PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت یک کاربر برای یک سرور مجازی

sodahost
December 1st, 2011, 13:33
سلام دوستان طریقه ساخت
یک کاربر برای یک سرور مجازی بطوری که فقط مشتری قادر به ریستارت ، و خاموش کردن سرور باشد. را کامل می تونید بگید ؟
---------
آیا می تونیم قابلیت این رو هم بدهیم که کاربر بتونه سیستم عامل رو مجدد خودش نصب کنه ؟

novinhost
December 1st, 2011, 14:32
شما باید اول سرور رو مجازی کنید ، مثلا با VMware مجازی می کنید و سپس ماژول WHMCS رو از آقای رحمان (WarezHost) دریافت می کنید و سپس کاربر می تونه ریست کنه ، خاموش کنه .

آیا می تونیم قابلیت این رو هم بدهیم که کاربر بتونه سیستم عامل رو مجدد خودش نصب کنه ؟

بله باید دسترسی Vmware رو به کاربر بدید (با یوزری که براش می سازید )

sodahost
December 1st, 2011, 14:46
طریقه ساخت یوزر رو میشه توضیح بدید ؟

abdollah.esmati
December 1st, 2011, 15:02
جستجو کنید حتما پیدا می کنید
موفق باشید

novinhost
December 1st, 2011, 15:29
منظورتون طریقه ساخت سرور مجازی هست ؟

شما روی IP اصلی Right Click کنید همه دسترسی ها هست New رو بزنید می تونید بسازید .

sodahost
December 1st, 2011, 15:32
جستجو کنید حتما پیدا می کنید
موفق باشید

ای جان با این جواب !! مرسی از این جواب واقعا نمی دونستم !!
خیلی لطف کردید

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 12:01 PM ----------

دوست عزیز منظور من این هست که من می خواهم یک کنسول vmware به مشتری بدم که مشتری بتونه از طریق کنسول که اون داده میشه گراف ، یا ریستارت کنه سرور مجازی شو !

abdollah.esmati
December 1st, 2011, 15:39
ماژول whmcs را از وارز هاست بخرید
این امکان را دارا می باشد

sodahost
December 2nd, 2011, 00:12
ای بابا !!
قربان بنده فارسی بیان کردم !!
گفتم کسی بلد هست داخل vmware یوزر بسازه که این قابلیت ها رو داشته باشه !! و طریقه ساخت یوزر چطوری هست !!
اگر پرسیده بودم برنامه ای هست که بشه این کار هارو کرد جواب شما درست بود !!
اگه هنوز متوجه نشدی شماره تلفن بده تماس بگیرم اونجا بیان کنم .

rn4j1m1
December 2nd, 2011, 05:58
ای بابا !!
قربان بنده فارسی بیان کردم !!
گفتم کسی بلد هست داخل vmware یوزر بسازه که این قابلیت ها رو داشته باشه !! و طریقه ساخت یوزر چطوری هست !!
اگر پرسیده بودم برنامه ای هست که بشه این کار هارو کرد جواب شما درست بود !!
اگه هنوز متوجه نشدی شماره تلفن بده تماس بگیرم اونجا بیان کنم .

حدود یه سال پیش توی بخش آموزشی vmware همین انجمن آموزشش رو گذاشتم ! پیداش کنید
فقط هم ماژول رحمان نیست که میتونه به شما این امکان رو بده شما با ESX یا vcenter میتونید به کاربر پنل تحت وب هم بدین
نمونه دیگه این ماژول هم وجود داره که توسط شرکت غیر ایرانی نوشته شده هرچند اگه بحث هزینه کردن باشه من ماژول رحمان رو ترجیه میدم