PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد پنل اس ام اس

astro.alireza
December 1st, 2011, 03:36
سلام دوستان
می شه به من بگید که شرایط اخذ مجوز برای استفاده از گیت وی اس ام اس از طرف مخابرات چیه؟
اصلا باید با چه سازمانی در این زمینه صحبت کرد؟
من می خوام به صورت مستقیم کار کنم و سوالاتی در این زمینه دارم
ممنون

nasa_de
December 1st, 2011, 03:38
سلام دوستان
می شه به من بگید که شرایط اخذ مجوز برای استفاده از گیت وی اس ام اس از طرف مخابرات چیه؟
ممنون

منظورتون اینه که خودتون مستقیما با اپراتور های 3000، 2000 یا 1000 در ارتباط باشید؟

astro.alireza
December 1st, 2011, 12:01
منظورتون اینه که خودتون مستقیما با اپراتور های 3000، 2000 یا 1000 در ارتباط باشید؟
حقیقتش اینه که با اپراتورها آشنایی ندارم که چه جوری هستند ولی می خوام مستقیم کار کنم و حداقل یه راه ارتباطی با مراکز ارائه دهنده پیدا کنم و سوالاتم رو بپرسم

sa_sh41
December 1st, 2011, 13:37
خب من می تونم بتون نمایندگی بدم سالیانه
برا خودتون کار کنین با 200تومن تا دلت می خواد پنل بفروش

nasa_de
December 1st, 2011, 16:18
حقیقتش اینه که با اپراتورها آشنایی ندارم که چه جوری هستند ولی می خوام مستقیم کار کنم و حداقل یه راه ارتباطی با مراکز ارائه دهنده پیدا کنم و سوالاتم رو بپرسم

اونطور که ظاهرش هست، اون شرکت هایی که مستقیم کار میکنند یک مبلغ بالایی رو اونجا ازشون خرید اعتبار میکنند که مثلا هز پیامک به قیمت 8 تومان بیافته. چون شماره ها صادر شده مسئولیت داره باید قرار داد معتبری هم به امضا طرفین برسه.

megfa
December 2nd, 2011, 10:01
سلام دوستان
ممنون
سلام دوست عزیز
شما می توانید از طریق یاهو،ایمیل و یا پیغام خصوصی با ما در ارتباط باشید
ما کاملا می توانیم شما را راهنمایی کنیم

باتشکر

soheyl_ir89
December 2nd, 2011, 15:41
خب من می تونم بتون نمایندگی بدم سالیانه
برا خودتون کار کنین با 200تومن تا دلت می خواد پنل بفروش
می شه توضیح کامل شرایط و نحوه کار رو برام ارسال کنید؟
آدرس سایتتون رو هم ارسال کنید
ممنون

abbasss
December 2nd, 2011, 16:06
با سلام

ما در حال حاضر سه نوع پنل نمایندگی ارائه میدیم.

پنل نوع اول که میتونید بصورت نامحدود کاربر تعریف کنید و همچنین این امکان را نیز دارید که بصورت نامحدود نماینده نیز تعریف کنید دارد قیمتش 500 هزار تومان است که یک شماره 8 رقمی رند و 14 رقمی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.همچنین شما بصورت مستقل کار میکنید و هیچ نامی از شرکت ما نخواهد امد و حتی این امکان را دارید که لوگو و کپی رایت مخصوص به خود را داشته باشید.

پنل نوع دوم که امکان تعریف کاربر بصورت نامحدود را دارد 200 هزار تومان می باشد که یک شماره 8 رقمی و 14 رقمی به شما اختصاص داده می شود.

پنل نوع سوم نیز که قیمت ان بین 25 هزار تا 150 هزار تومان متغیر می باشد امکان تعریف کاربر بصورت محدود را دارد و بسته به تعداد کاربری که در نظر دارید 5 هزار تومان پرداخت خواهید کرد. بعنوان مثال اگر شما بخواهید 10 کاربر را تعریف کنید 50 هزار تومان و 20 کاربر را تعریف کنید 100 هزار تومان پرداخت خواهید کرد که در صورتی که امکان تعریف کاربر برای شما تمام شود به ازای هر 20 کاربر دیگر 50 تومان دریافت خواهد شد یعنی نصف قیمت قبلی.

در هر صورت اگر مورد خاصی مدنظرتون هست لطفا در پیام خصوصی مطرح نمایید تا راهنمایی لازم صورت گیرد.

موفق و سامانه شناس باشید;)

megfa
December 2nd, 2011, 17:21
می شه توضیح کامل شرایط و نحوه کار رو برام ارسال کنید؟
آدرس سایتتون رو هم ارسال کنید
ممنون
شما می توانید جهت دریافت نمایندگی با امکانات کامل به آدرس http://megfaco.in مراجعه فرمایید
تست سامانه:
سامانه ارسال پیام کوتاه هوشمند (http://megfasms.ir)
user&pass: test
سامانه ما به دو درگاه ارسال و دریافت 1000 و 3000 متصل است

mohsen1
December 2nd, 2011, 17:32
باز آقایون فروشنده به جای راهنمایی به فکر فروش سیستم خودشون افتادن!

ببینید علاوه بر اینکه باید سرمایه گذاری کنید باید یه سری تضمین مبنی بر ارسال x تعداد در ماه و ... بدید و سرمایه زیادی نیاز دارید تا قیمت اس ام اس برای شما به حدی باشه که فروشش براتون بصرفه.
علاوه بر اینها نیاز به اسکیپت هم دارید که خودش هزینه بالایی رو داره.
نیاز به مجوز از مخابرات نیست چون اصلا شما با مخابرات کاری ندارید!شما با اپراتور ها طرف هستید و اپراتور ها با مخابرات قرارداد دارند.

اگه بخواهید خودتون یه اپراتور مثل مگفا یا رهیاب باشید که قضیه خیلی سخت میشه و باید مستقیما با خود مخابرات صحبت کنید.