PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اكانت ريسلر به سرور جديد

enter
September 15th, 2009, 16:08
با سلام از بچه هاي هاستينگ يه سئوال داشتم من يه اكانت ريسلر از يه سايت خارجي داشتم البته براي استفاده شخصي گرفتم وشش تا سايت خودم و چندتا از دوستام روشه الان اكانت من تاريخش يه هفته ديگه تمام ميشه و ميزبانم رو تغيير بدم به يه سروره ديگه ميخواستم ببينم بايد چطوري بك اپ اين سايتها رو به سرور جديده انتقال بدم و راه اندازي دوباره سايتها چطوريه و اگر حجم اطلاعات زياد باشه بايد چه كار كرد ممنون ميشم توضيح كامل بديد

باتشكر فراوان

iranihost
September 15th, 2009, 16:15
شما از طریق ftp میتونید این کار را انجام بدید .

از قسمت ftp آیپی و یوزر و پس را میدید و ریستور را میزنید (دایرکت ادمین)

کلیه بک آپ ها در سرور جدید ریستور میشن . (البته قبلش باید تو سرور قبلی بک آپ بگیرید)

mehdi24
September 15th, 2009, 19:47
شما از طریق ftp میتونید این کار را انجام بدید .

از قسمت ftp آیپی و یوزر و پس را میدید و ریستور را میزنید (دایرکت ادمین)

کلیه بک آپ ها در سرور جدید ریستور میشن . (البته قبلش باید تو سرور قبلی بک آپ بگیرید)

مگه ریسلر هم قابلیت بک آپ گیری داره؟ یا فقط دایرکت ادمین این امکان رو میده؟

enter
September 15th, 2009, 19:50
ميشه يه مقدار كامل تر توضيح بديد اين آموزشي كه گفتيد براي سي پنل هم ميشه استفاده كرد يا فقط (دایرکت ادمین)

iranihost
September 15th, 2009, 21:24
خیلی وقت هست با سیپنل کار نکردم

در دایرکت ادمین از قسمت ادمین میشه از ریسلر بک آپ گرفت

ولی اینکه من گفتم منظور از همه یوزرها بود

در سی پنل هم 100% باید بشه !

Arashdn
September 15th, 2009, 22:26
در سی پنل هم 100% باید بشه !
تو سی پنل ریسلر نمیتونه از تمام اکانت هاش بکاپ بگیره
مجبوره دونه دونه بگیره
ولی تو دایرکت ادمین میشه

Sajad
September 15th, 2009, 22:54
دونه دونه به cPanel کاربران لوگین بشید و از قسمت بک آپ شروع به بک آپ گیری کنید.
این دو روش هم میتونید انتخاب کنید:

1- یه اکانت FTP داخل سرور جدیدتون بسازید و در سرور قبلی از اکانت ها که بک آپ میگیرید گزینه Remote ftp server انتخاب کنید و اطلاعات FTP سرور جدید رو بدید و اتوماتیک بک آپ ها به سرور جدید برن.

2- در home directory بک آپ بگیرید و بعدش بک آپ رو به پوشه public_html منتقل کنید . بعد در سرور جدید با استفاده از آدرس فایل رو wget کنید!!!

در نهایت هم در سرور جدید که بک آپ ها دریافت شد اونها رو به پوشه home منتقل کنید و بعد از whm گزینه رستور بک آپ رو انتخاب کنید و بزنید رستور بشه.

در هر دو روش حجم بک آپ ها تاثیری نداره و نگران نباشید که باید فلان حجمی دانلود کنم. بلکه این تبادل بین دو سرور با سرعت زیاد و سریع انجام خواهد شد.

سوالی داشتید بپرسید.

Sajad
September 15th, 2009, 22:55
این روش که بالا گفتم برا کسی بود که خودش مدیر سرور جدید باشه. اگه مدیر سرور جدید نیستید باید با مدیر سرور هماهنگ کنید تا کارهاشو انجام بده.

Arashdn
September 15th, 2009, 23:45
والا من که مدیر سرورم تو گزینه های ی پنل جایی ندیدم بشه از یه ریسلر و تمامی یوزر هاش بکاپ گرفت

Sajad
September 16th, 2009, 00:03
والا من که مدیر سرورم تو گزینه های ی پنل جایی ندیدم بشه از یه ریسلر و تمامی یوزر هاش بکاپ گرفت

منظورتون آموزش من بود؟

دونه دونه به cpanel کاربران لوگین بشید و از قسمت بک آپ شروع به بک آپ گیری کنید.

Arashdn
September 16th, 2009, 08:15
منظورتون آموزش من بود؟
نه کلی گفتم
که اگر کسی راهی بلده به ما بگه

enter
September 16th, 2009, 11:07
خيلي ممنون Sajad جان كه اموزش به اين كاملي دادي