PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست خرید vps ویندوز و عقد قرارداد

parham1024
September 15th, 2009, 13:40
با سلام،

من مدیر یک شرکت فعال در زمینه تجارت الکترونیک هستم که با 6 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی، بیش از 400 مشتری فعال در این زمینه داریم. متقاضی خرید vps ویندوز با شرایط زیر برای مشتریان شرکتمون هستم:

پردازشگر (cpu) اشتراکی
فضای دیسک 5 gb
رم گارانتی شده 384 mb
ip اختصاصی 2
کنسول مدیریتی vzcp

آپتایم شبکه 99.99 %

تقاضای ما در ماه حدود ثبت 20 vps جدید و در کل حدود 400 vps برای کل مشتریان شرکتمون هست. نرم افزار معاملاتی حجم بسیار کمی داره، حدود 10 مگابایت. اما به هر حال با ثبت اطلاعات در لوگ فایل معاملاتی و شاید نرم افزارهای کمکی، حجم هارد 5 گیگا بایت کفایت می کنه. رم 384 هم مناسبه.

فقط دو خواسته هم داریم:
اول اینکه چون حسابهای معاملاتی در اونجا باز می شه و سرمایه مشتریان معمولا رقمهای بالای 50 هزار دلار هست، امنیت سرویس برامون خیلی مهمه.
دوم اینکه مشتریان ما با نحوه نصب نرم افزار اصلا آشنا نیستند. شرکت طرف قرارداد باید در زمینه فراهم کردن یک فایل راهنما برای نصب نرمافزار در حد مقدماتی به شرکت ما کمک کنه تا اون رو در دسترس مشتریان قرار بدیم.

* امیدوارم جای درستی پیغام گذاشته باشم. با سرچ گوگل به این سایت وارد شدم. البته من بدون بررسی حسابی رو از شرکت فضاها خریداری کردم که بعد از گذشت 2 روز نه تلفن رو جواب می دن و نه یوزر و پسورد برای ما می فرستن و نه پول ما رو پس می دن. مدارک هم موجوده و اگر دوستان می دونن باید از چه طریقی از این شرکت شکایت کنم ممنون میشم. این شرکت در یکی از تاپیکها کمترین قیمت رو قرار داده بود که ما هم تماس گرفتیم. این که می گن هیچ ارزونی بی دلیل نیست، واقعا درسته!

pardishosting
September 15th, 2009, 13:52
شما یک وی پی اس برای 400 کاربر می خواید ؟

AfraServer
September 15th, 2009, 14:20
با سلام
ما با عقد قرار داد و تمامی شرایطی که ذکر کردید
این سرویس رو ماهانه 25 هزار تومان ارائه میدیم
اطلاعات بیشتر :
afraserver.net@gmail.com

parham1024
September 15th, 2009, 14:36
شما یک وی پی اس برای 400 کاربر می خواید ؟

سلام،

نه، شاید منظورم رو بد گفته باشم. یک vps برای هر مشتری. نکته مهم اینه که تعداد سفارش ما زیاده اما مشخصات خیلی بالایی هم برای هر سفارش نمی خوایم. چون اصلا یک مشتری به هارد یا رم خیلی بالا نیازی نداره و نرم افزارهای معاملاتی ما خیلی سبک و کم حجمه.

parham1024
September 15th, 2009, 14:41
با سلام
ما با عقد قرار داد و تمامی شرایطی که ذکر کردید
این سرویس رو ماهانه 25 هزار تومان ارائه میدیم
اطلاعات بیشتر :
afraserver.net@gmail.com

سلام، با توجه به تعداد سفارش ما، مبلغتون زیاده. جزئیات پهنای باند و اینکه ویندوز مجازی هست یا نه از طریق ایمیل ازتون می پرسم الان.

iranihost
September 15th, 2009, 14:43
ما در خدمت هستیم .

جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت صحبت کنید .

www.iranihost.ir

موفق باشید

parsaserver
September 15th, 2009, 15:01
به نام خدا سلام
شرکت ما ثبت شده هست و می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم با مهر شرکت و امضای مدیر عامل
برای راهنمایی کاربران شما می تونیم راهنمای مزبور رو تهیه کنیم و در اختیار شما قرار بدیم
اما در مورد وی پی اس درخواستی شما :

در بین پلان های سازمانی ما پلان زیر موجود است

Windows VPS2

Guaranteed Memory 384MB
Hard Disk 25GB
Bandwidth 500GB
IP Addresses 2
VPS Panel (Virtuozzo) Yes
Setup Free

Monthly Price (Tooman) 56,000

سایر پلان های ما : http://parsaserver.com/reseller.html

48 ساعت قبل خرید به شما تست رایگان می دهیم .

وی پی اس درخواستی شما با فضای کمتر هست که می تونیم فضا رو به میزان درخواستی شما کاهش دهیم .

موفق و پیروز و سربلند باشید

parham1024
September 15th, 2009, 15:03
ما در خدمت هستیم .

جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت صحبت کنید .

www.iranihost.ir

موفق باشید

ممنونم.

دوستی پرسید:
"چرا یک سرور نمی گیرید و همه مشتریان روی یک سروور نمی ذارید ؟"

و جواب:
سلام، چون اگر یک سرور بگیریم هزینه ماهانه رو خودمون باید تقبل کنیم. قصدمون اینه که با عقد قرارداد، مشتریان رو با کمترین هزینه به شرکت طرف قرارداد معرفی کنیم و سود یا ضرری از این بابت متوجه شرکت ما نباشه. ما در واقع نماینده چند شرکت کارگزاری در ایران هستیم و خیلی نمی خوایم درگیر این موضوعات بشیم.

P-CO
September 15th, 2009, 15:06
سلام، من میتونم این سرویسی رو که میخواید بهتون ماهانه 20تومان بدم ولی خب مجازی سازمون VMWare هستش البته پنل اختصاصی ارائه میشه...

اطلاعات بیشتر : p4rnak@gmail.com

parsaserver
September 15th, 2009, 15:20
برای اطلاعات بیشتر ایمیل : parsaserver@gmail.com
شماره تلفن پشتیبانی در امضای من دیده میشه
موفق باشید

به نام خدا سلام
شرکت ما ثبت شده هست و می تونیم با شما قرارداد رسمی ببندیم با مهر شرکت و امضای مدیر عامل
برای راهنمایی کاربران شما می تونیم راهنمای مزبور رو تهیه کنیم و در اختیار شما قرار بدیم

Windows VPS2

Guaranteed Memory 384MB
Hard Disk 25GB
Bandwidth 500GB
IP Addresses 2
Setup Free

وی پی اس درخواستی شما با فضای کمتر هست که می تونیم فضا رو به میزان درخواستی شما کاهش دهیم .

Arashdn
September 15th, 2009, 16:16
چرا خودتون سرور نمیگیرید؟

nimap
September 15th, 2009, 16:17
سلام با من تماس بگیرید
02122256846
من مانند این زمینه با یکی از شعبه های بانک سپه یه همچین فعالیتی رو دارم البته مستقیم با خود بانک نیست ولی مربوط به همونه

Sajad
September 15th, 2009, 16:31
چرا خودتون سرور نمیگیرید؟

سلام، چون اگر یک سرور بگیریم هزینه ماهانه رو خودمون باید تقبل کنیم. قصدمون اینه که با عقد قرارداد، مشتریان رو با کمترین هزینه به شرکت طرف قرارداد معرفی کنیم و سود یا ضرری از این بابت متوجه شرکت ما نباشه. ما در واقع نماینده چند شرکت کارگزاری در ایران هستیم و خیلی نمی خوایم درگیر این موضوعات بشیم.

...

rayannet
September 15th, 2009, 17:53
dar khedmatam
ba ma tamas begirid : 0791-3336739
ba eraa gharar dad rasmi

pishtazweb
September 15th, 2009, 18:39
با سلام،

من مدیر یک شرکت فعال در زمینه تجارت الکترونیک هستم که با 6 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی، بیش از 400 مشتری فعال در این زمینه داریم. متقاضی خرید vps ویندوز با شرایط زیر برای مشتریان شرکتمون هستم:

پردازشگر (cpu) اشتراکی
فضای دیسک 5 gb
رم گارانتی شده 384 mb
ip اختصاصی 2
کنسول مدیریتی vzcp

آپتایم شبکه 99.99 %

تقاضای ما در ماه حدود ثبت 20 vps جدید و در کل حدود 400 vps برای کل مشتریان شرکتمون هست. نرم افزار معاملاتی حجم بسیار کمی داره، حدود 10 مگابایت. اما به هر حال با ثبت اطلاعات در لوگ فایل معاملاتی و شاید نرم افزارهای کمکی، حجم هارد 5 گیگا بایت کفایت می کنه. رم 384 هم مناسبه.

فقط دو خواسته هم داریم:
اول اینکه چون حسابهای معاملاتی در اونجا باز می شه و سرمایه مشتریان معمولا رقمهای بالای 50 هزار دلار هست، امنیت سرویس برامون خیلی مهمه.
دوم اینکه مشتریان ما با نحوه نصب نرم افزار اصلا آشنا نیستند. شرکت طرف قرارداد باید در زمینه فراهم کردن یک فایل راهنما برای نصب نرمافزار در حد مقدماتی به شرکت ما کمک کنه تا اون رو در دسترس مشتریان قرار بدیم.

* امیدوارم جای درستی پیغام گذاشته باشم. با سرچ گوگل به این سایت وارد شدم. البته من بدون بررسی حسابی رو از شرکت فضاها خریداری کردم که بعد از گذشت 2 روز نه تلفن رو جواب می دن و نه یوزر و پسورد برای ما می فرستن و نه پول ما رو پس می دن. مدارک هم موجوده و اگر دوستان می دونن باید از چه طریقی از این شرکت شکایت کنم ممنون میشم. این شرکت در یکی از تاپیکها کمترین قیمت رو قرار داده بود که ما هم تماس گرفتیم. این که می گن هیچ ارزونی بی دلیل نیست، واقعا درسته!
دوست عزیز بنده در خدمتم
www.pishtazweb.net
09356942290

javadhey
September 15th, 2009, 19:16
در خدمتيم با قرارداد كتبي...

10GB Hard Disk
200 GB Bandwidth
512 MB Memory
1 IP Address
No Setup Fee
Virtuozzo Containers
Free Manage Level One
Remote Desktop/Administrator
Plesk Control Panel Last Version
ماهي 30هزار تومان

parsaserver
September 17th, 2009, 02:59
سلام . علاوه بر پیشنهاد قبلی بنده 10 عدد وی پی اس با مشخصات زیر برای شما آماده کرده ام که با عقد قرارداد رسمی تقدیم شما می کنیم . راهنمایی کاربران شما هم با ما خواهد بود . مشخصات :

384MB RAM
5GB Hard Disk
150GB of bandwidth at 100Mbps
2 IP Address
Control Panel : Parallels Virtuozzo

قیمیت ماهانه 35000 تومان

48 ساعت قبل خرید تست رایگان می دهیم .

به نام خدا سلام

Windows VPS2

Guaranteed Memory 384MB
Hard Disk 25GB
Bandwidth 500GB
IP Addresses 2
Setup Free

Veria
September 17th, 2009, 04:55
فکر نمیکنید قیمت هاتون برای این مشخصات و این تعداد خیلی بالاست؟
من میتونم به راحتی زیر 20t براشون تهیه کنم!
این طوری که شما قیمت میدید دیگه...

imenhosting
October 10th, 2009, 16:19
با ماهی 27000 تومان ارائه می دیم
==============
www.imenhosting.ir (http://www.imenhosting.ir)
saz20120@yahoo.com
imenhostingsup@gmail.com
09363316249

HugeServer
October 10th, 2009, 17:23
فکر نمیکنید قیمت هاتون برای این مشخصات و این تعداد خیلی بالاست؟
من میتونم به راحتی زیر 20t براشون تهیه کنم!
این طوری که شما قیمت میدید دیگه...

کیفیت داریم تا کیفیت . دوست عزیز.

همیشه بهترین ارزان تارین نیست.
اونی كه ارزون ساپورت نداره. اونی كه ارزون امنیت نداره. اونی كه ارزون ...

Veria
October 10th, 2009, 18:28
لطفا تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید
برای اون مشخصات و تعداد قیمت خیلی بالا بود
هر سرویسی یه محدوده نرمال داره.
خیلی ها به این بهونه ها فقط پول اضافی میگیرن
شخصا شاهد سرویس های گرون و بی کیفیت بودم
موارد زیادی هم کیفیت مطلوب با قیمت مناسب.

Sajad
October 10th, 2009, 18:31
بروزرساني تاپيك قديمي مطقا ممنوع....