PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایرانیان باز هم شگفتی آفردیدند !

info_dlsong
November 28th, 2011, 01:05
سلام

نوسانات ساليانه قیمت ارز در بازار ایران،از تاريخ 06/09/89 تا تاريخ 06/09/90

دلار آمريکا: 29.25 در صد افزايش
دلار کانادا:25.07 در صد افزايش
يورو:28.87 در صد افزايش
پوند انگلستان:25.51 در صد افزايش
دلار استراليا:28.64 در صد افزايش
فرانک سوئيس:37.61 در صد افزايش
درهم امارات:29.66 در صد افزايش

اکثر پرداخت ها بر اساس دلار آمریکا هست و همونطور که میبینیم به گزارش مثقال حدود 30% افزایش تعرفه دلار نسبت به ششم آذر سال گذشته داشتیم ...
منبع : GoldNews.ir ی ی Ә (http://www.goldnews.ir/detailnews.php?code=10736)

شما میتونید آفر های فروش همکاران در سال گذشته رو با امسال مقیسه کنید (با مراجعه به بخش فروش همین انجمن)
با کاهش حدودا 40 درصدی مواجه میشید !

یک سوال باقی میمونه...

این وسط چه اتفاقی افتاده؟

1oveless
November 28th, 2011, 01:38
یوزر من مال یک سال پیش هست، تو این یک سال فقط یاد گرفتم کارهای مربوط به هاستینگ رو ...
نزدیک ۱ ماه هست که راه انداختم
۱ GB با ۱۵ GB bw رو میدم X T ماهی‌ داره ***** میسوزه اما خوب مشتری نمیاد مجبور می‌شه آدم ... .
بعد مشتری میگه گرون میدی، وگرنه به نظر خودم کم کم باید ۱۰ T باشه قیمتش که بخوام سود کنم!

rn4j1m1
November 28th, 2011, 01:50
این تاپیک ها به هیچ جایی نمیرسه ! اگه دنبال این هستی که همه بیاین دور هم جمع بشید یه حرکت دست جمعی بزنید (به قول امیر ددمنشانه :d ) هیچ نتیجه ای نمیگیرید !
اون شرکت هایی که توی این عرصه قدرتمند هستن و درست کار میکنن قیمت هاشون بالاهست ، سود خودشون رو دارن و اصلا هم اهمیتی نمیدن که کی چقدر میفروشه
این وسط افراد یا شرکت های ضعیف هستن که هر روز ناله میکنن که قیمت دلار فلان شد چرا بقیه ارزون میدن !
حسین تو اگه میتونه ، اگه مشتریت به خاطر کیفیتت هست که مشتریت هست ، اگه به خاطر ساپورتت هست که مشتریت هست ، اگه به خاطر اعتبارت هست که مشتریت هست ! قیمتهات رو ببر بالا !
اما اگه میترسی از این که مشتریت رو از دست بدی به خاطر قیمت پایین ! پس تو هم ضعیف هستی !
من هنوز به صورت عمومی فروشم رو شروع نکردم ! قیمت هام از تمام فروشنده های این فروم بیشتر هست ! اما هیچ نگران مشتری نیستم ! چون دنبال جذب مشتری به خاطر قیمت نیستم ! ترجیه میدم مشتری رو به خاطر کیفیت جذب کنم نه مفتاد تومنی فروشی ! و مطمعن باش اون عده ای که دارن در حدی که فقط پول سرورشون رو بتونن بدن واسه سرویس پول میگیرن نمیتونن بمونن ! مطمعن باش له میشن !

info_dlsong
November 28th, 2011, 02:17
یوزر من مال یک سال پیش هست، تو این یک سال فقط یاد گرفتم کارهای مربوط به هاستینگ رو ...
نزدیک ۱ ماه هست که راه انداختم
۱ GB با ۱۵ GB bw رو میدم X T ماهی‌ داره ***** میسوزه اما خوب مشتری نمیاد مجبور می‌شه آدم ... .
بعد مشتری میگه گرون میدی، وگرنه به نظر خودم کم کم باید ۱۰ T باشه قیمتش که بخوام سود کنم!
توجیه درستی نیست! من صد ها مشتری رو از دست دادم ولی قیمت ها منطقی باقی موند...

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

این تاپیک ها به هیچ جایی نمیرسه ! اگه دنبال این هستی که همه بیاین دور هم جمع بشید یه حرکت دست جمعی بزنید (به قول امیر ددمنشانه :d ) هیچ نتیجه ای نمیگیرید !
اون شرکت هایی که توی این عرصه قدرتمند هستن و درست کار میکنن قیمت هاشون بالاهست ، سود خودشون رو دارن و اصلا هم اهمیتی نمیدن که کی چقدر میفروشه
این وسط افراد یا شرکت های ضعیف هستن که هر روز ناله میکنن که قیمت دلار فلان شد چرا بقیه ارزون میدن !
حسین تو اگه میتونه ، اگه مشتریت به خاطر کیفیتت هست که مشتریت هست ، اگه به خاطر ساپورتت هست که مشتریت هست ، اگه به خاطر اعتبارت هست که مشتریت هست ! قیمتهات رو ببر بالا !
اما اگه میترسی از این که مشتریت رو از دست بدی به خاطر قیمت پایین ! پس تو هم ضعیف هستی !
من هنوز به صورت عمومی فروشم رو شروع نکردم ! قیمت هام از تمام فروشنده های این فروم بیشتر هست ! اما هیچ نگران مشتری نیستم ! چون دنبال جذب مشتری به خاطر قیمت نیستم ! ترجیه میدم مشتری رو به خاطر کیفیت جذب کنم نه مفتاد تومنی فروشی ! و مطمعن باش اون عده ای که دارن در حدی که فقط پول سرورشون رو بتونن بدن واسه سرویس پول میگیرن نمیتونن بمونن ! مطمعن باش له میشن !
من از هیچ کس هیچی نمیخوام....
مشتریم رو دارم....
از قیمت های فعلیم راضی ام...

اصلا بحث سر من نیست, این پست یک سوال کلی بود قرار نیست به هیچ نتیجه ای برسه ;)

MihanTech
November 28th, 2011, 02:19
بله 100 درصد دوستانی که میان 1 گیگ رو میدن 15 تومن ، ماهیانه یه چیز هم میان از جیب خودشون میدن که هزینه اجاره سرور عقب نیفته و مشکل پیش نیاد ، حتما زمین میخورن .

ضمنا همین ارزون فروشی هاست که کیفیت خودشون و همکارا رو پایین میاره . معلومه که خرابکار ها با وی پی اس 10 تومنی هر کاری دوست داشت ، اعم از هک ، دانلود تورنت ، دیداس و .. میکنه . ولی اگه 50 تومن داده باشه انقدر پسر خوبی میشه !!

info_dlsong
November 28th, 2011, 02:33
مدت ها پیش بار ها بنده و خیلی از همکار ها خواستیم شرایط رو تغییر بدیم ولی بی نتیجه هست این کارها... کلا هدفم تغییر شرایط نبود و فقط طرح یک سوال بود جواب رو میتونید توی ذهن خودتون داشته باشید.

faratools
November 28th, 2011, 07:42
من یادمه چند ماه پیش بابت 2 گیگ ، داشتم 12 تومان ماهانه میدادم . راضی هم بودم .
مشکل اینه که خیلی ها اول میان میدن سالانه 15 تومان یک گیگ . با یه وی پی اس اشغال شروع می کنند و بعد که لود سرور رفت رو 20 اونوقت به تتته پته می افتن که dedicated بگیرن . بعد زیر پولش له میشن !

mohsen1
November 28th, 2011, 08:38
یه سری به wht.com هم بزنی می بینی بازار رقابتی از این جا خیلی شدیدتر و عجیب تر هست!مطمئن باش اگه کاربر ایرانی سه تا مانع جلوی پاهاش نبود هیچ وقت از ایرانی سرویس نمی گرفت :
1- تحریم ایالات متحده
2- نداشتن حساب پی پال
3- تسلط به زبان انگلیسی
در هر حال اون چیزی که واضح هست اعتبار یه سرویس دهنده هست که به کیفیت سرویسش بر می گرده.بدیهی هست اگه کسی سرویس خوب بده تو بازار دوام میاره.

Aria
November 28th, 2011, 08:45
سلام.

بالا رفتن هزینه ارز چیزی نیست که دست ما باشه، کاربری هم که این مورد رو درک نمی کنه حتی ارزش جواب دادن نداره.

بعضی کاربرا هستند که فکر می کنند چون خودشون توی ایران نشستند، همه چیز باید طبق میل ایشان باشه، اگر واقعاً کسی اینطوری فکر می کنه بهتر هست به جای تماس گرفتن با دیتاسنتر های خارجی، با دیتاسنتر های داخلی تماس بگیره و متوجه بشه که اونها هم هزینه پهنای باند رو به تدریج بالا می برند تا واقعیت رو درک کنه!

از طرفی از اینکه داره این اتفاق میفته خیلی متاسفم ولی از طرف دیگه خوشحالم که این بالا رفتن نرخ ارز باعث میشه کاربران غیر حرفه ای و مشکل ساز از صحنه این تجارت به کلی حذف بشند ... دلار هم تا مدتی دیگه به همون 2500 تومان خواهد رسید ... منتظر باشید!

با تشکر.

jazebeh
November 28th, 2011, 10:28
متأسفانه بسیاری از خریدارها که حداقل در این انجمن دیدم، تنها و تنها به دنبال قیمت پایین هستند و همین موضوع باعث شده که کاهش قیمت در این سایت همیشه وجود داشته باشه.
ضمنا با توجه به رده شنی فعالان حاضر در این سایت و در این حوزه، اکثرا از یک تا چند سرور مجازی ارزان خریده و مشغول ارایه هاست هستند. همین امر موجب خواهد شد که شرکت هایی که کارمند، دفتر، پشتیبانی و ... دارند و طبیعتا دارای هزینه های جانبی باشند کمتر در رقابت با این افراد باشند و این افراد هم برای اینکه بتوانند به حیات و ادامه کار خود ادامه دهند همیشه قیمت کمتر ارایه خواهند داد.
در هر صورت همونطور که بالارفتن بی سابقه نرخ ارز و دیگر اتفاقات اینقدر بی حساب و کتاب هست طبیعتا نمی توان از این بازار سیداسماعیل خدمات وب در ایران که اکثر افراد آن کم تجربه، بی تجربه و فاقد دانش و توانمندی های علمی و فنی هستند انتظار داشت رفتار معقولانه ایی از خود بروز دهند.
در هر صورت برای این حوزه از فعالیت ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که روزی هرکسی دقیقا سرجای خودش باشه.

موفق باشید

lvlehrad
November 28th, 2011, 10:44
یه سری به wht.com هم بزنی می بینی بازار رقابتی از این جا خیلی شدیدتر و عجیب تر هست!مطمئن باش اگه کاربر ایرانی سه تا مانع جلوی پاهاش نبود هیچ وقت از ایرانی سرویس نمی گرفت :
1- تحریم ایالات متحده
2- نداشتن حساب پی پال
3- تسلط به زبان انگلیسی
در هر حال اون چیزی که واضح هست اعتبار یه سرویس دهنده هست که به کیفیت سرویسش بر می گرده.بدیهی هست اگه کسی سرویس خوب بده تو بازار دوام میاره.
دقیقا به نکته خیلی خوبی اشاره کردید ... شخصا اگر به زبان انگلیسی تسلط داشتم هیچوقت از هاستینگای ایرانی هاست یا سرور نمیگرفتم ...نه اینکه بگم هاستینگ های ایرانی بد هستا ولی خوب منفعت خرید از خارجیا خیلی بیشتر از ایرانیا هست ...

jazebeh
November 28th, 2011, 10:58
1- تحریم ایالات متحده
2- نداشتن حساب پی پال
3- تسلط به زبان انگلیسی

البته موضوع دیگه داشتن اطلاعات فنی نیز هست، بسیار از افراد حاضر در این بخش فقط و فقط به فکر فروش و درآمد هستند و طبیعتا از جایی سرور میگیرند که تمامی کارهای فنی و پشتیبانی فنی رو براشون انجام بده.
بنده خودم به شخصه چندین ماه پیش از یک دیتاسنتر آمریکایی دو سرور اختصاصی داشتم ولی بعد از حدود سه ماه استفاده من و وقتی متوجه ایرانی بودن بنده شدن با اطلاعیه قبلی سرور رو بستند و نکته قابل توجه اینکه تمامی هزینه های من رو برگشت دادند !!!! الان معروفترین شرکت های خدمات وب در ایران نقشی مثل تار عنکبوت دارند که فقط کافی یکبار ازشون خرید کنی تا برای همیشه نیازمندشون بشی و یا اینکه همه هزار ماشاا... عکس ها و بنرهای مختلف می زنند که ما بازگشت وجه رو گارانتی میکنیم ولی موقعی که میخوایی از این امکان استفاده کنی میفهمی که پول در حساب کاربریت در سایت برگشت داده میشه و به دستت نمیرسه !!!!
اینها تنها گوشه ایی از این تفاوت هاست. یقینا رقابت در همه جا هست و لازمه رشد هر فعالیتی است ولی متأسفانه نوع کارکردن های ما همیشه غیراصولی بوده.

موفق باشید

amin885
November 28th, 2011, 12:09
اگر صحبت رو بذاریم روی ایران و مشتریانش اگر برای بازار هاستینگ هم قوانینی وجود داشت و کسایی که در این صنف تایید شده بودن قیمتها رو ارائه میکردن مشتری هم اعتماد بیشتری میکرد خیلی ها هستن قیمت پایین براشون مهمه چون اطلاعات و یا کاری که انجام میدن براشون مهم نیست که آپ تایم یا کیفیت یا ساپورت خوبی باشه و فقط براشون قیمت مهمه که اینها از همونهایی باشن که جزو این صنف نیستن و نباید هم باشن و طرف رفته یه سرور تهیه کرده و به هر قیمتی حاضر بفروشه و دسته ای هم که براشون آپ تایم و کیفیت و پشتیبانی مهم هست از اون صنف معتبر خریداری کنن که به طبع قیمت صنفی و توافق شده بین اون صنف صدرصد بالاتر خواهد.

در کل مشتری اگر دنبال ارزونی هست باید توقعی هم از کیفیت و پشتیبانی نداشته باشه اگر هم قیمت مناسب گیرش اومد باید توقع پشتبانی خوب داشته باشه اما ابن اعتبار فروشنده رو باید جایی تایید کنه که هیچ صنف و یا قانونی جود نداره که کسی رو تایید کنه و مشتری اغلب بخاطر همین اعتماد نداشتن میره و ارزون تهیه میکنه و پیش خودش میگه اگر پولم از دستم رفت پول کمی از دستم رفته باشه.

چه بسا خیلی ها هم گرون میدن و پشتبانی و کیفیت خوبی ندارن.

از قیمت که بگذریم فروشنده اعتماد مشتری رو جلب کنه مشتری حتی گرون هم بهش بدید حاضر نیست جایی که بهش اعتماد داره رو حتی اگر گرون باشه رها کنه بره از جای دیگه تهیته کنه.

دلار گرون میشه سرویسها هم گرون بشه مطمئنا بخاطر این تغییر قیمت که بخاطر گرون شدن دلار یا ارز هست کسی که اعتماد مشتریش رو جلب کرده حاضر نیست بخاطر این مبلغ ناچیز بره و از جای دیگه تهیه کنه!

soheilsan
November 28th, 2011, 13:49
دوستان نظرتون چيه كه در انجمن يه دو بخش فروش داشته باشيم. يكي براي حرفه اي ها كسايي كه كيفيت خوب مي خوان و قيمت براشون مهم نيست وارد اون قسمت بشن و يه بخش براي غير حرفه اي ها كسايي كه صرفا قيمت پايين مي خوان.
چون من شخصا به كيفيت فكر مي كنم و هزينه برام مهم نيست واسه همين يه ويزا كارت از بانك پارسيان گرفتم و توسط اون يه سرور در eukhost انگليس با رم 1 گيگ به قيمت 150 دلا خريداري كردم و با خيال راحت دارم كارمو مي كنم. همه چيشم خوبه.
فقط به اين خاطر كه نتونستم يه شركت خوب تو اين زمينه پيدا كنم.

info_dlsong
November 28th, 2011, 14:46
دوست من
مرور زمان ضعیف تر ها رو زمین میزنه... قوی تر ها هم قطعا دچار مشکلاتی میشن ولی میتونن گلیم خودشون رو از آب بکشن
هیچ کاری نیازی نیست چون حقیقتا نمیشه کاری کرد
انشاا... همه چیز درست میشه
ارادتمند

Sir.DarKNesS
November 28th, 2011, 14:49
دوستان نظرتون چيه كه در انجمن يه دو بخش فروش داشته باشيم. يكي براي حرفه اي ها كسايي كه كيفيت خوب مي خوان و قيمت براشون مهم نيست وارد اون قسمت بشن و يه بخش براي غير حرفه اي ها كسايي كه صرفا قيمت پايين مي خوان.
چون من شخصا به كيفيت فكر مي كنم و هزينه برام مهم نيست واسه همين يه ويزا كارت از بانك پارسيان گرفتم و توسط اون يه سرور در eukhost انگليس با رم 1 گيگ به قيمت 150 دلا خريداري كردم و با خيال راحت دارم كارمو مي كنم. همه چيشم خوبه.
فقط به اين خاطر كه نتونستم يه شركت خوب تو اين زمينه پيدا كنم.
منظورتون اینه یه قسمت باشه Rich به قسمت هم باشه Poor ? :)) قیمت ها باید منطقی باشه نکه یکی هاست 1 گیگ میده 10 تومان یکیم میده 20 تومان در صورتی که هیچ فرقی باهم ندارند و شاید اون 10 تومنی هم کیفیتش ببهتر باشه !

E!3
November 28th, 2011, 15:46
دولت تحریم شده و هیچ راهی جز بوجود اوردن بازارهای دلالی نداره
دلار هم یکی از اونهاست. چرا باید فرق قیمت دلار بین بانک مرکزی و صرافی 300 تومن باشه؟ / چه کسی بهتر از خود آقایون برای سود بردن از این بازار؟

به زودی قیمت دلار به 2000 به بالا خواهد رسید.
این وسط هم فقط مردم ضرر میبینند. چه سرویس دهنده باشه چه سرویس گیرنده
:)

agarb98
November 28th, 2011, 17:29
ایرانبان همیشه شگفت آور بودند ما خودمون از خودمون خبر نداشتیم

E!3
November 29th, 2011, 00:12
همیشه این تراژدی بوده و ادامه خواهد داشت.

دلار رو از 1050 تومان رسوندند به 1150 تومن (یه شبه) / مردم اعتراض کردن که این چه وضعشه (اعتراض بچه گانه، مثل همیشه) گفتند باشه کم میکنیم! کم کردن تا شد 1100 / مردم ما هم خوشحال که 50 تومن کم شده :) / در اصل ...
دلار رو این روزا از 1320 به 1380 رسوندند (بازار) / یه کم جو تغییر کرد و مثل همیشه بازهم چند تومنی کم کردن که الان شده 1344 :) باز هم افزایش نرخ به روش خودشون ...
بنزین رو گفتند میخوایم بکنیم 1000 تومن، 2-3 نفری اعتراض کردن و ... / گفتن باشه 300 کم میکنیم و میذاریم 700! موج شادی بین مردم راه افتاد :d ولی در اصل 7 برابر کردن قیمت ...
قیمت بنزین 1391 رو هم ببینید، مطمئناً با همین روش مهندسی پیش خواهند رفت. الان میگن 2000 تومن، برای اینکه بهتون فشار نیاد 1500 :55:

atilnic
November 29th, 2011, 02:16
سلام

از بعضی از پست ها امکان اینو داشت که تشکر های زیاد بشه تشکر می کردم
وقعا بعضی پستها خیلی خوب بود...
دلار تا چند روز آینده تا 2000 تومان هم خواهد رسید
چطور که الان 1400-1420 تومان دلار پی پال پرداخت میشه
انشالله بزودی شاهد خواهیم بود این افزایش رو و...
ما کمترین قیمت رو میدیم چون کیفت بالا قیمت بالا داره درسته.اما دیگه خیلی قیمت بالا باشه خریدار کم یمشه و نیاز به تبلیغ وسیع هست و ...
اما نرمال خوبه
خلاصه نمیدونم بعضی ها با قیمت آی پی وی پی اس میفروشند جطوری سود می کنند؟پول تو جیبی یا پول مدرسه که صبح ها میگرند رو میدن پول سرور؟؟؟؟
ما موندیم توی یک ماه 300 سرور مجازی با هم کنسکلی داشته باشی برای یک شرکت خیلی وضع ناجوری هست
اما باز پول سرور های خالی رو دادیم و ....
اما بازم 2 ماه شده بازم بازار داره خراب میشه
قبلاً اول مهر کم کم میرفتند و دیگه نبودند بعضی ها،اما الان دیگه میمونن و پول تو جیبی مدرسه رو خرج این کار می کنند.
وب هاستینگ تالک ایران شده دادگاه-شده دادگستری-جرایم رایانه ای و ...
هر یوزر حرف میزنه تا میای بگی که آقا این وظیفه ما نیست و ما پشتیبانی نرم افزار نداریم و ... میگه که من میرم تاپیک میزنم کلاه بردار و ...!!!!
یا همه به جون هم افتادن،وب هاستینگ تالک.کام همه با هم دسوت هستند و همکاری واقعی انجام میدن اینجا همه زیر آب همدیگرو میزنن!!!
بخدا اگه انجمن یک جایی بشه قیمت حدودی صادر کنه و هر کی اون قیمت رو نده حق نداره بیاد و تاپیک فروش بزنه.هم بازار هاستینگ خوب میشه و هم انجمن خوب میشه
خلاصه یا پست ما حذف میشه یا خودمون یا بن میشیم حالا ببینید :دی :66:

سپاس

info_dlsong
November 29th, 2011, 07:24
سلام

از بعضی از پست ها امکان اینو داشت که تشکر های زیاد بشه تشکر می کردم
وقعا بعضی پستها خیلی خوب بود...
دلار تا چند روز آینده تا 2000 تومان هم خواهد رسید
چطور که الان 1400-1420 تومان دلار پی پال پرداخت میشه
انشالله بزودی شاهد خواهیم بود این افزایش رو و...
ما کمترین قیمت رو میدیم چون کیفت بالا قیمت بالا داره درسته.اما دیگه خیلی قیمت بالا باشه خریدار کم یمشه و نیاز به تبلیغ وسیع هست و ...
اما نرمال خوبه
خلاصه نمیدونم بعضی ها با قیمت آی پی وی پی اس میفروشند جطوری سود می کنند؟پول تو جیبی یا پول مدرسه که صبح ها میگرند رو میدن پول سرور؟؟؟؟
ما موندیم توی یک ماه 300 سرور مجازی با هم کنسکلی داشته باشی برای یک شرکت خیلی وضع ناجوری هست
اما باز پول سرور های خالی رو دادیم و ....
اما بازم 2 ماه شده بازم بازار داره خراب میشه
قبلاً اول مهر کم کم میرفتند و دیگه نبودند بعضی ها،اما الان دیگه میمونن و پول تو جیبی مدرسه رو خرج این کار می کنند.
وب هاستینگ تالک ایران شده دادگاه-شده دادگستری-جرایم رایانه ای و ...
هر یوزر حرف میزنه تا میای بگی که آقا این وظیفه ما نیست و ما پشتیبانی نرم افزار نداریم و ... میگه که من میرم تاپیک میزنم کلاه بردار و ...!!!!
یا همه به جون هم افتادن،وب هاستینگ تالک.کام همه با هم دسوت هستند و همکاری واقعی انجام میدن اینجا همه زیر آب همدیگرو میزنن!!!
بخدا اگه انجمن یک جایی بشه قیمت حدودی صادر کنه و هر کی اون قیمت رو نده حق نداره بیاد و تاپیک فروش بزنه.هم بازار هاستینگ خوب میشه و هم انجمن خوب میشه
خلاصه یا پست ما حذف میشه یا خودمون یا بن میشیم حالا ببینید :دی :66:

سپاس
توی اینکه این انجمن باعث خرابتر شدن بازار هاستینگ شده شکی نیست و بهترین جا برای افراد کلاه بردار شده
من موافق قیمت گذاری سرویس ها توسط انجمن نیستم. ولی بخش فروش انجمن مشکلات زیادی داره که قرار نیست تغییری توش حاصل بشه
ارادتمند

rn4j1m1
November 29th, 2011, 07:56
توی اینکه این انجمن باعث خرابتر شدن بازار هاستینگ شده شکی نیست و بهترین جا برای افراد کلاه بردار شده
من موافق قیمت گذاری سرویس ها توسط انجمن نیستم. ولی بخش فروش انجمن مشکلات زیادی داره که قرار نیست تغییری توش حاصل بشه
ارادتمند

همش که انتقاد نیست ! شما پیشنهاد منطقی بده !
این رو هم درنظر داشته باش که وقت مدیرا محدود هست !
کلاه برداری هم همه جای اینترنت میشه ! برای مثال یه سر به بازاچه pt بزن ! من که حداقل 8 ساله توی انترنتم از pt تاحالا یه بار 250 ت سرم کلاه رفته !

info_dlsong
December 3rd, 2011, 01:35
همش که انتقاد نیست ! شما پیشنهاد منطقی بده !
این رو هم درنظر داشته باش که وقت مدیرا محدود هست !
کلاه برداری هم همه جای اینترنت میشه ! برای مثال یه سر به بازاچه pt بزن ! من که حداقل 8 ساله توی انترنتم از pt تاحالا یه بار 250 ت سرم کلاه رفته !
پیشنهاد زیاد دادم...

دریافت کننده:

persian.developer (http://www.webhostingtalk.ir/member/114/)

یک هفته پیش

بخش فروش وبسایت !
سلام
ببینید اکثر افرادی که اقدام به فروش سرویس با قیمت پایین میکنند روی سرور ها Oversell میکنند ! نتیجه این کار اینه که تا زمانی که سرور خلوت هست کیفیت بالا هست !
مشکل اینجاست که کاربر تا میبینه فلان قدر ریت دانلود و آپلود هست میاد پست میزنه و تایید میکنه. پست ماندگار میمونه ولی کیفیت نه !...
مثال بالا رو زدم تا توصیه کنم هر گونه تایید یا تکذیب در تاپیک های فروش ممنوع باشه ! البته در زمینه مسائل پرداخت دلار و ... خیلی تایید یا تکذیب کاربر ها خوب هست ولی سرویس های هاستینگ نه !
صفحه فروش میتونه شامل یک پست باشه که آفر ها داخلش لیست شده.
توصیه میکنم هر سرویس دهنده rate اعتماد مشتری داشته باشه. اگر کاربر ها از سرویس یک فرد ناراضی باشند قطعا با پایین اومدن Rate به افرادی که در آینده قصد تهیه سرویس دارن کمک بزرگی میشه.
جو فروش روز به روز داره بد تر میشه! امیدوارم یک فکری به حالش بکنید! درسته این انجمن بقول خودتون تخصصی هست ولی اکثر بحث های تخصصی این انجمن مدیون بخش فروش هست! اگر بخش فروش نبود خیلی ها نبودند!
ارادتمند

noucamp
December 3rd, 2011, 17:21
وب مسترها هم زیاد از این قضیه خوشحال نیستند
هرکی از ننش قهر میکنه میره 10 تومن پول میده به یک هاست و یک سایت میزنه
دیشب داشتم حساب میکردم 6 تا سایت(وبلاگها بماند) از لینک های ما استفاده میکردند اونوقت ما با هزار در به دری 500 تومن پول نویسنده میدیم ماهی 150 تومن پول سرور
از اون طرف هم من امسال برای پرتال اصلی 4 بار هاست عوض کردم اخه این چه وضعیه یکیشون ایپیش فی ل تر شد سایت ما یک هفته در دسترس نبود یکیشون کیفیت سرویسش چند روز بعد از خریدن داغون شد رویه سرور یکیشون سایتها هک شد
خوبهای عرصه هاست هم که قیمت نجومی دارند برای 500 مگابایت هاست باید ماهی 20 تومن پیاده شد هزار تا قانون هم دارند یکی از همین بزرگان که قیمت نجومی داشت محدودیت ارسال ایمیلش یک (1) درساعت بود
در چند سال اینده از هاستینگ های ایرانی فقط یک افسانه تلخ باقی میمونه

faranetwork
December 3rd, 2011, 17:38
دوستان نظر های جالبی دادن ....
atilnic (http://www.webhostingtalk.ir/member/15483/) : شما راستی میگین اول مهر که میشه خیلی ها میرفتن...الان میگی موندن...من چند نفر رو خودم به شخصه میشناسم که تو کار هاستینگ هستن و طرف فقط 60 میلیون ماشین زیر پاش و 19 سالش هم بیشتر نیست...چند مورد اینجوری میشناسم ..که تو همین انجمن هم هستن....و تنها کارشون هاستینگ هست....چرا چون وضع مالیش طرف خوب هست..با پول تو جیبیش پول سرورمیده!!!!

mohsen1
December 3rd, 2011, 18:00
پیشنهاد زیاد دادم...

دریافت کننده:

persian.developer (http://www.webhostingtalk.ir/member/114/)

یک هفته پیش

بخش فروش وبسایت !
سلام
ببینید اکثر افرادی که اقدام به فروش سرویس با قیمت پایین میکنند روی سرور ها Oversell میکنند ! نتیجه این کار اینه که تا زمانی که سرور خلوت هست کیفیت بالا هست !
مشکل اینجاست که کاربر تا میبینه فلان قدر ریت دانلود و آپلود هست میاد پست میزنه و تایید میکنه. پست ماندگار میمونه ولی کیفیت نه !...
مثال بالا رو زدم تا توصیه کنم هر گونه تایید یا تکذیب در تاپیک های فروش ممنوع باشه ! البته در زمینه مسائل پرداخت دلار و ... خیلی تایید یا تکذیب کاربر ها خوب هست ولی سرویس های هاستینگ نه !
صفحه فروش میتونه شامل یک پست باشه که آفر ها داخلش لیست شده.
توصیه میکنم هر سرویس دهنده rate اعتماد مشتری داشته باشه. اگر کاربر ها از سرویس یک فرد ناراضی باشند قطعا با پایین اومدن Rate به افرادی که در آینده قصد تهیه سرویس دارن کمک بزرگی میشه.
جو فروش روز به روز داره بد تر میشه! امیدوارم یک فکری به حالش بکنید! درسته این انجمن بقول خودتون تخصصی هست ولی اکثر بحث های تخصصی این انجمن مدیون بخش فروش هست! اگر بخش فروش نبود خیلی ها نبودند!
ارادتمند

10 تا کاربر میشیم دست به یکی می کنیم Rate جنابعالی رو خراب کنیم به شما منفی میدیم! حالا تو بیا ثابت این آقا اصلا از من سرویس نداشته یا داره دروغ میگه و سرویسش خوب بوده...

MbjHosting
December 3rd, 2011, 18:46
سلام.
از این قیمت دلار خوشحال باشید زیرا احتمالا بزودی حداقل به 1500 تومان برای هر دلار و پس از آن احتمالا به 3000 - 4000 تومان نیز خواهد رسید.(دلیل را خودتان می دانید)

1- تحریم ایالات متحده
2- نداشتن حساب پی پال
3- تسلط به زبان انگلیسی

کاملا با حرف های رضا حان و محسن جان موافقم.
و در مورد حرف محسن جان باید عرض کنم که اگر مورد اول برداشته بشه کل موارد (البته مورد 3 روز به روز داره بهتر میشه ! ) نیز برداشته می شه و از اون به بعد فقط هاستینگ هایی که هاست، سرور و.. ملی ارائه می دهند می توانند کار کنند.(نظر شخصی بنده است)
البته آن هایی که نماینده دیتاسنتر های خارجی در زمینه سرور و... نیز هستند نسبتا در آمد خود را دارند زیرا آن ها با تخفیف سرور را از دیتاسنتر دریافت کرده و ارائه می کنند که نسبتا برای مشتریان بهتر است.

موفق باشید.

sa_sh41
December 3rd, 2011, 19:08
متأسفانه بسیاری از خریدارها که حداقل در این انجمن دیدم، تنها و تنها به دنبال قیمت پایین هستند و همین موضوع باعث شده که کاهش قیمت در این سایت همیشه وجود داشته باشه.
ضمنا با توجه به رده شنی فعالان حاضر در این سایت و در این حوزه، اکثرا از یک تا چند سرور مجازی ارزان خریده و مشغول ارایه هاست هستند. همین امر موجب خواهد شد که شرکت هایی که کارمند، دفتر، پشتیبانی و ... دارند و طبیعتا دارای هزینه های جانبی باشند کمتر در رقابت با این افراد باشند و این افراد هم برای اینکه بتوانند به حیات و ادامه کار خود ادامه دهند همیشه قیمت کمتر ارایه خواهند داد.
در هر صورت همونطور که بالارفتن بی سابقه نرخ ارز و دیگر اتفاقات اینقدر بی حساب و کتاب هست طبیعتا نمی توان از این بازار سیداسماعیل خدمات وب در ایران که اکثر افراد آن کم تجربه، بی تجربه و فاقد دانش و توانمندی های علمی و فنی هستند انتظار داشت رفتار معقولانه ایی از خود بروز دهند.
در هر صورت برای این حوزه از فعالیت ها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که روزی هرکسی دقیقا سرجای خودش باشه.

موفق باشید

موافقم