PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل پلسک ویندوز برای یک دامنه آیا رایگان است؟

Woshka
November 30th, 2011, 20:55
می خواهم تنها یک سایت راه اندازی کنم در ویندوز
آیا برای یک دامنه لایسنس کنترل پنل پلسک را باید بگیرم؟

dertgtr
November 30th, 2011, 21:09
فکر کنم پلسک مدتها ست تک دومین رو حذف کرده . سال ها قبل که این آفر رو میداد پشتیبانی بهش نمی داد لاینس رو که می گرفتی ممکن بود کار نکنه و چون پلسک پشتیبانی نمی داد مفت هم نمی ارزید . پیشنهاد می کنم " دات نت پانل " نصب کنید . بسیار عالی ست و رایگان

Woshka
November 30th, 2011, 21:15
آخه سرویس می کنه نصبش
هیچی نداره :(

dertgtr
November 30th, 2011, 23:35
آخه سرویس می کنه نصبش
هیچی نداره :(

دات نت پانل اصلا استفاده کردید ؟خیلی حرفه ای و سبک و بدون باگ ها و مشکلات پلسک هست !

NovinServer
November 30th, 2011, 23:41
فکر کنم پلسک مدتها ست تک دومین رو حذف کرده . سال ها قبل که این آفر رو میداد پشتیبانی بهش نمی داد لاینس رو که می گرفتی ممکن بود کار نکنه و چون پلسک پشتیبانی نمی داد مفت هم نمی ارزید . پیشنهاد می کنم " دات نت پانل " نصب کنید . بسیار عالی ست و رایگان

تنظیمش سخته !
دات نت پنل نصب و راه اندازی ان اسان است اما اینکه باید جدا جدا هر سرویس را نصب کرد دونه دونه تنظیم کرد خودش یک روز وفت ادم را می گیره ( تازه اگر داخلش گیر نکنی )
پلسک 10 رایگان نمی دهد اما پلسک 9 هنوز یک دامین رایگان است و نصب و تنظیمش اتوماتیک و بسیار راحت است !

Woshka
November 30th, 2011, 23:54
دو سال پیش websitepanel رو نصب کردم سرویس کردم مارو :(

dertgtr
November 30th, 2011, 23:58
دو سال پیش websitepanel رو نصب کردم سرویس کردم مارو :(

آره websitepanel منابع بالایی نیاز داره . دات نت پنل رو تست کن پشیمون نمیشی فوقش اینه که پاکش می کنی اگر خوشت نیومد

Woshka
December 1st, 2011, 00:05
دات نت پنل از اون موقع که یادمه به جاش وب سایت پنل شده!!
DotNetPanel important news

We are excited to announce that SMB SAAS Systems Inc. has revised the DotNetPanel codebase and posted that new code under the new name “WebsitePanel” to SourceForge.NET as an open source project:

WebsitePanel | Free software downloads at SourceForge.net (http://sourceforge.net/projects/websitepanel)

WebsitePanel is a line-of-business application and we recognize the benefits of using an open source development model as a more agile and flexible way to meet the growing needs of the web hosting community.

softsky
December 15th, 2011, 12:55
پلسک الان 15 روزه ترایال کرده

omidahmadyani
April 13th, 2020, 20:20
می خواهم تنها یک سایت راه اندازی کنم در ویندوز
آیا برای یک دامنه لایسنس کنترل پنل پلسک را باید بگیرم؟

سلام وقتتون بخیر
بنده چنتا هاستینگ کار کردم پلسک برای موارد ویندوزی به دلیل اینکه دیگه رایگان نیست الان مناسب نیست. الان اکثرا Solidcp استفاده می کنند. مخصوصا که ارتباط با مجازی سازش آسونه و خیلی کارای دیگه رو راحت تر می شه هندل کرد، البته این پیشنهاد وقتی پابرجاست که سیستم عامل سرور شما ویندوز باشه وگرنه برای لینوکس سی پنل و دایرکت ادمین حرف اول رو می زنن.
اگر خدماتی خواستید در این حوزه بنده درخدمتتون هستم
09129726343
09362196343
تلگرام: omid_ahmadyani@
02128421193
با سپاس و تقدیم احترام

redbull
April 14th, 2020, 02:17
سلام

solidcp نصب کنید

نصب اتوماتیک داره و آپدیت شده websitepanel هست

php هم ساپورت میکنه و حتی میتونید نسخه php رو تغییر بدید .

اوه اوه تاپیک زیرخاکی بود :-