PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال تیکت و یا ایمیل برای تمام کاربران

dr.saeed
December 1st, 2011, 14:51
سلام خدمت دوستان
اگه لطف کنید که چطور می شه به همه کاربران تیکت و یا ایمیل ارسال کنم ممنون می شم
پرتال whmcs 4.5xx

EXXXIR
December 1st, 2011, 15:27
به همه که نمیشه تیکت داد ولی از صفحه زیر میتونید ایمیل انبوه ارسال کنید بستگی به شرایطی که انتخاب می کنید میره میتونید به مشتریان یک محصول خاص ارسال کنید یا کل مشتریان و...

admin/massmail.php

Warez-Host.IR
December 1st, 2011, 15:35
به همه که نمیشه تیکت داد ولی از صفحه زیر میتونید ایمیل انبوه ارسال کنید بستگی به شرایطی که انتخاب می کنید میره میتونید به مشتریان یک محصول خاص ارسال کنید یا کل مشتریان و...

admin/massmail.php

سلام سینا جان
من این مورد را قبلاً تست کردم ولی هیچ کاربری برای ارسال ایمیل در لیست اضافه نمیشه
حتی تمام سرویس ها , تمام گروه ها و ... را هم انتخاب کردم باز هم تفاوتی نداشته

موفق باشید

m-mehdipoor
December 1st, 2011, 16:06
سلام سینا جان
من این مورد را قبلاً تست کردم ولی هیچ کاربری برای ارسال ایمیل در لیست اضافه نمیشه

موفق باشید
رحمان جان هیچ چیز رو انتخاب نکن و تست کن

Warez-Host.IR
December 1st, 2011, 16:44
رحمان جان هیچ چیز رو انتخاب نکن و تست کن
سلام

No Recipients
The criteria selected for this email has resulted in no recipients which means it cannot be sent
باز هم تفاوتی نداشت

چندین بار من هم میخواستم ایمیل ارسال کنم ولی همین مشکل را داشتم برای همین از راههای دیگه استفاده کردم
مثلاً یکی این مورده بوده :

/admin/clients.php
یوزرهایی که نیاز داشتم را انتخاب م کردم و از دکمه ارسال پیام استفاده می کردم یا طبق محصولات یوزرها را انتخاب می کردم و از دکمه ارسال پیام استفاده می کردم
اما از طریق Mass Mail تا کنون نشده که کاربران را اضافه کنه تا ایمیل ارسال شود

موفق باشید

atilnic
December 1st, 2011, 16:49
توی ورژن 5 فعلا سینا داره تست میکنه
اشنااله رفع شده باشه
خدایی سینا باید نمایندگی بگیره :دی
هر موقع گفتی سینا میگه دارم رو whmcs کار میکنم
------------------------
بله رحمان جان واسه اونم فقط ارسال ایمیل انبوه میزنی و دیگه تنظیمات دست نزن و ارسال بزن بعدش ظاهر میشه
دیگه مثلا تنظیم نکن برای سرور مجازی ها و هاست ها و ....
سپاس

DeltaGostar
December 1st, 2011, 16:58
massmail

شما میتونید گروه بندی انجام دهید
یا بر اساس کد و طراحی HTML داخل کادر متن به تمامی کاربران عضو شده ارسال کنید

Warez-Host.IR
December 1st, 2011, 17:01
سلام
علیرضا جان در قسمت Mass Mail من وقتی هم که هیچ کدام از گزینه ها را انتخاب نمی کنم باز هم کاربران برای ارسال ایمیل اضافه نمی شن
اما مجدد تست کردم وقتی در قسمت Email Type بر روی گزینه اول قرار گرفت لیست کامل کاربران را برای ارسال ایمیل اضافه کرد

موفق باشید

atilnic
December 1st, 2011, 17:53
سلام
علیرضا جان در قسمت Mass Mail من وقتی هم که هیچ کدام از گزینه ها را انتخاب نمی کنم باز هم کاربران برای ارسال ایمیل اضافه نمی شن
اما مجدد تست کردم وقتی در قسمت Email Type بر روی گزینه اول قرار گرفت لیست کامل کاربران را برای ارسال ایمیل اضافه کرد

موفق باشید

سلام
اگر خواستی بتونی تیم بدی
برات من چک می کنم،مشکل رو رفع می کنم برات

فدات

EXXXIR
December 1st, 2011, 18:02
سلام سینا جان

موفق باشید
بله از نسخه 4.5 یک مقدار مشکل داره و با انتخاب سرویس به درستی کار نمیکنه (تا نسخه 4.4 مشکلی نداشت و به درستی کار میکرد)

توی ورژن 5 فعلا سینا داره تست میکنه
اشنااله رفع شده باشه
خدایی سینا باید نمایندگی بگیره :دی
هر موقع گفتی سینا میگه دارم رو whmcs کار میکنم
------------------------
بله رحمان جان واسه اونم فقط ارسال ایمیل انبوه میزنی و دیگه تنظیمات دست نزن و ارسال بزن بعدش ظاهر میشه
دیگه مثلا تنظیم نکن برای سرور مجازی ها و هاست ها و ....
سپاس

ایشالله نسخه جدید هم داره آماده میشه مونده ریزه کاریاش :)