PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالا نیومدن کوبونتو

WpMaster
November 28th, 2011, 15:21
سلام
من یه مشکلی با کوبنتوم دارم اونم اینه که دیگه بالا نمیاد هیچ جوری ! اون لودینگ ابتدا میاد ولی هرچی صبر کنیم بالا نمیاد ! راستش وقتی این جوری شد که داشتم با استفاده از دستورات زیر لوکال هاست درست می کردم :

sudo apt-get install tasksel
sudo tasksel

البته در این بین ctrl+esc هم زده بودم و داشتم تست میکردم که روی تسک بار کلیک کردم و بسته شد روی دسکتاپ هم کلیک کردم و بسته شد :دی
توی پروسه نصب اون بالایی یه جاش پسورد روت رو میخواست منم هرچی میزدم قبول نمی کردم الت و کنترل و دلیت هم زدم ولی خارج نشد منم دکمه پاورو گرفتم تا خاموش شد :دی بعد که روشن شد دیگه بالا نیومد :-<
ممنون میشم کمکم کنید چون خیلی تغییرات توش داده بودم و کلی پکیج هارو دانلود کرده بودم.
توی پرانتز اینم بگم من با آپتون سی دی فایل بک اپ میگیرم ولی بعدا نمی تونم ری استورش کنم و هرچی سعی می کنم فایلو بروز کنم برای ری استور هیچ پنجره ای باز نمیشه ...
پیشاپیش ممنون

alef1
November 28th, 2011, 15:33
احتمالا مشکل از گرابتونه که بالا نمیاد
بلدید تعمیرش کند یا دوباره گراب رو نصب کنید؟
اگر بلد نیستید بفرمایید همینجا اموزششو بزارم

WpMaster
November 28th, 2011, 16:51
گراب همون بوت لودره ؟ :d یه توضیحی بدید ممنون میشم ...

astro.alireza
December 1st, 2011, 11:36
ایشون می گن صفحه لودینگ میاد ولی کامل بالا نمیاد. فکر نمی کنم مشکل از بوت لودر باشه. شما ctrl + alt + f1 رو بزنید اگر وارد صفجه لاگین bash بشه یعنی لینوکس مشکلی نداره و رابط کاربری شما (KDE) خراب شده که اگر از اول نصبش کنید باید درست بشه.

alef1
December 1st, 2011, 11:52
سلام
اگر صفحه اولی که انتخاب میکنید چه سیستم عاملی رو بالا بیاره میاد اما بعدش که کوبونتو رو انتخاب میکنید چیزی نمیاد گرابتون سالمه (همین منویی که گفتم گرابه یعنی بوت سیستم عامل هارو مدیریت میکنه)
در این حالت همونطور که جناب علیرضا فرمودند برید عمل کنید
اگر اون منو رو نمیاره بفرمایید تا نحوه تامیر گراب رو توضیح بدم خدمتتون

WpMaster
December 2nd, 2011, 09:45
نه بوت لودر مشکل نداره و bash هم اجرا میشه...
چطوری kde رو دوباره نصب کنم ؟

alef1
December 2nd, 2011, 10:42
سلام
اصولا که با این دستور باید نصب بشه
اینو امتحان کنید اگر مشکلی بود بفرمایید
کوبونتو چه ورژنی هست؟

sudo apt-get install kubuntu-desktop

WpMaster
December 2nd, 2011, 22:08
11.10 هست تست می کنم خبرشو بهتون میدم ممنون

WpMaster
December 3rd, 2011, 09:42
lجواب نداد و مجبور شدم از اول نصب کنم کوبونتو رو
با این حال ممنون

alef1
December 3rd, 2011, 09:57
سلام
زود خسته نشید خصوصا در دنیای نرم افزار های آزاد و گنو لینوکس
کلی راه حل وجود داره برای هر مشکلی که معمولا اخرینش نصب مجدد سیستم عامله
بهرحال باز هم اگر سوالی داشتید اگر بلد باشم در خدمتتون هستم

mahosseini
December 3rd, 2011, 11:17
تکست بیس بیار بالا ، kde رو ریمو کن و دوباره نصب کن . اما چرا kde به نظرم گنوم استیبل تر و امن تر هست . به هر حال اگر اینکار رو نمی تونی بکنی یه راه خیلی ساده ترش هم اینه که سی دی ش رو بذاری و با چنتا نکست نکست ریپیر کنی .