هر لیر هم حدود 750 ت فکر کنم هست
در اولین فرصت ممکن مینویسمش و قرارش میدم
* اگر رحمان اجازه بده قسمت (Reset و power off ) هم قرار میدم (اما چوت قبلا در این فروم رحمان منتشر کرده بدون اجازه اون این قسمت ها رو قرار نمیدم)

HyperServer
December 6th, 2011, 13:37

$59.40 قیمت دلاری ماژول هست

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

با سلام
لطفا دوستانی که ماژول اتو ساسپند و انساسپند جهت esx/esxi را چه نمونه خارجی چه نمونه ایرانی جهت فروش دارند یا جایی میشناسند سایت و یا هرچیزی ممنون مبشم معرفی کنند

خودندین من چی نوشتم دوست عزیز این امکاناتی که خواستم کجاش این ماژول داره این بصورت دستی خاموش و روشن میتونی کنی من گفتم اتو (درخواست ماژول اتو ساسپند و انساسپند جهت esx/esxi ) وگرنه ا ز قابلیتهای خود این مجازی ساز که امکانات کامتری داره استافده میکنم با قابلیت کنسول و مشاهده گرافهاو... که نیازی به لایسنس اون ماژول هم نداره
دنبال اتو ساپسند هستم که فاکتور که سررسید بشه در صورت عدم دریافت تایید پرداخت شارج خودش ساپند کنه

موفق باشی

آقا این برای خرید میره توی سایت ترکی :دی...
من بالاخره register کردم و دارم payment رو انجام میدم....البته اگر اینترنت بزاره !

اینم هست که طرف گم و گور شده

WHMCS Module Documentation :: PAGEthis Web Hosting & Design (http://support.pagethis.com/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=15)

MagicVps.Com
December 6th, 2011, 14:26
در اولین فرصت ممکن مینویسمش و قرارش میدم
* اگر رحمان اجازه بده قسمت (Reset و power off ) هم قرار میدم (اما چوت قبلا در این فروم رحمان منتشر کرده بدون اجازه اون این قسمت ها رو قرار نمیدم)

در کل باید یه چیز کامل باشه احیانا که نمیخواهی فقط این قسمت ساپند و ان ساپند داشته باشه در کل هرکی میخواد بنویسه میشه این چیزی که رحمان نوشته یا اینی که این شخص ترک نوشته + این امکانانی که گفتم و کسی بتونه امکان کنسول و ریبلید هم اضافه که که دیگه شاهکار کرده در ضمن کانلترین پنل خود مجازی ساز داره قضیه ساسند و ان سالپند ربطی به whmcs پنل خود مجازی ساز نداره وگرنه اونهم ساپورت میشد توی خود پنل مجازی ساز

کلیه این امکاناتی که ماژولهای موجود دارند النا همشون و کاملتر داخل خود پنل مجازی ساز موجود هست
موفق باشید

TukaNet
December 6th, 2011, 14:30
اگر هنوز پرداخت نکردی ادامه نده :دی

این ماژول رو ما حدود 6 ماهی هست که داریم استفاده میکنیم

اولا که ساپورت فقط به زبانی ترکی هست ( مشکلی برای من نبود )

دوما که اتو ساسپند رو درست انجام نمیده یا بهتره بگیم اصلا انجام نمیده !

php.source
December 6th, 2011, 14:45
ماژوال رو براتون به صورت اوپن سورس مینویسم :دی
هزینه 100,000 تومان
البته قابلیتش اینه که اتو ساسپند کنه و آن ساسپند

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

برای whmcs میخواید دیگه یا چیز دیگه؟

HyperServer
December 6th, 2011, 14:54
اگر هنوز پرداخت نکردی ادامه نده :دی

این ماژول رو ما حدود 6 ماهی هست که داریم استفاده میکنیم

اولا که ساپورت فقط به زبانی ترکی هست ( مشکلی برای من نبود )

دوما که اتو ساسپند رو درست انجام نمیده یا بهتره بگیم اصلا انجام نمیده !

:((:109::63:

خوب چی کار کنیم بابک جان ؟

کسیس از ادمین pagethis اطلاعاتی داره ؟

Warez-Host.IR
December 6th, 2011, 17:41
سلام
در پیغام خصوصی اگر اشتباه نکنم یکی جناب سلیمانی بود و یکی دیگه هم یکی از همکاران که برای همین مورد به من پیام دادن
همونجا اعلام کردن که در ماژول ما باید دستی ساسپند کنند اما
یک نسخه 25 روز دیگه برای کاربران ارائه میکنیم که این مورد را رفع خواهیم کرد
تنها چیزی که در این نسخه مونده همون درخواست همیشگی کاربران برای مشاهده پهنای باند مصرفی هست
در ESX , ESXI پهنای باند مصرفی به صورت محدود محاسبه میشه که داریم تغییراتی ایجاد میکنیم تا بتونیم پهنای باند مصرفی یک ماهه را در پنل کاربری و ادمین قابل نمایش کنیم
همچنین در نسخه جدید قرار هست نیاز اصلی ماژول که Net_SSH2 هست را کلاً حذف کنیم و با یک ساختار جدید به کاربران ارائه کنیم
دلیل اصلی تغییر کلی این هست که عده ای از خریداران که می دونم چه کسانی هستن , ماژول را به دیگران ارائه کردند و ما نیز به همین دلیل سیستم لایسنس و کد نویسی را کلاً تغییر دادیم
در نسخه جدید 90% دیگر نیاز به استفاده از SSH2 نیست
اگر مشکلی ایجاد نشود بین 10 تا 13 دی ماه , همان حدود 25 روز دیگر نسخه جدید را برای کاربران ارسال خواهیم کرد

موفق باشید

iNicz.Com
December 7th, 2011, 11:16
ماژولی که از رحمان گرفتم. با تغییراتی که دادیم . به راحتی ساسپند میکنه ولی ان ساسپنددستی هستش.ولی خداییش مازول کار رو ما رو خیلی راخت کرده . البته مشکل ساسپند نکردن رو به رحمان هم گفتم که انشا الله در نسخه جدید برای دوستان دیگه هم برطرف میکنند.

MagicVps.Com
December 7th, 2011, 11:48
تنها چیزی که در این نسخه مونده همون درخواست همیشگی کاربران برای مشاهده پهنای باند مصرفی هست

یه چیز مهم دیگه هم هست که این مازول بدون اون تغریبا معنای نداره داشتن کنسول هست . ببا بودن کنسول مشتری بدون نیاز به قسمت ساپورت حداقل مشکلات و یا مواردی که خودش گند زده میتونه بره وصل بشه و به حالت قبل برگردونه و یا مشکلات دیگر را رفع کنه که منتظر بخش ساپورت نباشه
و یا اینکه شاید بخواد خودش نصب و کانفیگ مورد نظرش انجام بدهد که با دتسرسی داشتن به کنسول فقط این مورد امکانش هست
در کل ساپپند و اتو ساپند + کنسول + مشاهده پهنای باند این موادر اوکی کنید میتوندی توی بازار جهان کلی فروش داشته باشید ی حتی خیلی بیشتر از بازار ایران
موفق باشید

Warez-Host.IR
December 7th, 2011, 12:16
یه چیز مهم دیگه هم هست که این مازول بدون اون تغریبا معنای نداره داشتن کنسول هست . ببا بودن کنسول مشتری بدون نیاز به قسمت ساپورت حداقل مشکلات و یا مواردی که خودش گند زده میتونه بره وصل بشه و به حالت قبل برگردونه و یا مشکلات دیگر را رفع کنه که منتظر بخش ساپورت نباشه
و یا اینکه شاید بخواد خودش نصب و کانفیگ مورد نظرش انجام بدهد که با دتسرسی داشتن به کنسول فقط این مورد امکانش هست
در کل ساپپند و اتو ساپند + کنسول + مشاهده پهنای باند این موادر اوکی کنید میتوندی توی بازار جهان کلی فروش داشته باشید ی حتی خیلی بیشتر از بازار ایران
موفق باشید

سلام
کنسول را در نسخه اول روی سایت خودمون به صورت تست اجرا کردیم
یعنی در پنل کاربری , کاربر در یک کادر با اندازه مشخص قادر به مشاهده سرور مجازی و ... بود
اما به دلیل مشکلاتی که داشت این مورد را گذاشتیم برای به روز رسانی های بعدی
و در حال حاضر بیشتر روی پهنای باند مصرفی در سرورهای مجازی کار میکنیم
البته در حال آماده سازی یک سری ایزو کانفیگ شده هم هستیم تا کاربر بتونه خودش OsReload کنه
آماده سازی خودکار سرورمجازی کار سختی نیست مشکل در نصب سیستم عامل ها هست که برای ویندوز و لینوکس باید یک سری ایزور آماده کنیم تا بعد از مانت کردن تمام مراحل خودکار انجام شود
ما بیشتر از یک ماژول ریست و ... به این ماژول داریم نگاه میکنیم , اما باید طوری برنامه ریزی کنیم که هر مورد را در بازه زمانی مشخص ارائه کنیم
اگر بخوایم همه را یک باره ارائه کنیم 100% هر بخش با مشکلاتی زیادی روبرو خواهد شد
ما هر 30 تا 45 روز یک بار به روز رسانی میکنیم که در این به روز رسانی ها یا مشکل کدنویسی ها رفع می شود یا ایده های جدید را پیاده سازی میکنیم
این را هم بگم که همونطوری که روز اول قیمت ماژول بود 60 هزار تومان و خیلی ها ترس از خرید داشتند امروز با اضافه شدن امکانات جدید قیمت به 85 هزار تومان رسیده
الان به نفع کسانی هست که قدیم خرید کردند با قیمت پایین تر و تا یک سال به روز رسانی ها را رایگان دریافت می کنند

موفق باشید

MagicVps.Com
December 7th, 2011, 14:40
این را هم بگم که همونطوری که روز اول قیمت ماژول بود 60 هزار تومان و خیلی ها ترس از خرید داشتند امروز با اضافه شدن امکانات جدید قیمت به 85 هزار تومان رسیده
الان به نفع کسانی هست که قدیم خرید کردند با قیمت پایین تر و تا یک سال به روز رسانی ها را رایگان دریافت می کنن

یک پیشنهاد بازهم در راستی بالابردن کیفیت کار و موارد دیگر همچینین اطمینان یوز ربه خرید
پیشنهاد میشود به روز رسانی را لایف تایم کینید یعنی تا زمانی که شما دارید بهروز رسانی میکنید کسانی که خرید کردن خیالشون راحت باشه که همیشه ساپورت به روز رسانی میشند به حرحال سرمایه این کارهم همون یوزرهای هستند که روز اول خرید کردن و شما را ساپورت کردن و شما هم بواسطه این ساپورت دراید وقت میزارید و پروزه را تکیمل تر میکنید که باز با خردهای جدیتر این قضیه ادامه خواهد داشت بجای لایف تایم حداقل میتونید زمان 2 یا 3 ساله بجای 1 سال درنظر بگرید البته یک پیشنهاد بود فقط

Warez-Host.IR
December 7th, 2011, 15:48
یک پیشنهاد بازهم در راستی بالابردن کیفیت کار و موارد دیگر همچینین اطمینان یوز ربه خرید
پیشنهاد میشود به روز رسانی را لایف تایم کینید یعنی تا زمانی که شما دارید بهروز رسانی میکنید کسانی که خرید کردن خیالشون راحت باشه که همیشه ساپورت به روز رسانی میشند به حرحال سرمایه این کارهم همون یوزرهای هستند که روز اول خرید کردن و شما را ساپورت کردن و شما هم بواسطه این ساپورت دراید وقت میزارید و پروزه را تکیمل تر میکنید که باز با خردهای جدیتر این قضیه ادامه خواهد داشت بجای لایف تایم حداقل میتونید زمان 2 یا 3 ساله بجای 1 سال درنظر بگرید البته یک پیشنهاد بود فقط

سلام
ابراهیم جان (( اگر اشتباه نگفته باشم ))
این اشتباهی هست که خیلی ها دارن
ما گفتیم تا یک سال بروز رسانی ها را رایگان برای خریداران ارائه میکنیم
دقت کنید
مثلاً شما ماژول را از ما خرید میکنید
یک سال شما تمام میشه
اگر اقدام به تمدید کردید که خود ما یک سال دیگه با قیمت های جدید به روز رسانی ها را تقدیم میکنیم
اما اگر تمدید نکردید چی ؟؟
ماژول برای شما غیرفعال نمیشه و کد لایسنس را طوری برنامه ریزی کردیم که باطل نشه اما هیچ گونه به روز رسانی برای شما ارسال نخواهد شد و شما تا زمانی که از ماژول استفاده کنید با همان نسخه قدیم , حق استفاده دارید
پس به تعریفی دیگر شما یک بار هزینه را پرداخت میکنید برای مادام العمر , اما بعد از یک سال هیچ بروزرسانی در صورت عدم تمدید نخواهید داشت و باید با نسخه های قدیم و با امکانات کمتر کار کنید

نمونه خارجی اون شما باید برای فعال بودن ماژول در سالهای بعد حتماً هزینه پرداخت کنید اما ما چنین کاری نکردیم و تنها یک بار هزینه را دریافت میکنیم

سوالی بود در خدمتم
موفق باشید

faranetwork
December 7th, 2011, 16:13
راستی رحمان جان گفتین بعد یک مدت یک سری توضیحات در مورد ماژول میدین که چجوری نوشته شده و همین طور کدهای استفاده شده...

php.source
December 7th, 2011, 16:25
کافیه به ssh توسط کد وصل بشید(مد ss2 میبایست فعال باشه.)
و همچنین میبایست ssh سرور رو فعال کنید
سپس دستورات رو زده و جواب رو ا سرور بگیرید:
نمونه دستورات exsi

list all VM:
vim-cmd vmsvc/getallvms

Status of VM:
vim-cmd vmsvc/power.getstate ####

Force Shutdown vm:
vim-cmd vmsvc/power.off ####

Shutdown vm:
vim-cmd vmsvc/power.shutdown ####

suspend vm:
vim-cmd vmscv/power.suspend ####

Another Command:
power.hibernate, power.reset and power.reboot

acquiremksticket get.configoption power.on
acquireticket get.datastores power.reboot
connect get.disabledmethods power.reset
convert.toTemplate get.environment power.shutdown
convert.toVm get.filelayout power.suspend
createdummyvm get.guest power.suspendResume
destroy get.guestheartbeatStatus queryftcompat
device.connection get.managedentitystatus reload
device.connusbdev get.networks setscreenres
device.disconnusbdev get.runtime snapshot.create
device.diskadd get.snapshotinfo snapshot.dumpoption
device.diskaddexisting get.summary snapshot.get
device.diskremove get.tasklist snapshot.remove
device.getdevices getallvms snapshot.removeall
device.toolsSyncSet gethostconstraints snapshot.revert
device.vmiadd login snapshot.setoption
device.vmiremove logout tools.cancelinstall
devices.createnic message tools.install
get.capability power.getstate tools.upgrade
get.config power.hibernate unregister
get.config.cpuidmask power.off upgrade

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:23 PM ----------

هرکدوم رو خواستید بگید توضیح بدم

Warez-Host.IR
December 7th, 2011, 16:48
راستی رحمان جان گفتین بعد یک مدت یک سری توضیحات در مورد ماژول میدین که چجوری نوشته شده و همین طور کدهای استفاده شده...

سلام
در مورد کدها هم به وفور با یک سرچ ساده می تونید پیدا کنید اما چیزی که همیشه مهم هست نوآوری هست :53:
یک مثال ساده بزنم :
تو این انجمن بیش از 100 نفر در حال ارائه خدمات هاستینگ هستن , اما چند نفر واقعاً تو کارشون موفق هستن ؟؟
ج : انگشت شمار
از این ماژول هم مدل ها و نسخه های متفاوتی وجود داره اما چیزی که متمایز میکنه از دیگر نسخه ها این هست :
1 - ایده های جدید داره روش پیاده سازی میشه
2 - به روز رسانی های مطابق نیاز مشتری
3 - پشتیبانی فارسی
اگر بخوایم همه چیز را به صورت عمومی اعلام کنم , 100% نباید توقع نسخه های بعد یا ادامه کار این ماژول را داشته باشیم

موفق باشید

HyperServer
December 7th, 2011, 22:12
سلام
در مورد کدها هم به وفور با یک سرچ ساده می تونید پیدا کنید اما چیزی که همیشه مهم هست نوآوری هست :53:
یک مثال ساده بزنم :
تو این انجمن بیش از 100 نفر در حال ارائه خدمات هاستینگ هستن , اما چند نفر واقعاً تو کارشون موفق هستن ؟؟
ج : انگشت شمار
از این ماژول هم مدل ها و نسخه های متفاوتی وجود داره اما چیزی که متمایز میکنه از دیگر نسخه ها این هست :
1 - ایده های جدید داره روش پیاده سازی میشه
2 - به روز رسانی های مطابق نیاز مشتری
3 - پشتیبانی فارسی
اگر بخوایم همه چیز را به صورت عمومی اعلام کنم , 100% نباید توقع نسخه های بعد یا ادامه کار این ماژول را داشته باشیم

موفق باشید

سلام رحمان جان...
اگر سیستم عامل ویندوز سرور رو خواستید من نصب خودکار رو میتونم اوکی کنم...
کاربر فقط درایو نصب ویندوز رو انتخاب میکنه و فرمت که مثلا fat32 یا ntfs...
بقیه خودش نصب میشه
هر تنطیماتی هم بخواید میشه اوکی کرد....
من تقریبا 8 سال resource کردن ویندوز رو دارم انجام میدم...

Warez-Host.IR
December 8th, 2011, 12:12
سلام رحمان جان...
بقیه خودش نصب میشه

سلام
ممنون , حتماً مزاحمتون میشیم

موفق باشید

faranetwork
December 8th, 2011, 12:22
رحمان اگه یک remote console هم مثال بزاری خوبه....

the_coder
December 8th, 2011, 13:46
سلام رحمان جان...
بقیه خودش نصب میشه
سلام
من قسمت نصب اتوماتیک رو نوشتم و بعد از سفرش vps ساخته میشه اما فقط قسمت ای پی مشکل خوردم
یعنی نمیتونم بعد از ساخت ای پی بدم وباید دستی این کارو کنم
راه حلی برای ای پی دارید؟

HyperServer
December 8th, 2011, 14:33
سلام
من قسمت نصب اتوماتیک رو نوشتم و بعد از سفرش vps ساخته میشه اما فقط قسمت ای پی مشکل خوردم

چیزی که من برای نصب خودکار گفتم اینه که میتونم iso بدم که این قابلیت های رو داشته باشه....موارد static مد نظر هست... مانند غیر فعال بودن فایروال...فعال بودن ریموت دسکتاپ....نصب بودن یه سری برنامه مثله winrar ...یا هر چیز دیگه
آی پی دادن رو نمیشه در iso تعریف کرد.

the_coder
December 8th, 2011, 14:35
چیزی که من برای نصب خودکار گفتم اینه که میتونم iso بدم که این قابلیت های رو داشته باشه....موارد static مد نظر هست... مانن غیر فعال بودن فایلوال...فعال بودن ریموت دسکتاپ....نصب بودن یه سری برنامه مثله winrar ...یا هر چیز دیگه
آی پی دادن رو نمیشه در iso تعریف کرد.
اره همینطوره ، راه حلیم تا الان براش پیدا نکردم

amirlord
December 8th, 2011, 14:41
سلام
میتونید یه برنامه اتوران بنویسید بذارید داخل درایور که وقتی اجرا شد کار موس رو انجام بده و اینجوری تنظیمات آی پی رو انجام بده !!!! ( در حالی که راه خیلی بچگانه ای به نظر میاد اما کار رو راه میندازه )

Warez-Host.IR
December 8th, 2011, 14:42
امین حیف که داری ماژول می نویسی و بازار ماژول ما رو خراب میکنی وگرنه راه حلش را بهت می گفتم :53:
همیشه گفتم , هیچ کاری نشد نداره
یک پیشنهاد هم دارم :
میگم زیاد رو ماژول وقت نزار , بیا همین را بخر ما این موارد را در چند ماه آینده اضافه میکنیم :d

موفق باشی

amirlord
December 8th, 2011, 14:43
این رو هم مطالعه کنید :
Configure TCP/IP from the Command Prompt (http://www.petri.co.il/configure_tcp_ip_from_cmd.htm)
فکر کنم مشکل آی پی هم حله !

HyperServer
December 8th, 2011, 14:44
میتونید یه برنامه اتوران بنویسید بذارید داخل درایور که وقتی اجرا شد کار موس رو انجام بده و اینجوری تنظیمات آی پی رو انجام بده !!!! ( در حالی که راه خیلی بچگانه ای به نظر میاد اما کار رو راه میندازه )

برای هر سرور مجازی باز هم باید یک فایل جدید run بشه....دستی داده بشه سنگین تره

the_coder
December 8th, 2011, 14:45
اتفاقا به اینم فکر کردم اما سیستم عامل ها از یک ovf ساخته میشن و نمیشه به هاردشون موقع ساخت چیزی اضافه کرد وگرنه حتی داخل یک notepad هم ایپی رو قرار میدادیم کافی بود

HyperServer
December 8th, 2011, 14:47

از طریق api میشه...

---------- Post added at 02:47 PM ---------- Previous post was at 02:45 PM ----------

اتفاقا به اینم فکر کردم اما سیستم عامل ها از یک ovf ساخته میشن و نمیشه به هاردشون موقع ساخت چیزی اضافه کرد وگرنه حتی داخل یک notepad هم ایپی رو قرار میدادیم کافی بود

امین حیف که داری ماژول می نویسی و بازار ماژول ما رو خراب میکنی وگرنه راه حلش را بهت می گفتم :53:
یک پیشنهاد هم دارم :
میگم زیاد رو ماژول وقت نزار , بیا همین را بخر ما این موارد را در چند ماه آینده اضافه میکنیم :d

موفق باشی

من پیشنهاد میکنم اگر میتونید موازی کار نکنید....
اگر باهم merge بشید نتیجه خیلی بهتر و قویتر میشه

rn4j1m1
December 8th, 2011, 14:47
در کل به نظرم بهتره یه پنل کامل نوشته بشه که روی یه وی پی اس نصب بشه و api داشته باشه برای نوشتن ماژول
اینجوری همه چی حله
ترافیک رو هم میشه خیلی راحت مانیتور کرد
برای نصب سیستم عامل و تنضیمات و حتی نصب برنامه ها هم میشه یه روبات نوشت

amirlord
December 8th, 2011, 14:49
برای هر سرور مجازی باز هم باید یک فایل جدید run بشه....دستی داده بشه سنگین تره
خوب اگه آی پی ها از پایگاه داده لود بشن چی ؟!

the_coder
December 8th, 2011, 14:54
یک پیشنهاد هم دارم :

موفق باشی
اگر تاپیک اولی که راجع به ساخت ماژول زدی رو دوباره نگاه کنی میبینی که قبلی که شما بسازی من ساختم چنین برنامه ای (ماژول whmcs نبود و جداگونه کار میکرد )
ولی چون دیدم شما اطلاعیه عمومی زدی دیگه من جایی اعلام نکردم و خودم فقط استفاده کردم (بازار شما رو خراب نکردم چون اعلامیه زده بودی و گرنه هموم موقع هم میتونستم منتشرش کنم :دی)
* 4 تا دستور ssh که خریدن نمی خواد :پی (شوخی می کنم ماژولت رو ندیدم اما جوری که شنیدم ماژول خوب و بدون نقصی هست اگرم جایی از دست من کمکی بر میاد بگو انجام بدم)

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

خوب اگه آی پی ها از پایگاه داده لود بشن چی ؟!
ایده خوبی بود..
میشه انلاین از یک سایت خوند اما اگر هم زمان 2 تا سفارش بدن ممکنه اختلال ایجاد کنه
مگر اینکه موقع ساخت یک شناسه به وی پی اس بدیم که طبق اون شناسه ای پی رو بیاره
* فکر کنم روی این بحث پایگاه داده انلاین بشه کار کرد

amirlord
December 8th, 2011, 15:00
ایده خوبی بود..
میشه انلاین از یک سایت خوند اما اگر هم زمان 2 تا سفارش بدن ممکنه اختلال ایجاد کنه
مگر اینکه موقع ساخت یک شناسه به وی پی اس بدیم که طبق اون شناسه ای پی رو بیاره
* فکر کنم روی این بحث پایگاه داده انلاین بشه کار کرد
همیشه راه حل مشکلات دیتابیس هست :d
فکر نمی کنم اختلال ایجاد بشه چون بالاخره هر کدوم یه فاصله 0.00000001 با هم دارن :دی ( یا اصلا میتونیم یه فاصله زمانی ایجاد کنیم مثلا 1 ثانیه . اگر تو 1 ثانیه دو سفارش همزمان اومد 1 ثانیه مکث کنه و دوباره ریکوئست بفرسته )
یه ستون flag هم باشه که آی پی هایی که مصرف شده flag ـش مثلا 1 بشه و اون هایی که هنوز مصرف نشدن به صورت دیفالت 0 باشن !

the_coder
December 8th, 2011, 15:02
همیشه راه حل مشکلات دیتابیس هست :d
فکر نمی کنم اختلال ایجاد بشه چون بالاخره هر کدوم یه فاصله 0.00000001 با هم دارن :دی ( یا اصلا میتونیم یه فاصله زمانی ایجاد کنیم مثلا 1 ثانیه . اگر تو 1 ثانیه دو سفارش همزمان اومد 1 ثانیه مکث کنه و دوباره ریکوئست بفرسته )
یه ستون flag هم باشه که آی پی هایی که مصرف شده flag ـش مثلا 1 بشه و اون هایی که هنوز مصرف نشدن به صورت دیفالت 0 باشن !
منظور از اختلال این بود که سیستم نفهمه چه ایپی بده به وی پی اس (از بین ای پی های خالی ) که با دادن یک نشانه به هر ای پی که داخل table مورد نظر قرار میگیره و نام وی پی اس
این مشکل قابل حل هست

amirlord
December 8th, 2011, 15:09
منظور از اختلال این بود که سیستم نفهمه چه ایپی بده به وی پی اس (از بین ای پی های خالی ) که با دادن یک نشانه به هر ای پی که داخل table مورد نظر قرار میگیره و نام وی پی اس
این مشکل قابل حل هست
این کار کمی از انعطلاف پذیری سیستم رو می گیره . بهتره از ساده ترین روش ها استفاده کنیم .
یک فایل PHP برای این کار کفایت میکنه که متغیر هارو دریافت میکنه ، یه WHERE flag=0 بندازه و به صورت رندوم انتخاب کنه !
امین جان اگر مایل بودید برای همکاری بیشتر در امور فنی و فروش یک تماس با آیدی یاهو من بگیرید .

the_coder
December 8th, 2011, 15:24
این کار کمی از انعطلاف پذیری سیستم رو می گیره . بهتره از ساده ترین روش ها استفاده کنیم .
یک فایل PHP برای این کار کفایت میکنه که متغیر هارو دریافت میکنه ، یه WHERE flag=0 بندازه و به صورت رندوم انتخاب کنه !
امین جان اگر مایل بودید برای همکاری بیشتر در امور فنی و فروش یک تماس با آیدی یاهو من بگیرید .
از php کمک میگیرم برای اینکار اما این روشی که میگید فقط ای پی های خالی رو مشخص میکنه
ما میخوایم اگر 2 تا وی پی اس همزمان سفارش داده شد تداخلی پیش نیاد برای همین مشخص می کیم از بین ای پی های خالی فلان ای پی به فلان وی پی اس اختصاص داده بشه
اینجوری اگر وی پی اس مدت زمانش 20 مین بود برای ساخته شدن
بعد 20 مین مشخص هست که چه ای پی روش قرار بگیره و اون ای پی از لیست ای پی های ازاد حدف و به لیست ای پی های استفاده شده اضافه میشه

RezaFH
December 8th, 2011, 16:08
سلام

تمام این کارهایی که توی این ماژول درحال انجام هست، میتونم بگم قبلا یک بار برای WHMCs انجام شده! اما مشکل اینجاست که برای VMware نیست!
اما خوبی که داره اینه که میتونید ازش الگو برداری کنید ;)
Downloads |OnApp (http://onapp.com/downloads/)
Index of /Windows (http://templates.repo.onapp.com/Windows/)
عمده ترین امکاناتی که این ماژول داره :
1- نصب خودکار سیستم عامل (سیستم عامل از تمپلیت هایی نصب میشه که توی لینک دوم هست)
2- تخصیص آی پی و پسورد
3- ساسپند و آن ساسپند خودکار
4- کنسول در محیط کاربری (البته در یک Pop up)
5- دسترسی کاربر برای ریستارت و خاموش و روشن کردن سرور مجازی

و مهمتر از همه اینکه ماژول Open Source هست و میتونید خیلی راحت کد ها رو ببینید و تغییراتی که نیاز دارید رو اعمال کنید تا برای ماژول VMware ازش استفاده کنید. ;)