PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند کانفیگ کننده حرفه ای سرور دانلود

nimapendar
November 28th, 2011, 22:17
سلام به یه نفر نیاز دارم که بتونه چند سرور دانلود را به صورت کاملا حرفه ای و تضمینی برام کانفیگ کنه وشرایط زیر را داشته باشه
1- 100 درصد این کاره و حرفه ای باشه
2-قبلا هم این کار را کرده باشه و چند تا از مشتری هاش را معرفی کنه
3- قیمت مناسب
هر کسی که می تونه این کار را انجام بده یه ایمیل به آدرس زیر بزنه و یه شماره تماس و چند تا از مشتری هاش و کارهایی که برای یه سرور دانلود انجام می ده را معرفی کنه
email:nima@parspersia.com

irlogo
November 28th, 2011, 23:07
مدیریت سرور های اختصاصی و مجازی لینوکس ، ویندوز (http://www.webvillage.ir/v2/server/managment)
مشتریان ما غالبا هاستینگ ها ( دیگر همکاران ) می باشند و پسندیده نیست نام آنها ذکر گردد
اما در عمل ثابت می کنیم که می توانیم !

nimapendar
November 28th, 2011, 23:16
من دنبال یه چیز خیلی حرفه ای هستم نه یه سری کار های ساده
برای سرور میزبانی هم نمی خوام برای سرور دانلود می خوام و کار تضمینی
قبلا هم سرور را به یه تیم حرفه ای داده بودم کانفیگ کنند اما الان یه چیز بهتر می خوام

nimapendar
December 3rd, 2011, 11:44
مثل این که کسی پیدا نشد؟
کی می تونه روی کنترل پنل دایرکت ادمین کار کنه و اون را حسابی کانفیگ کنه: کانفیگ وب سرور + امنیتی +............

mahosseini
December 3rd, 2011, 13:24
منظورتون رو از کانفیگ حرفه ای متوجه نشدم .
اگر می خواید سرور اختصاصی و مجازیتون رو کانفیگ کنم در خدمتتون هستم . به همراه پشتیبانی در مدت توافقی .
تو این مدت یکی دو ماه که در این فروم فعالیت می کنم چند تن از دوستان که سرور رو براشون کانفیگ کردن هم هستن که کیفیت کار ( حرفه ای بودن یا نبودن ) رو ازشون جویا بشید چون خودم هنوز خدوم رو حرفه ای نمی دونم .

سربلند باشید

nimapendar
December 3rd, 2011, 13:33
سلام
ببین دنبال یه نفر می گردم که یه سرور را برام طوری کانفیگ کنه که مخصوص سرور دانلود بشه
به صورت مثال یه بار دادم جایی کانفیگ کردن کاملا همه چیز را عوض کردن و به جای این که طرف برای هات لینک گذاشتن بره و متنی را قرار بده کنترل پنل که همون سی پنل هست را طوری تغییر دادند که یه همچین موردی به خود سی پنل اضافه شد فقط کافی بود دامنه های مجاز را بزنی تا فقط از اون ها دانلود بشه و کنترل پنل و همه چیز را به صورتی تغییر یافته بود که یه چیز کاملا حرفه ای بود و انگار کنترل پنل را مخصوص هاست دانلود نوشته بودند حالا دنبال یه همچین چیزی می گردم برای کنترل پنل دایرکت ادمین
که تقریبا همه چیز اون عوض بشه و وب سرور طوری کانفیگ بشه که به راحتی بتونه جواب سایت های دانلود را بده

MagicVps.Com
December 3rd, 2011, 13:37
خو.ب شما که از کار همون تیم قبلی خوشتون امده بود بدین مجداد به همونها دیگه و خودتون راحت کنید

mahosseini
December 3rd, 2011, 13:38
سلام
ببین دنبال یه نفر می گردم که یه سرور را برام طوری کانفیگ کنه که مخصوص سرور دانلود بشه
به صورت مثال یه بار دادم جایی کانفیگ کردن کاملا همه چیز را عوض کردن و به جای این که طرف برای هات لینک گذاشتن بره و متنی را قرار بده کنترل پنل که همون سی پنل هست را طوری تغییر دادند که یه همچین موردی به خود سی پنل اضافه شد فقط کافی بود دامنه های مجاز را بزنی تا فقط از اون ها دانلود بشه و کنترل پنل و همه چیز را به صورتی تغییر یافته بود که یه چیز کاملا حرفه ای بود و انگار کنترل پنل را مخصوص هاست دانلود نوشته بودند حالا دنبال یه همچین چیزی می گردم برای کنترل پنل دایرکت ادمین
که تقریبا همه چیز اون عوض بشه و وب سرور طوری کانفیگ بشه که به راحتی بتونه جواب سایت های دانلود را بده

مشکلی نیست می تونم اینکار رو براتون انجام بدم .
مود های مختلف رو هم می تونم براتون کانفیگ کنم .

nimapendar
December 3rd, 2011, 13:42
خو.ب شما که از کار همون تیم قبلی خوشتون امده بود بدین مجداد به همونها دیگه و خودتون راحت کنید

درسته مشکل این هست که بیشتر می خوام دایرکت ادمین باشه چون هزینه سی پنل زیاد هست و تعداد سرور ها هم زیاد و بخواهی برای هر کدوم 40 تومان هزینه کانفیگ سی پنل بدی زیاد می شه تیم قبلی فقط روی سی پنل کار می کنه

iMohsen
December 3rd, 2011, 14:22
به آقای کریمیان - مدیریت پشتیبان مراجعه کنید . ایشون در زمینه پشتیبانی سرور های دانلود خیلی از سایت ها فعالیت دارند . گروه هاستینگ پشتیبان (http://www.poshtiban.com)